Keresés

Részletes keresés

mentholx Creative Commons License 2012.08.07 0 0 8604

Bűbájos, gyönyörű mentett fiatal kandúrka keresi szerető gazdiját!

A képen látható max. 1 éves tüneményt 2012.08.06-án a lakótelepemről mentettem. Sajnos minden jel arra utal, hogy gazdás cica volt, akit elhagytak, de inkább: kidobtak. Egy tapodtat nem mozdult egy bizonyos helyről, arról a helyről, ahol valószínűleg "ott felejtették". Jól ápolt, és nagyon jól nevelt, kedves, szociális cica - biztos, hogy nem az utca neveltje. Az égvilágon semmi rossz tulajdonsága nincs, igazi álom-macska. Nagyon kedves, dörmögő, mély kandúr hangon dorombol, bújik. Amint közel hajolok hozzá, fölkel és az orrát az orromhoz dörgöli. Az emberekbe vetett bizalma töretlen, pedig sok hányattatás érhette. Nagyon nyugodt, csöndes, problémamentes, és végtelenül hálás a törődésért. Bent van tartva, szobatiszta. Ivartalanítva, oltva, parazitamentesítve, chipezve adom át szerető leendő örökbefogadó gazdijának, aki boldog életet biztosít ennek a jobb sorsra érdemes gyönyörű és végtelenül kedves kandúrkának.

Érdeklődni: 06305177925, mentholxx@gmail.com (Budapest).
- Macskamentő magánszemély -

patuha Creative Commons License 2012.04.16 0 0 8603

Ma megkapta az első szuriját és féreghajtót is kapott, szóval rögtön ennyivel olcsóbb is lett a tranzakió! :) (persze ezek ajándékba értendők)

Előzmény: patuha (8602)
patuha Creative Commons License 2012.04.15 0 0 8602

Na ez a jó komondor kutyám ma hazahozott egy kisblökit séta közben. Csakhogy ez 33%-os létszámnövekedést okozott, ezért nem szeretném megtartani a vérebet. Van vagy 6 hetes a vérvad, összevissza típusú, nagyon barátságos, minden kutyámat összenyalta, szuka. Fogalmam sincs milyen lesz, ha nagy lesz, de majdnem biztos vagyok benne, hogy kiváló jelzőkutya válik belőle. Természetesen ingyen vihető, viszont minél hamarabb el kéne vinni, mert a szomszédok egész biztosan boldogok lesznek tőle.....

Vagy itt a topicban kellene érdeklődni, vagy a 0670/3730046 Horváth Péter

https://lh3.googleusercontent.com/-XrI7rzcMAfU/T4p-Go3Kf0I/AAAAAAAABWo/7uZrEpbDhrU/s640/SAM_0114.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-UqOdLxhxqyY/T4p-GH3nvII/AAAAAAAABWg/d82MvHzehKg/s640/SAM_0115.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-r5_1cKgtzKs/T4p-GVdTo_I/AAAAAAAABWk/TbULtxYgS5A/s640/SAM_0118.JPG

Brit Pásztor S.O.S Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8601

Candy

2011. 11. 6-án került a fajtamentéshez Candy, az idős és valószínűleg vak sheltie szuka. Eredeti gazdája nem tart igényt, így Candy számára új gazdit keresünk, hogy idős napjait szeretetben tölthesse el. Candy szobatiszta, autóban szépen utazik, az egyetlen fogyatékossága a vakság, melyet bűbájos megjelenése, és kedvessége feledtet az emberrel. Érdeklődni: 06 30 565 45 85

Brit Pásztor S.O.S Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8600

Flek is gazdit keres!!

Kb. 1,5-2 éves, corgi-jellegű szuka kutyus. Mindenkivel végtelenül barátságos, gyerekeket különösen szereti. Állatokkal is jól kijön, kutyák társaságát is nagyon igényli. Olyan helyet szeretnénk találni neki, ahol másik, hozzá hasonlóan aktív kutya is él, a kifejezetten sportos gazdi sokat tud vele foglalkozni (kirándulni, esetleg agilityre járni). Szeret intézkedni a kertben, örömmel játszik, labda után fáradhatatlanul szalad. Ha nem fárasztják le mind szellemileg, mind fizikailag, kisebb rombolásra (fekvőpárna kikezdése), ill, ugatásra hajlamos. Érdeklődni: 06 70 324-3403

Brit Pásztor S.O.S Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8599

Bambi keresi álom gazdiját!

