Keresés

Részletes keresés

V-Man Creative Commons License 2004.09.20 0 0 268
nah felhozom már a topikot, mivel öt forduló után vezetjük a tabellát ;) Hajrá VfL!
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.05 0 0 267
:-D

A kalap szar védelemre rá is fért az erősítés. A csapat nagyon elsőkerék meghajtású volt, a Menseguez-D'Alessandro-Petrov-Klimowicz-Baiano kvintett produkált szép dolgokat.

Előzmény: V-Man (266)
V-Man Creative Commons License 2004.06.05 0 0 266
Wolfsburg sign Dutch defender Hofland from PSV

BERLIN, June 4 (Reuters) - Bundesliga club VfL Wolfsburg have signed Dutch international defender Kevin Hofland from PSV Eindhoven on a four-year contract, the German side said on Friday.

The 24-year-old, who has played six times for the Netherlands but is not part of their Euro 2004 squad, is expected to cost Wolfsburg around two million euros.

Wolfsburg, who finished 10th in the 18-team Bundesliga this season, were keen to reinforce their defence and Hofland was on a list of players sought by the club's trainer Erik Gerets, who has previously coached at PSV.

Hofland was once tipped to join Manchester United, but was no longer an automatic choice for PSV at the end of the season.

újabb komoly név, mostmár igazán dobbanthatna a Wolfsburg...

V-Man Creative Commons License 2003.09.14 0 0 265
csak kölcsönbe jött Baiano
Előzmény: Törölt nick (263)
fiven Creative Commons License 2003.09.14 0 0 264
a csapat legnagyobb hibája sztem Rau eladása volt..ez a kisfiu egy akkora qrvanagy ász!!!!!
Előzmény: Törölt nick (263)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.14 0 0 263
Ja, én sem. Emlékeztem rá vmelyik junior vb-ről, korábban a Bayern akarta leigazolni. Jó volt az argentin Mezenguez is. Fasza kis csapat van alakulóban.
Előzmény: V-Man (261)
doktormacko Creative Commons License 2003.09.13 0 0 262
végre egy jó hir
V-Man Creative Commons License 2003.09.13 0 0 261
nem is rossz D'Ale nélkül :) Baiano se lesz rossz :] eddig asse tudtam, hogy itt van :DDD

Wolfsburg 3:2 B. München

Tore
1:0 Baiano (11.)
1:1 Schweinsteiger (49.)
1:2 Makaay (59.)
2:2 Baiano (83.)
3:2 Klimowicz (89.)

15:42 Tor für VfL Wolfsburg 1:0 (11.)
Torschütze Fernando Baiano
Wolfsburg führt! Langer Ball des VfL. Baiano zuerst dran. Kahn lässt sich verladen. Linke haut ins Leere. Und Baiano tunnelt auch noch Kuffour auf der Torlinie. Erstes Spiel, erstes Tor für den Brasilianer!

16:37 Tor für FC Bayern München 1:1 (49.)
Torschütze Bastian Schweinsteiger
Bayern gleicht aus! Schweinsteiger mit schönem Alleingang. Vor dem Strafraum noch vorbei an Thiam. Dann ein trockener Linksschuss. Flach aufs rechte Eck. Innenpfosten, drin. Sein erstes Bundesliga-Tor.

16:47 Tor für FC Bayern München 1:2 (59.)
Torschütze Roy Makaay
Erstes Bundesligator von Makaay! Scholl flankt perfekt von rechts. Makaay läuft an den Fünfer durch und verlängert herrlich ins linke obere Eck. 226 BL-Minuten hat Makaay gebraucht - und wie bei Giovane Elber und Gerd Müller "klingelte" es im dritten Bundesligaspiel für die Bayern...

17:11 Tor für VfL Wolfsburg 2:2 (83.)
Torschütze Fernando Baiano
Wolfsburg gleicht aus! Baiano vernascht Kuffour am Strafraum. Dann nagelt er den Ball ganz trocken unter die Latte (83.). Was für ein Einstand für den Brasilianer - erstes Bundesliga-Spiel, zweites Tor!

17:17 Tor für VfL Wolfsburg 3:2 (89.)
Torschütze Diego Fernando Klimowicz
3:2 für Wolfsburg! Gestocher im FCB-Strafraum. Klimowicz schaltet am schnellsten und spitzelt den Ball aus neun Metern in die Maschen. Das vierte Saisontor für den Argentinier.

