Keresés

Részletes keresés

Aldo0224 Creative Commons License 2014.05.15 0 0 1247

2013 juliban 10 napot voltunk némi info: Party belépők: Érdemes megvenni elővételben aznap valamelyik hivatalos boltban vagy Bódéban. Mi előszőr a helyszínen vettük meg Amnesia-ba hétfői nap Sven Väth volt 60euro. Elővételbe 50 euro lett volna.. Onnantól csak elővételbe vettük megéri úgy. Vannak hivatalos boltok meg egy-két bódé is ki van rá írva hogy jegyek... Persze most Playa den Bossa-ról beszélek, mi ott voltunk(szállás is). Space Carl Cox-ra 45euro volt elővételbe asszem.... De Space az televolt akkor mozdulni sem lehetett... Másik alkalommal szintén Space szintén elővételes jegy 30euro volt de az időkorlátos jegy volt 23:00ig be kellett menni vele. Ez vasárnapi buli volt este 7-től reggel 7ig. Pacha Guy Gerber-es buli elővételbe a jegy szintén asszem 45euro volt. Space és Pacha jegyárakban nem vagyok 100%-ig biztos de 40-50euro között mozgott bulitól függően. Mindhárom  disco egy élmény mindegyik más mindegyik TÖKÉLETES!!! Playa den bossa-ról ugye taxizni kellett Amnesia-hoz 15euro volt + borravaló. A taxisok korrektek mindegyik órával megy nem akarnak átvágni. Budapest-el ellentétben itt olcsóbb ha az utcán inted le a taxit, Ha telefonon hivatsz úgy drágább. Pacha-hoz is taxival de megérte olyan családias rengeteg fehérbőr fotelek tökéletes az is!! Discóbnan az ásványvíz és a Cola 10-11 euro. A sör 13euro. De Space-ben SÓS víz folyik a mosdóban a csapból...erről ennyit. 2-2.5dl a víz vagy a cola 0.33sör amihez az árakat írtam.DE hatalmas POZITÍVUM, hogy mindhárom klubban olyan légkondi van hogy nem egyszer szinte fáztam pólóban és rövidnaciban... 18-20 fokot csinálnak...tehát nem kell sokat inni... Étterem Playa den bossa szélén minden olcsóbb.. Ha megkeresed a térképen a hotel mare nostrum-ot annak a környékén a spar is SOKKAL-SOKKAL olcsóbb meg az étterem is mint bent. Playa den Bossa max 1.5km hosszú tehát megéri elsétálni a szélére vagy ott keresni szállást hihetetlen árkülönbségek vannak. Na de étteremben mi olyan 10euro-ért ettünk pizzát vagy olasz kaját raviolit meg gnokkit. Playa den Bossa-tól ha mész Ibiza város fele a parton minden csendesedik vannak romantikus csendes éttermek. A másik vége fele meg pont az ellenkező Ushuaia környékén minden drága nagyon.Autót nem béreltem nem mertem a közlekedés a részeg emberek nem kockáztattam hogy elüssek valakit vagy megtörjem a kocsit de asszem kicsi autót már 40euro-tól lehet bérelni egy napra...nem vészes..Ami jó hír a hotel mare nostrum-mal szemben kevő Spar-ban az árak. Nestlé ásványvíz 1.5literes 33cent. Jose Cuervo tequilla 14 euro 0,7liter. Vagy volt leárazva Cutti Shark whiski 13euro-ra De a Cointreau is olcsóbb volt mint itthon. Tehát a tömény pia a Spar-ban jó árban van a sörök drágák...kaja nem vészes 1 euro volt a csomagolt gépsonka 1 euro volt a 0.5kg-s kenyér. És náluk még van piros táblás Nestlé csoki is ami nálunk már kb 15éve nincs. Voltunk még San Antonio-ban is Cafe del Mar naplemente. KIHAGYHATATLAN!!!! Taxival mentünk oda 35 vissza 38 euro-ért vitt a taxis. Van a parton rengeteg jegyárus mi tőlük nem vettünk sosem jegyet de elvileg azok is rendben vannak és azok a legolcsóbbak.  Ami fontos Playa Den Bossáról ha az árakról van szó amit írtam már közepe és Ushuaia rész drága másik irányban olcsóbb minden! Kérdés esetén aldo0224@freemail.hu

white_horse Creative Commons License 2014.05.14 0 0 1246

Szeretnék segítséget kérni, hátha van valakinek ismerőse Ibizán...

