Keresés

Részletes keresés

AZS Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13710
jaaaaaa...
és most ott megy a warezolás? ;-)
Előzmény: Törölt nick (13708)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13709
egy schaf nevű felhasználónk ugyan időnként reklamál ezért-azért

És te hagyod, hogy a küszöbödre szarjon? :)
Előzmény: AZS (13703)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13708
Átköltöztek az ambk.hu-ra.
Előzmény: AZS (13706)
AZS Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13707
"Kezelés kell nekik, nem meggyőzés."

lyuly, de kíváncsi lennék, hogy miről is akartak volna engem meggyőzni (mármint azon kívül, hogy micsoda aljadék is vagyok én ;-)

mert ez valahogy eddig nem derült ki nekem ;-)
Előzmény: Törölt nick (13697)
AZS Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13706
genyó vagy, kinyírtad az ambk-t ;-)

Előzmény: Törölt nick (13700)
AZS Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13705
nagyon-nagyon szomorú lennék, ha csak 1200 lenne az arányszám ;-)
Előzmény: Schaf (13704)
Schaf Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13704
Na jó... de a te rendszeredben nincs ott az új épülő M60-as szakasz...


...bár az is igaz, hogy a közlekedéshez más oldalról van köze, nem a navigáció felől és szerény saccolásom szerint mindegy 1000-1200x több (jelenleg is aktív) felhasználótok lehet, mint Ge-nek. (Ge-é legyen egy random szám 20 és 100 között) :-))) Ezt azért nem neveznem "semmi"-nek.


Előzmény: AZS (13703)
AZS Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13703
vajon miért pont az "agymosott" és a "szektás" szavak jutottak eszembe? ;-)

(amúgy csak üzenem ennek a szerencsétlennek, hogy az általam megálmodott és megalkotott rendszer lassan 10 éve közmegelégedésre és nyereségesen működik, a felhasználói rendszeresen visszatérnek. egy schaf nevű felhasználónk ugyan időnként reklamál ezért-azért, de az általa jelzett nyűgöket is előbb-utóbb meg szoktuk oldani ;-)
Előzmény: Törölt nick (13696)
Schaf Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13702
Lassan én is kíváncsi lennék rá hogy ki vagy. :-))
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13701
Sancho 2010.02.17 07:49

Ki követi az ambkforum-t twitteren Végh Béla néven? Unfollow-t nyomok rá, ha ma 10-ig nem jelez vissza senki nekem itt vagy a direkt üzenetre, amit neki küldtem.



Sanciman 2010.02.17 08:52

Szerintem Végh Béla egy sötétbunkó, ha érted, mire gondolok...
Hogy ki sötétbunkó, arról meg annyit, hogy a felesége nem engedi közel magához, a boltja befuccsolt, a rendezvényekre - amikkel erőlködik - egy szponzor sem jelentkezik, amit csinál ahhoz nincs végzettsége, információk hiányában csak találgat, és még a **** is kicsi.
Szóval unfollow!

Sanci
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13700
Bárki tudja olvasni az AMBK bejegyzéseit, aki regisztrál. Te is.
Mondjuk akiben van gerinc, nyilvános kommentben intézi az ilyesmit, nem mások háta mögött keveri a szart.
Előzmény: Schaf (13699)
Schaf Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13699
Viszont, ha már itt tartunk két dolog:

- Bunkókám.. :-))) Te tudod olvasni az AMBK belső bejegyzéseit??? AMBK tag vagy? Na szép.. már az AMBK tagok sem szeretik az AM-et, vagy a fejlesztőjét. Szépen vagyunk... biztos ennek is a reklamáló pszihopaták az okai. .-))

- A másik. Az AMBK esetleg tud valamit az AM2006 EU térképes verziójáról, ami 512MB-os kártyáról fut és egy HP rz1710-en gond nélkül megjeleníti a 3D-s útvonalat is??




Bónusz kérdés bármelyik olvasóhoz, AM bónusz CD-ért:
- Ha már itt tartunk, vajon hány reklamáló ügyfele lenne Gellértnek, ha az AM honlapról illetve anno a Sancho-Sanciman királypáros által felügyelt fórumokról nem moderálják és tiltják ki ki őket ahelyett, hogy válaszoltak volna nekik??
Előzmény: Törölt nick (13696)
Schaf Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13698
OFF
Mekkora ember lett már ezt a Sanciman... én még emlékszem, amikor nekem nyalt.. :-))))

Egyébként nemrégiben még épp a Technet-en tett közzé egy warez cikket, majd mikor erre többen felhívták a figyelmét, akkor előbb bele-bel javított, majd törölte. Persze minden reklamálót és hozzászólót fórumostul törölt.


