Keresés

Részletes keresés

Wolfy Creative Commons License 2004.05.16 0 0 911
sziasztok!

nalam fent van a Winds of War is, de ha veletlenul kompatibilitasbeli problemak lesznek, akkor leszedem, es csak GS-t teszek fel :)

akkor ma ejfel utan szerintem alljunk neki, aztan probaljuk ki megy-e a dolog :)

FlyNN Creative Commons License 2004.05.16 0 0 910
Talán a GS 3.0-sat. Az a legújabb, nem?

http://heroes.hardwired.hu

Előzmény: Kevin (909)
Kevin Creative Commons License 2004.05.16 0 0 909
Milyen patch-et rakjunk fel?
Vissai Creative Commons License 2004.05.15 0 0 908
Ja, jó. Nekem meg van már ickúm, bibbííí. :)
Előzmény: Kevin (907)
Kevin Creative Commons License 2004.05.15 0 0 907
Az nekem is van.
Előzmény: Vissai (906)
Vissai Creative Commons License 2004.05.15 0 0 906
Most kaptam infót egy bennfentestől (Wolfy :), h multihoz kell Gathering Storm is. Ami nekem akad éppenséggel.
Előzmény: Kevin (905)
Kevin Creative Commons License 2004.05.15 0 0 905
Nekem a harmas mar nincs meg, meg nehez lenne visszaallni a negyesrol. Legyen a negyes alapjatek. De nekem csak a jovo het jo. Meg kellene majd segitseg, hogyan kell beallitani a multiplayert..
Előzmény: FlyNN (903)
Wolfy Creative Commons License 2004.05.15 0 0 904
hoi

az ejfel utan, az nem eleg keso ejszaka? :)
ha nem, akkor mikorra gondoltal?

amugy ircen is dumalhatunk, mondjuk menjunk a #heroes.hu csatornara az ircneten. ott minden mast meg tudunk beszelni. ok?

Előzmény: Vissai (902)
FlyNN Creative Commons License 2004.05.15 0 0 903
Akkor használj MSN-t vagy valami IRC klienst. :)

Azért tisztázzuk le előre, mivel játszunk.
Én speciel az alap 4-et favorizálnám (ha tudnék netes multit indítani), mivel a 3-at és kiegészítőit kicsit már unom, a 4 kiegészítő(i?) meg nincsenek meg.
De játszhatunk az alap 3-mal vagy annak bármelyik kiegészítőjével is. Szerintem az Armageddon's Blade a legjobb ezek közül.

Csak gyeeeeeeerteeeeeeek mááááááááááár!!!!!
Heveny Heroes multi hiányom van. :)

Előzmény: Vissai (902)
Vissai Creative Commons License 2004.05.15 0 0 902
Nah. Nekem késő icaka a jó, mert egyébként nincs gépidőm. Bár ez lehet, h változik a jövő héttől.

ICQ-t nem használok. :)

Előzmény: Wolfy (901)
Wolfy Creative Commons License 2004.05.15 0 0 901
hali

ma este ejfelkor keressetek a 30405158-as icq szamon. megprobalunk osszehozni egy partit...:))

FlyNN Creative Commons License 2004.05.14 0 0 900
Nekem szinte bármelyik nap jó este 7 után. Szombaton úgy du. 1-től, vasárnap meg bármikor. :)
Előzmény: Kevin (899)
Kevin Creative Commons License 2004.05.13 0 0 899
En is benne lennek.

ICQ: 56001009

De az idopontot jo elore egyeztetni kellene :)

FlyNN Creative Commons License 2004.05.13 0 0 898
Na skacok, akkor pls contact me. Én már nagyon nyomnám neten hús-vér player-ek ellen. :)

ICQ: 153069267
IRCnet: #quiddity
E-mail: flynn@freemail.hu
Homepage: quiddity.uw.hu

Vissai Creative Commons License 2004.05.12 0 0 897
Jaja. :)

Még soha nem játszottam ember ellen, érdekes lenne kipróbálni.

Wolfy Creative Commons License 2004.05.12 0 0 896
haaat, azert az a repuleses otlet az nem kicsit lenne durva, nem veletlenul szedtek ki a 4. reszbol a fly-t es a dimension door-t. :)
a multiplayer meg szerintem nalam ment rendesen. bar nem tudom, mert egy ideje mar nem volt fent a jatek. viszont ha valamelyik ejjel valakinek lenne kedve multizni, az nem lenne rossz. jo reg jatszottam vele amugyis, nem artana egy kis felelevenites. :))
Előzmény: FlyNN (894)
Wolfy Creative Commons License 2004.05.12 0 0 895
azt irtak is, hogy bar egyszerre lehet lepni, azert marad korokre osztott, nem lesz real-time. es ez szerintem is igy van jol.
az FPS az meg szeritem - szerencsere - eleg irrealis, remelem nekik sem jutott eszukbe :D
Előzmény: Vissai (893)
FlyNN Creative Commons License 2004.05.11 0 0 894
Bocs, rosszul értelmeztem a mondatodat. Tény, hogy jókat sebez a Fire Shield-je, de ugye ennek ő eleve a dupláját szopja be. :)

Azon gondolkodtam, hogy milyen érdekes lenne, ha a repülő lények tényleg repülnének, és a térképen sem kellene nekik az úton/szárazföldön bóklászniuk, meg nem hatnának rájuk a terepviszonyok (mit érdekli a sárkányt, ha mocsár van alatta). Mondjuk ez akkora táp lenne, hogy csak úgy lehetne megvalósítani, ha mindegyik vártípusnak lenne egy nagyon ütős madárkája.

