Keresés

Részletes keresés

vizsla24 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 259
Magyarázkodsz össze meg vissza, már ne haragudj ... :)

A tény az, hogy visszatértünk a softos diktatúrába a la 80-as évek.

Előzmény: Antisystem (257)
Antisystem Creative Commons License 2002.12.14 0 0 257
Kedves vizsla24

239
Különben meg az egész történet teljesen valószinűtlen, főleg, hogy:
1, a fénymásolós miért hívott rendőrt. (ha most én is paranoid lennék, azt mondanám, hogy mert elötte összebeszélt a megrendelővel, de nem mondom. Nem tudom.)
2, az nyilvánvaló, hogy a rendőr, ha kimegy a helyszínre, akkor valami bizonyítékot is kell csatolnia a (jelen esetben nem-) intézkedés okolására. De _egy fénymásoló üzletben_ miért nem húztak le belőle egy példányt erre a célra, miért az ember egyszem példánya volt az egyetlen?
Ez ugye megint nem a rendőrön múlt, hanem a boltoson, gondolom ebben egyetértünk. Szóval vissza az 1.-re.
3, A továbbiakban nem hiszem, hogy Kovács főtörzset bármiféle politikai akarat kézivezérelné, rossz esetben a sajátján kívül. De akkor meg miért nem az a hír, hogy Kovács főtörzs rosszul intézkedett, és kárvallott miért nem a kapitányt zargatta elöször, hogy neki kell az a példány másolni, ha már egyszer jogszerű a tüntetés?
Vagy próbálta? Akkor az miért nem hír?

ÜdV

Előzmény: vizsla24 (256)
vizsla24 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 256
Látom igencsak kevés idő telt el azóta, hogy a "Medgyessy-féle rendőrállam Kapolcs" c. topik megnyílt.
Most újabb eset van soron, amikor valaki szórólapot fénymásoltat, és azt kobozzák el tőle igazoltatás után.

"Kedves" MSZPSZDSZ sziámi ikerpár, gratulálok, innen már nem kell sok ahhoz, hogy legközelebb börtönbe zárjátok azokat, akik nem úgy gondolkodnak, mint ti, és ezt nyilvánosan fel is vállalják.

Diktatúra van, nem hittem, hogy egyszer még lesz ilyen, de most megvan a veszélye.

Antisystem, ezt mivel magyarázod??

Antisystem Creative Commons License 2002.12.14 0 0 255
Kedves livefast!

Magam már jó régen a tetteik alapján itélem meg a kormányokat és a politikusokat, nem az alapján, hogy mit írnak a klf médiákok róluk.

ÜdV

Előzmény: livefast (250)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2002.12.14 0 0 254
Biztosan azért kell a Károlyi szobornál gyülekezni, hogy jól leönthessék festékkel tiltakozásuk jeléül.
Mikor fognak egymásellen tiltakozni?
Előzmény: break2 (253)
break2 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 253
Talan errol a Word file-rol van szo?
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2002.12.14 0 0 251
No, ez pont jó bemelegítés a "bolsik ismét papot vertek az éjféli misén" c. leendő topikodhoz.
Előzmény: Kempinski Péter (-)
livefast Creative Commons License 2002.12.13 0 0 250
Mert azzal ellentétben, amit a ballib lapokban olvastál Kovácséktól és médiamunkásaiktól, Orbán nem volt egy hatalmát féltő diktátor.

Medgyessy sem az, de a hálózat visszatért vele, a régi ösztönök pedig feléledtek.
Szoci-áldemokrácia van.

Előzmény: Antisystem (243)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.13 0 0 249
Láthatnánk már végre azt a röplapot?
Vagy csak egyetlen példány volt belőle kézzel írottan?
BRFK-n alszik az ügyelet? Copy má be!
dzsászti Creative Commons License 2002.12.13 0 0 248
"EGY PÉLDÁNYÁT, ez jó :-))))))))))))))))))))))))"
Foleg akkor, ha kiderul, hogy az volt az eredeti es a masolast az eredeti hianyaban az uzlet nem vegezte el. Akkor ui. igaz a cikk cime. Ha nem, az indexes ujsagirot be kell iratni egy alapfoku magyar tanfolyamra...
Előzmény: zuglo_14 (247)
zuglo_14 Creative Commons License 2002.12.13 0 0 247
"a járőrök a férfitól a röplap egy példányát "

EGY PÉLDÁNYÁT, ez jó :-))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Antisystem (244)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.13 0 0 246
Akkor most mi van?
Meg se verték, nem is bilincselték, le se csukták?
Átvettek egy példányt (elismervénnyel) és még csak szét sem verték a fénymásolót? Hát lehet így megakadályozni a fénymásolást?
Előzmény: Molaf (242)
dzsászti Creative Commons License 2002.12.13 0 0 245
Igazad van, akar le is lohettek volna a helyszinen. Ehhez kepest valoban nem tortent semmi.
Előzmény: Antisystem (244)
Antisystem Creative Commons License 2002.12.13 0 0 244
Szia Molaf!

