Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2002.09.06 0 0 71
szerintem a lány részben tehet arról ami vele történt!
ez veszélyes játék!
John Doe3 Creative Commons License 2002.09.06 0 0 70
Minden irónia nélkül, és teljesen komolyan: fogadd ôszinte együttérzésemet! A barátnôd (?) aranyos, klassz csaj, akinek durván visszaéltek az empátiájával. Amitôl legjobban viszolygok, az az agresszió. Ha én lettem volna bármelyik fiú helyében, a megfelelô események hasonló szekvenciája mellett is végtelenül örültem volna és hálás lettem volna neki. Valszeg egy pillanat alatt teljesen belezúgtam volna (ismerem magam). Nemhogy még bántsam!
Előzmény: Holdfény árnyék (69)
Holdfény árnyék Creative Commons License 2002.09.05 0 1 69
Bár tudom, hogy az egészet magamnak köszönhetem, mégis azt mondom, nem érdemeltem ki azt, ami velem történt pár éve a Balatonnál. Elcserélnék egy-két itt olvasott kellemetlen élményt rá.
Épp nem volt barátom - akkor már két hónapja - és a szüleimmel nyaraltam egy céges üdülőben. 22 évesen az ember lánya nincs különösebben összeláncolva anyucival-apucival, és én sem voltam másképp. Este 9-10 óra körül lementem fürdeni a tóhoz, persze egyedül, anyámék nem kimondottam éjszakai baglyok. Ilyenkor persze a ember lánya fantáziálgat, hogy hú mi lenne ha...meg macsó...meg szép test...meg titkos kéjelgés, meg minden. Különösen, ha hónapok óta senki nem volt az életében. Elég hullámos volt a víz és kicsit fújt a szél, de nem volt hideg. Amennyire látni lehetett egyedül voltam a partszakaszon, de azért besétáltam egy horgászstégig és ott vettem le a fürdőruhámat. A víz nem tul magas itt, hisz déli oldal (képzelem, most milyen lehet). Szóval miután feltettem a ruhámat egy stégre, elindultam befelé. Sokat nem lehetett már látni, de mégis kirajzolódott előttem két alak, akik épp kifelé jöttek a vízből. Két fiú volt. Nem voltak macsók, nem volt szép testük, inkább olyan kisfiús alakúak. Azt láttam, hogy kölykök, legalábbis fiatalabbak nálam. Kb velem egymagasak lehettek és hangosan nevetgéltek. Persze bennem rögtön felülkerekedett a "tapasztalt nagy nő", és jól megnéztem őket ahogy elmentek mellettem. Talán rájuk is nevettem, de igazából erre nem emlékszem. Már túljutottam rajtuk, mikor az egyik utánam szólt: "Nem akarsz az érettségi ajándékom lenni?". Hangosan felnevettem, megálltam és megfordultam én is. "Olyan jól sikerült, legényke?" mondtam. Ők már lassan közeledtek felém, de látszott, hogy semmi rosszat nem akarnak. Inkább tétovák voltak. Merev elutasításra számítottak, vagy ignorálásra. Közel értek és láttam, hogy rajtuk fürdőnadrág van. Kicsit szégyenlős lettem így ezért letérdeltem a vízbe, ami így nyakig ért nekem. Ők is leguggoltak/letérdeltek és úgy folytattuk a beszélgetést. "Azért olyan jól nem sikerült, de átmentem" mondta szinte szégyenkezve. "Mind a ketten átmentünk." mondta a másik. Soha nem voltam még két fiúval és komolyan mondom elkezdett igatni a dolog. Persze alaposan lehűtöttek mikor az egyik azt mondta, hogy "Neked adjuk a szüzességünket" ekkorra már egészen közel araszoltak hozzám. "Biztos megérdemlem én azt?" kérdeztem. "Várj csak!" mondta az egyik, a véznább, és a víz alatt belemarkolt a fenekembe. "hülye" mondtam és elkezdtem kifelé szaladni, bár igazából nem fogtam menekülőre, mert nagyon kíváncsi voltam. Nem tudom elmagyarázni és visszatekintve én sem értem magam. Ők is szaladtak de csak úgy immel-ámmal. Nem akartak elkapni, de talán azt sem akarták, hogy a másik azt gondolja róluk, hogy nem elég macsók. Szóval ha fürdöruha van rajtam simán kimegyek a partra és hazasétálok. De fel kellett másznom a stégre érte. Mikor onnan visszanéztem, láttam, hogy begyorsítanak ők is és nevetnek. Nem gonoszul, hanem inkább izgatottan. Még a bugyit sem tudtam felvenni és már fenn is voltak ők is. A fürdőgatyájuk már nem volt rajtuk. Szerintem a lépcsőre tették. Mindkettőjük