Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.28 0 0 778

Azt néztétek, hogy mostanában egyre több vendéglátóhelyen ahol eddig pepsi volt , most coca van sajnos.

Elmegyek külföldre és ott nincs ennyire felborulva az arány.

Bárhol jártam, még nem is olyan fejlett országokban, coca mellett pepsi is volt a szállodában (Horvátoknál, Boszniában).

A fejlett nyugati országokban szintén.

Nálunk meg lassan eltűnik.

tigger6 Creative Commons License 2005.03.28 0 0 777
valóban :)
Előzmény: putyi (776)
putyi Creative Commons License 2004.11.28 0 0 776
Állatias     YOOOO....
putyi Creative Commons License 2004.11.28 0 0 775
:-)
H_G Creative Commons License 2004.11.22 0 0 774
Nem föltétlenül! Vannak a fejfájásnak olyan alesetei, amiket a koffein vérnyomásemelő hatása csillapít -- akár kólában kapod, akár kávéban vagy máshogy. Egyes fájdalomcsillapító gyógyszerek is tartalmaznak ezért koffeint; ilyen, ha jól emlékszem, a Quarelin.

Előzmény: Törölt nick (772)
v_peti Creative Commons License 2004.11.20 0 0 773
Pepsi Spice
Spéci széria

putyi Creative Commons License 2004.10.24 0 0 771
Üdv...

A következő cuccot szereztem be: C vitaminos ukrán Fanta...

Kóstolta már valaki???

Nagyon fincsi!

v_peti Creative Commons License 2004.08.31 0 0 770

Én is láttam a táblákat áruló nőt, ezúttal Szombathelyen. Ezek mind utánygártottak. Egy eredeti ennél jóval többe kerül.

 

Előzmény: putyi (763)
v_peti Creative Commons License 2004.08.31 0 0 769

Annakidején ízlett. Jobban mint a Light, bár nem annyira, mint a normál Pepsi.

 

 

Előzmény: Fekatesó (768)
Fekatesó Creative Commons License 2004.08.31 0 0 768
Nagy szar!
Előzmény: v_peti (767)
v_peti Creative Commons License 2004.08.31 0 0 767

Ivott valaki mostanában Pepsi Max-ot. Jópár éve mintha eltűnt volna a polcokról. De tegnap ismét láttam a PLUS-ban!

 

tigger6 Creative Commons License 2004.08.19 0 0 766
Nekem pont fordítva szokott lenni. Csökkenti a fejfájást a Coca. Na meg fel is ébreszt, ami néha jól szokott jönni. :)
Nekem is kifogy a szénsav, amikor a kóla is elfogy :). De amíg nem, nekem érdekes módon sosem fogy ki a szénsav , valamennyire azért érezni, hogy a végére kevesebb van, de ez inkább csak akkor fordul elő, ha úgy iszom, hogy nagyon soxor nyitom az üveget.
Előzmény: Törölt nick (764)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.16 0 0 765

Fura... mielőtt kiderült, hogy cukorbeteg vagyok, kizárólagos CocaCola hívő voltam.

A Light verziót viszont utálom, úgyhogy átszoktam a Pepsi Light-ra. Azóta párszor próbálkoztam, csak kíváncsiságból Cocából és Pepsiből is a cukros változattal, valamint a Coca Lighttal, de vagy változott a recept, vagy én szoktam el tőle nagyon, ma már egyiket sem szeretem.

 

Amin viszont igencsak fel vagyok háborodva: jártam Bécsben, ott is Pepsi Light volt a "menü". Teljesen más - szerintem 1000x jobb - mint az itthoni. :-((

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.15 0 0 764

Nekem éhes gyomorral a coca colától megfájdul a fejem egy kis időre.

Amúgy meg nagyon utálom.

Pepsi van itthon mindig üveges 2,5 decis, most is van két rekesszel, abból nem megy el a szénsav legalább mire kiürül.

putyi Creative Commons License 2004.06.12 0 0 763
Nekem is bejött a kéxőlő...

Volt szegeden HIDI VÁSÁR és volt ott egy nőszemély aki nosztalgia cuccosokat árult... Vettem tőle 3990 Ft-ért egy régi Coca Colás fémtáblát! Nagyon zsírul néz ki, de sajnos nem egyedi, mert volt több is, meg ,ás fajták is csak piszok drága... Majd spórolok....