Más: nektek működik a multiplayer patch? Nekem rohadtul nem.
Kéne vennem egy orig. H4-et, hogy használhassam?
Naggyon játszanék már vele neten. :)

Előzmény: Vissai (889)
Vissai Creative Commons License 2004.05.11 0 0 893
Hááát... ne legyen realtime, maradjon körökre osztott, ez nekem fontos.
Állítólag a különböző heroes-fanokkal karöltve (már amennyire) tervezik a játékot. Ez ügyben meg attól félek, hogy úgy tesznek, mintha, aztán meg tojnak a javaslataikra.
Meg azt is mondták a fejlesztők, hogy olyan játékot szeretnének, ami minél szélesebb körnek tetszik -- nehogy megspékeljék nekem FPS-elemekkel.

Satöbbi.

Előzmény: Wolfy (892)
Wolfy Creative Commons License 2004.05.11 0 0 892
hoi

hat igen, ez vegre mar valami kis informacio. bar tenyleg csak kicsi. :)

en amiatt aggodom, hogy az "inkabb strategia lesz mint RPG" mondat mit takar. azert nem szeretnem, ha "1-2 RPG elemmel megspekelt strategiat" csinalnanak belole...

viszont az, hogy multiplayerben valoszinu egyszerre lehet majd lepni, az korrektul hangzik. eddig mindig a sok varakozas olte meg a multi jatekot szerintem

Előzmény: Vissai (891)
Vissai Creative Commons License 2004.05.10 0 0 891
Az Ubisoft valami ET3 (?) játéka után fogja bejelentei állítólag, hogy majd lesz.
A "majd" annyit jelent, hogy idén nem, egyelőre az állítólagos tervezett időpont 2005 májusa.

Az már tuti, hogy 3d-s lesz, a hősök valszeg eltűnnek a csatatérről, vadiúj városok lesznek, teljesen testreszabhatók; a skillrendszer is meg fog változni, de nagyon (állítólag).

Ha valakit nagyon érdekel, lefordítom a Celestial Heavens idevonatkozó részeit.

Zser Creative Commons License 2004.05.10 0 0 890
Az 5ről vki vmit?
Vissai Creative Commons License 2004.05.03 0 0 889
Ezt még mindig nem értem. Pedig nem mondhatod, hogy nem szántam rá elég időt. :))

Hhogy "csak a tűzalapúakét"?

Mindenkinél sebez a fire shieldje (kivéve Black Dragont és már Efereeteket).

Engem leginkább az képeszt el, h Efereet még a Fire Diviner classt meg a hasonszőrűeket (tűzalapú lényeket) is sebzi. Az odáig oké, hogy ő maga immunis a főnixpipire meg a Black Dragonra 2. célpontként - sőt, ezt el is várom tőle.

Előzmény: FlyNN (884)
dany82 Creative Commons License 2004.05.03 0 0 888
Örülj neki!

Tedd vissza a 3at és élvezd a játékot... Soha még egy jó játékot nem rontottak el annyira, mint a heroes szériát ezzel a 4. résszel. Sajnálatos... Pedig a 3 milyen csúcs volt...

Thug Angel

Előzmény: john cooper (886)
FlyNN Creative Commons License 2004.04.29 0 0 887
Megtaláltam, innen többek között ezt is le lehet tölteni. H4 Unpacker néven fut a kicsike. :)
Előzmény: Wolfy (885)
john cooper Creative Commons License 2004.04.29 0 0 886
Ujra telepitettem WinXP-t csak Heroes kedveert de nem lett jo, ugyanazt kiirja :/

szal a win reinstall es a virus leirtas otlet kilove :((

Wolfy Creative Commons License 2004.04.29 0 0 885
hali
en valahol lattam egy tool-t, amivel ki lehetett tomoriteni a h4 nagy, betomoritett file-jait (azokban van minden, sok kis file-ban), de mar azt sajna meg nem mondom honnan szedtem ezt le...
probalj rakeresni, hatha meglesz
Előzmény: FlyNN (882)
FlyNN Creative Commons License 2004.04.28 0 0 884
Azt tudtátok, hogy az Efereet a neki okozott damage felét sebzi fire shielddel? Nekem tök új volt.

Csak a tűzalapúakét. Fire spellek nem hatnak rá, sem a Dragon/Phoenix breath attackja, ha ő a másodlagos célpont.

Előzmény: Vissai (883)
Vissai Creative Commons License 2004.04.27 0 0 883
Nnna. Volt itt valakinek problémája azzal, hogy milyen sorrendben jönnek sorra harcban az egységek.
Nem speed szerint, hanem hogyaszondja.
Veszi először a pozitív morálúakat, azok között a sebesség dönt.
Aztán a neutral morálosokat, azok közt is a sebsség dönt.
Végül a negatívokat, sebesség szerint.

Azt tudtátok, hogy az Efereet a neki okozott damage felét sebzi fire shielddel? Nekem tök új volt.

FlyNN Creative Commons License 2004.04.27 0 0 882
Tudja valaki, hogy lehet kinyerni a zenéket a játékból? Rohadt idegesítő, hogy játék közben nem játssza végig a számokat, hanem minden térkép/városváltásnál újat kezd. :(

Ha meglennének mp3-ban, csak bevágnám őket loop-olva a Winampba, játékból letiltanám, oszt go. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!