Keresés

Részletes keresés

RAMBO Creative Commons License 2001.06.17 0 0 187
Bemásolnád a harmadik hozzászólásomat is abból a topicból, te szar alak?
Előzmény: Tamás000 (182)
RAMBO Creative Commons License 2001.06.17 0 0 185
Tudod akkor lenne KOMOLY esélyem arra, hogy a Dunába hajtsak, ha egy akkora fasszal, mint te, tovább diskurálnék. Én érzékeny lelkű ember vagyok, és a morális debilitásnak az a szintje, amin te állsz, komoly fizikai fájdalmat okoz nekem.

Ezért inkább mostantól OFFoltalak.

Előzmény: Tamás000 (176)
LaCk0 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 184
Azért érdekes volt a körités is.
Például mielőtt bejött KOKO, volt valami müsor ahol ki volt világitva, hogy "RTL Klub".
Úgy tudtam VB meccs lesz, nem pedig RTL Night Show.
Meg aztán a meccs után az RTL KLub egyből azzal foglalkozott, hogy most mi lesz a szponzorokkal.
Érdekes volt.
Az RTL Klub egy rakás szar.
Már Frei Tamás is kamu dossziékkal jön, hogy növeljék a nézők számát.
Egy rakás szar ez az rtl.
Szerintem ami a Fókusz nevü hányadék müsorban van, annak a fele sem igaz.
nekrofil Creative Commons License 2001.06.17 0 0 183
szerintem te vagy az 1etlen, aki ezt komolyan vette, es nem latta (latja?) benne az ironiat

ez egy teljesen korrekt hozzaszolas

Előzmény: hackett1977 (178)
Tamás000 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 182
Látom, különösen nagy állat vagy, máshol is hozod a formádat:

"Most meg miért zsidózol te fasiszta görény?"
"Nem tudom, mi a célod ezzel, te nyavajás liberálbolsi!"

Előzmény: RAMBO (174)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.06.17 0 0 181
Bazmeg, olvasd már tovább azt az idézett hozzászólást. Barom.

ny

Előzmény: hackett1977 (178)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.06.17 0 0 180
Hogy ontopik is legyek: nem láttam a meccset. Nem is izgat fel a box. A boksz se.

Viszont, mivel éppen sört vettem egy kocsmában elvitelre, láttam a kiütést. Semmi extra - egy kiütés volt, a boxban ugyebár megesik az ilyesmi. Sajnálatos, hogy pont István - KOKO - Kovácsot ütötték ki, nade ez az élet. A felesége meg a gyerekei azért szeretni fogják holnaptól is, és amit eddig elért, azt sem vonják vissza. Kicsit kisebb sztár lesz holnaptól. Nagy ügy. ennyit kokoról a sztárról.

Más kérdés, hogy Kovács István járt szerintem igazán jól ezzel a dologgal. A KOKO nimbusz most kicsit megkopik, és végre visszatérhet az ember, István, 31 éves magyar családapa. Kokó nekem régebben nagyon szimpatikus ember volt. Kifejezetten élveztem, hogy van egy boxolónk, (sőt kevés sportolónk egyike) aki nem surmó, tud beszélni, értelmesen beszél stb. Mikor beszállt a profik közé, nyilván tudta, hogy most csinálnak majd belőle egy sztárt. Merthogy Kokó alapvetően nem sztáralkat. Ami Hamedtől poénos, Istvántól visszatetsző. Kódlicetjóvinonlicetbóvi. István nyilván utálta, hogy Kokót sztárolták. De - mivel ebből is fog élni élete végéig, és világbajnok is akart lenni - más választása nem volt. Mivel már mindent elért (ok, hamedet nem verte meg) talán az lesz a legjobb, ha megint István lesz belőle, az anyja és nem a média gyereke. Még talán nem volt annyit a szaros reflektorfényben, hogy otthon ne tudna rendesen lezuhanyozni.

A kiütéskor automatikusan megsajnáltam őt. Már nem sajnálom. Biztos vagyok benne, hogy hasznos volt, hogy kiütötték. És nem azért, mert még jobb boxoló lesz belőle. Igazság szerint magasról szarom le, hogy milyen boxoló. Egy szimpatikus magyar sportember. Számomra.

