Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.03 0 0 65
Nem tudod hol kezdjed el a modellkedést?! Hát pontosan itt: www.fotos.fw.hu Hoffmann Photography
Neolif Creative Commons License 2008.08.26 0 0 64
Üdvözlök mindenkit!

Fotóművészként családi, baráti , hivatalos események megörökítését vállalom Vácon és 30km-es körzetében egyedi elképzelések alapján is!

Referenciák:

http://neolifdesign.fw.hu/
http://georgenagy.theartistsweb.co.uk/
takrisz Creative Commons License 2008.08.21 0 0 63
Vállalok sokrétű képkészítést! [ Esküvő, portré, beltéri épületfotók, gyermekfotó,stb.. ]

Mail: takitibiphoto [kukac] gmail [pont] com
WEB: http://takrisz.fw.hu
csakcsokis Creative Commons License 2005.08.20 0 0 62

Pályakezdőként munkát keresek! Számlaképes vagyok, analóg ill. digivel is rendelkezem.

30/256 86 71

velrob Creative Commons License 2005.08.09 0 0 61
Ide várom az ajánlatokat, mert ritkán nézem a fórumot: d2velezrobert@hotmail.com

velrob Creative Commons License 2005.08.09 0 0 60

Szegeden vállalok digitális fotózást. A retusálást is szivesen vállalom.

Kérés esetére küldhetek képeket előző felkéréseimről.

Az árral szerintem nem lesz gond, mert szivesen csinálom,

 

Velez Róbert

Halek Creative Commons License 2005.05.30 0 0 59

Vállalnék fotózást kiadványokhoz, nagy felbontásban jó minőségben... 1 kis gondom van, milyen lehetőségek vannak, mire kell vigyázni?! Valaki segít?! :)

Üdv

H

krob11 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 58

Sziasztok!

 

Esküvő fotózáshoz keresek fotóst Székesfehérváron, ill környékén.

 

Tel: 70/293-0540

Robi

petrobol Creative Commons License 2002.05.21 0 0 57
Én meg Győrben...
Előzmény: Dinger (56)
Dinger Creative Commons License 2002.05.20 0 0 56
Üdv!!!

Szívesen vállalok (főleg honlapok számára) digitális géppel fotózást Debrecenben és környékén!
Dinger

Carlos Primero Creative Commons License 2002.05.19 0 0 55
"Köszönöm,nem akarlak sűrgetni,de jó lenne,ah össze tudnánk hozni vhogyan.

Köszi Norbert"

Én sem akarlak sürgetni.
Két címre írtam mailt és telefonszámot is adtam.

Várom válaszodat, üdv : CP

Carlos Primero Creative Commons License 2002.05.16 0 0 54
Megismételtem a tegnapi mailt a megadott új címre.

Üdv : CP

Előzmény: dr.dent (53)
dr.dent Creative Commons License 2002.05.16 0 0 53
Szia CP!

Sajna ezidáig semmi életjel nem érkezett Tőled,lehet,hogy az emilemre küldted a választ???
Sajna azt már ne mtudom leolvasni,tehát,ha jönne tel.szám,kérlek a sirona@freemail.hu -ra küldd.

Köszönöm,nem akarlak sűrgetni,de jó lenne,ah össze tudnánk hozni vhogyan.

Köszi Norbert
30-9904000

Előzmény: dr.dent (52)
dr.dent Creative Commons License 2002.05.15 0 0 52
Köszönöm szépen válaszod.Ha adnál egy tel.számot hívnálak és szeretném,ha a helyszínen találkozni tudnánk,hogy megbeszéljük a részleteket v.akár már el is készíthetnénk a fotókat.
Kb.lehet tudni,hogy 5-6dia készítése mennyibe fog kerülni,hogy számolni tudjak?

A dia méretére rákérdezek,mert sajna én nem tudom.Igazad van nyomdai célra kellne és ezt ajánlotta a graf.studióban dolgozó barátom,hogy le tudja világítani.

