Keresés

Részletes keresés

H:J Creative Commons License 2012.05.16 0 0 189

É

2 kép .Éppen a párommal bohóckodik.

Előzmény: H:J (188)
H:J Creative Commons License 2012.05.16 0 0 188

Ha még nem késő,szukát vegyél.Vele kevesebb a gond.Egy évben 2x2 hétig kell rá figyelni.

A szuka sokkal finomabb lelkivilágú.Az idegenekkel "gyárilag "tartozkodó,ellenséges.

A családon belül kedvesebb mint egy macska."kenyérre lehet kenni."Az idegen kutyákat támadja.Elég harcias.

Imád autózni!!! A kocsit is védi.Az én szukám már 4 hónaposan majd felboritotta az autót,úhgy ugrott az üvegnek

ha valaki a kocsi közelébe akart jönni.Ha a kutya sokat van egyedűl ,vegyél mellé egy nagyon kis testű kutyát.

Nálunk sicu van.Mind kett szuka.Mivel a sicu nagyon kicsi így fel sem mertűl hogy rivarizálásból összeverekedjenek.

Nagyon jól elvannak.A corsó nem ideg beteg. Ok nélkűl nem rohangál,de ha idegen jón,akkor "koppan "a kapun.

Sok kutyám volt már de ez a fajta amelyik magában egyesiti az eddigiek összes jó tulajdonságát a rosszak nélkűl.

(keverék, kuvasz, dobbermann,pitt,...)Melegben nem nagyon szeret mozogni.

Egy "rossz tulajdonsága van-Horkol de azt nagyon. :))) Viszont jó tulajdonsága,hogy a rövid szőre ellenére sem fázós fajta.

A telet jól elviseli egy jó kis kutyaólban.

Röviden ennyi.Gratulálok a blökihez

Előzmény: Törölt nick (186)
prwhrqkt Creative Commons License 2012.04.14 0 0 187

a gyereket nagyon védi: 2 hete volt nálunk és a saját anyjának nekiment amikor az a gyerek felé "nézett" szinte.

úgy kellett leszedni róla.

már az anyjáról a 10 hetes Rozyt.

az autózást imádja.

kényelmes , finom . ott áll a 2 első ülés között és figyel, meg adja a puszit.

10 órás tapasztalatunk mondjuk nincs.

 

napközben elvan ő idehaza, mikor megjövünk akkor meg majd kiugrik a bőréből örömében : -))

 

Rozy a fekete a képeken:

 

 

http://gallery.site.hu/v/u/tincze/slideshow.html

 

Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.14 0 0 186

Üdvözletem a Corso tulajoknak!

 

Jelenleg érdeklődöm és tervezem egy Corsoval bővíteni a családunkat. Néhány kérdésem azonban felmerült a kutyával kapcsolatban.

A tipikus hétköznapokon, mikor a család dolgozik és 6:45.17:00 között senki nincsen otthon, akkor a kutya a kertben "elvan", vagy ez már megviseli, unatkozni fog, stb?

Tudom, szereti a gyeekeket, de akár 2-3 évesekkel is összeengedhető? A gyermek védelmezése mit jelent, egy más gyereknek nekitámad, ha pl. összevrekednek?

Alkalmas-e futni járni vele, körülbelül 8-10 kilóméteres távokat, hegyes, dombos terepen teljesíti-e?

Van-e tapasztalatok az utaztatásával kapcsolatban? Hogy viseli az autózást, az új környezetetben töltendő néhány napot. (Túl szétszórtan él a család, időnként muszály meglátogatni őket néhány napra, mely hosszú autózást jelent. nem néhány órát, hanem mondjuk 10-et.)

Tusom sok szempontból inkább ne akarjak kutyát, de mégis szeretnék és takán nem is túl sok, amit itt kérdezek, de igyekszem nem elhamarkodottan dönteni.

 

Előre is köszönöm a segítségeteket!

 

 

 

Enikozeg Creative Commons License 2012.03.06 0 0 185

Elég kicsi a feje.