2012. 01. 22-én került a fajtamentéshez Bambi. Bambinak az előélete nem lehetett valami , mert igen tartózkodó, félénk kutyus, aki bár egy idő után feloldódik, és igen ragaszkodóvá válik, türelmes, sok szabadidővel rendelkező gazdit keres. Érdeklődni: 06 70 324 34 03

Brit Pásztor S.O.S Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8598

Turbóról a kép lemaradt! További info http://sos.dogmania.hu/

Brit Pásztor S.O.S Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8597

Turbó gazdit keres!!!!!

2012. 02. 20-án gazdái kérésére került a fajtamentéshez költözés miatt Turbó, az 1 éves szuka bobtail. Turbót elhanyagolták, a szőre csupa gumbanc, alapvezényszavakat nem ismeri. Jelenleg ideiglenes gazdijánál tanulja az alapokat, kozmetikán már túl van, ivartalanítás után keresi végleges gazdiját.

vicukax18 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 8595

Kedves leendő Gazdim!

Én egy hányatatott sorsú kiscica vagyok. Már jó pár hete jártam Szeged utcáit, vártam a finom falatokat, a simogatást, a törődést. Vágytam egy szerető otthonra és gondoskodásra. De az emberek csak elmentek mellettem, vagy még belém is rúgtak. Nagy örömömre egy kedves fiatal pár befogadott engem, hazavitt a jó meleg otthonukba, etetnek sok finomsággal és sok szeretet adnak, DE sajnos bizonyos okok miatt nem maradhatok velük. Fájdalmas lesz a búcsú, de tudom Kedves Gazdám, hogy Te még jobban fogsz engem szeretni!! Kérlek vigyél magaddal!

Magamról: 4-5 hónapos kandúrka vagyok. Kedves, barátságos, játékos, bár kicsit még félénk cica. Első perctől kezdve szobatiszta!!! Nagyon szeretek játszani, étvágyammal nincsenek gondok, szépen fogok cseperedni. Gyönyörű igéző szemeim vannak! ^^

Ha megtetszettem kérlek jelentkezz az alábbi telefonszámon: 06705619773 , vagy írj a vicukax@vipmail.hu e-mail címre. Vagy egyeztetés után megkereshetsz az ideiglenes SZEGEDI címemen!

oncogito Creative Commons License 2011.11.17 0 0 8594

Ma (2011.11.16) du séta közben találták ezt a kb 2,5 hónapos szuka drótszőrű tacsi keverék kiskutyát. Több napja lehetett kint a szántóföldön!!!! Elvitték állatorvoshoz és még kell neki 1-2 hét, hogy meggyógyuljon (nagyon kiszáradt, legyengült és alultáplált!!!!!!!!!!).

Ideiglenes befogadó gazdinál van!!! Ott sem maradhat!!!!!!

Kérlek titeket, ha tudtok valakit, vagy esetleg ti gondolkodtok kiskutya vásárlásban, gondoljatok rá!!!
Akit komolyan érdekel: 06-30/525-51-54.

Mesi&Héra Creative Commons License 2011.11.15 0 0 8593

Gazdis!!!:)

Előzmény: Mesi&Héra (8592)
Mesi&Héra Creative Commons License 2011.11.03 0 0 8592

Sziasztok!

Akit érdekel: szerető, VÉGLEGES OTTHONT keres egy 1 éves kan japán akita. 

Kedves, bújós, barátságos, kutyákkal is jól kijön.

Sajnos ivaros a kutyus úgyhogy bővebben e-mailen: emily21@freemail.hu

oncogito Creative Commons License 2011.09.30 0 0 8591

Még mindig gazdit keresünk a képen látható kb. hat-nyolc év körüli labrador keverék kan kutyának.
Május 17.-én találtuk a budapesti metró Stadionok megállójánál. Plakátoltuk, hirdettük a kutyát nem keresik.

