Keresés

Részletes keresés

dodóka90 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 617
A koncepciókat a közgyűlés fogadja el. Szintén nekik kell gondoskodni a megvalósításukról. Fordulj hozzájuk bizalommal.
Előzmény: andrej11 (612)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 616
Most nagyon fogsz csodálkozni Andrej!

Megértelek. Én sem rajongok a szoci kormányért, csak azt tudom, hogy most ők voltak a kisebbik rossz. Tudom, hogy nehéz megemészteni, hogy ők győztek, de ez volt a választók többségének akarata. Nem kéri senki, hogy szeresd őket. Ha Neked úgy tetszik szidd őket, mint a bokrot. Ugyanis megteheted, mert ezért Téged vagy mást semmilyen retorzió nem fog érni. És ez így van jól. Ez egy kis ország sok véleménnyel.

Ők sem tökéletesek, úgy kell vezessék az országot, hogy minél kevesebb embernek legyen oka szidni őket.

És van egy jó hírem: ha nem válnak be 4 év múlva gond nélkül elhajthatod őket. Ők már bebizonyították, hogy tudnak emelt fővel távozni, ha kell.

dodó

Előzmény: andrej11 (611)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 615
Miért nem építik meg? Te már tudsz valamit?
Előzmény: andrej11 (609)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.25 0 0 614
jaja, a Berci epiti . . . sejtettem hogy ez lesz belole . . . az FM pedig lelkesen asszisztal mindehhez . . .
Előzmény: andrej11 (609)
andrej11 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 613
Jelezném, hogy Fehérvárnak 3 lejárata van az autópályára!
Előzmény: dodóka90 (590)
andrej11 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 612
Városfejlesztési koncepció!

Hát igen, az elmúlt 3,5 évben a városban rengeteg koncepció készült, szinte sorozatgyártásra rendezkedett be a Városháza. Szerintem külön könyvtárat lehetne nyitni a koncepciók részére.

Mutass nekem egy koncepciót amit meg is valósítottak... Mondom, egyet!

Előzmény: dodóka90 (590)
andrej11 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 611
Jogilag a kormányom, erkölcsileg azonban soha... Mind jogkövető ember természetesen elismerem a kormányomnak, de érzelmileg és erkölcsileg soha...
Főként azután, hogy egy alig látható pesti párt, 300 ezer szavazattal zsarolja a valóban megfelelő legitimátással rendelkező és 2,4 millió szavazatot szerző szocikat. Mielőtt elkezdenél kioktatni a többségi demokrácia szabályairól tudom, hogy miért van ehhez "joga" a szadesznek. Jogilag tehát elfogadom ezt a helyzetet, de erkölcsileg soha...

Előzmény: dodóka90 (590)
andrej11 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 610
Jogilag a kormányom, erkölcsileg azonban soha... Mind jogkövető ember természetesen elismerem a kormányomnak, de érzelmileg és erkölcsileg soha...
Főként azután, hogy egy alig látható pesti párt, 300 ezer szavazattal zsarolja a valóban megfelelő legitimátással és 2,4 millió szavazatot szerző szocikat. Mielőtt elkezdenél kioktatni a többségi demokrácia szabályairól tudom, hogy miért van ehhez "joga" a szadesznek. Jogilag tehát elfogadom ezt a helyzetet, de erkölcsileg soha...

Előzmény: dodóka90 (590)
andrej11 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 609
A tegnapi hírlapban a Molnár Berci már azt nyilatkozta, hogy megépítik az elkerülőt...

Röhej!

Előzmény: MajomEmber (594)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.25 0 0 608
valaszoltam
Előzmény: kispestfan (607)
kispestfan Creative Commons License 2002.04.25 0 0 607
elnéztem a címet és a másikban írtam, nézz majd át oda, majom, kösz. (Ál szoci...)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 606
Close enough.... :-))))
Előzmény: MajomEmber (605)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.24 0 0 605
mittudomenkesovan:)
Előzmény: dodóka90 (604)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 604
Na, erre mit akartam válaszolni?
Előzmény: MajomEmber (602)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 603
Tőled bármikor jól esik ilyeneket olvasni. Szvsz nem csak a helyi MSZP vesztesége, hanem az egészé, még akkor is, ha agyuk nincs hozzá, hogy felfogják.
Előzmény: MajomEmber (601)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.24 0 0 602
enmarcsakilyenvagyok:)
Előzmény: dodóka90 (600)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.24 0 0 601
Nem hiszem hogy ez lenne az elso pozitiv dolog Vancsikrol amit leirok. Tobbszor, tobb helyen (itt is) leirtam mar, hogy a helyi MSZP-t igen komolya veszteseg erte halalaval . . .
Előzmény: dodóka90 (599)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 600
Olyan jó dolog, hogy Te mindig pontosan tudod, hogy mit tudok és mit gondolok! Nagyban megkönnyíted az életem ME!
Előzmény: MajomEmber (598)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 599
Szvsz nincs vita köztünk abban, hogy Vancsik vérbeli politikus volt. De nincs többé. "One of the kind" volt, naivitás lenne azt hinni, hogy akárcsak hasonló kvalitású pasi is feltűnik egyhamar a MSZP környékén. Tudod, hogy ez az első pozitív dolog, amit leírsz róla? Ugye, hogy nem fájt?
Gratula!!!!!!

dodó

Előzmény: MajomEmber (597)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.24 0 0 598
Azt hogy ki szabotalta, azt Te is nagyon jol tudod nev szerint.
Előzmény: dodóka90 (596)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.24 0 0 597
Nem gyulolom, esetenkent meg sört is iszunk egyutt (igen ritkan). De pl. Vancsik felvallalta a konfliktust, es tudta kezelni a dolgokat ugyanebben a kozgyulesi felallasban is.
Előzmény: dodóka90 (595)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 596
OK, csak két kérdés:

1., miért szabotálták az útépítést 4 évig?
2., biztos, hogy elkülönítették rá a fedezetet (Te biztosan tudod)?

