Keresés

Részletes keresés

Perillustris Creative Commons License 2002.01.24 0 0 67
én nem nézek viva+-tm sőt, tv-t sem, de vitatom, hogy megérdemlik a nézők ezeket, a megalázást nem érdemli meg senki - a műsorvezetők egy életre kizárták magukat a civilizált világból - emlékezzetek, császár elődöt egy "kapd be a faxom" miatt tették ki, pedig az ráadásul egy animal cannibals szám címe volt...
Előzmény: dr csigavér (65)
hm238423 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 66
Ne mond mar vazz... Mi a fene nevetseges van azon, hogy egy csavo azt mondja f@szomg@ci???
Ugyanolyan lehetsz mint ez a balazs, aki a f@szom, g@ci, k@cs@g szavak barmelyikere fel oraig rötyög...
Az egyetlen valamiennyire ertekelheto teljesitmeny a seggenek a fejmagassagba ugraltatasa volt...
F@szomba...G@ci...K@cs@g... (csak vicc) :-)
Előzmény: bluebadboy (64)
dr csigavér Creative Commons License 2002.01.24 0 0 65
"sokkal inkabb az, hogy a nezoknek szolnak be"

A viva+ nézői megérdemlik. Aki ezt a csatornát rendszeresen nézi, esetleg még levelet is ír, azt nem lehet másképp minősíteni, csak úgy ahogy ők tették. Vagy egy kicsit keményebben. Ezek után a kedves műsorvezetőket egy kicsit kevésbé nézem balfasznak.
kedves casio pea:
van egy tengerimalacom, nem egy észlény, de téged IQ versenyben lazán lekörözne. Csak azt szeretném tudni, hogy kinek diktálod a hozzászólásaidat, mert a színvonaladból nem következik egyenesen, hogy tudsz írni. Barom.
Előzmény: bundee (61)
bluebadboy Creative Commons License 2002.01.24 0 0 64
ezt az erkölcsi magasságot. van képed még itt is zsidózni. ez egyszerűen visszataszító.
én személy szerint gratulálok az egész bandának. nagyon kellemes perceket szereztek nekem. hiába vagyok nézőjük - tehát hüjéztek le engem is - jókat nevettem. tudok nevetni magamon.
Előzmény: casio pea (63)
casio pea Creative Commons License 2002.01.24 0 0 63
Kedves Balázs, Lilu, Zsu, Philip és Dorka!

Remélem hogy ma már mindanyian munkanélküliek vagytok! Undorító amit csináltatok, persze mindenki frusztrált és ideges, nyilván nekem is főne a fejem, hogy mire költsem azt a valag pénzt, amit a 0 munkámra kapok. Azért az jó lenne, ha olyan okos lennék mint Lilu és olyan jó fej, mint Balázs, sármos mint Philip, aranyos, mint Zsu és kedves mint Dorka. Így a diplomámmal és a nyelvvizsgámmal nem annyit keresnék, mint ti egy nap alatt.

Apropó Dorka, aki most kimaradt a szórásból (lebukatatás terén): Tudni kell ország világnak, hogy Dorka egy romániai ortodox zsidó családból származik, ahol 3 napos sarokban állást kaptak a gyerekek, ha karácsonykor fenyőágat vittek haza.
A kretén család aztán átrándult kis hazánkba és, hogy a vér nehogy higuljon a családon belül bonyolították a gyerekcsinálást, így Dorka tesókája kicsit "szigorúan" néz ki. de ha megfigyelitek Dorka sem 100%.

