Keresés

Részletes keresés

'szti Creative Commons License 2017.04.03 0 0 11140

a mykonosi szállások árain én is ledöbbentem, viszont santorinin csak a kalderapartiak horror árúak (az más kérdés, hogy gyönyörű). egy lehet a gond, hogy az olcsó helyeket már rég lefoglalták.

Előzmény: PannniFeriiPanna (11138)
suzi_mou Creative Commons License 2017.04.02 -1 0 11139

Mykonosrol Santorinire mi kb. 60 euro/foert mentunk gyorshajoval. Nem volt olcsobb opcio.

Mykonoson mi kozel a kozponthoz laktunk, 25 euro/ej volt. De ez oktober kozepe ami mar nagyon szezon vege. Szezonban az egyik legdragabb gorog sziget. 

Santorinin is tularazott a szallas foszezonban.

 

Előzmény: PannniFeriiPanna (11138)
PannniFeriiPanna Creative Commons License 2017.04.02 -2 0 11138

Sziasztok,Athenböl menenk es az Akropoliszt neznenk 1 nap ,majd tovabb Mykonosra talaltunk 30 euro jegyet oda,na de a szallasok igen daragk ,nem tudtuk ajanlani valami aranyos kis tiszta ,olcso panziot?es onann szeretnenk atmenni Santorinire kb.3 napra,megy oda komp is?mert a hajok eleg dragak,Köszönöm

Flower2000 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 11137

Hasonlót leírtam neki, de hiába.

Előzmény: Pierr_Kardán (11136)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2017.03.18 0 0 11136

Lehet ott fürdeni akkor? Lehet!

 

Kellemes-e? Nagyon nem!!!

Előzmény: nedori (11135)
nedori Creative Commons License 2017.03.18 0 0 11135

Köszi a választ. Igen, mennek hajók, én is találtam, csak azt nem tudtam eldönteni, hogy május elején lehet-e ott fürdeni, vagy belefagyunk. 

Előzmény: suzi_mou (11133)
Pontikos1 Creative Commons License 2017.03.11 0 1 11134

Több száz méter azért nincsen.

A forrás semmiben nem befolyásolja azt, h Santorini körül eleve rohadt mély a tenger, és május elején még Görögországban máshol, a sekélyebb részeken se nyári stílusban pancsol egy átlagos, magyaros hőérzetű ember.

Nekem pl. semmit nem fogott be a forrás se a fürdőruhámon se a törölközőmön, de legalább sokkal hidegebb volt ott a víz, mint bárhol máshol a szigeten. :D

 

Előzmény: Psziche (11131)
suzi_mou Creative Commons License 2017.03.11 0 0 11133

En voltam ott, 2015 oktobereben. A hajo kikotott a kozeleben, letrat leengedtek es aki akart ugrott vagy maszott a vizbe es uszhatott a hoforrashoz. 

Hideg volt a viz, ahol megallt a hajo es kozelitve a hoforrashoz melegedett es a viz sargasbarna szinuve valt es erdekes darabkak usztak a tetejen. Labam leert, de csuszos kovek voltak alatta.

Majus szezon, biztosan mennek a hajok es verhomerseklettol fuggoen aki szeretne, az uszhat. 

Torolkozot es furdoruhat is befogta a viz, de kijon siman mosogeppel.

Előzmény: Psziche (11131)
Flower2000 Creative Commons License 2017.03.11 0 0 11132

Tényleg az igaz, van egy olyan hely ahol feltör a víz. Hajóról mennek bele és jól beszínezi a fürdőruhát.

Előzmény: Psziche (11131)
Psziche Creative Commons License 2017.03.11 0 0 11131

Azon a helyen egy olyan forrás ömlik a tengerbe, amit a vulkán felmelegít. Nyáron állítólag 36 fokos is lehet ott a víz, hogy tavasszal mi a helyzet, azt nem tudom. Viszont azt olvastam egy blogban, hogy a kiránduló hajóról kell odaúszni a kénes forrásig, és előfordulhat, hogy több száz métert kell megtenni addig.

Előzmény: Flower2000 (11130)
Flower2000 Creative Commons License 2017.03.11 0 0 11130

Lehetőség az van. De mitől lenne meleg szerinted?

Előzmény: nedori (11129)
nedori Creative Commons License 2017.03.11 -1 0 11129

sziasztok! 

Még nem adtam fel, hátha valaki tud válaszolni: van lehetőség arra, hogy május elején fürödHessen az ember a Kameniknél? Vagy annyira nem meleg a víz?

Flower2000 Creative Commons License 2017.03.10 0 0 11128

Ezeken én is mosolyogni szoktam. Amikor valak8 nem azt nézi meg ahol van hanem menne mėg el tovább máshova. 

Előzmény: Órarugógerincűfelpatanó (11127)
Órarugógerincűfelpatanó Creative Commons License 2017.03.09 0 1 11127

Hát én ezt nem értem.
Aki Krétára megy Santorinire vágyik és fordítva.
Krétára egy hónap is kevés, aki oda megy nem fog unatkozni.
Aki eljut egy hétre Santorinire, használja ki az időt és ne menjen sehova. Nézzen meg mindent, és lesz mire emlékeznie.