Júliusban mennénk, és szeretnék valahol venni egy használt, egysoros, 44-45-ös méretű görkorcsolyát.

Sajnos a bérleti díjak igencsak magasak, így gondolom jobban megérné venni egyet.

 

Ha netán valaki tudna egy helyet, vagy személyt, aki eladna, megköszönném az infót.

 

Enerico_49 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 1245

Kedves Supersonica!

Köszönöm szépen a segítséget.

Üdvözlettel Imre

Supersonica Creative Commons License 2014.05.06 0 0 1244

Kedves Imre,

 

A hoteleknek szokott lenni kedvező árú minibus "pick-up" szolgáltatásuk. Én mindkét utamat utazási irodán keresztül foglaltam, és volt mindkettőnél szervezett minibusz (iroda által szervezve), ami várt ránk, és a hotelnál vagy közeli kereszteződésnél tett le, illetve ott is vett fel, elutazáskor.

 

Gondolom ebből (és a magyar hoteles tapasztalatokból), hogy az Algarb is szervez ilyet az érkező repülőkhöz, nem csak irodák, szerintem érdemes majd az utazás előtt mailt írni, erről érdeklődni.

 

A reptér - Hotel Algarb között per pillanat nem látok olyan buszt, ami átszállás nélkül oda juttatná a szállodához közvetlenül, viszont a 10-es járatra most 3,5 Eurot és a 14-es járatra 1,9 Eurot ír tarifaként.

 

Ránézésre a szálloda és a hotel között a taxi sem lesz drága, szerintem olyan max. 10-12 Euro összegből megússzák. Azaz ha ketten vannak, már megéri taxit fogni. 

 

Kérdés esetén állok rendelkezésre.

 

Jó tervezgetést! S

 

 

Előzmény: Enerico_49 (1243)
Enerico_49 Creative Commons License 2014.05.04 0 0 1243

Kedves Supersonica

Meg tudnád mondani, hogy a repülőtérről csak Evissan keresztül (10-es busz, és a 14-es busz) tudunk eljutni a Hotel Algarb szállodához, vagy közvetlenül is van valami buszjárat?

A repülőtérről mennek mikrobuszok is a szállodához?

Köszönöm az információt. Üdvözlettel Imre

Supersonica Creative Commons License 2014.05.01 0 0 1242

Kedves Alíz,

 

németül a legtöbb helyen fognak beszélni, nagyon sok a német-angol-olasz turista, úgyhogy ezek a kötelező nyelvek a spanyolon túl.

 

Németül egy hasznos összefoglaló oldal: http://ibiza.de/

 

A Hotel Algarbot én nagyon közelinek találom a szórakozóhelyekhez, pihenéshez én biztos mást választottam volna.

 

A buszösszeköttetés nagyon jó és viszonylag gyakran járnak, átszállási lehetőségekkel, 1-2 euro a jegy ára. A buszok ráadásul légkondicionáltak, tényleg, nem úgy, mint itthon :)

 

Az élelmiszerek a helyi Mercato-kban (mint nálunk a közértek) nagyjából ugyanazok, mint itthon, nincs jelentős eltérés. Először mi is üvegszámra vittük az italokat, mert azt hallottuk, hogy milyen drága, de a diszkókon kívül gyakorlatilag nem találtam a pesti árakhoz képest olyan borzasztó nagy különbségeket.

 

Taxi: furcsa anomália: ha az ember magyar szokás szerint telefonon rendelne, akkor drágábban jön ki, és ezt a telefonba el is mondják :)! Taxis hiénák nincsenek, tényleg nyugodtan le lehet inteni az utcán őket. Hiénázás inkább privát kisbusszal, autóval a diszkók környékén vannak főleg, ha a taxisoron sokan várnak (vagy a távolabb eső beach-eken, ha este elment az utolsó busz). Távolságtól függően 10-15-20 Euro egy út ára (én most saccperkb. azt mondanám, hogy az Algarbból be San Antonioba olyan 20 Euro lesz, Eivissára 10 Euro, Santa Eulariába busszal mennék, szerintem oda 25-30 is lesz.). Ami még fura volt, hogy a taxisok 99%-a spanyol és szerintem a háromnegyedük nem beszélt más nyelvet!

