Keresés

Részletes keresés

Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.22 0 0 80
Kiábrándultan

Egybe folynak a napok az éjek, oly hosszúak az éjszakák
Lassan elkopnak a szenvedélyek. Mi vár még reánk?
Az életterünk egy sivár katlan
Nem hiszünk se ennek, se annak

Kérlek, mutass egy igazi álmot, egy szebb életet
Egy olyat, amire vágyom, hol minden megfelel
A sivárságot gyűlölöm
Ha tehetem, elkerülöm

Most nagyon rosszul mennek a dolgok, zavarnak az emberek
Nem találom a nyugvópontot, hol megpihenhetek
Az életem semmit sem ér
Ha tehetném, újra kezdeném

Kérlek, mutass egy igazi álmot, egy szebb életet
Egy olyat, amire vágyom, hogy mindenem meglegyen
Amiben hinni is lehet
Amiért élni érdemes

Lavina

régi vendég Creative Commons License 2002.02.22 0 0 79
OFF
Én nem vettem észre h gondjaid lennének az észbeli képességeiddel... max téged ez nem érdekelt... h miért gondolom azt h Bazzzzz-os?? mert Bk-zik pl, és az alant látható hozzászólását tudom folytatni... egy hónapja még közös nick-séget kínált fel, most meg... hát tudod ezt még egy blondi is le tudja vezetni...:-))))
az viszont szintén feltűnt h lelkes olvasója vagy szerénységemnek.:-)))na jó belátom ez némileg túlzás, de valami okból kifolyólag mégis olvasol.... jáj csak megfejthetném mi az....:-)))) csak abból gondolom, hogy ezt egy általad eddig nem jegyzett topicba írtam.

óóóó igen... a probléma!!!:-))) én meg az őszinte embereket kedvelem, R_T ugyan nem ez a kategoria, de roppant szórakoztató ahogy mindenfelé bepróbálkozik... :-))))

kedves paula hazudni nem szép dolog...:-))) hmmm hmmm nem kell minden véééresen komolyan venni és kész.... :-)))))
ON

Előzmény: paula dé (78)
paula dé Creative Commons License 2002.02.22 0 0 78
OFF
Nahja, kérem! Csárlink mindig bukott az áttráktív blondikra. :)
Asszem, már olvastam valahol azon véleményed, miszerint az egyik bazzzzzos éli doktordzsekil életét éccakánként R_T bűrben. Ne feleggyük azonban, hogy észbeli képességeim, ööööö, hát szal, na... nem látom úgy át a helyzet, tod?

Ja, és a probléma! Nekem se nincsen problémám véle. Télleg.
Tulajdonképpen nekem senkivel sincs problémám, de ez utóbbi persze hazudás. :)))
ON

Előzmény: régi vendég (76)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.22 0 0 77
Csak neked írjuk a dalt

Írjuk a dalt, (vokál) Írjuk a dalt
De nem jut el hozzád, nem adja le a rádió
A tévét, ha nézed (vokál) Ha nézed a tévét
Minket nem látsz a klipünk nem látható

Pedig mi neked írjuk a dalt, hogy te is érezd, mit érzünk,
Hogy tudd, mi összetartozunk
Csak neked írjuk a dalt

Kint, fuj a szél (vokál) Kint, fuj a szél
Míg engem éget a láz, hogy megmutassam, mit érek én
De nem lehet (vokál) Nem lehet
Bármit csinálunk, nem jut az, hozzád el

Pedig mi neked írjuk a dalt, hogy te is érezd, mit érzünk,
Hogy tudd, mi összetartozunk
Csak neked írjuk a dalt

Ha egyszer majd (vokál) Ha egyszer majd
Velünk lesz tele a sajtó a tévé a rádió
Majd láthatod, (vokál) Majd láthatod
Meghallod végre a zenénk mennyit ér

Mert mi neked írjuk a dalt, hogy te is érezd, mit érzünk,
Hogy tudd, mi összetartozunk
Csak neked írjuk a dalt

Lavina

régi vendég Creative Commons License 2002.02.22 0 0 76
OFF
ugyan már!!! én csárli egyik angyalkája vagyok! :-)))
és nem volt ez akkora titok!!! csak nézzél már egy kicsit szét magad körül... :-)))
hát annyit elárulhatok, hogy nem Gollam! :-)))

jah és nekem semmi problémám R_T vel... szívesen énekelgetek velemondjuk nem itt kéne és nem is az OFF-on, kicsit tudathasadásos, de jó a zenei izlése...:-)))
ON

Előzmény: paula dé (75)
paula dé Creative Commons License 2002.02.21 0 0 75
OFF
Asztaminindenit! Erkülpoáró McFejtette a titkok titkát! Akkor most az jön, hogy mindenki egy szálónba csoportosul, és jöhet a felfedés, nemde?
Szerintem Mógus lesz az... :)))
ON
Előzmény: régi vendég (68)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.21 0 0 74
Félek, hogy most is sok van rajta.
Lehet, hogy az lesz a megoldás, hogy időnkét kicserélem más nótákra.
Lavina
Előzmény: anilla (73)
anilla Creative Commons License 2002.02.21 0 0 73
:) Látodlátod...
Szerintem majd fel lehetne tenni még néhány számot!:)
Anilla
Előzmény: Lavina..együttes (72)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.21 0 0 72
Milyen gyakran legyen?
Most majd 2 hónapig nem volt.
Nem is müködött rendesen.
Lavina
Előzmény: anilla (71)
anilla Creative Commons License 2002.02.21 0 0 71
Egyelore nekem is a Hirek nélkül a kedvencem!:)) (Még nem töltögettem le mindent, szóval ez még változhat!)
Milyen gyakran frissititek a honlapot?
Anilla
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.20 0 0 70
Én köszönöm, hogy figyelmeztetést!
Lavina
Előzmény: mONa (69)
mONa Creative Commons License 2002.02.20 0 0 69
köszi!
Előzmény: Lavina..együttes (66)
régi vendég Creative Commons License 2002.02.20 0 0 68
hoppáááá!!!!:-)))

