Keresés

Részletes keresés

ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 12
Csakhogy ott a d209 volt a kihívó, itt pedig a Lovas nem volt az . Tehát sántít.

A Juszt pedig nem fizetett, hanem a Soros fizetett helyette! ( Itt is?? )

Előzmény: Narancstalan (6)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 11
Nem jobboldali áruló, csak a baloldalról jobboldalra küldött ügynök ( lásd Szabó Albert, Torgyán stb.)
Előzmény: Törölt nick (9)
Narancstalan Creative Commons License 2002.08.26 0 0 10
Debrecenit rebesgették, azzal mi lett?
Előzmény: Törölt nick (9)
James di Fulig Creative Commons License 2002.08.26 0 0 8
Ez érdekes. A Lovas-féle sajtóklub egy külföldi lapszemle volt?Akkor lehet, hogy külön az én tévémre egy másik műsort sugároztak péntekenként?
Előzmény: ef_ (4)
Original Ganjaman Creative Commons License 2002.08.26 0 0 7
A megoldást megtalálod a távirányítódon
Előzmény: ef_ (-)
Narancstalan Creative Commons License 2002.08.26 0 0 6
Egyrészt én láttam ezt a műsort, a leghuzósabb az volt, amikor azt emlegette, hogy egyenként fogja levadászni 'ezeket', más újat - legalábbis nekem nem mondott, csak ismételte a Bencsik vitában lévőket.

Másrészt ezt a helyzetet Lovas papa teremtette azzal, hogy nem ment el. Szvsz a tv-s műfaj nem Kossuth rádió, ahol ha nem kapcsolják a stadiont, akkor játszanak egy kis jazz-t :) Ráadásul az ATV (mit ugye elfelejtettél megemlíteni, hogy fizetős TV, tehát az kap adásidőt, aki fizet. Juszt fizetett..) előre beharangozta a műsort, tehát ESZE ÁGÁBAN nem volt elhalasztani. Ha nem lennél elvakult, értenéd.

Harmadrészt egy kérdés: Annak idején hogy tetszett a Millenáris Parkban a választások előtt "rendezett" MSZP-FIDESZ vita, ahol - miután az egyik fél (melyik is?) nem jelent meg, a másik rendre megtartotta - sokszor a másikat fikázva - a kis kampánygyűlést? És az hogy tetszett, amikor Viktorka kijelentette, ha Medgyessy nem megy el a vitára, akkor egyedül "kampányol" a közgázon?

Előzmény: ef_ (1)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 5
A nacionalistákat a ballibesek náciknak címkézik, akkor ( nem az én gondolatom, de jó) ebből a logikából kifolyólag az internacionalisták INTERNÁCIK!!!!
Előzmény: bandifater (3)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 4
Ezt mire alapozod?
Azért mert külföldi sajtóból lefordított hírekről számoltak be, és ez kényes volt valakikre nézve?

Tasnádi, egy elítélt a képernyők előtt fenyegetett meg újságírókat, hogy egyenként levadássza őket.

És ezt direkt félreinformálva reklámozták, mint Lovas-Tasnádi vita. Ami egy hazugság volt, ugye.

Előzmény: Birka vagyok BEEE (2)
bandifater Creative Commons License 2002.08.26 0 0 3
Mindent értek, csak az internacionalistát nem, mármint a témával kapcsolatban. Ha segítenél. De csak ha nem érzed provokációnak.
baf
Előzmény: ef_ (-)
Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.08.26 0 0 2
Gyűlöletkeltő műsora egy volt az ATV-nek: a péntek esti lovass féle sajóklub.
Előzmény: ef_ (1)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 1
Köszi, ez is egy vélemény.

De én nem azt kérdeztem, hogy ez jobbos, vagy balos tv, henm hogy az említettek miatt szélsőséges, gyűlöletkeltő.

Tasnádi 2*1 órás monológra kapott időt, amelyben papírokkal jelent meg , s lényegében felolvasta a számára ügynök módszerekkel összeállított ellenfeleit bemocskoló adatokat.

Előzmény: Narancstalan (0)
Narancstalan Creative Commons License 2002.08.26 0 0 0
Nekem 0. Ne hisztizz, majd Viktorka vesz nektek tv-t.
Előzmény: ef_ (-)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 topiknyitó

Míg az ATV egyre jobban teret ad a szélsőséges, internacionalista, gyűlölködő nézeteknek
( lásd Juszt műsorok tömkelege a most megjutalmazott Mészárossal, Bolgárral, Selmeczivel valamint Azél Acsádi elvtárssal),
2*1 órás műsoridőt ad egy véreskezű elítéltnek, aki a bűnszövetkezet létrehozása vád alól csak 8 ügyvéddel tudja magát kihámozni valahogy s aki megöleti a neki tartozókat ( lásd HVG cikk), aki eltöreti a volt felesége ügyvédjének kezét, aki újságírókat halálosan megfenyeget, aki újságírókat nyílvánosan le akar vadászni,
és ezt a műsort hamisan hírdeti, mint Lovas-Tasnádi vita, holott tudvalevő volt, hogy Lovas nem fog megjelenni,
addig a jobboldal 1-tlen egy műsorának előbb az ismétléseit szünteti meg, majd magát a műsort is, annak ellenére, hogy ez a legnézettebb műsora.

Ezekután kijelenthető, hogy az
ATV EGY SZÉLSŐSÉGES INTERNÁCI GYŰLÖLETKELTŐ TV!!!!

Kinek mie erről a véleménye?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!