Előre is köszönöm a számodat,hívni foglak

Üdv.Norbert

Előzmény: Carlos Primero (51)
Carlos Primero Creative Commons License 2002.05.15 0 0 51
Helló dr.dent Norbert!

Szívesen. Nem ritka, hogy ilyen jellegű megbízásokat kapok. /referenciákat mutathatok/
Korábban rendszeresen dolgoztam a Lakáskultúrának, ők általában 6x7cm-es diát kértek.
A diapozitív általában nyomdai célra készül, neked is ilyen célra kell ?

(a 6x8-as diaméret megadásod kissé szokatlan, mert bár néhány éve valóban kihoztak ilyen méretű kamerát, nem igazán tejedt el. Nekem kétféle 6x7-es filmkazettám van : 56x68mm-es tényleges képméretű Mamiya és 56x72mm-es Linhof. Tudok 6x9 cm-est is készíteni. Az utóbbi két méret csak néhány százalékban nagyobb a Mamiya diánál, de a fő eltérés ezeknél az, hogy (mivel ún. műszaki gépek) kézben tartható a függőleges vonalak párhuzamossága - ez építészeti fotóknál fontos szempont.)

Várom válaszodat akár itt, akár mail-ben,
üdvözlettel : CP

Előzmény: dr.dent (50)
dr.dent Creative Commons License 2002.05.13 0 0 50
Szia CP!

Lenne egy villám kérdésem,szeretnék készítettni 5-6db fotót egy ingatlanról:kívülről-belülről.
6x8-as diára szeretném.Kérdés:tudsz-e nekem ebben segíteni(Bp.I.ker.)v.esetleg ajánlanál vkit.
Én amatőr vagyok és csak dig.fotóm van.

előre is köszönöm

Üdv.Norbert

Előzmény: Carlos Primero (46)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.07 0 0 49
jeany! Összevesztem a szeretőmmel :-((( => új aktmodellt keresek. Szeretnék egy angyali sorozatot, csupa puha fény, enyhe erotika, gyöngéd anyagok, selyem szirom, aranyos kiscicák és kiskutyák (ez utóbbiakon még gondolkodom). Meg egy sötétebbet, kemény fényekkel, ördögit, szenvedélyeset, utazást a fetisizmus bizarr (ámde izgalmas) világába. A képeken a modell arca nem látható. Képeket nem tudok mutatni, csak élőben párat az eddig elkészültek közül. Decemberre már foglaltam galériát, szóval addig muszáj összehoznom, csak új modell kéne...
Előzmény: jeany (41)
Z-M-an Creative Commons License 2002.05.07 0 0 48
Előzmény: jeany (41)
nomen_est_omen Creative Commons License 2002.05.06 0 0 47
Köszi CP, aktu még, mail ment!
Előzmény: Carlos Primero (46)
Carlos Primero Creative Commons License 2002.05.05 0 0 46
Helló . n_e_o !

Aktuális még ?

Bp.-en élő fotográfus vagyok, gyakran adódik ilyen jellegű feladatom.
Van, hogy elhozzák a műtermembe a festmény(eke)t, műtárgya(ka)t, de ha szükséges, a helyszinre is kivonulok - a nem kevés felszereléssel. (gép, állvány, semleges fekete háttér, 2 db. beállítófényes műtermi vaku, vakufénymérő, Kodak szín- és szürketábla stb.)

Kérdés, hogy mit szeretnél végeredménynek ?
Lehet színes papírkép (9x13 cm-től M=1:1-en át akár méteresig is) vagy színes diapozitív 24x36mm-től felfelé, 4,5 x 6 cm, 6x7 cm de lehet még ennél nagyobb : 4x5 inch is. A diát nyomdai célra szokták kérni.

