Egybe folynak a napok az éjek, oly hosszúak az éjszakák
Lassan elkopnak a szenvedélyek. Mi vár még reánk?
Az életterünk egy sivár katlan
Nem hiszünk se ennek, se annak
Kérlek, mutass egy igazi álmot, egy szebb életet
Egy olyat, amire vágyom, hol minden megfelel
A sivárságot gyűlölöm
Ha tehetem, elkerülöm
Most nagyon rosszul mennek a dolgok, zavarnak az emberek
Nem találom a nyugvópontot, hol megpihenhetek
Az életem semmit sem ér
Ha tehetném, újra kezdeném
Kérlek, mutass egy igazi álmot, egy szebb életet
Egy olyat, amire vágyom, hogy mindenem meglegyen
Amiben hinni is lehet
Amiért élni érdemes
OFF
Én nem vettem észre h gondjaid lennének az észbeli képességeiddel... max téged ez nem érdekelt... h miért gondolom azt h Bazzzzz-os?? mert Bk-zik pl, és az alant látható hozzászólását tudom folytatni... egy hónapja még közös nick-séget kínált fel, most meg... hát tudod ezt még egy blondi is le tudja vezetni...:-))))
az viszont szintén feltűnt h lelkes olvasója vagy szerénységemnek.:-)))na jó belátom ez némileg túlzás, de valami okból kifolyólag mégis olvasol.... jáj csak megfejthetném mi az....:-)))) csak abból gondolom, hogy ezt egy általad eddig nem jegyzett topicba írtam.
óóóó igen... a probléma!!!:-))) én meg az őszinte embereket kedvelem, R_T ugyan nem ez a kategoria, de roppant szórakoztató ahogy mindenfelé bepróbálkozik... :-))))
kedves paula hazudni nem szép dolog...:-))) hmmm hmmm nem kell minden véééresen komolyan venni és kész.... :-)))))
ON
OFF
Nahja, kérem! Csárlink mindig bukott az áttráktív blondikra. :)
Asszem, már olvastam valahol azon véleményed, miszerint az egyik bazzzzzos éli doktordzsekil életét éccakánként R_T bűrben. Ne feleggyük azonban, hogy észbeli képességeim, ööööö, hát szal, na... nem látom úgy át a helyzet, tod?
Ja, és a probléma! Nekem se nincsen problémám véle. Télleg.
Tulajdonképpen nekem senkivel sincs problémám, de ez utóbbi persze hazudás. :)))
ON
Írjuk a dalt, (vokál) Írjuk a dalt
De nem jut el hozzád, nem adja le a rádió
A tévét, ha nézed (vokál) Ha nézed a tévét
Minket nem látsz a klipünk nem látható
Pedig mi neked írjuk a dalt, hogy te is érezd, mit érzünk,
Hogy tudd, mi összetartozunk
Csak neked írjuk a dalt
Kint, fuj a szél (vokál) Kint, fuj a szél
Míg engem éget a láz, hogy megmutassam, mit érek én
De nem lehet (vokál) Nem lehet
Bármit csinálunk, nem jut az, hozzád el
Pedig mi neked írjuk a dalt, hogy te is érezd, mit érzünk,
Hogy tudd, mi összetartozunk
Csak neked írjuk a dalt
Ha egyszer majd (vokál) Ha egyszer majd
Velünk lesz tele a sajtó a tévé a rádió
Majd láthatod, (vokál) Majd láthatod
Meghallod végre a zenénk mennyit ér
Mert mi neked írjuk a dalt, hogy te is érezd, mit érzünk,
Hogy tudd, mi összetartozunk
Csak neked írjuk a dalt
OFF
ugyan már!!! én csárli egyik angyalkája vagyok! :-)))
és nem volt ez akkora titok!!! csak nézzél már egy kicsit szét magad körül... :-)))
hát annyit elárulhatok, hogy nem Gollam! :-)))
jah és nekem semmi problémám R_T vel... szívesen énekelgetek velemondjuk nem itt kéne és nem is az OFF-on, kicsit tudathasadásos, de jó a zenei izlése...:-)))
ON
OFF
Asztaminindenit! Erkülpoáró McFejtette a titkok titkát! Akkor most az jön, hogy mindenki egy szálónba csoportosul, és jöhet a felfedés, nemde?
Szerintem Mógus lesz az... :)))
ON
Egyelore nekem is a Hirek nélkül a kedvencem!:)) (Még nem töltögettem le mindent, szóval ez még változhat!)
Milyen gyakran frissititek a honlapot?
Anilla
Ha előrelátó csecsemő lettél volna
felkötöd magad a köldökzsinórodra
de te megszülettél
és nem vagy se hülye, se vak
ha már itt vagy
ne hagyd, hogy leállítsanak!
ha nem akarod hallani azt, aki oktat
mert véletlenül tudod....
Hahó! Nekem mindíg a legújabb dal a kedvencem, tehát most éppen a Hírek nélkül, csak 2-3 hete nem találom a cd-t és azóta nem hallottam. Aki hallotta már a dalt írja meg, hogy tetszik-e neki. Kösz Dodi.
A legsikeresebb nóta, ami engem lepett meg a legjobban, a "Diák szerelem" volt.
Ami nekem a legjobban tetszik az "Álom", "Elmentél szépen csedesen", és a legújabbak közül a "Hírek nélkül"
Hogy a Dodinak melyik a kedvence, majd megírja Ő.
Lavina
A Bulgária című nóta 1990.-ben született.
Előzményei:
Már több mint 10 éve jártam a családommal minden évben Bulgáriába nyaralni,
1990.-ben nagyon úgy nézett ki, hogy nem sikerül eljutnunk, és mindenkit ezzel fárasztottam az együttesben, és áradoztam Bulgáriáról.
Elmeséltem, hogy milyen jó barátaim vannak ott.
Egyszer csak úgy éreztem, hogy ebből egy nótát kéne írni.
Elkészülte után, ha jól emlékszem 2 nappal már játszottuk is a fellépéseken, és ez lett az együttes első sláger gyanús nótája.
Hahó! Van itt még valaki?:)
Szeretném megkérdezni, hogy milyen körülmények között keletkezett a Bulgária c. számotok?
Melyik dalotokat tekintitek a legsikeresebbnek?
Anilla