Keresés

Részletes keresés

kanCa Creative Commons License 2003.11.21 0 0 471
Biztosan nem tudunk menni, mert a drágám túlórázik. Tegnap is este 11 körül ért haza... Bár, ha akkortájt még lesz kedvedetek.. :))

Ez csak vicc volt! NAgyon köszönjük a meghívást, de reméljük, hogy később is meginvitáltok majd, mikor éppen nem leszünk nyakig a munkában!!

Előzmény: eviktor (470)
eviktor Creative Commons License 2003.11.21 0 0 470
Kanca, jöttök ma?
Előzmény: kanCa (469)
kanCa Creative Commons License 2003.11.20 0 0 469
Először, mikor ránéztem a 467-es hozzászólásra, azt hittem, ezt mind velünk akarod megcsináltatni, és odacsábítasz lakásnézés stb. címén...

:))

Aztán rájöttem, hogy a holnap az ma van, mivel a ma tegnap volt, tehát a holnapra ez nem vonatkozik.
jajjjaj, ezt én se nagyon értem, de nem baj

Ennek örülök, hogy valami történt végre, bankonzulthoz telefonáltunk tegnap, azt mondták, még nincs szerződés az OTP-vel, így adás-vételi sincs, majd esetleg két hét múlva.

Csak azt nem értem, hogy miért nem tudnak kiküldeni egy levelet, hogy bocs paraszt, nem írjuk alá november 15-én a szerződést, majd egyszer. Megnyugtatóbb lenne, ha látnánk, hogy foglalkoznak a vevőkkel, és nem nekünk kellene hetente érdeklődni.

Sokat akarok??

OK, nem veszünk ágyat, bírjuk még, és addig spórolunk.

Előzmény: eviktor (467)
Vendor Creative Commons License 2003.11.19 0 0 468
az szeeep.... de anyi vigasztaljon hogy nem akarkit aztattal le
Előzmény: eviktor (467)
eviktor Creative Commons License 2003.11.19 0 0 467
A holnapi nap programjai:

- csőtörés csekkolás és javítás és falbontás és kádszétszedés és parkettafelszedés/csere és ablakpárkány csere/javítás.

Ehhez szóljatok hozzá!

Vendor Creative Commons License 2003.11.18 0 0 466
fenebe pedig gyujtom az ilyen erdekesebb rossz cuccokat

ize a kepe jo? mert ilyenkor az szokott tortenni hogy atkapcsol 20hz-es kepfrissitesi frekvenciara es elrontja teljesen a szemed, es ha meg 1 hetig hasznalod akar fel is robanhat!!!

Előzmény: eviktor (465)
eviktor Creative Commons License 2003.11.18 0 0 465
Felszáradni látszik a monitor. Ezt buktad, mert amúgy neked adtam volna, de igazán, télleg! :-)
Előzmény: Vendor (464)
Vendor Creative Commons License 2003.11.18 0 0 464
en elolrelathatolag megyek, majd megnezem terkepen hogy merre is laktok
Előzmény: eviktor (463)
eviktor Creative Commons License 2003.11.18 0 0 463
Nakéremszépen. A kivitelezőváltás szomorú dolog, bár ma mintha elkezdődött volna valami. Dolgos munkáskezek kezdték tisztogatni a betonmedence környékét.

Kanca! Ne vegyél előre semmit az ikeaban. Mi is előrelátóan akartunk gondolkodni, és beszerezni bútorokat. Ámde nem tettük, s így spóróltunk sok pénzt. Az általunk választott darabok szinte mind olcsóbbak lettek 5-10 ezer pénzzel, a júliusi készletváltáskor! Érdekes, hogy ami drágább lett, az új néven forgalmazzzák tovább "kicsit másképp".

Akkor tehát mikor is találkozunk? Meghívó mailek mennek ma. Jelezzen aki nem kapja meg estig!

Csók csapat,

Viktor

Előzmény: kanCa (462)
kanCa Creative Commons License 2003.11.18 0 0 462
Nahát, erre már nagyon kíváncsi vagyok! Arra pontosan, hogy mi fog kisülni ebből az egészből.. Csúszhat az átadás.. ki gondolta volna?! Látjátok, mondtam, hogy lesz még ebből a költözésből 2005 húsvétja... Pedig már a franciaágyunkat is kinéztem, és az Ikeában júniusban készlet-váltás van.. de talán megtartják ezt a jó kis ágyat. Vagy vegyük meg előre? És ha nem lesz lakás? Legalább lesz egy ágyunk..

Nna mindegy, elég aggasztó a helyzet, de csak lesz valahogy!

Vendor, Viktor irigyellek titeket, de nagyon-nagyon!!!!

Még akartam írni valamit, de kurvára kiment a fejemből, úgyhogy majd csak később!

Előzmény: Vendor (461)
Vendor Creative Commons License 2003.11.17 0 0 461
hm akkor eddig minden utemben masvolt a kivitelezo.
akkor valoszinu a veszekedes miatt all ugy a t2 ahogy
Nőgyógyász Creative Commons License 2003.11.17 0 0 460
Ezek szerint nem a Central Park az egyetlen építkezés, ahol menet közben kivitelezőt váltanak ...
Előzmény: dzsípisz (459)
dzsípisz Creative Commons License 2003.11.17 0 0 459
Pénteken benn voltam a Lakásépítőnél és rákérdeztem, hogy miért áll a T3. Azt mondták, hogy minőségi problémák miatt kirúgták a kivitelezőt és most keresik az újat, akitől azt várják, hogy behozza a csúszást időt. Ennek ellenére előfordulhat, hogy késik az átadás. Csak tartanánk már ott!
Előzmény: kanCa (457)
Vendor Creative Commons License 2003.11.17 0 0 458
huha itten nempublikus info celzasok tomkelege hangzik el tisztara felcsigaztok
kanCa Creative Commons License 2003.11.17 0 0 457
Végre valami jó hír..

mármint, hogy épül tovább a t3! Bár az én információim szerint nem az időjárás miatt álltak le...

