Keresés

Részletes keresés

Purusa Creative Commons License 2003.01.12 0 0 19
Na most yól kiokosítalak benneteket, mint szakértő férfi (= 1 férfi mindig szakértő, mint tudjuk - fintor).

Szóval a feromonok a legszorosabb kapcsolatban az immunrendszerrel vannak, azaz minden speciális, egyedi - emberi - immunrendszer-konfigurációnak jellegzetes illat/feromonkomplex vonzatai vannak.

Magyarul az, hogy egy adott nő melyik férfit tartja jószagúnak (lásd: "te jószagú úristen!" vigyor), leginkább a kettejük immunrendszerének kompatibilitásától függ.

Sajna arra még nem tudtak rájönni az okosok, hogy most mi is vonzza igazán egymást: a nagyon eltérő, vagy a nagyon hasonló szerkezet.

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.12 0 0 18
Hivjunk egy kémikust.-)
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.12 0 0 17
Tulajdonképpen erre vagyok kíváncsi. Persze ki is próbálhatnám, de egyszerűbbnek gondoltam megkérdezni, hogy tudja-e valaki. Sajnos eddig senki se tudott biztosat mondani.

Nem lehetséges az, hogy megfelelő keverékkel sok vagy a legtöbb nőre vonzó hatású anyagot lehet előállítani??

Előzmény: Törölt nick (15)


Purusa Creative Commons License 2003.01.12 0 0 16
Dehogynem.

Kiemelkedően magas társadalmi presztízsnek híjják.

vigyor

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.12 0 0 15
gondoljon csak mindenki arra, hogy mennyire szeretik egyes - szerelmes - nők a párjuk által viselt ruhát szagolgatni.
Ez igaz. De nem a Szabó Józsi ruháját, hanem a páromét szeretem. Lehet, hogy Szabó Józsi illata is tetszene, de az is elképzelhető, hogy kifejezetten taszítana.
Én csupán azt nem látom bizonyítottnak, hogy létezik olyan feromonkészítmény, mely mindenkire hatással van.
Előzmény: Purusa (14)
Purusa Creative Commons License 2003.01.12 0 0 14
Bizonyított.
Azok a nők, akik tesztoszteronnal átitatott gézdarabot viseltek az orruk előtt, jóval nagyobb arányban estek teherbe, mint a kontroll-csoport tagjai.
Régen a falusi "bulikra" a legények úgy készültek, hogy frissen megmosdva 1 tiszta zsebkendővel megtörölték a hónaljukat, és aztán a zsebkendőt a mellényzsebükbe rakták, mondván "vonzza a lányokat". És tényleg.
(Különben is: gondoljon csak mindenki arra, hogy mennyire szeretik egyes - szerelmes - nők a párjuk által viselt ruhát szagolgatni.)

Az más kérdés, hogy a piacon kapható termékekben mennyi a valódi emberi feromon.

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.12 0 0 11
Szomorúan állapítom meg, hogy ez is gyorsan kimúlt.

R.I.P.

zotyo Creative Commons License 2003.01.08 0 0 10
Egyszer az egyik ismerős vett ilyet. Sikerült magára is locsolnia, de bőven. Látványos hatása volt. Amerre csak ment mindenki megnézte - olyan büdös volt...
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 9
Ha jól értem, itt senki se próbálta még. Kár. Érdekelt volna a dolog.
asil Creative Commons License 2003.01.07 0 0 8
dohányzók abszolút hátrányban
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 6
Persze, hogy úgy árulják, ez a reklám. Veszik is, mint a cukrot.
De nem hiszem, hogy a hatás valóban bizonyított is.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 5
Nézd meg a banki kivontát! (Inkább ne: jobb nem tudni!)
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 4
Hát, nem hiszem, ha csak az illető nem használja folyamatosan azóta is :-)
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 3
Máris többet tudsz, mint én. Mindenesetre úgy árulják ezeket a cuccokat, hogy a hatás garantált.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 2
Talán csak nem vetted észre, hogy azzal csaltak lépre?!?
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 1
Egyébként kétlem, hogy létezik olyan feromon, amely minden nőre hat. Hiszen az egésznek épp az a lényege, hogy egyes emberek feromonja vonzó, másoké épphogy taszító az adott ellenkező nemű egyén számára.
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 0
0 tapasztalatom van erről.

Hű, de szellemes nullázás volt...!

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 topiknyitó
Láttam már egy csomó hirdetést olyan humán feromon készítményekről, amiket a férfiember egyszerűen a szokásos kozmetikai szerébe kever, magára keni, és csak győzze magáról levakarni a nőket. Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!