Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.11 0 0 267

...ugye egy xp professionalos gépen nincs windows messenger.

 

Hogyhogy nincs, ezt nem értem, ott szokott virítani minden XP telepítés után a sarokban. Mármint az OE első indításakor, kéretlenül. Első dolgom átnevezni a könyvtárát, hogy ne zavarjon.

Előzmény: Mitya Ivanov (266)
Mitya Ivanov Creative Commons License 2008.12.11 0 0 266
üdv
az lenne a kérdésem, hogy ugye egy xp professionalos gépen nincs windows messenger. Szeretnék felrakni egy messenger programot, ha lehet egy egy régi MSN messengert. A találtam a neten régi messenger telepítőfájlokat (www.oldversion.com; http://oldversion.com/program.php?n=msnm, de nem engedi őket telepíteni, illetve telepítés után a bejelentkezéskor azt irja, hogy van ujabb verzió, és töltsem le azt. Noha a windows live messengertől kiráz a hideg, de egye fene. A telepítőfájlok letöltése után elindítom, és azt irja ki, hogy nem lehet teleípteni.
Vagy én csinálok valamit rosszul, vagy nem tudom mi van. Szerintetek?
edocska75 Creative Commons License 2008.09.18 0 0 265
sziasztok!
segítséget kérnék. A windows live messenger-en játszani szoktam ismerőseimmel. egy ideje állandóan újraindul a gépem(persze csak játék közben). passziánszozás közben ritka hogy egy játékot végig lehet játszani!
mi lehet az oka és mit lehet tenni??
ha nem tudtok segíteni akkor tudtok-e más helyet ahol 2 személyes passziánsz van?
nagyon köszönöm a válaszokat!
locsemege Creative Commons License 2008.09.01 0 0 264
A technikai oldalt majd a fiúk elmondják.

Tudod, ki...
Előzmény: Gabóca21 (262)
locsemege Creative Commons License 2008.09.01 0 0 263
Amire készülsz, az illegális, törvénytelen, mindamellett etikátlan is, erre itt nem fogsz segítséget találni. Talán le kellene ülnötök beszélgetni, elmondani neki, mi a problémád, s megbeszélni, ki mire vágyik ebben az emberi kapcsolatban, s hogyan tovább. Ha azt mondod, elválsz, az egy tisztességes eljárás. Viszont amit szeretnél, az nem az. Mellesleg: ha teszem azt, kiderülne, hogy féltékenységed indokolt, attól jobb lesz?
Előzmény: Rapjudit (261)
Gabóca21 Creative Commons License 2008.08.30 0 0 262
Bocs,csak lélektani a hozzászólásom.A technikai oldalt majd a fiúk elmondják.
Külön gépetek van. (Jólét.)
A férjed éjjel-nappal a gépen lóg,nem mond el semmit. (Már nem kommunikáltok.)
Nem bízol meg benne.  (Megette a franc a házasságot.)
Mi a szarnak akarsz megtudni bármit is? Főleg ilyen módszerekkel?
Előzmény: Rapjudit (261)
Rapjudit Creative Commons License 2008.08.29 0 0 261

Sziasztok!

Egy kerdesem lenne  hozzatok.A ferjemnek es nekem kulon gepunk van,O ejjel-nappal az msn-en van,meg e-mailezik,soha nem mond semmit,hogy kivel es mit beszel(nem bizok benne)Hogyan tudnam megnezni az e-mail-jat?

Csak az e-mail cimet tudom,a jelszot nem.

Elore is koszi a segitsegeteket.

Snake_ Creative Commons License 2008.08.28 0 0 260
Üdv.

Windows Live Messengert szerettem volna telepíteni a gépre, ez elvileg meg is történt.

Az MSN indításakor az alábbi hibaüzenet jelenik meg:

"msnmsgr.exe alkalmazáshiba

Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0x0000005). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az ok gombra."

