Keresés

Részletes keresés

Kisgonosz Creative Commons License 2010.10.03 0 0 7451
Az az érzésem ma tuti lövünk egy gólt:)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.09.28 0 0 7450
Majd ha felépítette az új stadiont:)
Előzmény: __Tibi (7448)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.28 0 0 7449
Igen, ezt már régóta tudjuk.
Előzmény: __Tibi (7448)
__Tibi Creative Commons License 2010.09.27 0 0 7448

új elnök kellene a Depor élére.

Lendoiro alkalmatlan.

Előzmény: Törölt nick (7447)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.27 0 0 7447
Érik a segunda sajnos.
Kisgonosz Creative Commons License 2010.09.26 0 0 7446
sehogy
Előzmény: ChrisRea (7445)
ChrisRea Creative Commons License 2010.09.21 0 0 7445
végre már nyertem egy Depor meccsel :)
azért kiváncsi vagyok, tizik nélkül hogy megy majd a gól rugás....
Kisgonosz Creative Commons License 2010.09.12 0 0 7444
ez a Manu csávó nem kicsket védett eddig.
gotanfun Creative Commons License 2010.05.08 0 0 7443
Jövünk Nektek egy szívességgel. ;-)
Előzmény: Kisgonosz (7442)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.05.08 0 0 7442
tévedtem, de nekem úgy tünt..:)
Előzmény: Kisgonosz (7441)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.05.08 0 0 7441
kb azóta nem nyertünk:)
Előzmény: __Tibi (7439)
__Tibi Creative Commons License 2010.05.08 0 0 7440
Depor
Előzmény: __Tibi (7439)
__Tibi Creative Commons License 2010.05.08 0 0 7439

Ma visszatért.

Tőle indult a Fepor góllal végződött támadása.

Előzmény: sissoko (7435)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.26 0 0 7438
Szevasz, Kisgonosz!

Bizony jópár éve már annak, hogy lelépett.
Előzmény: Kisgonosz (7437)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.04.26 0 0 7437
mintha most lett volna, hogy eligazolt...vagy en oregszem gyorsan?:)
Előzmény: Törölt nick (7436)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.26 0 0 7436
http://sportgeza.hu/futball/hirek/2010/04/26/roy_makaay_befejezi_palyafutasat/
sissoko Creative Commons License 2010.01.26 0 0 7435
Kis híján amputálni kellett a Bilbao ellen megsérült Filipe lábát

Rafael Aranza, a Deportivo La Coruna labdarúgócsapatának orvosa szerint kis híján amputálni kellett az Athletic Bilbao ellen borzalmas sérülést szenvedett Luis Filipe lábát.

„Filipe lövés után, esés közben törte el a bokáját, ráadásul Gorka Iraizoz is ráesett, ezzel kificamítva azt. Azonnal meg kellett műteni, mert fenyegetett az amputáció veszélye is. Sok futballistának abba kellett hagynia a játékot hasonló sérülés után, de sokan visszatértek. Egyelőre csak annyit tudok mondani, hogy Filipének a következő szezonban lehet esélye arra, hogy újra játszhat" – nyilatkozta Aranza.

Remélem látjuk még játszani!
Kisgonosz Creative Commons License 2010.01.25 0 0 7434
gondolom Ronaldo piros lapját törlik....ahogy szokás:)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.01.24 0 0 7433
örülhet, ha csak annyi...
Előzmény: __Tibi (7432)
__Tibi Creative Commons License 2010.01.24 0 0 7432
6 hónap out.
Előzmény: zetterberg40 (7431)
zetterberg40 Creative Commons License 2010.01.24 0 0 7431

http://www.youtube.com/watch?v=LEkmRRVl9yA

Borzasztó látvány:S Remélhetőleg felépül, s nem töri meg túlságosan a pályafutását ez a sérülés, bár eléggé komoly.

Előzmény: __Tibi (7429)
brasil82 Creative Commons License 2010.01.24 0 0 7430

Szegény Filipe!

Pedig azt gondolom, hogy a mutatott formája alapján reális esélye lett volna Brazíliával a VB-re utazni!

__Tibi Creative Commons License 2010.01.24 0 0 7429
teljesen átfordult a bokája, tuti nyílt törés.
Előzmény: zetterberg40 (7428)
zetterberg40 Creative Commons License 2010.01.24 0 0 7428
Olvasom a yahoon, hogy komoly a sérülés. Nyílt törés, mint anno az Arsenalos srácnak?:S
Előzmény: __Tibi (7427)
__Tibi Creative Commons License 2010.01.23 0 0 7427
kurva jó játékos...hogy mi lesz vele ezután.
Előzmény: zetterberg40 (7425)
johevi Creative Commons License 2010.01.23 0 0 7426
Rájöhetett volna a riporter, hogy a gól után azért mutatott mindenki 3-ast, mert az volt Felipe száma, akit most műthetnek kb....
zetterberg40 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 7425
Tibi, ennyire jó ez a Filipe gyerek? Én nem látom játszani, ezért kérdezem.
Előzmény: __Tibi (7424)
__Tibi Creative Commons License 2010.01.23 0 0 7424
gyk. kihullott spanyolország egyik legjobb baloldala.
Filipe ára így lemegy, megvehetné a Juve, mondjuk Grossonál még Nagy Norbi - isten nyugosztalja - is jobb játékos volt.
Előzmény: Kisgonosz (7422)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.01.23 0 0 7423
jottem=hittem
Előzmény: Kisgonosz (7422)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.01.23 0 0 7422
Ha igy hullanak az emberek, akkor orulhetunk, ha tizben leszunk. Nem jottem volna, hogy Guardado ennyire fog hianyozni.
Előzmény: __Tibi (7417)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!