Előzmény: EBerny (11118)
EBerny Creative Commons License 2017.02.16 0 0 11126

:) Akkor maradunk csak Santorinin :) az 1 hét nagyon kevés  lesz...majd lesz egy fakultatív hajókirándulás alig várom !!! 

Flower2000 Creative Commons License 2017.02.11 -2 0 11125

Olvasok vissza sokszor. Engem nem kell felteni. Hajókáztam tavaly is sokat Maltan Ausztriában es a comoi tón. Tìzszer legalább összesen. 

Előzmény: Pontikos1 (11124)
Pontikos1 Creative Commons License 2017.02.11 -1 1 11124

Flower, olvass vissza (nem is kell az őskorig), szó volt a hajókirándulásokról is (de gugli hozza a friss lehetőségeket is árakkal együtt).

 

'szti :D  ;-) 

Előzmény: Flower2000 (11120)
Flower2000 Creative Commons License 2017.02.11 0 0 11123

Azt hiszem az lesz amit kenyelmedebben lehet megjarni. Vagyis jo időben jön megy hozza a komp.

Előzmény: 'szti (11121)
totopad Creative Commons License 2017.02.11 0 0 11122

Kréta tényleg baromi nagy. Mi két éve 5 napot töltöttünk Krétán, majd át Santorini-re, az 5 nap alatt alig láttunk valamit Krétából, pedig majd 600 km-et levezettem. Mykonos-nak több értelme lenne 1 napos hajókirándulásra. 

Előzmény: EBerny (11118)
'szti Creative Commons License 2017.02.11 0 0 11121

az az egy biztos, hogy közelebb van :-)

Előzmény: Flower2000 (11120)
Flower2000 Creative Commons License 2017.02.11 0 0 11120

Én gondoltam hajokazasra. Nisirost irt valaki hogy ott volt. Amit te írsz az jobb? 

Előzmény: 'szti (11119)
'szti Creative Commons License 2017.02.11 0 0 11119

kréta hatalmas, egy napra áthajókázni nem sok értelmét látom, szerintem inkább majd önálló útnak válasszátok.

santorinin el lehet tölteni egy hetet, kicsit be kell lassulni, átvenni a görög életérzést.

ha hajókázni akartok, nézzétek meg thirassia szigetét

Előzmény: EBerny (11118)
EBerny Creative Commons License 2017.02.10 -1 0 11118

Sziasztok!

Végre álmom vágyam valóra válik és szeptemberben landolhatok a Nicky Fly rep.társasággal e csodás szigeten!Az osztrák Alltours ut.iroda szervezésével Kamariba 1hét a Blue Sea Aparthotelbe!valami csodás szállás...nem Kalderrra de az ár különbözetért bérelünk kocsit es bejárjuk a szigetet!cakkkum pakk kijövünk 158ezer Ft-ból...

érdekle hogy valaki járt-e Komppal vagy katamaránnal Krétára?1nap megérné-e áthajózni vagy inkább egyszer Krétát vegyük célul?

Alig várom hogy leteljen ez a 7hónap...

Vissza számlálás elindult....úgy mint tavaly előtt Karpathosra ill. Tavaly Kefalóniára! : )

Esetleg valaki jön még erre a szállásra ebben az időben?

Flower2000 Creative Commons License 2017.02.05 -1 0 11117

Olyan szallast foglaltam akik ertem jonnek ingyen. Ejfelkor erek oda. Nem mindegy. Karterados. Gyalog 1.5 km fira. Onnan elsdtelok oia ba tobbszor majd.. 33 ezdr a jegy vegyél.

Előzmény: 'szti (11116)
'szti Creative Commons License 2017.02.05 0 0 11116

tavaly azt mondtam,hogy már elég volt, de most ahogy a képeket néztem,mennék újra :-)

'szti Creative Commons License 2017.02.05 0 0 11115

csak szeretem santorinit :-) jó volt nagyon santoinfo oldal, kár hogy már nem elérhető.

ha a szállásoddal kapcsolatban elfogadsz egy tanácsot: tölts egy legalább éjszakát oiában, kalderaparton. tudom, nem olcsó, de a hangulata megfoghatatlan. persze ez szubjektív, de számomra ilyen volt. lehet rá mondani, hogy giccs és műanyag, de én nem ezt éreztem, hanem hogy egy meseváros, különleges és hasonló sincs a világon. laktam perissában és firostefaniban is, mindnek megvan az előnye, de oiába mindig visszavágyom.

Előzmény: Flower2000 (11114)
Flower2000 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 11114

Kösz, te nagyon tájékozott vagy.

Előzmény: 'szti (11113)
'szti Creative Commons License 2017.02.03 0 0 11113

ő még itt van vmi másik nincken, de az oldala sajnos már nem működik

Előzmény: Flower2000 (11112)
Flower2000 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 11112

Kutyás nőci weboldalát nem tudja valaki betenni? Úgy látom ő Törölt Nick lett így nem találom az oldalt, pedig emlékszem, hogy kiváló beszámolók voltak Santoriniről rajta sok szép képpel.

Flower2000 Creative Commons License 2017.02.01 0 0 11111

Értem. 

Előzmény: Pierr_Kardán (11110)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!