Mit kell tenni, hogy működjön végre, illetve mi a hiba?
kyraemett01 Creative Commons License 2008.08.19 0 0 259

Sziasztok!

Nemrég regisztráltam a páromat citromailes címmel, és valami oknál fogva nem kapom meg a megerősítő e-mailt. A spamszűrőt már teljesen átállítottam, hogy mindent megkapjak, de még ígysem kaptam meg a levelet.

Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma?

Előre is köszi

asdf_ Creative Commons License 2008.08.08 0 0 258

Nem program, ugyanazon gepen a 7.5 nem megy, az a nyamvadt live meg igen. Viszont fura, mert melohelyen win2000 kompatibilitas modban elindult a 7.5, otthon nem tudom, miert nem. Majd max uninstall mindent aztan ujrarakom a 7.5-ot, hatha ugy :)

thx

Robin Dale Creative Commons License 2008.07.28 0 0 257

Lehet hogy eleve más okozza a 81000395 hibát. Valami, ami nem engedi kapcsolódni. Google találatok szerint például az AVG MSN védelme, vagy egy tűzfal.

Amikor próbaképp visszaállítom a MSN 7.5-öt XP módra, akkor bejelentkezéskor hazanéz, és egyből felpattan egy ablak hogy itt a Most már tényleg és minden! verzió és letöltené ő, Igen-Nem? Igenre letöltené, nemre meg faképnél hagy. Se egy levél, se egy virág, se egy 81000395 üzenet, csak várja az újabb bejelentkezést.

Hátha nálad is csak valami program blokkolja kapcsolódását.

Előzmény: asdf_ (256)
asdf_ Creative Commons License 2008.07.28 0 0 256
Fakk, igy sem megy :( Azert koszi...
asdf_ Creative Commons License 2008.07.28 0 0 255

Azt pont tegnap probaltam, de nem ment. Visszairom a verzioszamot az exeben, mert en eddig azzal a modszerrel hasznaltam :), es kiprobalom ugy.

Előzmény: Robin Dale (254)
Robin Dale Creative Commons License 2008.07.28 0 0 254

msnmsgr.exe > Tulajdonságok > Kompatibilitás fül > Windows 2000 üzemmód.

Az eredeti 7.5 (Build 7.5.0324) verzió most is kapcsolódik ebben a beállításban.

Előzmény: asdf_ (253)
asdf_ Creative Commons License 2008.07.28 0 0 253
Koszi, semmi alternativot. Csak az en jol megszokott 7.5-os messengeremet :)
Előzmény: locsemege (252)
locsemege Creative Commons License 2008.07.28 0 0 252
Esetleg Pidgin?
Előzmény: asdf_ (251)
asdf_ Creative Commons License 2008.07.27 0 0 251
Hackelt 7.5-os messengert hasznalok, mert ez a messenger live nekem nagyon nem gyerebe. Egeszen eddig orom volt es bodotta, csak a heten a melohelyin, ma meg mar az itthoni gepen is 81000395 hibauzenettel nem enged be. Messenger live-val es webmessengerrel persze termeszetesen igen. Mondja meg valaki a tutit, hogyan tudnam a 7.5-ost tovabbra is hasznalni?
Snake_ Creative Commons License 2008.07.11 0 0 250
Üdv.

Windows Live Messengert szerettem volna telepíteni a gépre, ez elvileg meg is történt.

Az MSN indításakor az alábbi hibaüzenet jelenik meg:

"msnmsgr.exe alkalmazáshiba

Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0x0000005). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az ok gombra."

Mit kell tenni, hogy működjön végre, illetve mi a hiba?