..na erről (is) beszélek, amikor a köpönyegforgatásra gondolok. De hát akiben nincs gerinc, abban nincs gerinc...

ON


Törölt nick Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13697
Sancho 2010.02.18 14:37

Arról nem is beszélve, hogy ezek betegek. Kezelés kell nekik, nem meggyőzés. Mintha alkoholistának magyaráznád a méregtelenítést meg az antioxidánst.


Nem is tudom hirtelen, hogy most az ügyvédet fizessem ki elôbb, vagy az orvost.
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.20 0 0 13696
Ügyvédre mindenki összerakta már a pénzt? Sancimanó, a polgárjogi géniusz elintéz minket :)

Sanciman 2010.02.18 08:08

Amellett, hogy szép, igaz is!
Gondold csak meg:
Beperelheted őket hitelrontásért? Igen, de nincs értelme...
Érdekli őket, hogy a szakma értékel téged és melletted áll? Kvára nem...
Érdekli őket, hogy mi, érdekmentes, pusztán jóindulatú barátaid szeretjük, amit csinálsz? Nem...
Érdekli őket, hogy nagy tekintélyű, nagy nevek többször kiálltak melletted? Nem...

És a másik: a művek minősége. Mint olyan ember, aki VALAHA MÁR ALKOTOTT VALAMIT, én tudom, hogy a művek minősége sosem olyan, amilyet szeretnék. Mindig kompromisszumokat kell kössek még akkor is, ha amit mások elvártak, azt túlteljesítettem. Magammal kell kompromisszumot kössek, mert a saját elvárásaim magammal szemben sokkal nagyobbak, mint az elvárások kívülről. Így egyetlen "művemre" sem tudtam soha rámondani, hogy "Na, ez végre tökéletes".

De SOHA nem kezdtem bele semmibe úgy, hogy a szándékaim nem voltak tiszták és világosak, őszinték.

Szóval, ha az ember így van vele, akkor tojik azokra, akik fikázzák.

Egyrészt ezek az emberek soha életükben NEM ALKOTTAK semmit. Nem maradandót, SEMMIT.
Erre mondja a köznyelv, hogy ha "letettél valamit az asztalra". Nos, ez a pár p*cs az asztalra maximum a lábát tette...

Úgyhogy tojj rájuk és ha elbizonytalanodsz, vagy társaságra vágysz, gyere inkább ide!

Kerüld messze az összes olyan fórumot, ahol Sipos úr és bandája megfordul! Hacsak nem élvezed a velük való veszekedést, mert akkor nem szóltam...

Sanci


Desszertnek egy kis ánusztisztogatás, különösen gyengéd nyelvcsapásokkal:

Badge!
Kedves Barátom!
KÖNYÖRGÖK, ne pazarold a tehetségedet és főként a drága idődet faszfejekkel vitatkozásra!
Könyörgök!
SOHA nem fogod őket meggyőzni semmiről.
Engedd meg, hogy egy részletet ide linkeljek neked gy nagyon bölcs embertől:

"Valahányszor hajszát és támadásokat indítottak ellenem - s egy írói pálya során ezek a hajszák elkerülhetetlenül ismétlődnek, néha életveszélyes fordulatokkal -, tapasztaltam, hogy a megtámadott írót semmiféle külső segítség nem védheti meg. Sem a hatalom, sem a bíróság, sem a pályatársak segítsége, még a jóindulatú emberek önkéntes felbuzdulása és a tapasztaltak bölcsessége sem. Az írót egyes-egyedül csak művei védik. Még csak nem is művei minősége, mely mindig egyenetlen, hanem a s z á n d é k, mely egy írói élet munkáján átvilágít. Ez a rejtélyes sugár és erő, mely valamilyen - viszonylagos - sérthetetlenséget ad az írónak. Az író csak abban bukhat el, ha bizonyítani tudják, hogy munkájának szándéka nem őszinte. Akkor az író és műve harakirit követnek el. Minden más nem számít sokat: a vád sem, a védelem sem."

Sanci


ambk.hu-n megtekinthetô a tárlat.
Schaf Creative Commons License 2010.02.18 0 0 13695
Már megbocsáss, de én mindig a saját nevemben küldelek el a picsába, ha megérdemled... és mást is. Engem könnyű szeretni, vagy nem szeretni, mert nem forgatom a köpönyegemet,nem forgok arra amerre a szél fúj és mindig a saját nickemen írok, ha lehetőségem van rá. (volt fórum ugye ahol ezt nem tudtam megtennni)


Most néhány napot külföldön voltam, a te programodnál fontosabb index topicokba sem írtam. Viszont látom, hogy szerinted mindenki hülye továbbra is és mindenki csak téged bánt...
Nem is értem mért nem tudják ünnepelni a srácok, hogy benne van a térképben egy autóval meg nem közelíthető hely.. hihetetlenül hálátlan egy banda...