Na pá, vajon hol lehet jelentkezni VJ.-nek, nyilván lesz üresedés a Magyar zenetévén?!

csiby Creative Commons License 2002.01.24 0 0 62
Eddig jót röhögtem az egészen, mert nem láttam a Balázs dagigeci összeállítását. Jó tanács Mindenkinek: csak akkor fog tisztán látni az ügyben ha látta ezt is.Mert hogy lekurváz egy-két csajt? Volt már ilyen a történelemben. De ez, hogy egy másik nálánál "gyengébb" /fiatalabb/ embertársát szándékosan a barátai előtt megalázza? Nálunk az óvodában tanították, hogy a másik testi hibáin nem röhögünk,mert NEM TEHET RÓLA.Ez még nem hallott olyanról, hogy valaki úgy kövér hogy nem tehet róla, mert hormonzavar, szervi elégtelenség stb. Ha mondjuk ez a degenerált is nem csak a Z+ és társain nőtt volna fel, akkor lehet hogy szorult volna belé egy kis ész.Ez is megmutatja mondjuk a Z+ és társai szellemi színvonalát. Én ezek után márcsak megkérném Balázst, hogy menjen oda négy hasonló kaliberű 30 év körüli fiatalemberhez,akik azon a szellemi színvonalon vannak mint ő, aztán tegye fel megint ezeket a kérdéseket, Nekik. a műsor címe:"zsírbüfé megnyitó" helyett marhahús daráló.Aztán Balázska is megmutathatná hogy törött lábakkal fél kézzel hogy táncol egy szórakozóhelyen. Szerintem pl. az USA-ban ez a lány sikeresen be is perelhetné ezt a nagyonhulyét, meg a csatornáját is.
bundee Creative Commons License 2002.01.24 0 0 61
nem az a gond, hogy karomkodtak egy baki miatt, mert az tenyleg megesik...
sokkal inkabb az, hogy a nezoknek szolnak be - es azert szolnak be, mert tudjak, ugysem megy le adasba, igy nem tudja meg senki...

es nem az szamit, hogy nem ment le adasba, hanem az, hogy kimondtak, mert igy gondoljak...

mondjuk a csajok legalabb csak egymast utaljak :)))

bundee

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.24 0 0 60
Hali!

Mielőtt elkezditek Dorkát isteníteni, szeretném közölni veletek, hogy akár hiszitek, akár nem, Dorka Dagigeci Balázs ÉLETTÁRSA!

No comment....

Ultrabela Creative Commons License 2002.01.24 0 0 59
mar bevettuk.:)
Előzmény: Zolcsa (58)
Zolcsa Creative Commons License 2002.01.24 0 0 58
Topiclakók!

Nem költöztök át a Törzsasztalban található "ami a viva+ -ból kimaradt " című topicba? A téma ugyanez, de az jobban szem előtt van. :-))

Üdv, Zolcsa

Ultrabela Creative Commons License 2002.01.24 0 0 57
ja, a hulyesegbe biztosan.
Előzmény: SKiLL (49)
U.D.O. Creative Commons License 2002.01.23 0 0 56
Tepoe: Már önmagában a klippek is hidegen hagynak. Lehetnek akár magyarok, vagy külföldiek. A jó zene nem az, amelyikhez leforgattak egy kurv@ drága klippet és eladtak belőle akár több millió lemezt. Ezért kár ezt a sz@r csatornát nézni. A magyar zenekarokról amúgy is... áh inkább ezt hagyjuk.
tepoe Creative Commons License 2002.01.23 0 0 55
Magyar klippet máshol nem látok. Különben gondolod valaha odakapcsoltam volna, ahol Balázs vezeti a műsort?
Előzmény: U.D.O. (52)
vampier Creative Commons License 2002.01.23 0 0 54
itt van mind a 40:

http://www.allaslescho.hu/vivapluszfika/

hajra viva+!!