ágaskodott már. Az egyiknek sokkal nagyobb volt a pénisze mint a másiknak. Most láttam, hogy tényleg alacsonyabbak nálam és véznák is voltak. Arra gondoltam, hogy ha az egyiket belököm a vízbe, a másik nem is merne ellenkezni és el tudnék szabadulni. De nem akartam. Kívántam őket. Izgatott az ismeretlenség, a sötét és valahogy a szél zúgása a nádasban. Leültem a sarkamra. "Na most mi lesz?" kérdeztem mert láttam, hogy tanácstalanul ácsorognak. A nagyobb farkú odalépett és a fejemhez dörzsölte a vesszőjét és közben megmarkolta hátul a copfomat. Nem szólt semmit. Pár másodpercig még csinálta ezt, aztán elengedett és hátralépett. Néztem őket, ők is engem. Tanácsalanok voltak. Midkettőjük égnek állt, szinte rezgett. Gondoltam meglépem az elsőt: "Hogy kell viselkednie egy érettségi ajándéknak?" Erre a nagyfarkú (bocs de nem tudom a nevét), hirtelem hozzám lépett és hanyatt lökött. "Szopni fogsz." Erre a másik is odalépett és lenyomta a tarkom a deszkára. A nagyfarkú közben a hasamra ült és a mellemet markolta. Nem volt jó, de durva sem. Olyan ügyetlen. A kicsif. próbálta a számba tenni a péniszét(Én hülye már nyitottam) de a nagyf. rászólt: "Várj előbb én akarom". Akicsif szinte átszaladt a lábam közé és éreztem hogy széthúzza a térdemet. A nagyf. még mindig a hasamon ült és két kezével erősen leszorította a vállamat. Gondolom azt hitte szökni akarok. Nem akartam, de már kezdett elmenni a kedvem az egésztől. A nagyf. folyamatosan lenyomva tartva elkezdett ülőhelyzetben araszolni felfelé. A kicsif. közben valamit ügyetlenkedet mert hirtelen fájdalmat éreztem, amitől dobtam egyet magamon. Épp azt akartam mondani, hogy "óvatosabban mert így fáj", amikor a nagyf, aki kb a mellem magasságában járt már, felordított, hátrahajtotta a fejét és a nyakamra élvezett. Nem tudtam most mi következik. A kicsif. abbahagyta a matatást és felállt mellőlem. A nagyf. még mindig a mellkasomon térdelve lenézett rám és mosolygott. Épp vissza akartam mosolyogni és mondani, hogy "van ilyen", de ekkor hirtelen elkomorodott, megszorította két kézzel a nyakam és azt mondta szó szerint:"Ez miattad volt, te kurva! A faszér' mocorocsz?!"
Rettenetesen megijedtem. De ahogy elöntötte a düh, úgy abba is maradt. Felállt ő is és nézte a vizet. Pár percig még feküdtem ott és hallgattam a nádas suhogását, majd felültem. Nem szóltak hozzám. A nagyf. háttal állt nekem, a kicsif egyfolytában nézett, de erekciója már nem volt olyan feszes. "Most rám haragszotok?" kérdeztem mert méltatlannak és megalázónak éreztem a helyzetet. A nagyf. meg se fordult. "Nem." Mondta a kicsif., de ennél többre tőle sem futotta. Éreztem ahogy a sperma már a combomnál csurog. Hideget érzetem azon a helyen ahol már végigfolyt, mert a szél is feltámadt. A nyakam táján már egészen rám száradt. Felálltam, lementem a lépcsőn és lemosakodtam. Lassan mosakodtam és közben néztem őket. A nagy még mindig a vizet nézte. Csípőre tett kézzel állt már vagy 5-6 perce, a kicsi meg engem figyelt. Markolta a farkát, de úgy látszik egyedül nem mert jönni. Kértem, hogy adja le a fürdőruhámat. Már épp mozdult érte mikor a nagyf. ennyit mondott neki:"Ne!" Vártam, hátha mégis leadja, de aztán kiderült, hogy egyértelműen alárendelt szerepe van ebben a haveri párosban. Felálltam a negyedik vagy ötödik lépcsőfokra, ahonnam már elértem a ruháimat, majd lementem a lépcsőn. Ekkor a nagyf. két lépés után a stégről egyenesen mellém ugrott a vízbe és ugyanazzal a lendülettel a hajamnál fogva lerántott a víz alá. Éreztem hogy itt most valami nagyon rosszra fordult. Teljesen leblokkoltam, és ahelyett, hogy belemartam volna valahol, görcsösen szorítottam a fürdőruhámat. Nem tartott sokáig lent. "Ugye nem sikoltasz, ribi?" kérdezte, és érdekes módon bennem csak ezután merült fel ez, mint lehetőség. "Nem, de engedj el!". Hátam mögé került, a jobb kezével a nyakamnál átkarolva hátrahúzta a fejemet, a bal