Előzmény: tigger6 (762)
tigger6 Creative Commons License 2004.06.06 0 0 762
Kóstoltam a Fanta kéxőlőt, szerintem fincsi, jól el lett találva az íze. Picit féltem, hogy édes lesz de szerencsére kellemes savankás ;)
Seven Of Nine Creative Commons License 2004.05.15 0 0 761

COCA-COLA Light a nyerő 8)
Föleg ha csepegtethetek bele eredeti
félbehasítottcitrom levét.
S ha az egész be van kellőkép hűtve akkor
Finom 8)))
putyi Creative Commons License 2004.05.15 0 0 760
Ne is, mert a pepszimexx elég gáz!
Előzmény: tigger6 (759)
tigger6 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 759
:)) én még mindig fordítva vagyok, számomra egyértelműen a pepsi volt mint az édesebb, teljesen egyértelműen. Sőt, a pepsi lightnak volt kb olyan íze, mint a sima Cocának. Ez halál komoly. egymás után kóstolgattam a kettőt. maxet még nem kóstóltam, de ezekután nem is vágyom rá.
Előzmény: Vegetable (758)
Vegetable Creative Commons License 2004.04.28 0 0 758
Én egy minden kolatipust felvonultató kostolás után (kettő közt ásványviz) szoktam rá a Pepsi Maxre, mivel ez volt a legkevésbé édes. Azért vettem részt a kostolón, mert az addig szeretett Coca eszméletlenül gejl édes lett... Azóta akkor iszom, ha muszáj, akkor is a light verzióját, de a Coca minden verzióját jóval édesebbnek érzem a Pepsinél :(
Előzmény: putyi (753)
tigger6 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 757
Csoda, hogy most nem a pepsi koppint.
Előzmény: EyeScream (756)
EyeScream Creative Commons License 2004.04.28 0 0 756

A háborúban idén bevetett fegyverek a féligcukros-féliglájt kólák: Pepsi Edge és Coca-Cola C2. A frontot a Pepsi nyitotta meg, a Coca-Cola pár hétre rá jelentette be az italt. Forgalmazás (csak) az Egyesült Államokban egyelöre.
tigger6 Creative Commons License 2004.04.13 0 0 755
Én akkor sem fogok olyat venni :)
Úgy látszik 100 év után most sikerült lemásolni előszőr jól a Coca-Colát :)
Előzmény: halinorbi (754)
halinorbi Creative Commons License 2004.04.13 0 0 754
Hali!
Húsvéti meglepődésem: (és többeknek is)

AZ ÚJ PEPSI EGY AZ EGYBEN COCA-COLA ÍZŰ!!!! (2 literes furcsa alakú üveg)

Nem olyan édes és a habja is Coca kólás. (nem habzik annyira)

Rájöttek, hogy mi az írány vagy mé van ez????
így már jobban ízlik!

putyi Creative Commons License 2004.03.27 0 0 753
Éredkes egy ital a pepszmeksz! Amikor behozták én is megkostoltam, de szerintem az nagyon édes meg van egy kis utóíze!

Láttam pepszibe olyan italt külföldön, hogy PEPSI ONE Állítólag 1 kcal-os...

Én nem iszom mostanába light cuccokat, mert az édesítő egészségtelenebb mint a cukor...

Előzmény: JLOvR (751)
tigger6 Creative Commons License 2004.03.26 0 0 752
putyi inkább azt válaszolnám, hogy ha az édességet kerüli az ember italban, akkor érthetetlen a pepsi imádat, mivel az 10%-kal több cukrot tartalmaz a cocához képest - legalábbis íz szerint (édességre vonatkoztatva).
Előzmény: putyi (750)
JLOvR Creative Commons License 2004.03.26 0 0 751
Koka kóla light nr1!!!
Pepszi kóla mex nr2.
Pepszi kóla lájt nr3.
Az összes többi gyümölcscukros lötty olyan nr1.000.000 körül mozog (mind1nagyrakásSZ). Közte valahol az ásványvizes popsinövesztők.
putyi Creative Commons License 2004.03.26 0 0 750
Ne haragudj, ha kötekedőnek tűnnék, de csak a félreértések elkerülése végett közlöm, hogy a COCA COLA mint a neve is tükrözi kóla, a PEPSI az nem kóla, hanem PEPSI...
Előzmény: Nagynulla (749)
Nagynulla Creative Commons License 2004.03.25 0 0 749
Eszemben sincs! Bár, nem tudnék választani.
Pepsi imádatom csak a kólára terjed ki. :-)
Előzmény: tigger6 (748)
tigger6 Creative Commons License 2004.03.25 0 0 748
A Fanták édesek? :))) Akkor a 7up-ot vagy a mirindát meg se kóstold soha :)
Előzmény: Nagynulla (747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!