V-Man Creative Commons License 2003.08.24 0 0 260
:) majd Röber megfegyelmezi, legalább nem egy halvérű balf@sz mint 1 másik argentin tizes :DD
Előzmény: Törölt nick (259)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.24 0 0 259
D'Alessandro úgy látszik elszállt egy kicsit magától: előbb reklamálásért kapott egy sárga lapot, majd gúnyosan megtapsolta a bírót, erre kiállították.
zsozsok Creative Commons License 2003.08.18 0 0 258
Remelem maradt a fiukban nehany gol az Intertoto visszavagojara is.
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 257
Legalább itt bejöttek a tippjeim. Egyelőre... :-)
D'Alessandro nagyon szép gólt rúgott, Petrov remek játékának örültem, tavasszal igen gyengus volt.
Előzmény: V-Man (256)
V-Man Creative Commons License 2003.08.18 0 0 256
ez a tegnapi meccs überfaszaság volt :D

ahogy Chino írta eggyel alattam, a D'Alle-Petrov-Klimo hármas csodákra képes ;)

pedig meg voltam győződve róla, hogy a Hamburg pont ellenünk szívja fel magát, aztán mikor vezetéshez is jutottak, nem sok esélyt láttam a győzelemre.

sport1en beszélték, hogy Viduka a Vieri-Koller kettős után a harmadik legjobb "tankcsatár" lassan Klimowiczet is észre vehetik ;)

Sztojcskov meg nem is olyan hülye, hogy Petrovot ajánlgatta két éve a Barcának, ahogy végigszáguldott a jobbszélen, aztán ballal bevágta a hosszúsarokba, az csodás volt, vagy éppen a kapufája, meg a gólpassz stb :]
D'Alle meg lassan kezdi megszokni az új csapatot :]

a védelemre még ráférne egy kis vastagítás, de szép lassan elég haladni :)
most stabil uefa hely, jövőre bl (persze idén is simán meglehet, mert a Stuttgart se jobb semmivel, max. 1 Bordonnal)

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.03 0 0 255
WOLFSBURG

Legnagyobb fogás: D’ Alessandro
Legnagyobb veszteség: Rau
Meglepetés lehet: Franz
Előny: A D’Alessandro-Klimowicz-Petrov hármas csodákra lehet képes
Hátrány: Egyelőre úgy néz ki, a fenti hármason áll vagy bukik a jó szereplés
Jóslat: Röber fiai lesznek idén a meglepetés(tipp: 5. hely)
Várható kezdőcsapat: JENTZSCH – Rytter, Biliskov, Schnoor, Quatrocchi – Thiam, Karhan, D’ALESSANDRO, Weiser – Klimowicz, Petrov.

Lehet Sydney! :-)

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.03 0 0 254
D'Alessandro mind3 góllal végződő akciónál főszerepet játszott. Az ex Madsen meg gólt rúgott...
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.28 0 0 253
mondial Creative Commons License 2003.07.16 0 0 252
Hogy te mekkora egy pofátlan bunkó vagy.:)
Előzmény: Maggio (251)
Maggio Creative Commons License 2003.07.16 0 0 251
Off
Most tőled nyomom olaszbuzi, remélem megnyugtat eme tény.:-)
On

A meccsről. Szerintem nem volt rossz. A Hrgovic gyereket idáig nem ismertem, láttam, de remek teljesítményt nyújtott, mellette Thiam az aki még kiemelhető. Petrovnak sikerült összebalhéznia a bolgár kispaddal.:-) Klimowicz viszont óriási csalódás. D'Alessandro el fog férni.

Előzmény: mondial (248)
V-Man Creative Commons License 2003.07.13 0 0 250
télleg szar volt, alig bírtam végignézni :]
Előzmény: mondial (249)
mondial Creative Commons License 2003.07.13 0 0 249
Láttam a meccset, elég genge volt, nagyon simán nyert a VFL. De majd Maggio kolega bővebben, ő a nagy németes szakértő.:)
mondial Creative Commons License 2003.07.13 0 0 248
off
Setét gyerek, idetaláltál makimajom?:) Már tom mi volt az a búgás a szomszéd szobából.:)
on
Előzmény: Maggio (243)
mondial Creative Commons License 2003.07.13 0 0 247
A nemjóját, h mik vannak!
Előzmény: V-Man (246)
V-Man Creative Commons License 2003.07.12 0 0 246
mostmár télleg teljesen hivatalos

a hivatalos honlap is megírta:

Transfer
11.07.2003

Andres D'Alessandro wechselt zum VfL

Wolsfburg - Der argentinische Rekordmeister River Plate Buenos Aires und der VfL Wolfsburg haben sich am Freitag (11.07.03) über den Wechsel von Mittelfeldregisseur und Kapitän Andres D'Alessandro nach Wolfsburg geeinigt. Der dreimalige argentinische Nationalspieler wird einen Fünf-Jahres-Vertrag erhalten.

