Keresés

Részletes keresés

sigmavirus1 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 944
Meddig akartok még vitázni?
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 943
akkor kerd meg valamelyk itteni szinpatizansod (akad ilyen?!:), hogy kuldje at melben...
Előzmény: Törölt nick (940)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 942
http://www.time.gov/

ha a butasagot merni lehetne, nalad kiakadna a muszer. Mert ugye az informatikahoz nem kell erteni, de az idoeltolodast valamikor altalanos iskolaban tanultuk foldrajzbol. Ha ennyit nem tudsz, akkor semmihez sem ertessz. Az informatika szakterulet, az idoeltolodas meg az altalanos muveltseg resze.

Előzmény: dreamworld (939)
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 941
heh... osszekevertem hirtelen...
viszont azt, hogy ki mennyire ostoba jobb ha nem firtatod, mert mar parszor bizonyitottad mennyire buta vagy...

en legalabb bevallom a tevedesem... de erre csak egy nalad okosabb ember kepes... :DDDD

Laza

Előzmény: Törölt nick (937)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 940
Akarmilyen kapcsolatra fizetek elo, a tar.hu nem megy kulfoldon.
Előzmény: dreamworld (926)
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 939
rajta... szabad orszagban elunk.. :D
Előzmény: sigmavirus1 (935)
sigmavirus1 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 938
Hehe...
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 937
"Kanadaban (ha valoban ott lennel:) este 19:55 kene hogy legyen... :)"
Edes oregem. Hogy te mennyire ostova vagy... Nem Kinat mondtam, hanem Kanadat. Igaz, hogy mind a ketto K betuvel kezdodik, de van egy kis kulonbseg a ket orszag kozott.
Ez valami olyan szegenysegi bizonyitvany, ami vegkepp elarulja, mennyire buta ember vagy.
De azert elmondom: Ha magyarorszagrol elindulsz Kanadaba, akkor nyugat fele kell menni (Hegyeshalom). Es minel inkabb nyugat fele haladsz a vilagban, annal inkabb csavarodik visszafele az ido. Ezert van az, hogy Londonban egy oraval korabban van, mint Magyarorszagon. ha meg kicsit tovabb mesz abban az iranyban, akkor elerkezel Kanadaba, ahol eloszor 5, aztan 6 ora idoeltolodasba botlassz. Szerintem kapcsolj a CNNre, es nezd meg a keleti part idejet. Es utan vonulj el szegyenkezni valahova a hihetetlen butasagod miatt.
Előzmény: dreamworld (930)
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 936
"'nem halottal meg olyasmirol, hogy 'architektura'?!?! "
De hallottam, mert egy epitoipari cegnel dolgozom."

"Az "architekturalis felepites" az olyan kifejezes, mint a rendorsegnel a "grafikai rajz". Mind a ket szo ugyan azt jelenti."

uhhh... ahhh.... hihetetlen....
ertesz te egyaltalan valamit az Informatikahoz, Rendszerinformatika, programozas, valami?!?! mert nem ugy latszik... :D

Laza

Előzmény: Törölt nick (899)
sigmavirus1 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 935
Tök jó, magaddal beszélsz, ezt én is akarom csinálni!!!
Előzmény: dreamworld (933)
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 934
ez a hasonlat egyaltalan nem alja meg a helyet ezesetben.. :)
Előzmény: Törölt nick (906)
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 933
akkor kerdezd meg a tobbiektol, hogy mi van rajta?!

na, ki is a fanatikus, hogy a linkeket kutatja?! :D

Előzmény: Törölt nick (905)
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 932
en csak valaszolok...
Előzmény: sigmavirus1 (927)
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 931
nem, mi fejezzuk be este, es te szolsz vissza reggel... :)
(hamar figyelembe vesszuk az utoljara beirt szovegeidet:)

Laza

Előzmény: Törölt nick (922)
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 930
"Reggel van, es el van dugulva a fulem. Ez az oka a hangeronek."

ezt irtad helyi ido szerint 13:55-kor...
Kanadaban (ha valoban ott lennel:) este 19:55 kene hogy legyen... :)

Laza

Előzmény: Törölt nick (924)
sigmavirus1 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 929
Mondtam...
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 928
egyebkent ha ehhez is ertenel, a forrasbol siman kikereshetned a linkeket... de ehhez mar egy kis kreativitas sem artana.. :D

Laza

Előzmény: Törölt nick (896)
sigmavirus1 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 927
Megint kezdődik a buzeráljuk egymást maraton...
dreamworld Creative Commons License 2003.03.08 0 0 926
"Kepzeld el, milyen elvakultsag kell ahhoz, hogy errol kepeket csinaljon. Elment, es evvel toltotte az idejet. Nekem az egesz vita nem er annyit, hogy a szekbol felalljak miatta. de ez a kulonbseg a beteges fanatikusok es azok kozott, akik csak jatszanak, ha kedvuk tartja"

te beszelsz beteges, fanatikus emberekrol?!?!
te vagy az, aki betegesen, fanatikus modjara nyomod itt a hulyesegeid, es minden alltalad felhozott hulyeseg ellenervet lekamuzol... ahelyett, hogy inkabb jatszanal...
vagy nincs mivel jatszanod?! :)))))

amugy en ezzel csak annyit meloztam, hogy felpakoltam a kepeket.. :)

itt vannak a linkek, toltsd le ahogy tudod, vagy fizess elo egy normalis netkapcsolatra.. :)

http://www.tar.hu/lazakep/mohf01.jpg
http://www.tar.hu/lazakep/mohf02.jpg
http://www.tar.hu/lazakep/mohf03.jpg
http://www.tar.hu/lazakep/mohf04.jpg