nagyjából eddig is sejtettem h ki R_T, de most már asszem tudom... :-))))

hmm hmm ez nem éppen egy Lavina dal...
és én pl tudom folytatni, de.... ;-)))

na jó de ezt most CSAK neked, nem folytatásként ugyan, de a dalból van!!!!

"tudom hogy lehalgatod néha a telefonodat,
de nincs benne semmi érdekes
tudom a tükörbe nézel és ott sem látsz semmit"

hát R_T asszem ez vagy TE!:-)))

viszont abba is hagyom mert ez a topic nem Müller Péter munkásságáról szól... :-)))))

anilla Creative Commons License 2002.02.20 0 0 67
Télleg muködik!:)
Letöltöttem az Álom cimut, és most hallgatjuk:)
m.
Előzmény: Lavina..együttes (66)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.20 0 0 66
Anilla, Mona, és Mindenki!

A Lavina együttes oldala ismét rendesen müködik.
A nóták mp3 formátumban letölthetők.
Lavina

Rossz_Társaság Creative Commons License 2002.02.20 0 0 65
Ha előrelátó csecsemő lettél volna
felkötöd magad a köldökzsinórodra
de te megszülettél
és nem vagy se hülye, se vak
ha már itt vagy
ne hagyd, hogy leállítsanak!

ha nem akarod hallani azt, aki oktat
mert véletlenül tudod....

Tudod tovább?

Előzmény: anilla (60)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.20 0 0 64
Elnézést!
Igérem, hogy nagyon gyorsan kijavítom a hibát.
Ha kész, itt jelzem.
Lavina
Előzmény: mONa (63)
mONa Creative Commons License 2002.02.20 0 0 63
nekem se
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.20 0 0 62
Nekem sem sikerült. :-((((
Majd kitalálok valamit!
Lavina
Előzmény: anilla (60)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.20 0 0 61
Utána nézek, mi történik ott, mert én rendszeresen ellenörzöm, és legutóbb még müködött.
Lavina
Előzmény: anilla (60)
anilla Creative Commons License 2002.02.20 0 0 60
Hol lehet letölteni? Nekem a honlapról sajna egy ideje semmit nem sikerül...
Anilla
Előzmény: lavina. (59)
lavina. Creative Commons License 2002.02.20 0 0 59
Hahó! Nekem mindíg a legújabb dal a kedvencem, tehát most éppen a Hírek nélkül, csak 2-3 hete nem találom a cd-t és azóta nem hallottam. Aki hallotta már a dalt írja meg, hogy tetszik-e neki. Kösz Dodi.
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.19 0 0 58
A legsikeresebb nóta, ami engem lepett meg a legjobban, a "Diák szerelem" volt.
Ami nekem a legjobban tetszik az "Álom", "Elmentél szépen csedesen", és a legújabbak közül a "Hírek nélkül"
Hogy a Dodinak melyik a kedvence, majd megírja Ő.
Lavina
Előzmény: anilla (56)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.19 0 0 57
A Bulgária című nóta 1990.-ben született.
Előzményei:
Már több mint 10 éve jártam a családommal minden évben Bulgáriába nyaralni,
1990.-ben nagyon úgy nézett ki, hogy nem sikerül eljutnunk, és mindenkit ezzel fárasztottam az együttesben, és áradoztam Bulgáriáról.
Elmeséltem, hogy milyen jó barátaim vannak ott.
Egyszer csak úgy éreztem, hogy ebből egy nótát kéne írni.
Elkészülte után, ha jól emlékszem 2 nappal már játszottuk is a fellépéseken, és ez lett az együttes első sláger gyanús nótája.

Lavina

Előzmény: anilla (56)
anilla Creative Commons License 2002.02.19 0 0 56
Hahó! Van itt még valaki?:)
Szeretném megkérdezni, hogy milyen körülmények között keletkezett a Bulgária c. számotok?
Melyik dalotokat tekintitek a legsikeresebbnek?
Anilla
Előzmény: Lavina..együttes (42)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2002.02.19 0 0 55
nyuszi vagy mcfly:)))
Előzmény: régi vendég (54)
régi vendég Creative Commons License 2002.02.19 0 0 54
nah akkor némileg tiszta lap....

anillának elméláztam a kérdéses hozzászólást így akkor tiszta a dolog!

részemről ennyi és vége!

Előzmény: Lavina..együttes (53)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.19 0 0 42
Várom a kérdéseket!
Lavina
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.19 0 0 41
Jó éjszakát Mindenkinek!
Lavina
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.19 0 0 40
A zenei alap lüktető, feszes ütem, amire szöveget kell még írni.
A szöveg témáját, még nem tudom.
Lavina
Előzmény: anilla (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!