Nagyon jó természetű, ember- és állatszerető, szófogadó (de határozottságot igénylő) pórázon szépen közlekedik és teljesen szobatiszta, lakásban egyedül nyugodtan hagyható, semmi kárt nem csinál. Más kutyákkal remekül kijön.
Mi sajnos tartani nem tudjuk a másik két kutyánk mellett (sem anyagilag, sem jogilag) és a szomszédok is egyre rosszabb szemmel nézik a plusz létszámot.

Parazitamentesítettük, féregtelenítettük, ivartalanítottuk, csipeltettük - most várja új, szerető gazdiját, aki a hátralevő éveiben szerető gondoskodást tudna neki adni. Ha van is kert, lakásba mindenképpen bejárást szeretne.

Elérhetőség: 0620 263 3587 vagy 0670 774 5462

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8590

Gazdikereső mentett, tündérbűbáj, gyönyörű kisbaba!

Szerető gazdit keres a képen látható mentett, kb. 6 hónapos kis csoda!

Szívszorító az ő eddigi kis élete: kórházudvarba dobták ki tesójával együtt (akiért későn ment a segítség, elütötte az autó), betegen, magára hagyatva. Egy néni szólt róla, én pedig rohantam, és még épp időben érkeztem.

Amint hazaértem vele, bújt, dorombolt, azt se tudta, hogyan hálálja meg a segítséget - az őt ért hányattatások ellenére is feltétel nélkül bízik az emberben.

Elképesztően értelmes, alkalmazkodó, hatalmas szívű, csordultig szerető kislány ő, aki folyamatosan azt lesi, hogyan tudna maximálisan megfelelni az embernek és meghálálni a gondoskodást. Amint meglát, dorombol, dagaszt, hempereg, ölelget; hihetetlen, mennyi szeretet szorult ebbe a kis cicába.

Bent van tartva, szobatiszta, kisgyerek, más cica, cicabarát kutya mellé is nyugodtan befogadható. Ivartalanítva, parazitamentesítve, chipezve költözhet új családjába.

Kizárólag olyan gazdit keresünk neki, aki legalább annyira szereti majd, mint amennyire ő szeret, és élete végéig felelősséget vállal érte, soha nem hagyja cserben, családtagként szereti – ahogyan ő azt megérdemli!

Érdeklődni: mentholxx@gmail.com, 06305177925 (Bp., 18. ker.)
macskamentő

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8589

Gazdikereső fiatal, gyönyörű, csupaszív mentett kandúrka!

Szerető gazdit keres a képen látható mentett, max. 1 éves tüneményes és gyönyörűséges, "főnyeremény" ivartalanított kandúrka!

Ez a kis tündér pár hete bukkant fel nagyszüleim kertjében. Viselkedéséből adódóan feltehetően benti, gazdás cica volt, akit kidobtak (nem ritka ez manapság...). De az őt ért hányattatások ellenére is feltétel nélkül bízik az emberben: ő mindenkit szeret, levakarhatatlanul hízeleg, ölelget, hálás minden jó szóért. Fiatal kora ellenére pedig nagyon nyugodt, rendes, intelligens cica: törekszik rá, hogy mindenben maximálisan megfeleljen az embernek. Kutya, másik cica, kisgyerek, idősebb ember mellé is nyugodt szívvel ajánlom – most is kutyák, cicák mellett él tökéletes összhangban. Rengeteg örömet fog okozni leendő gazdájának és élete végéig hálás lesz a törődésért, ebben teljesen biztos vagyok. Várja szerető, méltó gazdiját ez a kis maszatos arcú, csordultig szeretni tudó kincs!

Érdeklődni: mentholxx@gmail.com, 06305177925 (Bp.) macskamentők

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8588

Gazdikereső csodaszép, csupaszív fiatal mentett kandúrka!

Szerető gazdit keres a képen látható mentett, fiatal, tüneményes és gyönyörűséges ivartalanított, chipes, parazitamentes kandúrka!

Szomorú az ő eddigi élete: csont soványan bukkant fel nagyszüleim kertjében, ám egykor ő gazdás lehetett: hihetetlen ember-centrikus, bent is nagyon szépen viselkedik, nyugodt, nem ugrik fel sehova, és tökéletes megbízhatósággal használja az almot.