Laza

Előzmény: Törölt nick (897)
sigmavirus1 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 925
Az én bal fülem is el van dugulva már legelább 2 napja és akármit csinálok nem akar kitisztulni, mindedj, vot már ilyen és kis időn belül kitisztult magától...
Úgy néz ki hogy csak mi vagyunk egyenlőre itt, én viszont nem vitázok veled, az Xbox teknikailag jobb, ennyi, kész, én viszont akkor is maradok a PS2-őm nél.
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 924
Reggel van, es el van dugulva a fulem. Ez az oka a hangeronek.
Előzmény: sigmavirus1 (923)
sigmavirus1 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 923
Jól van nna, azé nem kell kiabálni...
Előzmény: Törölt nick (922)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 922
Most micsinaljak? Elmondtam a multkor, hogy a topik azert megy, mert en este befejezem, de reggelre talalok tobb, hozzam intezett hozzaszolast, amire reagalnom kell, ugyanis eddig ketszer nem reagalta veletlenul egy egy hozzaszolasra, es azonnal a szememre hanytak.
Előzmény: sigmavirus1 (920)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 921
"Nem tudod miről maradsz le amikor nem látsz olyan renderelt animációkat amiket Pl. az FFX-ben látni, hamár grafikus vagy."

Majd megnezem valahol.
De egyebknet szakmailag nem nagyon vagyok otthon a 3d grafikaban. Azt meg tudom allapitani, hogy szep e vagy nem, de hogy a hibakat a grafikus kovette e el, vagy technikai korlatok voltak, azt nem tudom. Illetve van ahol tudom.

"akkor így kellett volna nyitni "Az Xbox grafikailag meg technikailag meg csak a balhé kedvéért job mint a PS2"."
En is szo szerint megnyitottam volna ezt a topikot, ha lehetne ekkorat nyitni.

"Ja és azért kapsz ennyi ingerült levelet, mert kisebbrendúségi érzéseidből-vagy egyszerűen tudatlanságból- fakadóan cseszteted a PS2 tulajokat."

Ez nem igaz, en nem csesztettem oket.Ha csak beleolvasol a topikba, lathatod, hogy ki csesztetett kit.

"Én tudom, hogy jól döntöttem a PS2-vel(és a többiek is), nem is akarok önigazolást keresni, nem úgy mint Te.
En nem keresek onigazolast, mert a jatek nem jelentos resze az eletemnek . Ezt abbol is latod, hogy ezelott ebben a forumban sohasem szoltam hozza. Van egy jatekgepem, amit karacsonyra vettem a gyerekeimnek, es neha en is jatszom rajta, ha idom engedi. Szerinted milyen onigazolasra van szuksegem? Raadasul akciosan vettem eleg olcson karacsony elott 260 kanadai dollarert, ami kb 40e ft.

".(kiváncsi vagyok mit fogsz kiemelni a mostani szövegemből amivel ugy gondolod ingerelhetsz, mert-úgy látom- ez a stratégiád )"

Neha valoban ez a strategiam, de akkor ugy erzem, hogy akiket ingerlek, azok megerdemlik. Vagy a stilusuk, vagy a hozzaallasuk, vagy a nekem indezett szemelyeskedesek miatt. Teged nincs szandekomban ingerelni.

Előzmény: Gonzy (916)
sigmavirus1 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 920
Má megen itt van...
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 919
En elhiszem, hogy van masodlagos ertelme is, de az elsodleges ertelme az az epiteszet

(Az idegen szavak szotara segit a kerdesben)

Előzmény: Jibe (917)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 918
Igen, mostmar kezd kicsit labszagu lenni
Előzmény: Neme (915)
Jibe Creative Commons License 2003.03.08 0 0 917

"'nem halottal meg olyasmirol, hogy 'architektura'?!?! "
De hallottam, mert egy epitoipari cegnel dolgozom.
"

Pfff..!

Előzmény: Törölt nick (899)
Gonzy Creative Commons License 2003.03.08 0 0 916
""Ha téged csak a grafika motivál, az a te bajod."
Azert motival, mert grafikus vagyok."

Nem tudod miről maradsz le amikor nem látsz olyan renderelt animációkat amiket Pl. az FFX-ben látni, hamár grafikus vagy.
A baj veled az, hogy már a topic indítót elbaszkuráltad "Szerintem az Xbox job mint a PS2"
pontosan idézve.Ha a te gondolatmenetedet követem akkor így kellett volna nyitni "Az Xbox grafikailag meg technikailag meg csak a balhé kedvéért job mint a PS2".
Ja és azért kapsz ennyi ingerült levelet, mert kisebbrendúségi érzéseidből-vagy egyszerűen tudatlanságból- fakadóan cseszteted a PS2 tulajokat.Én tudom, hogy jól döntöttem a PS2-vel(és a többiek is), nem is akarok önigazolást keresni, nem úgy mint Te.(kiváncsi vagyok mit fogsz kiemelni a mostani szövegemből amivel ugy gondolod ingerelhetsz, mert-úgy látom- ez a stratégiád )

Előzmény: Törölt nick (898)
Neme Creative Commons License 2003.03.08 0 0 915
:-)))

Na asszem, ennyit erről a topicról...

Előzmény: Törölt nick (914)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!