Keresés

Részletes keresés

belohin Creative Commons License 2002.04.05 0 0 9
Mi a retek? Ez lesz itt a nyafogókórus?
Addig juttottunk eddig itt, hogy köszöntünk egymásnak, aztán mást sem látok, mint jajmileszitt sopánkodást.

Mazsi, a saját félelmeidnek mi köze a fórumhoz?
Velo, honnan veszed, hogy itt bárkinek is megkötötték a kezét?
Ragika nyafogását már megszoktam. MIndig akkor a leghangosabb, amikor éppen nem üldözi a kutya sem.

Ha féltek témát indítani, ne indítsatok.

Benéztem ide az utóbbi pár nap terméséért és csak azt látom, hogy a fél stáb itt rinyázik, hogy mi lesz, ha... Hát megmondom, az lesz ami lesz. Kit érdekel. Nem ráértek akkor sopánkodni, ha majd valóban meg is történik?

Vagy már ennyire beleégett a lelkekbe, hogy rettegni kell állandóan?

Ja, a klubmoderának tisztelettel szólok, hogy ne cseverésszen itt moderanicken, ez nem jött be odaát sem. Sem az isten hangja nem kell itt, se a feszültség fokozása. Ha van nickje, szóljon hozzá a saját nevében és ne éreztesse, hogy itt valami felsőbb hatalom működik.

Emberek! Ez egy fórum. Mindenki írjon amit csak akar, aztán ha az Ázoknak nem tetszik, majd odavág Thor a kalapácsával és megtudjuk hol a lehetőségek vége. Nem így megy ez értelmes emberek közt?
Hrrrr.

velorex0 Creative Commons License 2002.04.05 0 0 6

Nos csak infóképpen: az elöző helyen többektől a moderával való egyetértés hiánya fosztott meg...
én nem tudom ez hogy áll itt, ésszerű flexibilitás vagy fékezett habzású zsúrkocsi, mindenesetre
megkötött kézzel sok értelmeset nem lehet tenni AZON kivül, de majd meglássuk...

..

Előzmény: klubmoderator (4)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.05 0 0 5
mondom!!
"olyan mintha a "tanárnéni-bácsi" figyelné minden mozdulatomat és piros-fekete pontot osztogatna."
Előzmény: klubmoderator (4)
klubmoderator Creative Commons License 2002.04.05 0 0 4
van a "szivar" amibe vétek beleszólni, olyan jól elvagytok egymassal ...
van a rítus, ami naja.
van az a topic ami tan könyvesnek indult "kult", de minden van benne csak az nem.
és olyan hülyén érzem magam, ez a fórum tényleg nagyon steril...
itt az ember nem mer egy "fôzôs" topicot csinalni, mert akkor ugye konyhalány ...
állatosat, "szépeset" nem lehet, mert a képek...
hülyéskedni nem illik, mert akkor az ciki.
nagyon kisokos, értelmesnek illik / kell itt lenni.
nettóról beszélni szintén nem ajánlatos

Ki mondta, hogy ez mind nem mehet?

Mehet. Tessék ilyen topicokat nyitni!

Előzmény: nettomazsola (3)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.05 0 0 3
bocs, ha off.

nézem ma a beírásokat, a résztvevôket, a reakciókat és olyan furán érzem magam.

mi ez a hely?

van a "szivar" amibe vétek beleszólni, olyan jól elvagytok egymassal ...
van a rítus, ami naja.
van az a topic ami tan könyvesnek indult "kult", de minden van benne csak az nem.
és olyan hülyén érzem magam, ez a fórum tényleg nagyon steril...
itt az ember nem mer egy "fôzôs" topicot csinalni, mert akkor ugye konyhalány ...
állatosat, "szépeset" nem lehet, mert a képek...
hülyéskedni nem illik, mert akkor az ciki.
nagyon kisokos, értelmesnek illik / kell itt lenni.
nettóról beszélni szintén nem ajánlatos.

mi a fenét akartok akkor ebbôl a helybôl csinálni?
bocs, de kicsit unom...
olyan mintha a "tanárnéni-bácsi" figyelné minden mozdulatomat és piros-fekete pontot osztogatna.
kinôttem már ebbôl, és még sokan, és ha ez a hangulat marad, akkor itt nem lesz élet az biztos.

nettomazsola Creative Commons License 2002.04.05 0 0 2
magától nem fog elromlani, csak mi ronthatjuk el, mint ahogy magatól "megjavulni" se fog.
Előzmény: ghone (1)
ghone Creative Commons License 2002.04.05 0 0 1
Szerintem jó ez itt, míg el nem romlik...
Előzmény: Törölt nick (-)
könyvtároslány Creative Commons License 2002.04.05 0 0 0
menekülttábor / 0
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 topiknyitó
Kicsit még idegen, szokatlan, újszerű. A keretbe még nem illik a kép, vitatkoznak, ki a rossz, kiből kell levágni, hozzátoldani, alakítani. Szivarfüst leng, vitaillat száll a levegőben, forr a must, tán bor is lesz belőle. Helyét keresi a kép, a borpincébe nem érzi illőnek magát, nagyra vágyik, a szalonban akarna díszelegni, megilleti a hely, mondja, az én arányaim tökéletesek, más képekhez nem idomulok. Tökéletlen ez a keret is, otthon szebb volt, jobban illett hozzám. S visszaszól a keret, ki vagy Te, hogy kicsinyled értékeim? Kereted elrothadt, mégha szép is volt, kidobták, eladták, nem kellett senkinek már; én befogadtalak, kiemelem szépségeid, s eltakarom rongyosodó széleid; ne panaszkodj hát. Én nem díszelgek, ezt tedd te, a te dolgod; de nem is szabom át magam, hogy túlzó igényidnek rendeljem alá a házat. Tudd helyed, s tudd értékeid; ne helyezd egyiket a másik fölé, s elégedett leszel. S a kép elgondolkodott. Túlzóak voltak igényeim? S büszkesége még gondolkozik, vacillál, forrong, mint a must; idő kell, nem noszogatás, hogy maga döntse el mi lesz belőle, értékes kép vagy csak üres keret.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!