A természetét illetően: lépni alig lehet tőle, 8-asokban tekereg a lábunk körül, bújik, ölelget, dorombol. Időnként még ijedezik, ami az eddigi rossz sorsából következtethető (a kóbor macskákat rengetegen üldözik, bántják), de ez napról-napra ritkábban fordul elő, és egy biztonságos, végleges otthonban teljesen el fog múlni.

Másik cica, macskabarát kutya mellé is nyugodtan befogadható - a saját kutyám lábai körül is dorombolva nyulcasozik...

Várja szerető örökbefogadóját ez a nagyon kedves – és nem mellesleg gyönyörű - cicuska!

Érdeklődni: 06305177925, mentholxx@gmail.com macskamentők

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8587

Bűbájos mentett babácska várja gazdiját!

Szerető gazdit keres a képen látható mentett, 8 hetes tündéri és gyönyörűséges koromfekete kiskandúr!

Nagyon szomorú az ő eddigi kis élete: egy üzlet előtt, a bevásárlókocsik alatt bújdosva, keservesen sírva találtam, ahova valaki szándékosan kidobhatta. Hihetetlen éhesen, kimerülten, beragadt szemekkel, bolhásan szedtem össze és hoztam haza.  Rögtön fürdetve lett, parazitamentesítve, és a szeme kezelve (ami most már nagyon szép).

Az őt ért eddigi hányattatások ellenére is feltétel nélkül bízik az emberben, még a fürdést és egyéb procedúrákat is beleegyezve, hang nélkül tűrte, majd hangos berregéssel hálálta meg a segítséget… Bújik bele a tenyérbe, bukfencet vetve közben, és örömében folyamatosan dagaszt – még evés közben is.

Várja álom-gazdiját ez a tündéri, jobb sorsra érdemes, főnyeremény kisbaba!

Érdeklődni: 06305177925, mentholxx@gmail.com (Bp.) macskamentő

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8586

Tüneményes fiatal mentett kislány várja gazdiját!

Szerető gazdit keres a képen látható fiatal, kórház udvarából mentett helyes és gyönyörűséges ivartalanított, chippel ellátott kislány!

Nehéz előélete volt, az udvarban sokan üldözték, bántották, de egy kis rehabilitáció után mára már egy ember-centrikus, hálás, ragaszkodó cica lett, aki nagyon vágyik a szeretetre, és legfőképpen a saját, végleges gazdira!

Bent van tartva, végtelenül nyugodt, rendes, szobatiszta, más cica mellé is nyugodtan befogadható. Várja jobb sorsát, szerető, saját gazdiját, akit imádhat, és aki viszont imádja őt!

Érdeklődni: mentholxx@gmail.com, 06305177925  (Bp., 13. ker.) Macskamentők

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8585

Gazdikereső fiatal, tündéri helyes mentett kislány!

Szerető gazdit keres Nyuszi, a képen látható kórházudvarból mentett, kb. 8 hónapos, gyönyörű és tüneményes mentett kislány!
Nyuszit kórházudvarból mentettük, ahol üldözött cicaként élte gyerekkorát. Bizalma mégis töretlen; nagyon szeretne végre valakihez tartozni, valakit szeretni.
Bent van tartva, szobatiszta, más cica mellé is nyugodtan befogadható.
Ivartalanítva, chipezve várja leendő szerető gazdiját ez a gyönyörű, hálás, rengeteg szeretetet adni tudó jobb sorsra érdemes kislány.
Érdeklődni: mentholxx@gmail.com, 06305177925 (Bp.)
- Macskamentők

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8584

Gazdikereső tündéri, nyugodt mentett kislány cica!

Szerető gazdit keres a képen látható, kórház udvarából mentett extra nyugodt, jámbor, megbízható, nagyon-nagyon kedves, hálás, ivartalanított, chippel ellátott kislány cica!
Bent van tartva, szobatiszta, kisgyerek, más cica mellé is nyugodtan befogadható.
Igazi problémamentes, nyugodt, ragaszkodó cica, aki nem vágyik másra, mint egy szerető, saját gazdira - igazi társ.
Várja hát jólelkű örökbefogadóját ez a nagyon helyes, jobb sorsra érdemes kislány!
Érdeklődni: mentholxx@gmail.com, 06305177925 (Bp.)
Macskamentők

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8583

Gazdikereső csodaszép, fiatal, tündéri ezüst kislány cica!  