kezével pedig a lábam közé nyúlt. Éreztem, ahogy hozzámdörzsöli az ismét üzemképes farkát. Éreztem, hogy nagyon nagy és tudtam, ha így most belém hatol, az rettenetesen fog fájni. Aztán elengedett megint. "Na mászás vissza! Ígértél egy szopást nem emlékszel?" Bátorítóan mosolygott, de ez már álarc volt. Felmentem a stégre, túl akartam lenni rajta. Fent megint elkapott hátulról és pillanat alatt a földre vitt, hanyatt fordított és a mellkasomra ült. Rögtön a számba tette és nagyon durván fogta a hajamat. Közben a kisf. minden matatás nélkül belémhatolt, de szinte ugyanabban a pillanadban már vette is ki és elélvezett. Pár cseppje a nagy talpára fröccsent aki ettől káromkodni kezdett és egészen tövig nyomta a számba. Hirtelen leszállt rólam és a kisf. felé fordult. Azt hittem, most le tudok lépni, az sem érdekelt, hogy csak a parton tudom felvenni a fürdőruhát. De csak a feltérdelésig jutottam, mert a nagyf. hátulról rám vetette magát és megint letepert. A fejemet közben belevágta a stégbe, amitől a homlokomon kiserkent a vér. Érdekes, hogy akkor nem fájt. A hátamon fekve a lábaival befurakodott a lábaim közé. A kezeimet hátracsavarta és a bal kezével a hátamhoz szorította őket. Hirtelen úgy éreztem, nem tudja mit csináljon, de ekkor belémhasított a fájdalom, mert durván benyúlt a fenekembe. Szerintem több ujját is bedugta. Felsikoltottam és próbáltam szabadulni. Rámfeküdt és elélvezett a hátamra. Éreztem, ahogy fröccsen a spermája. Nagyon meleg volt. Tudtam hogy baj lesz. Egy pillanatig nem mozdult, majd hátrahúzta a fejem a hajamnál fogva, és odacsapta a stég deszkájához. Elkezdtem sírni. Felálltában még tenyérrel rácsapott a fülemre. "Faszszopó kurva vagy, erre vagy csak jó" mondta és lemászott a stégről." A kisf. szótlanul követte. Elmentek.

Itt el kell mondjam, hogy csak a hitelesség kedvéért meséltem el egyes szám első személyben a történetet. Valójában a dolog a legjobb barátnőmmel esett meg. Itt-ott - főleg az elején - a valószerűség miatt cizelláltam egy kicsit, de a történet igazi. Rendőrségi ügy lett belőle, de az elkövetőket nem kapták el végül. A vád ismeretlen tettes ellen - azt hiszem - 8 napon belül gyógyuló testi sértés okozása volt, de ebben nem vagyok biztos. Nemi erőszakért - a barátnőm magatartása miatt - nem emeltek vádat.



Battles In The North Creative Commons License 2002.09.05 0 0 68
lehet volt már 14 is, csak 12-nek nézted, velem is előfordult már
Előzmény: APUKÁM (66)
ldy Creative Commons License 2002.09.05 0 0 67
Mégpedig mi? :-)) Merthogy ő még csak 12 éves!!! A gondolataidért vajon elitélhetnek-e?
Előzmény: APUKÁM (66)
APUKÁM Creative Commons License 2002.06.26 0 1 66
Elsüllyedt topicok felélesztésére esküdtem...
Itt a nyár, s hol lennének erotikus élményei az embernek, ha nem a strandon. Szóval két hete a Balcsinál voltam, próbáltam olvasgatni a nôm mellett, de ez sosem megy, az ember szeme a bötű helyett állandóan más ingerekre reagál. Este hat körül már sokan szedelôzködnek hazafelé, melletünk anyuka, nagymama, egy két éves pisis és egy legfeljebb 12 éves lányka. Anyuka kiadja a parancsot, mindenki öltözzön át. Kispisisrôl lerántják a nacit, a kis nimfa szégyenlôsen törülközôt teker maga köré. Ül a pokrócon, combjai felhúzva és így húzza le magáról a bugyit. A nap épp oda tűz, s láss csodát: egy FELNÔTT nô barackja vigyorog rám a combjai közül, selymes fekete szôrrel borítva. Fura érzésem támadt....
Előzmény: GHETTOBOY (65)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.02.28 0 0 65
Nyáron történt!Haverokkal strandra mentünk.Berúgtunk(a melegben ez nem is olyan nehéz)aztán irány viz!Én nagyon készen voltam,a többiek ugráltak én csak ültem a vizben!Nem volt erőm kimenni wc-re,hát belepisiltam a vizbe!Mellettem ült egy csaj aki valahogy észrevette ezt.Megszorította a gyíkom és azt mondta hogy nem illik ilyet csinálni!
Nem túl erotikus,de nekem állat volt!