 

Mindenképpen szánjanak egy napot D'alt Vilára, a klasszikus kis macskaköves sikátorokban én napokig el tudnék kószálni, érdemes áthajókázni Formenterára, gyönyörű hófehér tengerpart, Santa Eularia és a hippypiac a Punta Arabiban szintén egy napot megér (hippypiac csak szerdán van), de vannak olyan kis hajós kirándulások is, ami kvázi tömegmentes tengerpart részre viszik el az embert. San Antonioban szintén érdemes naplementét nézni, nemhiába erről (is) híresült el Ibiza, érdemes esetleg egy-két napra autót bérelni és úgy körbemenni, megnézni az olívaerdőket, a sólepárlókat (Ses Salinas), a hegyeket.

Előzmény: luftaliz (1236)
Supersonica Creative Commons License 2014.05.01 0 0 1241

Szia, attól függ, mit akarsz csinálni.

 

Gondolom nem kérdés, hogy angolul vagy németül vagy spanyolul vagy olaszul beszélsz a magyaron kívül ;), anélkül borzasztó nehéz lesz:

 

Hasznos infók munkát keresőknek:

 

http://forum.ibiza-spotlight.com/threads/please-read-first.903/

 

És aztán végig lehet olvasni az egész nyári munkás szekciót :), sok hasznos infó van benne.

 

http://forum.ibiza-spotlight.com/forums/summer-workers-in-ibiza.14/

 

Néha szokott itt álláshirdetés is lenni.

 

Agency nem igazán szükséges, menj ki, bérelj két hétre valami olcsó hostelben szobát - utána ha van munka már össze lehet egy lakásba költözni többen is, csinálj jópár önéletrajzot, járd végig a bárokat, ki is szokott írva lenni, ha keresnek embert - akár szezon közben is.

Előzmény: Piaess (1239)
Supersonica Creative Commons License 2014.05.01 0 0 1240

Szia,

 

Ibizán két nagyobb buliközpont van - Ibiza fővárosa Ibiza (vagy Eivissa) ezen belül is Playa d'en Bossa, lenn délen, illetve San Antonio a sziget nyugati részén.

 

San Antonio főképp a naplemente nézős "sunset bar" szakaszról híres (Café del Mar és még mellette vagy 10 hasonló :)), itt egy nagyobb diszkó van, a Priviledge, a Playa d'en Bossán egymással szemben van az Ushuaia és a Space, picit arrébb az Amnesia és a DC10, és a kikötőben a Pacha.

 

A sunset bárok általában ingyenesek, itt olyan éjfélig - egyig tart a buli (itt is híres DJ-kkel), a diszkók belépősök.

 

Hajós partyk is vannak, a hét szinte minden napján, és a Playa d'en Bossáról illetve San Antonioból indulnak.

 

Augusztusi jelenlegi line-up a diszkókba: http://www.ibiza-spotlight.com/night/club_dates_august_i.htm

 

Hajós partyk: http://www.ibiza-spotlight.com/night/clubs/boat_party_i.htm

 

A diszkókba széles a szórás, 30 és 70 euró között van a belépő, dj-től és partytól függően.

Fontos: napközben járják a diszkók promósai a strandokat, ahol lehet mindenféle kedvezményes karszalagot tőlük kapni (ingyen pia, ha éjfél előtt belépsz, 40 euro helyett csak 20 euro a belépő, ha éjfél vagy 01 előtt belépsz, esetleg tökingyenes karszalag egy adott partyra - persze valami megkötéssel). Itt a korai érkezéssel egy bukta van, az italárak a diszkókban ELVETEMÜLT drágák. Értsd: 0,25l ásványvíz 8-10 Euro, 0,33 helyi spanyol sör 8-10 Euro, longdrink (whisky-cola, gin-tonic, energiaital-vodka, stb.) 16-18 Euro. Ja, és futottam bele abba, hogy a mosdóban a csapból sós tengervíz jött. Az élmény, amikor belekortyolsz a langyos tengervízbe - megfizethetetlen, minden másra ott a Mastercard :). (Ugye sziget, záros mennyiségű édesvízzel). És a diszkókban az élet 2 óra tájt indul be, elég hervasztó egy 6-8 ezer fős party helyszínen 100 másik turistával együtt kóvályogni :).

 

A hajókra 60-70 Euro a jegy, viszont ezek általában utána valamelyik diszkóba már ingyen belépésre jogosítanak, érdemes megnézni, hogy melyik mivel kombinálható.