Előzmény: Vízálló (43)
prwhrqkt Creative Commons License 2011.01.25 0 0 184

gratula hozzá! :-)

biztos nem fogod megbánni!

ha a helyére kerül a kutyus a falkában elejétől kezdve , akkor nem szabad ott semmi gondnak lenni!

/ez persze minden más kutyára is igaz/

Előzmény: vincent79 (183)
vincent79 Creative Commons License 2011.01.24 0 0 183

Köszönöm válaszotokat!Gondolkodtam a dolgon és rájöttem,hogy következetesen kell az ilyen helyzeteket megelőzni és már előszerződést is kötöttem egy kis corso kölyökre.Azt hiszem nem fogom megbánni.Néztem a képeket, oda vagyok értük!!

senior5 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 182

Üdvözletem!

Az a gond, hogy más az általános fajtaleírás és a valóság (már látam vérengző berni pásztort, angol bulldogot).

Egy fajtán belül nemcsak a kan és szuka viselkedése eltérő hanem mindegyik kutya más. Történhetnek olyan véletlen helyzetek amikor nem lehet kiszámítani előre egy az ösztön diktálta reagálást. Sokmindenre meg lehet tanítani a kutyát, de kisgyerekkel felügyelet nélkül nem szabad hagyni (a játékot a két gyerek között nem ismeri fel és ha a szomszéd játékból belerúg akkor baj lehet). 

Előzmény: vincent79 (180)
prwhrqkt Creative Commons License 2011.01.16 0 0 181

nagyon védik a családot az biztos!

a mi Rozynk pl. annyira agresszív pici korától,hogy eredetileg egy erdész vitte volna el ,de végül nem merte vállalni.

így került hozzánk.

 

kb. 10 nappal azután,hogy hozzánk költözött,az anyja és a gazdái meglátogattak minket.

 

a kisfiam zajongott valamit a szobájában, amire az anya kutya elkezdett figyelni.erre Rozy a maga kb.10 kilójával nekirontott az anyjának, úgy kellett leszedni róla./védte a gyereket/

ha megnézed a slide show-t a fekete szépség Rozy.

a tigriscsíkos is cane corso ,anyukáméké.az is jó kutya lesz!ennyire nem agresszív.

a harmadik pedig egy bullmasztif. az kedves ,jóindulatú kutya.  az is nagyon kemény tud lenni,de más karakter.

 

http://gallery.site.hu/v/u/tincze/slideshow.html

 

 

 

Előzmény: vincent79 (180)
vincent79 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 180

Sziasztok!Gondolkodom egy corso kölyök vásárlán.Olvastam a gyerekekhez való jó viszonyáról és a család védelméről is. Az lenne a kérdésem ,ha esetleg a fiam összverekedik játékból a szomszéd kisfiúval akkor is beavatkozna?Azt azért nem szeretném!!!

Maja55 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 179
Köszönöm a segítségeket.
Az elsődleges befogadó elajándékozata már őket. Reméljük jó helyre kerültek.
Előzmény: Maja55 (178)
Maja55 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 178

Sziasztok

 

Segítségeteket szeretném kérni.

 

A pontos történetet nem tudom, csak annyit hogy jelenleg 5 db cane corso kiskutya keresi gazdáját.
Ingyen elvihetők, azt még nem tudom milyen színűek, ill. neműek, holnap megyek megnézni őket.
A volt gazdi ( egy újabb felelőtlen állattartó ) úgy döntött hogy neki nem kellenek a kölykök így elaltatja őket, egy ismerősöm úgy döntött inkább befogadja őket és gazdát keres nekik.
Szívem szerint én is haza hozznék egyett, de hát az udvarunkát már kettő is birtokli.  :)
Igen jó fajta, mi imádjuk őket, rendkívűl inteligensek és jó házőrzők.
A kutyusok holnaptól már Mosonmagyaróváron lesznek és délután valószínűleg már én is többet tudok majd róluk. Szóval ha valaki úgy döntene hogy szeretne egyett, nálam jelentkezhet. Természetesen csak szerető gazdikat várunk.

Ha bárki tud segíteni, azt köszönjük!