SKiLL Creative Commons License 2002.01.23 0 0 53
hmm lehet elirtad vagy nemtudom talán én értettem félre ?!?! na majd reggel azért megnézem a forumot hogy mire jutottatok
U.D.O. Creative Commons License 2002.01.23 0 0 52
Nem tudom mit kell annyira túlspirázni ezt az egészet. Normális ember eddig sem nézte ezeket a... nem is találok igazán megfelelő jelzőt ezekre a szerencsétlen, beképzelt f@szkalapokra.
Az egész csatorna egyszerűen nevetséges, szemét műsorokból állt. Aki ezt eddig is nézte az ugyan olyan marha mint a "műsorvezetők". Nem sajnálom azokat akik csalódtak az általuk bálványozott "sztárokban". Legalább pár elkényeztetett tini megkapja élete első pofonját. Röhögnöm kell....
SKiLL Creative Commons License 2002.01.23 0 0 51
fogadni mernék rám gondoltál :)
ezért: bocsánatot kérek mindekitöl kinek az a megnyilvánulásom rosszul esett
de értsétek meg fáradt vagyok :)
Előzmény: lock (50)
lock Creative Commons License 2002.01.23 0 0 50
Annyi munkanélküli van. Annyi tehtséges moderátor. Mint pl Dorka. Válogatni lehet a sok fiatal között. Talán ideje lenne. :)
SKiLL Creative Commons License 2002.01.23 0 0 49
ugy látom te alabol mindenbe belekötsz :))))))))))
Előzmény: Ultrabela (48)
Ultrabela Creative Commons License 2002.01.23 0 0 48
nem, inkabb gratulálj magadnak a szókincsedhez...
Előzmény: SKiLL (43)
neoze Creative Commons License 2002.01.23 0 0 47
mrzool-nak
Előzmény: Ultrabela (41)
SKiLL Creative Commons License 2002.01.23 0 0 46
mégse irtam el a 37 es nek ment volna
Előzmény: SKiLL (42)
mrzool Creative Commons License 2002.01.23 0 0 45
mar nem azert,de ha annyira erdekel, 20 eves vagyok.

Miert vetted magadra, amit irtam? Nem neked volt cimezve...

ertsd meg,ezek nem adasba mentek.

Ez szerintem nem magyarazza meg, hogy az utcan szejjel alazzak az embereket.

Te nem szoktal karomkodni ha vmi nem jon ossze

De, megesik... Viszont azt rajtam kivul senki sem tudja meg, nem hallja, ha elnyomok magamban egy bazmeget. Szerintem erosen santit a hasonlatod.

5 éves :) hát ebben van valami de nekik is meglehet a véleményük nem? vagy te csak azokat látod szivessen akik a TE véleményed osztják?

Nagyon nem ezt mondtam... Addig jo, amig az embernek van sajat velemenye. De van egy hatar, amilyen hozzasolasokat azt hiszem jellemezhetek (elvegre nekem is lehet meg plusz velemenyem:)) nehany szoval, pl.: szuklatokoru, buta, korlatolt, etc...

Ultrabela Creative Commons License 2002.01.23 0 0 44
Te most mirol beszelsz? En neoze-hoz szoltam.
Előzmény: SKiLL (42)
SKiLL Creative Commons License 2002.01.23 0 0 43
ja most megeresztettem egy basza meget!
nyissak uj forumot enek is?
Előzmény: Ultrabela (41)
SKiLL Creative Commons License 2002.01.23 0 0 42
huh
egy része nem ide :)
az 5 éveses máshova
Előzmény: Ultrabela (41)
Ultrabela Creative Commons License 2002.01.23 0 0 41
ez kinek szolt?
Előzmény: neoze (39)
SKiLL Creative Commons License 2002.01.23 0 0 40
ez a fizus elgondokotato
dolgoztam
és kb en is igy voltam az egésszel
és szerintem elég sokan vannak igy a fizuval

5 éves :) hát ebben van valami de nekik is meglehet a véleményük nem?

vagy te csak azokat látod szivessen akik a TE véleményed osztják?

viszont amit balázs müvelt az elég durva volt
de ienkor mért nem történik semmmi mindenki haggya hagy menjen ?
jo poén?

neoze Creative Commons License 2002.01.23 0 0 39
mar nem azert,de ha annyira erdekel, 20 eves vagyok. ertsd meg,ezek nem adasba mentek.Te nem szoktal karomkodni ha vmi nem jon ossze pl 5odszorre sem? naugye.
lock Creative Commons License 2002.01.23 0 0 38
A sok hülye néző le van szarva, a lényeg hogy a fizu meglegyen. Naigen.

...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!