 

A legtöbb helyen a spanyolon kívül az angol, német és olasz nyelvekkel bárhol boldogultok a szigeten. Sok külföldi megy oda egy-egy szezonra dolgozni, széles a paletta.

 

Amúgy a közértekben (Mercato) a kaja és a pia nagyjából pont ugyanolyan árszinten mozog, mint itthon. Éttermekben, tapas-bárokban már van szórás, meg tudsz vacsorázni 10 Euroból is, meg 100 Euróból is :)

 

Kétszer jártam Ibizán, először a fővárosban voltunk négyen egy apartmanban, igazi bulizós társasággal (tudod, amikor kérsz reggelit, akkor kevernek neked a haverok egy gin-tonicot), partyból beachre, aztán bárba, aztán ismét partyba szédülős volt. Másodszor egy barátnőmmel kettesben mentem, akkor kirándultunk sokat, megnéztük a hippi-piacot, áthajóztunk Formentera szigetére a hófehér tengerpartos beach-re, esténként sunset barokban néztük a naplementét és vacsoráztunk, igaz a kettő között el is telt 5 év :).

 

Ökölszabályként én pénzben úgy kalkuláltam, hogy 100 euro költőpénz / nap, ami ha kirándulsz, strandolsz, vacsorázol, bőven elég, de ha partyzni mész, akkor bőven kevés. Nálam nagyjából így jött ki, persze tudtam volna sokkal, de sokkal többet is költeni.

 

Ha nem vagy tapasztalt utazó, vagy bizonytalan vagy a nyelvtudásban, vagy csatlakoznál nagyobb bulizós társasághoz, akkor ők magyar helyi erők: http://ibizaguide.hu/index.php?pg=601&lng=7

 

Nekem a policym az, hogy csak magyarokkal ne találkozzak az utam során :), de én gyakorlott utazó is vagyok, angolul-németül beszélek, és a privát szférám is fontos.

 

Ha kérdés van, akkor hajrá!

 

Jó utat, tervezgetést és gyűjtögetést kívánok :)

Piaess Creative Commons License 2014.04.21 0 0 1239

udv,

kerdesem lenne, ha munkat akarok ibizan hova kell mennyek? baroknal ki van irva ha van felvetel? vagy vannak munkakozvetitok is?? valaszokat elore is koszonom.

Enerico_49 Creative Commons License 2014.04.17 0 0 1238

Kedves Aliz!

Sajnos mi is "zöldfülűek" vagyunk Ibizát illetőleg. Még nem voltunk Ibizán. Csak a Fórumot, és egy Ibiza Útikönyvet olvastam végig. Amit tudok Ibizáról az mind ezekből van. Ez bizony szinte semmi, így tehát segíteni nem tudok.

Én csak angolul "beszélek" egy kicsit, de úgy gondolom, hogy aki a turizmusból akar megélni, az meg fogja érteni a mi angolunkat, az Önök németjét, mert különben nem kapják meg tőlünk a pénzünket. De azt hallottam, hogy igazából nem is spanyolul, hanem katalánul kéne beszélni, hogy igazán megértsenek minket.

Már tíz éven át, minden évben Ázsiában nyaraltunk, és soha nem volt gond az igazi nyelvtudás hiánya, mindenki igyekezett megérteni minket, ha megérezte a pénz szagát. Persze elegánsabb lenne jól beszélni az angolt, vagy a németet.

Tisztelettel, üdvözlettel Imre

moland8 Creative Commons License 2014.04.14 0 0 1237

Sziasztok!

23 éves fiatal srác vagyok és egy nagyon jó, hasonló korú barátommal idén Ibizát néztük ki uticélnak.

Elsősorban bulizni szeretnénk, sokat strandolni, talán kocsit bérelni és bejárni a környéket.

Sokat halottam Ibiza vízipartyjairól, ami szintén nagyon vonzó számunkra.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy melyik részre érdemes pontosan mennünk, hogy ezeket megkapjuk.

Tervezett időpont augusztus.

Még egy kérdés. Partyhajón bulizni van e lehetőség ibizán?

