Keresés

Részletes keresés

Catalan Creative Commons License 2003.03.06 0 0 119
Igazoljuk le Assuncaot és amikor jó helyről jár szabad nekünk, akkor gyorsan hozzuk be, majd megnyeri a meccset, aztán lehet lehozni, mert mezőnyben 0.
Előzmény: Ramos_ (118)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.06 0 0 118
igen emlékszem, de ez nagyon kevés!

ilyen játékosokkal már vagy 10 szabadrugásgólnál kéne tartanunk

Előzmény: Catalan (117)
Catalan Creative Commons License 2003.03.06 0 0 117
Wait the minute .... Bajnokok Ligája selejtező, 3. kör, második mérkőzés a Legia Varsó ellen otthon. Frank de Boer 28-30 méterről kegyetlenül bevágja a szabdot a felsőbe a 70 akárhanyadik percben.

Vagyis lőtt szabi gólt más is, de az még régebben volt mint Mendi Bruges elleni csavarja, miután Xavi vette fel őt az ölébe.

Előzmény: Ramos_ (116)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.06 0 0 116
ez már nekem is régóta bassza a csőröm, de nem akartam már ezzel jönni!

De tény, hogy Mendieta tétmeccsen még sosem lőtt szabadot, ezt elhiheted nekem mert mindig figyelem direkt!

FrankDeBoer lövi legtöbbször bele a sorfalba
aztán ha másik oldalról Xavi sajnos mostanában ő is mindenegyes alkalommal a sorfalba
aztán Riquelme ő általában vagy 10 méterrel fölé szokta!

Mendieta az egyetlen, aki az idényben lőtt gólt szabadrugásból!
még régen a Bruges ellen
aztán a Benficának és most a Lorcának ahogy irtad

persze lehet hogy ez véletlen, de talán adhatnának neki pár esélyt, nem hiszem hogy ez senkinek nem tűnik fel

Előzmény: Catalan (115)
Catalan Creative Commons License 2003.03.06 0 0 115
Milyen furcsa, hogy az ilyen barátságos meccseken(Benfica, Lorca) nomeg egy BL-ben lévő kiscsapatnak(Bruges) belőtte a szabadot, de az ilyen Bilbao stb. ellen nem. Vagy azokon nem is ő lővi el? Én nem tudom, mert úgy emléxem, hogy Xavi vagy Riquelme szokta(0 sikerrel). Vajon ezeken miért nem lőheti ő? Remélem ő fogja a következőt, mert sok meccset buktunk el azért eddig, mert nem voltunk képesek eltalálni a kaput az uccsó percekben.
Előzmény: Ramos_ (114)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.06 0 0 114
Tegnap a Barca nyert 4-1re egy Lorca nevű kiscsapat ellen!

Mendieta szerezte a harmadik gólt szabadrúgásból:

En el minuto 68 se ha producido la reaparición de Christanval, que ha entrado por Andersson y tres minutos después ha llegado el 1-3, cuando Mendieta ha transformado una falta directa.

Ennek ellenére állítólag hétvégén kimarad a csapatból, mert Antic nincs vele megelégedve:(
hát ez van majd meglátjuk

Vic_RG Creative Commons License 2003.03.05 0 0 113
Irgum burgum! Ez hogy lehet nálam látszik.
Előzmény: Ramos_ (110)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.05 0 0 112
ügyesz vagy drágaszágom
gazda jó és megdicér
eredj a dolgodra:)

Előzmény: Szméagol (111)
Szméagol Creative Commons License 2003.03.05 0 0 111
111
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.05 0 0 110
sajna nem látszik a kép:(
Előzmény: Vic_RG (109)
Vic_RG Creative Commons License 2003.03.05 0 0 109
Köszönöm szépen:))

Egy közös:


Nem tudom.Ki?:)

Előzmény: Ramos_ (103)
GDávid Creative Commons License 2003.03.04 0 0 108
ebben a mezben volt az igazi!
Előzmény: Ramos_ (105)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.04 0 0 107
Egy cikk Mendieta jövőjéről! altavistával fordítva:(
forrás: www.sport.es


The future of Gaizka Mendieta it does not happen through the Camp Nou. At least, that is the reading that is given off after the encounter which they have recently maintained the Lazio, propietary club of the player, and the FC Barcelona.

