Keresés

Részletes keresés

Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5503

Na igen, ez már valamivel jobb lett:)

Azt a mondatot csak 2 helyen írtam el:) MegnézTem, és ajánlottáL:) Asszem, te raktad be a youtube linket, azon néztem.

Előzmény: Opistho (5499)
Opistho Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5502

Egyesekkel ellentétben én azt gondolom, hogy aki nem céltalanul trollkodik, azzal érdemes diskurzust folytatni, hátha meggyőzöd az álláspontodról. Szerintem Thomasnak csak van egy rossz emléke a múltból Federerről és ennyi. Arra meg, hogy neked mi a véleményed arról, hogy én kivel állok szóba, rohadtul nem vagyok kíváncsi és megköszönném, ha legközelebb másnak címeznéd ezeket.

Előzmény: Törölt nick (5501)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5501

Trollaláztadod magad?

Előzmény: Opistho (5499)
joseluistorrente Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5500

De arra tudsz valaszolni, hogy miert nyert volna 18-at? 3x verte Federer Grand Slamen. Abbol 1 volt donto... Meg ha ugy vesszuk, hogy mindet nyerte volna Agassi (ez is marhasag), az akkor is meg csak 11! Vagy ennyire megviselte a sorozatos zako, hogy ezek miatt nem tudott nyerni?

 

Egyebkent Federer, Nadal, Djokovic rengeteget "tesznek" azert, hogy a tenisz toretlenul nepszeru legyen.

Előzmény: Thomas_ (5496)
Opistho Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5499

És aztán autotune-al is meg lett csinálva ugyanez, hogy tudjanak:

https://www.youtube.com/watch?v=vne0N_P6msE

:D :D

Az AO döntőt nem nem tudom hol akarod nézni, de elég jó minőségben, angol kommentátorral Youtubeon megnézhető az egész.

Előzmény: Thomas_ (5498)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5498

Megnéztem, hát most már az a véleményem, hogy egyik se tud énekelni:D

Tommy barátkozhatna Andreval is mondjuk:) Vagy Srichivel? Haha:)
Megnézem amúgy az az AO döntőt, amit ajánlották (időnként beletekergetve, mert nem akartam az egész napot rászánni:), érdekes volt. Azt hittem, minimum 2 órás lesz a döntő szett, de nem:)

Előzmény: Opistho (5497)
Opistho Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5497

Viszont Haas szereplése miatt legalább ezt nézd meg, ha röhögni akarsz:

https://www.youtube.com/watch?v=bj_lomZDkHI

(Haas, Dimitriv és Fed énekel :D)

Előzmény: Thomas_ (5496)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5496

Az egy vélemény, így van. Nem tény, mivel sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha... Az meg az én egyéni ízlésem, hogy nekem ő volt a kedvencem. Elmondhatod te is a véleményedet, de nem hülyézhetsz le mást, mert másképp gondolkodik.

Ha jól emlékszem, nem ezt írtam, hanem hogy ő az egyetlen olyan szervagép, aki azért az alapvonalról is tud játszani, azért vitte többre, mint a Philippuszi. Meghackelte lényegében a sportágat, gratulálok.

Előzmény: joseluistorrente (5495)
joseluistorrente Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5495

Soha nincs bajom azzal, ha valakinek mas az izlese vagy mast szeret, mint en! De szted az velemeny, hogy Agassinak 18 GS gyozelme lenne, ha nincs Federer. Miert lenne 18 GS gyozelme? Konyorgom... 

A masik ez a robottenisz baromsag. Multkor kepes voltal azt leirni, hogy ha valaki visszaadja Federer szervajat, akkor a svajcinal megall a tudomany :)))

Előzmény: Thomas_ (5493)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5494

De hogy a teniszről is szó essen, Nadal nagyon jól nyomja, gyorsan szett és break előnybe került!!:) Hajrá, remélem megeszi vacsorára ezt a kacsát most már:)

Viszont drága Cibukám sajnos kikapott, miatta nagyon szomorú vagyok:(

Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5493

Már megint! Kéretik a személyeskedést befejezni! Lehet más a véleményed, le is lehet írni, de attól még nem lesz senki sem "butuska", mert nem ugyanaz a véleménye, vagy az ízlése, mint neked.

Te is olyan vagy, hogy aki másféle zenét hallgat, az egy barom, aki olyan sorozatot néz, ami neked nem tetszik, az meg idióta? Imádom az ilyen emberi hozzáállást, de ezzel csak magukról állítják ki a bizonyítványt.

Hater vagyok, nem tagadom, de ez a szívem joga, és itt fejezzük be. De majd fogok nagyokat röhögni, ha valaki elveri, azt még talán vissza is nézem, hogy jobban kiélvezhessem:)

Előzmény: joseluistorrente (5492)
joseluistorrente Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5492

Hater rendben van, de akkor kotelezo butuskanak is lennie? Agassi meg a 18 GS :))) en azt is megertem, hogy fajtak neki a veresegek. En meg kifejezetten elveztem, ahogy lenyomta ;)

Előzmény: Törölt nick (5490)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5491

Figyelj, nekem nincs semmi bajom azzal, ha beírod, hogy de te mennyire szereted, meg milyen fantasztikus játéka van (noha ott van az ATP-topic és biztos van sajátja is, ahol imádhatjátok), de ne menjünk már át személyeskedésbe annak kapcsán, hogy ki kit szeret meg kit utál.

Nem érzem magam se trollnak, se marhának emiatt, és megmagyaráznom sem kell, hogy kiket miért kedvelek, vagy nem kedvelek (de leírtam, ha valaki normálisan kérdezte).