Viszont azok a kamuk, amiket itt benyomsz mostanában, már fájdalmasak. kezdve ezzel a térképszint dumával, meg az elrabolt munkaidőddel...
Egyszer már javasoltam neked.. menj vissza a pincébe és addig ne is halljunk rólad, amíg egy minimálisan itthon használható, az általad leírtak szerint működő AM2006-tal elő nem álltál.
Előzmény: BadGe (13675)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13694
Nem, de áruló még lehet belôled, ha bevallod, hogy van reged a terkep.topmap.hu-ra.
Ess túl rajta, megkönnyebbülsz, meglátod.
Előzmény: ZöPö (13693)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13693

Még csak le se tornácraszarókivertkutyázták őket? :-o

 

Nahát, hová satnyul ez a világ... :-(((

Előzmény: Törölt nick (13690)
AZS Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13692
pc-n én rendszeresen a navteq-féle cuccot használom (http://www.hu.map24.com/), mert az jó, és kurvagyorsan frissítik

Előzmény: aas (13691)
aas Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13691

Jó pár év AeroMap, majd iGo 2006 és iGo8 után nekem mostmár elég a NavTEQ navigáció is. Igaz, hogy nincs M60 szakaszom és 3D épületek, de cserébe van remekül használható gyors navigációm, igen sok, jól kereshető POI-val. Mellesleg hibátlanul működik több száz km-es tervezésnél is. És mindezt MA tudja...

 

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13690
Namost a konkurenciával kapcsolatban nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem van (volt) itt néhány ember a topikon, akiknek a Topmap online hibabejelentôjén elkövetett szorgos kattingtatások eredményeképp leesett egy-egy iGo Európa licenc. Lehet, hogy közben a NavNGo azt gondolta ezekrôl az emberekrôl, hogy büdös bunkók, de mindenesetre ezt elég jól leplezték, de az is lehet hogy ôk csak szimplán mazochisták.
Előzmény: ZöPö (13684)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13689
Szerintem jelezd bátran, ha bárhol itt a topikban alaptalan kritikát látsz.
Előzmény: msmks (13682)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13688
Egy picit. :-)
Előzmény: imate (13687)
imate Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13687
Ja nem volt gond a prg.vel mert 5 éve a kutya se használja csak aki ingyen kapja és próbálgatja... az is gyorsan le tesz róla és szerez 1 ingyenes IGo 2006-ot az is ingyenes már több internetes oldalon :) és picit abban több van.
Előzmény: ZöPö (13685)
AZS Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13686
meg néhány olyan hiányosságot, amit évek óta kórusban kérnek a felhasználók, évek óta ott is van badgenél a kész megoldás (saját állítása szerint), csak éppen nem hajlandó kiadni
Előzmény: ZöPö (13685)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13685

"Programmal eddig sem sok baj volt."

 

Leszámítva néhány layerváltáskori fagyást meg elszállást.

Előzmény: Jahno (13683)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13684

"befejezésül: kedves kritikusaim, látogassátok meg valamely konkurensemet és kérdezzétek meg őket, hogy igényt tartanak-e a szolgáltatásaitokra. szerintem fejvesztve menekülnének. ahogyan nekem sem, gondolom másnak sincs szüksége ilyen emberekre. egyszerűen ciki. vagy kényelmetlen. vagy nem is tudom hogy mondjam finoman. olyanok vagytok mint a kivert kutyák. egyedül gyávák, de csoportosan azért csak-csak odamerészkedtek a tornácra szarni egy jó nagyot meg közösen ugatni."

 

 

BadGe: szimplán bunkó vagy, sajnálom. Nem ereszkedem erre a szintre.

 

Annyit azért jelzek, hogy nem tudok róla, hogy a "kritikusaid" közül bárki is felajánlotta volna neked a "szolgáltatásait", vagyis marad lógva a mocskosszájú szöveged súlytalanul a levegőben.

 

 

"most viszont tényleg kitiltom magam."

 

1995 óta fórumozok, láttam már elég ilyet. Vannak, aki mondják, vannak, akik teszik, a kettő láthatóan diszjunkt halmaz.

Előzmény: BadGe (13674)
Jahno Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13683
Programmal eddig sem sok baj volt.
Előzmény: msmks (13682)
msmks Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13682
abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy egy működő programot látva elhalkulna a fikázás.
Előzmény: msmks (13681)
msmks Creative Commons License 2010.02.17 0 0 13681
de olyat nem, ami hasznos. :-)
Előzmény: AZS (13680)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!