üdv.,

Nyomkereső

viktor- Creative Commons License 2001.06.17 0 0 179
Szerintem nem lesz sokáig nála az öv. Nagyon jól kihasználta Kovács könnyelműségét, de azt hiszem ennyi. Igazából nem láttam benne semmi extrát, ami egy embert nagy bajnokká tehet.
Előzmény: nekrofil (175)
extasee Creative Commons License 2001.06.17 0 0 177

szerintem nem hosszutávú, de a managerei biztosan gyengus ellenfeleket próbálnak keresni neki...
vagy legalább olyanokat akik "fekszenek" neki...

KOKO feküdt a stilusának ma este...
de CSAK MA... remélem

Előzmény: nekrofil (175)
Tamás000 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 176
Inkább te is hajtál bele a dunába egy skodával, végül is a te gennybálványodat kellett a padlóról fölmosni! Most aztán mehet lakóparkot reklámozni! Meg mr.muscle lefolyótisztítót!!
Előzmény: RAMBO (174)
nekrofil Creative Commons License 2001.06.17 0 0 175
:)

inkabb KOKOrol beszelgessunk, es a szimpatikus argentinrol

Szerintetek van eselye a kis argentinnak tovabbi sikerekre (ertsd: ove marad e hosszu tavon a cim, vagy 1 meccses bajnok?)

Előzmény: hackett1977 (173)
RAMBO Creative Commons License 2001.06.17 0 0 174
Nem, gyökérkém, a három nulla rád utal. Ez vagy te.

Bekaphatod Peron mumifikált faszát is, hogy jobban teljen az estéd! Jó étvágyat hozzá!

Előzmény: Tamás000 (171)
nekrofil Creative Commons License 2001.06.17 0 0 172
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9034254

Ha ezt a topicot elolvasod, rajossz; igen:))

Előzmény: Nyomkereső (169)
Tamás000 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 171
Már megvolt, sőt a winfos hátterem már argentín zászló, a winfos indításánál meg az argentín himnusz szól!

Te kis buzi köcsög! Mamakedvence!!

a 3db 0 meg 2000-re utal.

Előzmény: RAMBO (166)
ezekiel 2517 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 170
Ezt inkább nem kezdem el magyarázni, mert már ahhoz is vagy 100 hozzászólásnyi kellett, hogy az iróniát felfogd benne.
Előzmény: hackett1977 (168)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.06.17 0 0 169
Te tényleg egy ilyennyire buta ember vagy?

ny

Előzmény: hackett1977 (168)
nekrofil Creative Commons License 2001.06.17 0 0 167
:)
en jot rohogtem rajta, es ittam 1 holsteint:)))
Előzmény: Degeczi (164)
RAMBO Creative Commons License 2001.06.17 0 0 166
Hát persze, kisfiam!

De minek magyarázzak valakinek, akinek három NULLA van a nickjében? Ezzel mindent leírtál magadról, te kis kárörvendő fasszopó. Bonts pezsgőt!

Előzmény: Tamás000 (160)
LaCk0 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 165
Magyarnak csak az nem drukkol, aki nem magyar.
Ezek szerint te valami szovjet féleség vagy, esetleg valami trinidad&tobagoi kotonszökevény.
Előzmény: Tamás000 (160)
Degeczi Creative Commons License 2001.06.17 0 0 164
Nem, nem errol van szo.
Reklam, celzott kozonsege a sorivo ferfiak. Akik a merkozesre nyilvan mar joreszt "fol is keszultek".
A meccs nagy, hatalmas csalodas.
Meg magukhoz sem tertek, mar kiabal a jokedvu reklamhang, miszerint egy magyar sorgyarto gratulal a gyoztesnek.
A kozonseg meccsen mutatott hozzaallasat gondolom nem kell minositeni. Azonban ok a tipikus celszemelyek!

Szerinted ez a reklam nem siklott felre? Szerintem baromira.