Előre is köszönöm!!!

luftaliz Creative Commons License 2014.04.01 0 0 1236

Kedves Imre. Mi is Ibizát választottuk idei úti célnak. Látom Ön már nagyon körültekintően körbenézett, szeretnék kérni tanácsokat, esetleg weboldalakat, ahol utána tudnék nézni egy-két dolognak. Szállodát mi is azt választottak amit Önök. mi csak németül beszélünk, fontos lenne hogy Ibizán általában beszélnek-e németül. Még arra lennék kíváncsi hogy a taxi, ásványvíz stb. kb mennyibe kerül. Válaszát előre is köszönöm: Aliz

Előzmény: Enerico_49 (1233)
viti2 Creative Commons License 2013.11.16 0 0 1235

Ibizán 2 nagyobb város van, ahol van látnivaló,  Eivissa és Santa Eularia, Eivissa egész napos turné, Sta Eularia fél nap, mindenképpen másszatok fel a Puig de Missa templomhoz! Magyar nevet is találtunk ott a sírkertben! A másik oldalon van San Antonio, ahol erősen közösségi élmény minden este a naplemente :) itt: http://hu.wikipedia.org/wiki/Caf%C3%A9_del_Mar

 

van még hippi piac, ha bírjátok a tömeget.

 

http://www.cartographia.hu/ibiza-formentera-utikonyv-marco-polo.html

esetleg ezt a könyvet érdemes átnézni

Előzmény: Enerico_49 (1233)
alphabetti Creative Commons License 2013.11.15 0 0 1234
Előzmény: Enerico_49 (1233)
Enerico_49 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 1233

Köszönöm szépen viti 2, hogy írtál.

A repülőjegyeket lefoglaltam, kifizettem. A szállásokat lefoglaltam a Booking.comon. A helyszineken kell kifizetni azokat.

Mi augusztus elején megyünk 10 éjszaka Mallorca, 4 éjszaka Ibiza, és 5 éjszaka Barcelona lesz a betervezett nyaralás.

Ibizán a Hotel Algarb-ban fogunk megszállni. Ez a szálloda a Playa d'en Bossa-n van.

Abban tudnál segíteni, hogy milyen legolcsóbb, leggyosabb megoldással tudok oda eljutni.

A busszal való közlekedésben már tudom a megoldást. A reptérről a 10-es busszal Eivissa-ba, és onnan a 14-es busszal a szállodáig. A szálloda előtt áll meg a busz.

Ez valóban a talán legolcsóbb megoldás, mert kettőnknek, a nejemmel összesen 10,7 €.

De fölöslegesen megyek be Eivissába, és utánna vissza a szállodához.

Nincs valami más, valami költségkímélőbb, mint a taxi? Gondolok én valami kisbuszos, egyirányba közlekedőket összeszedő megoldásra.

Robogó bérlés kizárt. 65 éves leszek pont amikor kint leszünk, tehát nem akarok ott elkezdeni robogózni. De a kocsibérlést is ki akarom csukni, mert pont a korom miatt, már nem szeretek ismeretlen helyeken autózni, főleg nem sötétben. Parkolókat keresni, fizetni.Tehát marad a busz. Abban már kiokosítottam magam a netről.

Aki tud segíten, megköszönném Neki. Továbbra is várom, hogy Ibizán, a diszkókon kívül mit érdemes feltétlen megnézni.

Üdvözlettel Imre

viti2 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 1232

Megvan: Hotel Riomar :)

viti2 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 1231

A robogózással hogy állsz? Mi azzal jártuk be a szigetet, 12 óra bőven elég, hogy eldugott kis öblöket is megtalálj :) ahová esetleg gyalog nem túráznál el.

ha gondolod rakok képeket! :) nem diszkókról :) Mi Sta Eulariaban laktunk, sajna nem találom a hotel nevét.....majdnem a folyó torkolatánál volt. Jó nyugis volt. 

Előzmény: Enerico_49 (1228)
itn1ptx Creative Commons License 2013.11.15 0 0 1230
doncike Creative Commons License 2013.10.22 0 0 1229

Tömegközlekedést nem ismerm.

 

Teljesen szubjektív javaslataim:

- északon: Cala Portintax, Port de Sant Miquel

- délnyugaton: Es Cubells, Cala d'Hort

Előzmény: Enerico_49 (1228)
Enerico_49 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 1228

Nem gondoltam autót bérelni, mert ismeretlen területen nem szeretek már vezetni. Néztem az autóbusz közlekedést, és azt látom, hogy bárhová ellehet vele jutni vele. Persze igazodni kell a menetrendhez, csatlakozásokhoz, de legalább csak a tájra tudok koncentrálni, és nem az útra, forgalomra.