Szerető gazdit keres a képen látható kórházudvarba kidobott és onnan a biztos halál elől megmentett fiatal, különleges ezüst színű, ivartalanított, chipes, tüneményes lány cicus.
Az őt ért hányattatások ellenére is feltétel nélkül bízik az emberben. Bent van tartva, nagyon nyugodt, szobatiszta - igazi főnyeremény cica.
Várja szerető leendő gazdiját ez a jobb sorsa érdemes nagyon bájos, csupaszív, és nem mellesleg gyönyörűséges kislány!
mentholxx@gmail.com, 06305177925 (Bp.) Macskamentők

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8582

Gazdikereső fiatal, nagyon kedves és különleges kislány cica!  

Szerető gazdát keres a képen látható (a kép nem adja igazán vissza, hogy milyen szép, különleges ő) mentett, fiatal, nagyon kedves ivartalanított kislány cica.
Szomorú a története: gazdás cica volt, de utazásra hivatkozva kihajították - így került a gondozásunkba. Az őt ért hányattatások ellenére is bízik az emberben, nagyon hálás minden jó szóért. Nagyon rendes, nyugodt, jó cica.
Bent van tartva, szobatiszta, más cica mellé is nyugodtan befogadható (másik cica mellett lakott eddig). Nagyon várja jobb sorsát, szerető, végre méltó gazdiját ez a kedves és szép kislány!
mentholxx@gmail.com, 06305177925 (Bp., 13. ker.) macskamentők

macskamentés Creative Commons License 2011.09.13 0 0 8581

Gazdikereső 1 éves, tündéri mentett kandúrka!  

Szerető gazdit keres Allen, a fiatal, ivartalanított, chipes, tüneményes kandúrka!
Nagyon szomorú az ő története. Az utcáról, nehéz körülmények közül megmentettük, és még kölyökként örökbeadtuk - azt hittük, jó helyre -, majd költözésre hivatkozva "kedves gazdái" nemrégiben visszahozták. Most már kb. 1 éves, és nagyon szomorú, csalódott.
Nagyon vágyik egy szerető, méltó gazdira, aki soha nem hagyja őt cserben. Egész biztosan sokszorosan fogja viszonozni a törődés és élete végéig hűséges cicája lesz valakinek. Bent van tartva, szobatiszta, más cica, kisebb gyerek mellé is nyugodtan örökbe fogadható.
Várja jobb sorsát, szerető leendő, méltó gazdiját Allen, a tüneményes, mostanában nagyon szomorú kandúrka. (Szeretne ismét olyan boldog cica lenni, mint a fotón, ami még a hőn szeretett gazdáinál készült.)
Érd.: mentholxx@gmail.com, 06305177925 (Bp., 13. ker.) macskamentők

macskamentés Creative Commons License 2011.09.09 0 0 8580

Tündéri, gyönyörű hófehér kiscica várja gazdiját!

Szerető gazdit keres a képen látható mentett, kb. 4 hónapos hófehér bundájú, dorombolós, bájos, extrém kedves kicsi lány!

A gondnok szólt, hogy az utcán talált egy kiscicát - vagyis a kicsi találta meg őt, keservesen sírva a segítségért, nem tágítva mellőle -, így került a gondozásomba. Az eddigi hányatott sorsa ellenére is feltétel nélkül bízik az emberben: hála égnek semmi félelem nincs benne, belesimul az ember tenyerébe, dorombol, bújik, azt se tudja, hogyan kedveskedjen.

Bent van tartva, szobatiszta, korához képest nagyon intelligens, nyugodt, játékos, kisgyerek, másik cica, macskabarát kutya mellé is befogadható. Igazi főnyeremény kiscica! Ivartalanítva, chipezve, parazitamentesítve várja gazdiját ez az imádnivaló, csupaszív, gyönyörű kislány.

