Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 12
Jó a zene, bár a lemez első fele nekem jobban bejön mint a második, de nálam bekerült Diana Krall mellé a "mivel kezdjük a napot" blokkba.
eTomTom Creative Commons License 2003.01.09 0 0 11
Sajna meglehetősen erős a mezőny, ráadásul több kategóriájan a másik kedvencemmel, Avrillel méri össze erejét, de remélem, tarolni fog! Megérdemli.

hirzel: kösz a listát!!

Előzmény: hirzel (10)
hirzel Creative Commons License 2003.01.09 0 0 10
Hai!
Norah Jones jelölései a Grammy-re:

Category 1 - Record Of The Year
• Don't Know Why
Norah Jones
Norah Jones, Arif Mardin & Jay Newland, producers; Arif Mardin & Jay Newland, engineers/mixers
Track from: Come Away With Me
[Blue Note Records]

Category 2 - Album Of The Year
• Come Away With Me
Norah Jones
Norah Jones, Arif Mardin, Jay Newland & Craig Street, producers; Husky Huskolds, Arif Mardin & Jay Newland, engineers/mixers; Ted Jensen, mastering engineer
[Blue Note Records]

Category 3 - Song Of The Year
• Don't Know Why
Jesse Harris, songwriter (Norah Jones)
Track from: Come Away With Me
[Blue Note Records; Publishers: Beanly Songs, Sony/ATV Music Pub.]

Category 4 - Best New Artist
• Norah Jones

Category 5 - Best Female Pop Vocal Performance
• Don't Know Why
Norah Jones
Track from: Come Away With Me
[Blue Note Records]

és még:

Category 87 - Best Engineered Album, Non-Classical
• Come Away With Me
Husky Huskolds, Arif Mardin & Jay Newland, engineers (Norah Jones)
[Blue Note Records]

Szerintetek nyer majd valamit?
Lee

Ashigaru Creative Commons License 2003.01.03 0 0 9
Sziasztok. Egy másik fórumban már írtam a csajról (ajánlottam), magam is kedvelem viselt dolgait, roppant tehetségesnek tartom (egyébként a Ravi Shankar lánya ő). De azért még nem egy világklaszis. Szerintem ez az Elvis feldolgozás magán viselte mindazt, ami rossz Norah Jones zenéjében, merő egy 200% melankólia volt, ha úgy tetszik, nettó unalom. Ez a baj a lemezzel is: egysíkú, nagyon. Leül.
Persze, mindez nem azt jelenti, hogy nem jó. Részemről bízok benne, hogy kinövi a hülyeségeket, hisz csak 23 éves. És akkor egy igazán jó énekesnő/zongorista lesz belőle.
Cipek Creative Commons License 2003.01.03 0 0 8
Sziasztok!
Nekem is nagyon szimpatikus amit csinál.
Kevesen mernék/tudnák ezt így.
eTomTom Creative Commons License 2003.01.03 0 0 7
Hi!

Miért van az, hogy én ezekről mindig lemaradok? :(

Nem fogják ismételni?

Előzmény: hirzel (6)
hirzel Creative Commons License 2003.01.03 0 0 6
BÚÉK mindenkinek!
A tegnap esti RTL klubos Elvis emlékműsorban az Are You Lonesome Tonight? című szűmot adta elő Jones kisasszony a tőle várható nagyon kellemes modorban, igazán élvezetes volt... remélem kiadják cd-n az egész emlékműsor zeneanyagát.
Lee
eTomTom Creative Commons License 2002.10.16 0 0 5
"Az a Don't know why című dala(asszem ez a címe) az nagyon ott van, az egész lemeze ilyen?"

Igen ;) Sőt, még ilyenebb!

Előzmény: Slint (4)
Slint Creative Commons License 2002.10.16 0 0 4
Az a Don't know why című dala(asszem ez a címe) az nagyon ott van, az egész lemeze ilyen? MErt akkor beszerzem.

Meg hát a csaj maga nagyon jó.

Tompa Creative Commons License 2002.10.15 0 0 3
A múlt héten Párizsba látogattam, s amint átfutottam a pariscope-ot, az ottani pesti műsort, meglepődve és repdeső örömmel vettem észre, hogy Norah Jones két koncertet ad a világvárosban. Rohantam a jegyirodába, de egy héttel az előadások előtt minden jegy elkelt. Még megpróbálkoztam a helyszínen bejutni, de a ráadásra sem engedtek be a gorillák... Egy szó, mint száz én is megszállottja vagyok a hangjának. Mostanában elég sok koncertet ad a világban. Talán tavasszal ide is ellátogat. Bár nem vagyok tisztában az itthoni lemezeladási statisztikával, Párizsban mindenesetre több hete az első három közt leledzett (mikor elmentem, éppen Diana Krall új albuma vette át az elsőséget).
rönci Creative Commons License 2002.09.02 0 0 2
De jó, hogy nyitottál ilyen topicot, én vadul terjesztem a nő hírét. Egyébként állítólag/tényleg Ravi Shankar lánya, de csak nemrégiben vették fel újra kapcsolatot. A www.norahjones.com oldalról jó kis koncertfelvételeket is le lehet tölteni. :-)
r
Előzmény: eTomTom (-)
dzso-dzso Creative Commons License 2002.09.01 0 0 1
Azon például ledöbbentem hogy nevezett egyed mindösszesen 23 éves , és az igazi meglepetés hogy ő állítólag Ravi Shankar lánya.
És nagyon tetszik a zene amit csinál.
eTomTom Creative Commons License 2002.09.01 0 0 topiknyitó
Ismeritek ezt a hölgyet? Nemrég jelent meg a debütáló lemeze, és úgy érzem, tud valamit, amit - ilyen formában - más nem. Nagyon kellemes zene.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!