Vorgesehen ist, die Vereinbarung im Anschluß an die sportärztliche Untersuchung Anfang nächster Woche in Buenos Aires zu unterzeichnen.

"Großer Schritt für den VfL"

Über die Modalitäten des Vertragswerkes wurde Stillschweigen vereinbart. VfL-Manager Peter Pander betonte jedoch, dass es sich um ein langfristig angelegtes, zukunftsträchtiges Paket von Einzelmaßnahmen auf Basis der bereits bestehenden Kooperation zwischen dem VfL Wolfsburg, Volkswagen Argentina und River Plate Buenos Aires handelt.

Zugleich bezeichnete er die Einigung als einen "großen Schritt für den VfL Wolfsburg" in dem Bestreben, die gesetzten sportlichen Ziele zu erreichen.

ez meg a soccerage:

Wolfsburg Swoop For D'Alessandro

07/11/2003. Bundesliga outfit Wolfsburg have reached a deal with River Plate to sign former Barcelona target Andres D'Alessandro.

Wolfsburg manager Peter Pander and financial director Wolfgang Hotze met River Plate's president and the player's representatives in Buenos Aires to reach a deal.

The Argentine international is yet to agree personal terms, but is expected to agree a move to Germany for a reported Ł6m.

Young forward Gaston Fernandez and another youngster will also join Wolfsburg on loan as part of the deal as River Plate recoup some much needed cash as they feel the effect of the financial crisis currently crippling Argentina.

Rob Hogley

tehát még a játékossal meg kell egyezni, bár ő is hajlik rá, úgyhogy elvileg nem lesz gond.

Előzmény: Maggio (242)
V-Man Creative Commons License 2003.07.12 0 0 245
szerintem mindenképpen jó lesz, Röber helyrerakja ;)
Előzmény: Maggio (242)
V-Man Creative Commons License 2003.07.12 0 0 244
ezt én is akartam mondani, hajrá VfL!
Előzmény: Maggio (243)
Maggio Creative Commons License 2003.07.12 0 0 243
Elfelejtettem mondani, hogy adja az Eurosport!
Előzmény: Maggio (242)
Maggio Creative Commons License 2003.07.12 0 0 242
A Kicker már megírta tényként...ez azért elég hihetetlen. Kiváncsi vagyok mire megy az argentin a Bundesligában. Heynecks szerint szart sem ér vele a VFL, mert nagyon önző.:-) Ha igaza lesz, akkor ha jól sejtem az évtized buktája lesz ez a farkasok számára. Mindenesetre ez a Peter Pander tudhat valamit, de az biztos, hogy szereti az argentin vonalat, mert plusszban még 2 tizenéves argentin srácot is kinézett magának, valami Fernandezt, meg Menseguezt, ha már körbenézett Argentinában gondolta bevásárol.:-)

Holnap Intertoto-kupa meccs a Marek Dupnica ellen(első meccs 1-1). Akonnor, Karhan és Munteanu a juniorokhoz lettek irányítva Röber által, Weiser sérült, szóval elég érdekesen fog kinézni a középpálya.

Jentzsch - Rytter, Schnoor, Biliskov - Müller, Sarpei, Thiam, Hrgovic, Petrov - Präger, Klimowicz

Előzmény: V-Man (240)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.11 0 0 241
Azt a 700át nekije!
Előzmény: V-Man (240)
V-Man Creative Commons License 2003.07.10 0 0 240
és ha igaz (még nincs fenn a hivatalos oldalon...) megtörtént, amiben szinte senki sem hitt:

Andrés D'Alessandro a Wolfsburg játékosa! 4 éves szerződést kötött a klubbal, évi 1M eurós fizetésért. hogy mennyiért igazolták le, még nem tom.

V-Man Creative Commons License 2003.07.03 0 0 239
ráadásul a nagy célok (és kp ;)) mellett a River Plate-tel tavaly kötöttek egy szerződést, amolyan "testvércsapatok" lettek a Wolfsburggal. ez valamelyest segíthetné D'Ale érkezését, de így is elég hihetetlen lenne ha télleg ide jönne :)
Előzmény: Törölt nick (238)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!