Segítséget kérek!
TBC_z87 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 249
Nemrég nálam is fagyott a 8.1, egész pontosan akkora hálózati forgalmat generált, hogy egy idő után lemerevedett a Winsows. Először kártevőkre gyanakodtam, de miután több helyről is hallottam erről, illetve szűz telepítés után is ezt csinálta, megnyugodtam, hogy nem nálam van a gond. A 9 beta hibátlanul ment. Egy ideje a 8.1 is újra megy.
Előzmény: Don Palesz (247)
Holjam33 Creative Commons License 2008.06.19 0 0 248
Szia! Próbáld a legújabb Windows Live Messenger, azzal jónak kell lennie! De az se árt ha törlöd a tempeket!
Előzmény: 40oz (242)
Don Palesz Creative Commons License 2008.04.10 0 0 247
Azt már megoldottam, de van egy másik baja is az msn-nek, hogy elég gyakran fagy. Ez mitől lehet?
Don Palesz Creative Commons License 2008.03.16 0 0 246
Üdv!

Amikor webkamerás kapcsolatot akarok létrehozni msn-en, fogja magát és újraindul a gép, roppantul bosszantó, nem tudjátok mi lehet a baj?
Mester696 Creative Commons License 2008.01.31 0 0 245
Hali,

Nekem az a gondom a messengerrel, hogy van olyan partner akinek meghívót küldtem, de nem látom. Egy darabig ő sem látott, most már lát ha be vagyok jelentkezve, de én nem látöm őt. Teganp is beszéltünk írtam neki, néhány üzenetet láttam is, de utána nem. Beszéltünk telefonon és Ő látta amit írtam. Van olyan partnerem akivel minden ok és olyan is akinek azt írja, hogy nem ellenőrzött email cím ez mit jelent? Tud valaki segíteni. Próbáltam már újra telepíteni, frissíteni, magyar és angol verzió minden játszott. Töröltem a partnert majd újra felvettem stb.

Köszi

mattil Creative Commons License 2007.12.21 0 0 244
Miután feltelepültek a legutóbbi automatikus frissitéssel letöltött hibajavítások, azóta ha MSN-ben bekapcsolom a szóbeli beszélgetést, pár perc után váratlanul teljesen lefagy a gép...Nagyon örülök annak, hogy ezt okozzák a frissítések de tényleg! Ráadásul az MSN-t pont egymással való  "szóbeli" beszélgetésre használom. Mi lehet a baj?
mocgav25 Creative Commons License 2007.10.12 0 0 243
Hello!

Talán tud vki segíteni:
Mióta újratelepítettem a gépem, és a live messenger van telepítve, néha ha webcamot akarok kapcsolni egyszerűen kilép a messenger. Néha jól műxik. Tud valaki esetleg megoldást rá?
40oz Creative Commons License 2007.09.27 0 0 242
Sziasztok!

Miután belépek a Messengert (ver. 6.0.2900.2100) megjeleníti hogy ki van online stb de aztán egyszer csak homokóra.. és (nem válaszol).

Ez azóta van mióta megelégeltem, hogy a gépen vagy 500000 különböző MSA, Messenger, MIcrosoft Messenger, Messenger Live, Messenger Game Services stb könyvtár és minden szar van, az összes ilyet leinstalláltam a gépről, ami még mindig maradt azt meg DELETE.

Most mit csanáljak, lehet elhamarkodott voltam. Csak nem Windows újratelepítés...?

A mostani MSN-emet a drasztikus tisztítás után tettem fel de így nem működik.


ashen Creative Commons License 2007.09.20 0 0 241
Köszi, megoldódott, bejött. :)
Előzmény: harcsy (240)
harcsy Creative Commons License 2007.09.18 0 0 240
a gogliban az msn club be kell ,hogy jöjjön.Ott pedig a letöltések alatt megtalálod
Előzmény: ashen (236)
Heesh Creative Commons License 2007.09.18 0 0 239
Ja, még annyit, hogy én semmi adatot nem adtam meg, tehát nem töltöttem ki semmit, amit meg lehetne nézni.
Előzmény: Heesh (237)
Heesh Creative Commons License 2007.09.18 0 0 238
Live Messengerem van amúgy, de hogy hanyas verzió, azt nem tudom. Valószínü nem a legfrissebb.
Előzmény: Heesh (237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!