Például egy napi tervem:

A szállodától a 14-es busszal bemegyünk Eivissaba (2,35 €/fő), onnan a 20B busszal (1,55€/fő), a Vicentei strandra.

A Snt Vicente-ből a 16B busszal (1,65€/fő), a Santa Euláriaig. Innen a 24-es busz (2€/fő), visz az Es Canar strandra.

Az Es Canar strandja után megnézzük a Las Salinas strandját

Ide a következőképpen jutunk el. 24-eb busz (2€/fő) Santa Euláriaig, innen a 13-as busz (2€/fő) Eivissaig, innen a 11-es busszal (3,6€/fő) Salinasig.

Este a 11-es busszal (3,6€/fő) Eivissaig, onnan a 14-es busszal (2,35 €/fő) hazáig.

 

doncike Creative Commons License 2013.10.22 0 0 1227

Autód lesz?

Előzmény: Enerico_49 (1226)
Enerico_49 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 1226

Köszönöm szépen a tanácsokat.

Ibizára 4 teljes napot terveztem. Tudom, hogy ez nagyon kevés, de a pénz nagy Úr.

Szerintetek milyen nevezetességeket kéne megnézünk  a szigeten, melyik öblöket tartjátok a legszebbnek, legjobbnak. Most ne azt tanácsoljátok nekem, hogy internet, mert a képek is másak, meg más a saját tapasztalat. Arról nem is beszélve, hogy az interneten csak a diszkókról tudok olvasni, a látnivalókról nem. Tudom, hogy Ibiza arról szól, de csak arról?

Köszönöm előre, hogy segítetek, de én már olyan lázban élek, minha holnap kéne indulni, pedig van még tíz hónap. De én mindíg jó előre megtervezek, lerendezek mindent, hogy minél kevesebb kellemetlen meglepedés érjen.

doncike Creative Commons License 2013.10.20 0 0 1225

A tripadvisor.com és a booking.com oldalakon (vagy más turisztikai portálon) meg tudod nézni, hogy a korábbi vendégek mit mondtak a szállodáról.

Ebből sok olyan dolog is kiderülhet, amit a hotel saját weboldalán nem írnak meg.

Előzmény: Enerico_49 (1223)
bajbi03 Creative Commons License 2013.10.20 0 0 1224

Kedves Imre,

 

Ha a tengerpart szépsége számít nem biztos, hogy san antonio öble olyan szép látványt nyújt, mint playa den bossa 2km hosszú partja. A hotel választásakor  inkább választanék egy nyugodtabb,csendesebb szállodát magasabb kategóriában . /pl Sirenis Hotel,Grand Palladium Palace/

Előzmény: Enerico_49 (1223)
Enerico_49 Creative Commons License 2013.10.20 0 0 1223

Kedves Ibiza Rajongók

Ezen a fórumon még új vagyok, de tervezgetve a 2014-es nyaralásunkat nem tudok két szálloda között dönteni. Mivel már 65 éves vagyok, nem igazán a bulizási szempontok a döntőek nálam. De a tengerpart szépsége, a közlekedés már inkább.

A két szálloda: Hotel Abrat San Antonio, vagy a Hotel Algarb Playa d'en Bossa

Köszönöm a segítségeteket üdvözlettel Imre

Sz37 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 1222

ok, köszi a sok segítséget!  Nagyon jó utat Nektek!

Előzmény: vipcsi (1221)
vipcsi Creative Commons License 2013.09.24 0 0 1221

Nincs mit, próbálgasd,ha megtetszik van 3 hónapos előfizetés is, az drágább / hó, az éves éri meg. Vagy ha csak 1 alkalomra kell akkor segítek megkeresni ha konkrét időpontot írsz. Megyek pakolok, reggel indulunk.

Előzmény: Sz37 (1220)
Sz37 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 1220

köszi!

Előzmény: vipcsi (1219)
vipcsi Creative Commons License 2013.09.24 0 0 1219

Ja... azuon nevű progi,demoban ingyenes,de az nem mutat meg minden adatot,viszont támpontot ad merre keresgélj. 1 évre 14 € körül fizetek érte,de több százat megspórol ha sokat utazol.

www.azuon.com/hu  demo kipróbálása. 

 

Előzmény: Sz37 (1218)
Sz37 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 1218

Bocsi, félreérthető voltam a repjegyes táblára gondoltam.

Előzmény: vipcsi (1217)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!