Előzmény: MajomEmber (594)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 595
Mondd ME, szerinted milyen az ideális polgármester egy olyan városban, ahol az egész közgyűlés hozzá képest ellenzéki és még a kormányzat is az? Hogyan vállaljon így be konfliktusokat, amiket úgy hiányolsz? Azonnal az lenne róla a vélemény, hogy egy kötekedő barom (ilyen is volt, Balsayról a sajátjai mondják ugyanezt és ettől azért ugyi nem volt jó polgármester).

Ha azt akarod tudni, hogy tényleg mire képes Warva, akkor most majd eldől, mert szoci kormányzat alatt nyilván jobb esélyei lesznek.

Az, hogy Te alkalmatlannak tartod teljesen normális dolog, nincs ezzel semmi baj. De hidd el mások (sokan) alkalmasnak, urambocsá' még jó polgármesternek is tartják.

Csalódtam volna benned, ha gyűlölnéd, de a hozzászólásaidből sajnos más jön ki. Vigyázz erre, kérlek.

dodó

Előzmény: MajomEmber (593)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.24 0 0 594
A Fidesz kormany elkezdte. Van ra fedezet. Nem kell hozza az MSZP kormany hogy befejezze, mivel rendelkezesre all minden. Persze megprobaljak majd ezt is ugy beallitani, hogy a Fidesz elbaltazta, mi meg helyrehoztuk . . .
Előzmény: dodóka90 (588)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.24 0 0 593
Nem gyulolom Warvat, ezt teljesen rosszul latod. Emberileg normalis fazon, jol tudok vele beszelgetni mindig. Esetleg egy pofa sört is jol tudok lenyomni vele mindig. Node alkalmatlannak tartom miind a polgarmesteri, mind a kepviseloi feladatra. Ez azert mas, nem ?
Előzmény: dodóka90 (589)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 592
Lásd előző, ME-hez idézett szózatom.

dodó

Előzmény: andrej11 (587)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 591
No és utána mit fogok mondani?

Te ME, kellek én egyáltalán ahhoz, hogy vitatkozz velem. Vagy játsszuk azt, hogy írsz egy hozzászólás számot és én is írok egyet válaszul? Eszméletlen jól fogunk szórakozni, nem? Hát még, aki minket olvas.

De most gyorsan idézz tőlem egyetlen minősítő jelzőt a közgyűlésre ebből (vagy a másik) topicból. A "jobboldali többségű" nem ér.

dodó

Előzmény: MajomEmber (586)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 590
Ugye nem baj, ha csak egyszer válaszolok?

Andrjusa, most van fedezet, de hol a pénz ahhoz, hogy be is tudják fejezni. Két hétig könnyű dolgoztatni a gépeket (ez nem is annyira drága), de mi lesz utána? A költségvetéasben nincs fedezet. Ha lett volna, akkor nyilván nem a kampányfinisben indították volna a munkát.

"Egyébként ha ilyen ütemben halad a kormány-alakításotok, akkor még be is fejeződhet... "

Nem értem. Én nem vagyok az MSZP és tudomásom szerint a kormány tagja sem leszek. Milyen kormányomról beszélsz? Mert úgy ahogy az enyém, úgy a Tiéd is lesz.

"Egyik évben sem tartotta fontosnak a fő utcát."

Jujj, de jól tudod, hogy mit gondol a Warva. Van egy városfejlesztési koncepció, de már unom ezt irogatni, nézd meg a városházán. Abból kiderül, hogy mikor kerül sor a Fő utcára. Amúgy csak egy kérdés: miért pont ez érdekel Téged annyira?

Engem spéci sokkal jobban idegesít, hogy lezárták az egyik a fehérvári lehajtót, mert a kedves kormányod által megbízott szakértő cég a már egyszer felújított autópálya szakaszt újra felbontotta. Egy felejthetetlen éjszakát töltöttem el azzal múlt héten, hogy megtaláljam az autópályát. Nem tudom, hogy ti hogy viselitek, de engem ez spéci sokkal jobban dühített. Tiszta mázli, hogy az elkerülő utat nem a FIDESZ építi meg Nektek.

Előzmény: andrej11 (585)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 589
ME,

Ha esetleg nem gyűlölnéd ennyire, könnyebb lenne megértened, hogy miért szeretik annyian és miért sikerült megnyernie csont nélkül az első fordulót. Ha gondolod beszélgethetünk erről ON vagy OFF topic, up to you.

dodó

Előzmény: MajomEmber (583)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 588
Kérdéseim:

Melyik kormány írta alá a szerződést az elkerülőútról?

Elkezdte a FIDESZ kormány?

Mikor kezdtek bele az építkezésbe?

Rendelkezésre áll a fedezet?

Melyik kormánynak kell majd végigcsinálnia az útépítést?

A munka persze halad a maga útján, ez rendben van, de ki fogja kifizetni? Kinek kell kihajtani, hogy kifizessék?

Per pillanat ennyi.

dodó

Előzmény: MajomEmber (582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!