Érdeklődni: 06305177925, mentholxx@gmail.com (Budapest)

patuha Creative Commons License 2011.09.05 0 0 8579

Találtunk tegnap a komposztálóban két kölök macsekot. Szépek, egy klasszikus cirmos (kandúr), meg egy panelcirmos kislány (ez a lakótelepi rejtőszín, a Whiskas reklámban ilyen a makka). El lehet őket vinni. Nekünk van már néhány macsekunk, így nem szeretnénk megtartani őket.

https://lh6.googleusercontent.com/-IRhLylCIGNo/TmMeYutcPNI/AAAAAAAABQg/fVmVb1hj-m8/2011-09-04%25252008.38.15.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-LnCNb_tS8jA/TmMeX3vVLQI/AAAAAAAABQc/809ZwWNgODw/2011-09-04%25252008.39.23.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-qvSi6_0EmYI/TmMeZG7BLhI/AAAAAAAABQk/wB07zYpW6FY/2011-09-04%25252008.40.22.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-TxJzRxiDc8k/TmMeQx5OqJI/AAAAAAAABQU/LrwUuSqXCc0/2011-09-04%25252008.37.51.jpg

patuha Creative Commons License 2011.09.05 0 0 8578

Borzasztó rosszindulatú vagy.

Ehhez asszem nem is kell mást hozzáfűzni.

Előzmény: oncogito (8576)
oncogito Creative Commons License 2011.09.05 0 0 8577

Főként, akinek csak békében és nyugalomban kell állat, az inkább kitömöttet vegyen.

Mert az élet tele van meglepetéssel, rosszal - és ha nincs összetartozás, akkor megette a fene.

Előzmény: Coramora (8575)
oncogito Creative Commons License 2011.09.05 0 0 8576

Mindenesetre ide olyan embereket várnak a befogadandó állatok, akik családba akarnak kerülni, családtagként.

És nem tudok olyan szitut, hogy én személy szerint családtagtól megváljak.

Ez a topik főleg ilyen emberek számára nyílt.

Mert ÁLLATOT NEM KÖTELEZŐ MAGUNKHOZ VENNI, de aki megteszi, az felelősséggel tegye.

Előzmény: Coramora (8575)
Coramora Creative Commons License 2011.09.05 0 0 8575

Irigyellek ha Te tudod azt hogy tizenvalahány évig béke és nyugalom lesz a környezetedben és nem lesz semmi olyan körülmény hogy e miatt esetleg meg keljen válnod a kedves állatodtól. Azt hiszem ezt nagyon kevés ember mondhatja el magáról. Kívánom Neked tiszta szívből hogy soha ne tud meg azt az érzést hogy valami miatt meg keljen válnod valakitől akit esetleg nem szeretnél elveszteni. Nekem még idáig nem kellett senkitől a miatt megválnom mert esetleg nem tudom etetni vagy nem tudok neki orvost hívni, de nem merem azt állítani hogy ez soha nem fog esetleg előfordulni. Persze amig élek és dolgozni tudok addig nem is fog, de nem tudhatom hogy mit hozz a jövő, pedig van egy pár állat a közelemben akár a kutyákat, macskákat, lovakat vagy kecskéket nézem.

Előzmény: oncogito (8572)
toloba Creative Commons License 2011.09.05 0 0 8574

- Gumó egy kölyök keverék kanocska, aki a csongrádi magánmenhelyen született, és feltehetően egy születéskori vagy azutáni trauma következtében az egyik mellső lába gyakorlatilag rongylábként lóg- mesélte Schneider Kinga, a Noé Állatotthon Alapítvány szóvivője. - Sajnos ezt a lábat nagy valószínűséggel amputálni kell majd.

A kicsi jószág azonban egyelőre még túl fiatal a műtéthez, hiszen alig két hónapos. Legalább egy hónapot várni kell az amputációval, ám kétséges, hogy bárki is örökbe fogadná a sérült kicsit.

- Remélem egy napon mégis rámosolyog a szerencse és jön valaki, aki úgy fogadja el őt, ahogy van- bizakodik az állatvédő. - Ez a kis csöppség nagy műtét előtt áll még, jó lenne, ha valaki mellette lenne a nehézségekben is.

Ha szeretnéd örökbe fogadni Gumót, érdeklődj a zsuzsa.bata@ringier.hu címen vagy telefonálj a 06 30 696 0658-as számra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!