A cikkből mondjuk az derül ki a címmel szemben, hogy a rendőrök nem akadályoztak meg semmit, a másolós nem másolt...
A BRFK közleménye szerint a fénymásoló üzletből érkezett bejelentés miatt jelentek meg a XI. kerületi kapitányság járőrei a helyszínen. A helyszínen rendőri intézkedésre nem került sor, a járőrök a férfitól a röplap egy példányát átvételi elismervény ellenében átvették és jelentésükhöz csatolták.

ÜdV

Előzmény: Molaf (242)
Antisystem Creative Commons License 2002.12.13 0 0 243
Kedves livefast!

Ez valóban ok, akkor miért nem jelentette fel valaki?

ÜdV

Előzmény: livefast (239)
Molaf Creative Commons License 2002.12.13 0 0 242
Előzmény: Molaf (241)
Molaf Creative Commons License 2002.12.13 0 0 241
betette az Index is a hírek közé:
A BRFK megakadályozta egy szórólap másolását
Amocsok Creative Commons License 2002.12.13 0 0 240
Semmi információm, csak úgy okoskodom. Törvény által tiltott anyagot fénymásolómon nem másolok, mert azt utólag azonosítani tudják. Keresek egy elég bamba fénymásoló kisiparost (jó ha olvasni nem tud), és megpróbálom ott sokszorosíttatni.
Előzmény: Derek (219)
livefast Creative Commons License 2002.12.13 0 0 239
Bocs, nem voltam gépközelben. Itt a folytatás.

"De hol állított Szanyi Orbánról bűncselekmény elkövetését?"

Pl. itt:

Szanyi válasz erre | adatok | e-mail 2001.11.17 13:54 (8683)

Orbán Viktor kurva sok pénzt kap azért, hogy folyamatosan rávegye a fideszes, emdéefes és miépes képviselőtársait egy sor ügyben az ő, és megbízói szája íze szerint szavazzanak. Orbán Viktor több rendben és több jogcímen pénzeket folyósít az érintett képviselőknek a megfelelő szavazataikért. Orbán Viktor tehát bűnöző.

Előzmény: Antisystem (208)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.13 0 0 238
off
melyik méledre küldhetek most üzenetet ?
on
Előzmény: Jo Tunder (234)
Derek Creative Commons License 2002.12.13 0 0 237
"Kérem az MVSZ címét! "

A regi szovjet kultura haza.:-)

Előzmény: méregkeverő (235)
Kaszap Mátyás Creative Commons License 2002.12.13 0 0 236
Ott fénymásol, ahol akar. Az a büdös, hogy egy "rendőr" odapofátlankodik és elkobozza.
Előzmény: Derek (219)
méregkeverő Creative Commons License 2002.12.13 0 0 235
Kérem az MVSZ címét!

Szeretném megtekinteni az átvételi elismervényt!

Előzmény: Kempinski Péter (97)
Jo Tunder Creative Commons License 2002.12.13 0 0 234
dear Antisystem,

Egy dologban egyetértek Orbán Viktorral. A Magyar Köztársaság Alkotmánya felett csak a Magasságos Atyaúristen áll. Nem azért mert olyan zseniális szöveg, egyszerűen igy rendeztük be az életünket.
Az Alkotmányból levezethető, hogy lehet revizionista baromarcúaknak gyülekezni. Joguk van papirocskákat fénymásolni, továbbmegyek, még akkor is joguk van fénymásolni idióta papirocskákat, ha valamiért a tüntetés ellen a rendőrség kifogást emelne. Namost ezt a rendőrök is tudják, ezért nem hiszem el a történetet. Igy ez nem lehet igaz. Viszont azt elhiszem, hogy küldhető olyan email amelyben valaki azt állitja, hogy a rendőr kengurúvá változtatta a fénymásolót majd halat sokasitott.

Előzmény: Antisystem (232)
wizes Creative Commons License 2002.12.13 0 0 233
A boszorkánygépezet előállt!
Mi maradt?
Füst?
wizes.
Előzmény: Törölt nick (228)
Antisystem Creative Commons License 2002.12.13 0 0 232
Tudod Kempinski, Goebbels mániája volt az, hogy ha egy hazugságot sokáig és hangosan ismételgetünk, akkor elhiszik, hogy az egy igazság.
Vegyél elő szépen irodalmat, és olvasd el a Párizsi Béke cikkelyeit - vagy keress töritanárt.

ÜdV

Előzmény: Kempinski Péter (223)
Antisystem Creative Commons License 2002.12.13 0 0 231
Osztán miért vegyem, jó nzl. uram?
Gondolod, hogy engem okvetlenül foglalkoztatnia kell annak a problémának, hogy mikor és miért rugtak ki rendőrt a rendőrségtől?
Ha te ezzel valamit bizonyítani akarsz, kérdezd, és tárd elénk az eredményt...

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (230)
Fine Tune Creative Commons License 2002.12.13 0 0 227
Ezért nem szavazok sohasem a szadeszra:)
wizes Creative Commons License 2002.12.13 0 0 226
Tisztázzuk!
Ki a revizionista?
Mi a revizionizmus?
Talány másképp látnám a mókát!
wizes.
Előzmény: Kempinski Péter (223)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.13 0 0 225
Felőlem akár a marslakók is jöhetnek, nem tud izgatni, ahogy 2x12 unatkozó ember kergeti azt a kis szerencsétlen bőrdarabot...
Előzmény: kvantum (220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!