Ha nem lett volna magyar egyik resztvevo sem, akkor minosithetnenk szimplan sportszerunek. Jobban jartak volna ha legyartanak egy "gratulalunk Koko ujabb sikerehez" szovegu bejatszast, amit azonban csak opcionalisan kernek levetiteni.

Előzmény: nekrofil (148)
nekrofil Creative Commons License 2001.06.17 0 0 163
:)

koszonom. OK, nem is varok toled elnezest. Es szerencsere azert latszik, hogy anglia a kedvenc orszagod, az ottani kultura meg rad is hatassal volt:)

Shalom veled

Előzmény: hackett1977 (156)
geyza_d Creative Commons License 2001.06.17 0 0 162
"a borsodi gratulal a gyoztesnek"

Ezzel a baj az, hogy a mondat röhögve, de legalábbis harsány mosolyt sejtetve hangzik el a reklámban, ami azért a közvetítés végén ma kissé disszonáns volt...

Előzmény: Degeczi (145)
ezekiel 2517 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 161
Ezek után igazán hiteles a felháborodásod.
Előzmény: hackett1977 (156)
Tamás000 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 160
Jogom van annak drukkolni, akinek akarok!!!

Nem?

Pőcsarcú szartalicska!!

Előzmény: RAMBO (159)
RAMBO Creative Commons License 2001.06.17 0 0 159
Elmész te a picsába!
Előzmény: Tamás000 (158)
Tamás000 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 158
Én mindig ellene drukkoltam, nekem kezdettől fogva unszimpi volt. Csak ez első ellenfelei annyira piskóták voltak, hogy azoknak esélyük sem volt.
Előzmény: extasee (155)
nekrofil Creative Commons License 2001.06.17 0 0 157
ez igy van!!!!!
Előzmény: Timót (154)
extasee Creative Commons License 2001.06.17 0 0 155

A sok savanyú, okoskodó hozzászólónak (nem mindenkinek) pedig annyit, hogy ha tegnap irták volna le mindezt akkor TALÁN még HITELESNEK is TÜNHETTEK VOLNA!!!

igy viszont csak merö okoskodás... nevetséges ...
Tisztelet a kivételnek...

Timót Creative Commons License 2001.06.17 0 0 154
Üdv Mindenkinek!

Most itt nem igazán Kokóról akarok írni, ő egy nagyon jó bokszoló, még akkor is, ha egészen eddig nem tudhattuk, mire képes a profik között, ha komoly ellenfelet kap. Ma kapott egy nevelő hatású pofont egy nagyon szimpatikus ellenféltől, akinél egyébként jobb, de akit kissé lekezelt. Semmi gond.

Amit főleg nem bírtam az egész Kokó-mizériában: a "győztes mellé állunk" hozzáállást. Nem a közönségre, hanem a médiára gondolok. Kokó pénzt hoz, nézettséget hoz, és egy kicsit mi is megfürödhetünk a dicsőségében, ezért minden gusztustalanságra kaphatók vagyunk. Nagyon megmaradt bennem például a tavaly ilyenkori, Robinson elleni EB-döntőről a riporter következő megnyilvánulása: "Robinson csak nyolc általánost végzett. Ezt rosszul tette, mert ha tudta volna, hogy így Kokóval kell találkoznia, biztos inkább továbbtanult volna." No comment, szerintem ebben minden benne van.

Vagy például: miért kell 25 féle sz*-t vele reklámozni, miért nem elég 1-et vagy max 2-t? Az Egerszegi vagy a Kovács Ági-féle reklámoktól senkinek sem lehetett herótja, sokkal kultúráltabban csinálták.

Egy szó, mint száz: szurkolok Kokónak, hiszek abban, hogy a mai vereségétől még jobb bokszoló lesz, DE: egyáltalán nem fogom bánni, ha most majd nem fog a vízcsapból is ő folyni + a média is talán jobban a helyén kezeli majd: nem össznépi Jolly Jokerként, hanem ami eddig is volt - sportolóként.

Kösz' annak, aki végigolvasta.

Timót

nekrofil Creative Commons License 2001.06.17 0 0 152
azert egy "bocs" jol esett volna, de mind1:)
Előzmény: hackett1977 (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!