Előzmény: Petyka30 (5489)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5490

Hagyd már itt a topickját... jobban jársz. Egy hater.

Előzmény: Petyka30 (5489)
Petyka30 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5489

Szia!Ne haragudj,de súlyos képzavarban vagy.Ha Fed robot teniszt játszik,akkor én elefánt vagyok.Na jó,Márisnak van igaza,hülye vagyok,hogy lereagáltam,amiket írsz.

Előzmény: Thomas_ (5486)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5488

Valószínűleg így volt, akkor még új volt, és örültem, hogy leverte a legnagyobb fakezűt. De azóta már minden fakezűnek szurkolok ellene, mert eleget összenyert már.

Előzmény: Petyka30 (5482)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5487

Amúgy fogalmam sincs, hogy mi bajod van, meg hogy minek jöttél ide. Biztos feltűnt, hogy hagytam a francba az ATP-topicot, ahol csak éltetni szabad Federert (továbbiakban "nagyfejű", mert utálom leírni a nevét), különben mindjárt troll vagyok, és inkább ide írom a véleményemet. Így aki nem kíváncsi rá, az véletlenül se fog belefutni. Szóval ha csak ennyi a mondanivalód, akkor légyszi, te se gyere ide! Kösz!

Előzmény: Petyka30 (5478)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5486

Amikor berobbant, még valóban kedveltem, és szurkoltam neki. Aztán átment nyerőgépbe, és egyre jobban megutáltam. Most Andrenak lenne 18 GS győzelme, ha nem jön ez az ember a szerváival és a robotjátékával, és teszi tönkre az egész sportágat. Azért is hagytam abba, többet között, mert nem akartam többet látni a fejét, ennyi.

Megértem, ha valaki ugyanúgy utálja Nadal, amiért ennyire egyeduralkodó volt a Garroson, de én azért az kétlem, hogy valaki tiszteletből leadná a meccset.

Előzmény: Lacanist (5476)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5485

Nem, nem japán, csak nem lehet ebben a vacakban szerkeszteni a hozzászólást:)

Előzmény: Dr. Máris (5475)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5484

Akkor pont olyan, mint Tommy:( Bevehetjük mellé a fejlécbe:)

Előzmény: Opistho (5474)
Thomas_ Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5483

Basszus, nem tudtam! Hát, most nagyon csalódtam Tommyban!
Viccelek, ha neki nincs vele baja, bratyizzanak csak:)

Előzmény: Opistho (5473)
Petyka30 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5482

Szia!Akkor azért lelkesedett Federt,mert Andret azon,a Wimbledonon,Philipoussis verte meg.És Fed leverte az ausztrált.

Előzmény: Lacanist (5476)
joseluistorrente Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5481

Amugy kepzeld Wimbledonban be lehet fedni a centerpalyat! Csak azert irom, mert tudom 7-8 eve nem nezel teniszt es semmilyen hir sem jutott el hozzad ez ido alatt.

Előzmény: Thomas_ (5472)
Petyka30 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5480

Jogos valóban elírtam képét írt.Ezért elnézést kérek.

 

 

 

Előzmény: Dr. Máris (5479)
Dr. Máris Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5479

Te is elég nagy tahó vagy. Rögtön lemarházol valakit, mert azt meri írni, hogy nem bírja a kedvenced képét (és nem a pofáját).

És vitát meg nem igazán láttam. A teljesen felesleges megjelenésedig csak beszélgetés volt.

 

 

Előzmény: Petyka30 (5478)
Petyka30 Creative Commons License 2017.07.07 0 1 5478

Szia!Leállsz egy ilyen marhával vitatkozni?Én Fed drukker vagyok,de soha ilyet nem mondanék,de még gondolnék sem,sem Rafaról,sem Noleról.Az hogy nem szereti az rendben van,szíve joga.De pofája maximum neki van,nem Roger Federernek az egyetemes sport egyik kiemelkedő alakjának.

Előzmény: Opistho (5473)
Opistho Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5477

Federerről meg csak annyit, hogy van egy csomó videó, ahol énekel, táncol, nevet, viccelődik vagy ehhez hasonlókat csinál. Erre mondtam csak, hogy ha az a bajod, hogy "nem elég emberi", akkor az viszont már nem igaz.

Előzmény: Thomas_ (5469)
Lacanist Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5476

Ki kell ábrándítsalak, még legalább két évig nem szándékozik visszavonulni. 

Amúgy kíváncsiságból visszaolvastam a topik elejére, ott még lelkesedtél, mikor megnyerte az első Wimbit. :)

Nyilván régen volt, az ember változik, de van egy sanda gyanúm, hogy ez az utálat inkább Gazsi rendszeres verésével áll kapcsolatban. 

Mondjuk én meg Nadalt utáltam meg ugyanígy, hogy tönkretette számomra a Garros élvezetét több mint tíz évre. Meg amikor kapta sorba a kedvenc spanyoljait, akik mély tiszteletből le is feküdtek neki, nem mintha anélkül ne győzött volna, de nehogy már erőlködnie is kelljen ellenük, brrr... szörnyű volt. 

Előzmény: Thomas_ (5469)
Dr. Máris Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5475

Tehát japán :-)

 

Előzmény: Thomas_ (5472)
Opistho Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5474

Nishikori borzasztó sérülékeny. Szinte minden 3. hónapban lesérül a japán, ezt halál komolyan mondom. Persze vannak jó tornái, pl. a tavalyi USO vagy a 2014-es, ahol döntőbe is jutott. Vagy a tavalyi olimpia, ahol bronzérmes lett. De mindig számíts rá, hogy egyszer csak megsérülhet.

Előzmény: Thomas_ (5472)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!