Keresés

Részletes keresés

anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 356
Nem, csak elhanyagoltságomban nyarvékoltam:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (355)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 355
nesze:)):
összevesztünk vóna?:)
Előzmény: anilla (352)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 354
Na, a majmira nem szóltál semmit!:)
m.
Előzmény: dzsu-li (353)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 353
én nem hiszem, hogy én rontottam azon.
volt-van egy légkör, asszem sokan túl komolyan vesznek dolgokat, amiket nem kéne. én nem akarok ebbe a "csapdába" beleesni.
Előzmény: anilla (351)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 352
Mentségem, hogy Anillafit szoktam igy hivni, amikor békülünk:)
m.v.
Előzmény: anilla (351)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 351
Majmit kegyedre értettem, de ha nem tetszik, bocsi:)
Légkör: pont mi rontottuk el ottan, ha jól olvasom...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (350)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 350
itt vagyok, csak zavarnak:). Hogy nem jártam arra, annak megvan az oka, de semmi sértődés, vagy ilyesmi. Csak nem szeretem az ilyen légkört:), ha értitek mire gondolok.
anilla, hogy érted, hogy kiábrándult volna majmi? És ki az a majmi:)??
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 349
Sajnos mennem kell!:-(
Majd jövök!
Gyingyi
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 348
Nagyon hallgat!:-)))
Gyingyi
Előzmény: anilla (347)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 347
Hogy Dzsu kiábrándult akkor? Remélem, nem :(
m.v.
Előzmény: gyingyi (346)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 346
Szerinted ez lehet a háttérben?
Gyingyi
Előzmény: anilla (344)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 345
Te sem jártál arra!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (343)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 344
Nekem már hiányzott majmi:) Kár, hogy a talin kiábrándult belolem... De talán most a megszépito messzeség....:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (341)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 343
hogyhogy? a szónemfosás miatt?
Előzmény: gyingyi (342)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 342
Én már halálra unom magam harmadik napja!:-((
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (341)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 341
mosmá lassan én se tudom, fiú-e vagy lány. MIVANVELETEK
Előzmény: gyingyi (340)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 340
Nem vagy Te erre rászorulva!:-)))
Csak közöltem vele, hogy fiú vagy!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (338)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 339
Gyors voltál, bébi!:))
Hulla: Dzs már foglalt!:) Ja, és fiú:)))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (338)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 338
sziasztok!
Itt vagyok. Mi az gyingyi, meg akarsz védeni?:)))
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 337
Fiú!!!!
Gyingyi
Előzmény: Abszolút Hulla (334)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 336
Látom, már a halál (vagy hulla) is érdeklodött Dzsu-li után:))
Dzsu-li bébi, merre vagy?
m.v.
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 335
Van itt valaki?
Gyingyi
Abszolút Hulla Creative Commons License 2002.02.24 0 0 334
jó nő ez a dzsu-li?
Előzmény: DJ Bill (333)
DJ Bill Creative Commons License 2002.02.19 0 0 333
Mi van, csajok? Kimúlt a topic? Pedig olyan szépen alakult kettőtök kapcsolata...
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.18 0 0 332
nocsak nocsak. akkor lassan nem marad kire irigykednem.
Előzmény: anilla (331)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 331
Ok, ok, lassan az enyémnek is...
m.
Előzmény: dzsu-li (330)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.18 0 0 330
igen, de ezzel csak szaporítod a munkámat...:) ha véletlen nem jelennék meg az azért van, mert nemsoká vége az aranyéletemnek.
Előzmény: anilla (329)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 329
Igen:)
Megkaptad a levélkét?
m.v.
Előzmény: dzsu-li (328)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.18 0 0 328
na látom, megvigasztalódtál, megint kezdődik az udvarlás:))
Előzmény: anilla (327)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 327
Dehogydehogy:)) tök jó igy:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (326)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!