Tel: 0670/3880697

prwhrqkt Creative Commons License 2010.09.27 0 0 177
próbáld csak meg újra!
menni fog az!
látod,nekem is sikerült!:-)
Előzmény: matyasgabi (176)
matyasgabi Creative Commons License 2010.09.27 0 0 176
Valahogy nem sikerül feltölteni a képeket
matyasgabi Creative Commons License 2010.09.27 0 0 175
Sziasztok!

Bemutatom kedvencemet Boscot-t, a 6 hónapos corso "kis"fiút.
prwhrqkt Creative Commons License 2010.09.02 0 0 174
a bébi megevett már egy zsák tápot , amit a tenyésztő adott vele,de én nem tudom a márkáját.
ha még aktuális ,akkor megpróbálom megnézni.
én amúgy a vegyes házikoszt híve vagyok a kutyáknál is.
gyakorlatilag azt eszik amit mi.
Előzmény: emcett79 (172)
prwhrqkt Creative Commons License 2010.09.02 0 0 173
ez pedig a bébi fotója!:-)
Előzmény: prwhrqkt (171)
emcett79 Creative Commons License 2010.08.01 0 0 172
Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, és azért kérdeznélek meg benneteket a corso ügyben, mert szeretnék a közeljövőben beszerezni egy kiskutyát, viszont még sok infónak híján vagyok. Milyen teljes értékű száraz tápot javasoltok?
Előre is köszi a segítséget!

emcett
prwhrqkt Creative Commons License 2010.06.23 0 0 171
ez a bébi meg anyukámé!
Előzmény: prwhrqkt (169)
prwhrqkt Creative Commons License 2010.06.23 0 0 170
mi most így vagyunk: Bella és Rozy . a világos egy bullmaszat , a fekete egy corso leányzó.
Rozy az nagyon agresszív, velünk pedig olyan mint egy falat kenyér.
kezdetben Bellának is soxor nekiment, de Bella nagyon erős , és nem agresszív,ezért mindíg megúszta! :-)
most jó ideje nem volt balhé,remélem elmúlt a balhés időszak.


prwhrqkt Creative Commons License 2010.06.16 0 0 169
cane corso bébi


-Kátya- Creative Commons License 2010.01.17 0 0 168
Etnuska a fiad ♥ fél éve ,hogy elmentél + :(
Előzmény: LINA3 (163)
NS68 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 167
valaki
cs.naty Creative Commons License 2007.07.05 0 0 166

Sziasztok!

 

Egy barátnőm kérésére továbbítom:

 

Cane Corso kiskutyák előjegyezhetők!
Szülők:Majosháza Réme Buster-Antico Toscano Shila. Nagyszülők: Majosháza Réme Benito a 2005-s év legeredményesebb kanja és anyai részről Antico Toscano Edoardo-többszörös HFGY, CACIB győztes!
Érdeklődni a 06202018985-s számon lehet.

jasu Creative Commons License 2007.07.04 0 0 165
balu
jasu Creative Commons License 2007.07.04 0 0 164

Hali!

Az én Balu kutyám már 8 éves.  A gyerekek imádják, sokat bohóckodnak vele.

De szigorúan őrzi a házat, nemigen jön be senki :)

Viszont a vihartól (dörgés, villámlás) iszonyúan fél.

LINA3 Creative Commons License 2007.03.28 0 0 163





17 HÓNAPOS,ÉPP TÜZEL.SOKÁIG LAKÁSBAN TARTOTTUK,VELÜNK BARÁTSÁGOS,IDEGENEKKEL NEM. :)
anild Creative Commons License 2006.05.01 0 0 162
Szerintem az egész cicára,de a lábát törte el... Amugy már jól van a macs, nem lesz vele gond... Képek a kicsikről:  http://pet.site.hu/u/anild/kicsik3het/
Előzmény: Coma (161)
Coma Creative Commons License 2006.04.28 0 0 161
Mi történt vele? Ráharapott a lábára?? :-o
Előzmény: anild (160)
anild Creative Commons License 2006.04.23 0 0 160
Mi még nem jártunk ilyen helyeken együtt - Mármint Bogi kutyával - de itthon a két kutya nagyon el tudja fárasztani egymást is meg a macsekoket is. Az ergyik cic most is lábadozok  - "gipszben"...
Előzmény: Coma (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!