Előzmény: Vendor (456)
Vendor Creative Commons License 2003.11.17 0 0 456
hat ez sajnos mindig igyvan.

ize topictali? tobbiek?

Előzmény: eviktor (455)
eviktor Creative Commons License 2003.11.17 0 0 455
Mihez képest? Van ami nem olyan lett, mint kértük, és itt ott ferde az-az. De összeségében elégedett vagyunk. Csak ez a 3 hét késés...
Előzmény: Vendor (454)
Vendor Creative Commons License 2003.11.17 0 0 454
ejj dekaar :) nembaj majd megnezuk/megtapizzuk eloben

egyebkent jol csinaltak meg a konyhat?

Előzmény: eviktor (453)
eviktor Creative Commons License 2003.11.17 0 0 453
Lassan mintha felszáradna.

No, nem a fal.

Beszéltem kk-val, aszonta épül tovább a t3. Szerinte időjárási okok miatt áll minden. Ezt akkor én most nem hinném el, mert én láttam hóban, fagyban, esőben a t2-t. Dolgoztak azon éjjel nappal.

Kész a konyha! Ha nem hagytam volna otthon az adatkábelt, akkor most lennének új képek.

Előzmény: Vendor (452)
Vendor Creative Commons License 2003.11.17 0 0 452
nehogy kidobd add nekem!!!!! (komolyan)

szelloztessetek sokat! kulonben szepen peneszedni fog a fal.
hmhm nemaze de nem valami artezi kutbol kapjatok a meleg vizet? az ilyen sarga es budos :))) mondjuk ez a leiras masra is raillik de arra gondolni se merek

Előzmény: eviktor (451)
eviktor Creative Commons License 2003.11.17 0 0 451
Víz úszik a TFT monitoromban. Kissé túlbuzgó volt a takarítónőnk a hétvégén. Vajon kiszárad idővel, vagy dobjuk ki? Mármint a monitort.

A fűtés hibátlan már, ellenben kicsit vizesedik a fal. ÉS a melegvízünk még mindig sárga és büdös. Amúgy jól vagyunk.

KK-t még nem hívtam, de nemsokára!

Előzmény: Vendor (450)
Vendor Creative Commons License 2003.11.16 0 0 450
hogy allnak az ugyek? :)
tudtok mar futeni? vagy mar a parkettat kezdtetek felszedni? :D
kk-t sikerult elerni? (remelem jo szamokat adtam)
Előzmény: eviktor (449)
eviktor Creative Commons License 2003.11.14 0 0 449
Köösz!
Előzmény: Vendor (448)
Vendor Creative Commons License 2003.11.14 0 0 448
Forró Csaba
mobil: 30/342-6549
fel/fax:4666-119
Előzmény: eviktor (447)
eviktor Creative Commons License 2003.11.14 0 0 447
Vendor, add meg lécci a közös képviselő telszámát! Volna már pár feladatom nekije...
eviktor Creative Commons License 2003.11.13 0 0 446
Nos, ha az a rendkívül csinos leányzó, akivel beszélgettél, egy igen nagy kiterjedésű pocakkal üldögélt kinn a kihangosító alatt,gyermekemet hordva a szíve alatt, akkor ő volt az én asszonykám, és én meg botrányos arcmemóriával rendelkezem, így nem tudlak felidézni. Esetleg rövid, sötétbarna haj, hosszú fekete szövetkabátban? És egy notesznaplóizével a kezedben? Mikor költöztök előreláthatólag?
Előzmény: t.olga (444)
Vendor Creative Commons License 2003.11.13 0 0 445
haat a biztositasrol mi szavaztunk es az ab-t szavaztuk meg jokis allami ceg = olcso dij. eves szinten valami tobb szazezres difik is voltak a bizt.tarsasagok kozt ugyan arra a szolgaltartasra.
a hazunkban lakik egy biztositasi broker ittvan nemmesszi az irodaja o intezte az arajanlak kerest vagy 5-6 biztositotol.
Előzmény: t.olga (444)
t.olga Creative Commons License 2003.11.13 0 0 444
A hétfői össznépi gyűlést én is hasonlóan éltem meg, mint Viktor. Azt hittem, hogy legalább valaki maradt a végéig, Viktortól reméltem, hogy elmeséli a végkifejletet. :O)
Viktor, a helyszini élménybeszámoló alapján, nem lehet, hogy egy darabig melletted ácsorogtam, és még a feleségeddel is beszélgettem?
OTP - a kedvenc pénzintézetem. Majdnem hátast dobtam, amikor a közös képviselő bejelentette, hogy OTP-s szla nyitását javasolja a társasháznak, mivel neki OTP-s terminálja van! Ezek után már csak azon csodálkoznék, ha nem az OTP Garanciával kötné a társasház a biztosítást! (Bár most az egyik OTP-s ügyintéző annyira rendes, hogy szerzett a munkáltatójának egy jópontot nálam.)

Vendor Creative Commons License 2003.11.13 0 0 443
hehe jokis nosztalgikus cikk... viszont a kozepso epuletben tenyleg lett sportcentrum: fel a 4.-re gyalog... :)
Előzmény: eviktor (442)
eviktor Creative Commons License 2003.11.13 0 0 442
http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?Print=1&DocCollID=50151&DocID=49649#49649

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!