Az üveglapról pár szó : 2 lámpa esetén (remélem van 1-2 méter jobbra-balra a vakuk elhelyezésére) az eredeti ritkán csillog, ha nincs hely, akkor megoldható a csillogás(ok) kiszűrése un. BIpolár szűrőzési technikával (ám ekkor a képkeret esetleges arany festése sem fog csillogni.)
Mekkora a legnagyobb képméret ?

Az ár természetesen a filmfajtától (nega/dia) és a felvételi és a kívánt papírkép méretétől függ.

Üdvözlettel (profi szinten) : CP

Előzmény: nomen_est_omen (45)
nomen_est_omen Creative Commons License 2002.04.30 0 0 45
Sziasztok!

Fotóst keresek, aki Budapesten lefotózna 8 db festményt adott irodai körülmények között (a képek nem szállíthatóak).
Némelyik nagyméretű, és némelyik előtt üveglap van(ezt csak a megvilágítás terhe miatt írom).

Jelentkezést, árakat kérek akár mailben is.

Tudom, hogy nem nagy falat, én magam is megcsináltam volna, de nincsenek lámpáim, állványok.

Kit érdekel félprofi szinten?

Pelican Creative Commons License 2002.04.23 0 0 44
Szia jeany!

Nemrég csináltam szülinapi ajándékba képeket Alliáról. Az eredményt a lapomon megnézheted.
Tudom, hogy Te nem ilyet szeretnél, csak reklámozom magam egy kicsit. :-)

Előzmény: jeany (39)
vincent_vega Creative Commons License 2002.04.23 0 0 43
Szia,
Ilyetén gyakorlatom nem lévén most nem jelentkezem, viszont gratulálok!
Ha nem találnál fotóst, kisérletezz az idözitö+a gép jó ütemben való elhajitásával :)))

vincent

Előzmény: dubniczkia (42)
dubniczkia Creative Commons License 2002.04.23 0 0 42
Kedves topictarsak! Junius 22.-i eskuvomre keresek fotost. Sajnos nem tudom magamat fenykepezni... :) Akit erdekel (es csinalt mar ilyet) keressen meg a dubniczkia@freemail.hu cimen, vagy a 06-20-9-608-694 telefonon. Segitsegeteket elore is koszonom!
D. Attila
jeany Creative Commons License 2002.03.25 0 0 41
Szavadon foglak vincent, ha úgy alakul a dolog:)

köszi:jeany

Előzmény: vincent_vega (40)
vincent_vega Creative Commons License 2002.03.23 0 0 40
Na akkor még ott a nyár is :)) Ha úgy alakul, rám számithatsz.
Nem tisztem összegyüjteni a többiek galériáit, majd biztos szépen ideirják, mármint akiket érint. (az enyém is hamarosan elkészül)

szia

vincent

Előzmény: jeany (39)
jeany Creative Commons License 2002.03.22 0 0 39
Vincent_vega!
Augusztus 3. a határidő, de az április,május nálam zsúfolt,és ezért kezdtem el keresgélni ilyen korán.
Szóval a fotózást vmikor júniusban kellene megejteni.

Szívesen megnézem mindenkinek a galériáját!:)

Jeany

Előzmény: vincent_vega (34)
Százbolha Creative Commons License 2002.03.20 0 0 38
Én nem vállatam el semmit.

Csak olyan fotókat készítek, amihez kedvem van.
A modellnek meg fizetek, vagy képet kap.

De azért BladRunnerrel közösen megcsinálnám, úgyis régóta szerettem volna letesztelni kocka gépeinket.
Áprilisban a következő helyszín a Vácrátóti arborétum. (szabadban elég ritkán csináltam)

Ja, és legútobb láttam ott valami kikerics félét.

Százbolha

Előzmény: vincent_vega (36)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 37
Én sem! :-)

T*

Előzmény: vincent_vega (36)
vincent_vega Creative Commons License 2002.03.20 0 0 36
A viccet félretéve: persze ha most Te elvállaltad, akkor én itt se voltam :))

vincent

Előzmény: Százbolha (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!