The Barcelonist organization, that has the Basque midfield player in yielded quality of, will have to pay to the Lazio 5.6 million euros at the end of the season by ' alquiler'. In any case, in case of wanting to become in property with the card of the ex- valencianista, the friolera of 18.4 million euros would have to pay, bases at which the Barça, under no concept, would be arranged to arrive. Although the negotiations are not broken because both organizations have become to mention to continue treating the subject, the truth is that no of the two parts is arranged to vary its position. Thus the things, the Inter of Cúper, that already it had to the player in the Valencia, appear as the possible destiny of the now Barcelonist.

Marcinter Creative Commons License 2003.03.04 0 0 106
de igen az!
akit érdekelnek még képek a spanyolokrol menjen ide:
http://marcinter.fw.hu
itt már nem nehéz eligazodni...
Előzmény: Norbipapa (93)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.04 0 0 105
A múlt:

A jelen és reméljük a jövő:

Ramos_ Creative Commons License 2003.03.04 0 0 104
Xavi itt éppen mosolyogva folytja meg csapattársát!


Ramos_ Creative Commons License 2003.03.04 0 0 103
ok akkor egy ki ajándék:))

Na? ki ér oda hamarabb?:)


Előzmény: Vic_RG (102)
Vic_RG Creative Commons License 2003.03.03 0 0 102
Igen Ramos, Mrs.Rodriguez mindig örül neki, ha új képet lát a kis Drágájáról:))
Előzmény: Ramos_ (88)
General Horny Creative Commons License 2003.03.03 0 0 101
Itt épp a BL-döntő legjobb játékosának járó díjat veszi át....de igazából sohasem volt jó játékos....:)
Előzmény: Ramos_ (99)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.02 0 0 100
100!!!!!!!!!!!!!!
M E N D I E T A rulez!!!
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.02 0 0 99
Remélem Mendieta a Barcával is eljut idáig és mosolyogva fog végigsétálni Johansson előtt egy aranyéremmel a kezében!
Forca Barca

Ramos_ Creative Commons License 2003.03.02 0 0 98
Nagyon remélem, bár kicsit pesszimista vagyok hogy nem fog kelleni a Barcának és akkor buktuk a bannert:)

de most komolyan kurva szomorú lennék ha elmenne, szerintem nagyon sok hasznára lehet még a csapatnak! és nem akarom elkiabálni (kop-kop-kop) de Gaizka idén még nem volt sérült, és ez is nagy dolog

Előzmény: General Horny (97)
General Horny Creative Commons License 2003.03.02 0 0 97
Állítólag jól játszott! Kezd feljönni a srác! Év végére áldani fogjuk gazsit, mert a Barçába vitte! :)
Előzmény: Ramos_ (96)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.02 0 0 96
Mendieta végig játszotta a mai meccset az Osasuna ellen! mostépp jobboldali kpályást játszott! Állítólag adott egy gólpasszt Saviolának többet nem tudok

sajna nyerni nem sikerült(2:2) :((

Ramos_ Creative Commons License 2003.03.02 0 0 95
nyilván! hogy nézne ki szerinted ha más csapatba játszana és maradna ez?

De nagy hód vagy

Előzmény: Mr. WHITE (90)
matyijuve Creative Commons License 2003.03.02 0 0 94
Igen.
Előzmény: Norbipapa (93)
Norbipapa Creative Commons License 2003.03.01 0 0 93
ez a Hyatt, nem?
Előzmény: Marcinter (87)
matyijuve Creative Commons License 2003.03.01 0 0 92
Ott szereztem ahol az a fotokészült amit a marciinterberakott. Röviden akkor amikor itt volt a Spanyol válogatott. Az egész válogatottól vaneredeti aláírásom.
Előzmény: GDávid (91)
GDávid Creative Commons License 2003.03.01 0 0 91
mikor és hol szerezted őket?
Előzmény: matyijuve (89)
Mr. WHITE Creative Commons License 2003.02.28 0 0 90
Ha eligazolna a címszereplő játékos(általánosságban beszélek),akkor megváltoztatnátok
a bannert?

: =

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!