Vizicsoda Creative Commons License 2002.01.22 0 0 63
Ekszel,
Te tényleg láttál is valamit akkor ott, vagy az "Erotikus fantáziáink" topic-ba akartál volna hozzászólni? Ha láttál valamit, akkor lécci számolj be a részletekről a T. topictársaknak!
VCs
Előzmény: Excel (62)
Excel Creative Commons License 2002.01.22 0 0 62
Hát igen, a zánkai parton sokminden megtörténik :)))
Előzmény: Vizicsoda (60)
Alfa Hold Creative Commons License 2001.10.15 0 0 61
Hát ez jó egy nagy derék baromság! Ecsém.
Előzmény: Vizicsoda (60)
Vizicsoda Creative Commons License 2001.10.05 0 1 60
Egy hétig nyaraltunk új barátnőmmel a Balaton partján, ezalatt számos erotikus élményt szereztünk egymásnak - a strandon is.
Egyik reggel korán kimentünk a strandra és a ragyogó napsütésben közvetlenül a parton telepedtünk le, ahol nem volt senki. Legközelebb - tőlünk távolabb - a bejárat közelében a pénztárnál és a büfé környékén volt egy-két emeber, akik nem figyeltek oda kibontakozó akciónkra, pedig elég jól láthatták volna, ahogy egymásnak esünk. Néhány perc múlva már semmilyen ruhadarab nem fedte egyetlen tetrészünket sem, és pillanatok alatt vad kefélésbe fogtunk. Annyira izgalmas volt, hogy bármikor, bárki észrevehet, hogy én is és barátnőm is gyorsan és sokszor egymás után elélveztünk. Ezek után mindketten meztelenül mentünk be a vízbe és az első strandvendégek közeledtéig ott folytattuk egymás ölelgetését. Amikor kijöttünk a vízből, már kezdett benépesülni a part, valószínűleg többen észrevették, hogy meztelenek vagyunk, de szerencsére nem szólt senki - felvettük fürdőruhánkat.
szexinet888Z Creative Commons License 2001.10.04 0 1 59
Nem éppen strand, hanem a Gellért fürdő fedett része. Egyedül mentem ki úszni, és pihenésképpen beültem a melegmedencébe. Vasárnap lévén, jó sűrűn ült ott a nép. Mellettem egy nagy darab hapsi. Egyszer csak érzem, hogy szép lassan a combom közé csúszik a keze. Nagyon jól esett. Valahogy nem számítottam ilyen élményre, és a váratlan dolgok mindig nagy hatással vannak rám. Ott, a tömeg közepette szépen simogatta a fürdőbugyin keresztül a lábam közét. Isteni volt. Más esetben is történt már hasonló próbálkozás velem, de addig még mindig undorított. Ezt viszont a legkellemesebb erotikus élményeim között őrzöm. Nem győztem a víz felszínén takargatni a kezemmel, amit ő a medence alján velem művelt. Valami lépcsőfélén ültünk, jól hozzám tudott férni. Én óvatosan hozzáérintettem a lábujjaimat - már nem emlékszem pontosan, hogy a lába mely részéhez, vagy esetleg még cikibb helyen? (Jó régrn történt mindez.) Ő végül a kezével a bugyim alá nyúlt... simogatott. Ekkor nekem még nem volt igazi szexkapcsolatom senkivel. Fantasztikus élmény volt. Ezen a ponton azonban ellöktem magam a lépcsőtől, és elúsztam. Lüktetett minden porcikám, ahol a keze járt előzőleg. Ő követett. Átmentem a hideg medencébe, úszni kezdtem. Ő csak a parton járkált a nyomomban, látszott, hogy folytatást remél, mondjuk egy kabinban. Azután elmaradt mellőlem.
Érdekes, hogy ellenszenves külsejű, kéjenc kinézetű pasas volt, mégis ez a kis, viszonylag jelentéktelen eset meghatározó élményem maradt.
Utána napokig, hetekig folytattam képzeletben a történetet, miközben kézzel kielégítettem magam. Gondolatban megengedtem, hogy bedugja ujját /ujjait/ a megfelelő nyílásomba, ott a sok ember szomszédságában, és alaposan felizgasson, talán ki is elégítsen. Azután a kabinban élesben folytattuk volna. Beleültem volna a nagy, vastag, merev farkába, csókolózva, ölelkezve keféltünk volna sokáig. Hatalmas orgazmusokat éltem át otthon hetekig, erre gondolva, és sajnáltam, hogy az ember nem mer ilyesmit megtenni a valóságban...
A vízben való *bujálkodás* különben is nagyon izgatja a fantáziámat, serdülő koromban sokat fantáziáltam uszodai meztelenkedésekről, tapizásokról, bokrok alatti titkos, izgalmas dugásokról.
De ez már félig más topicba tartozik...
Előzmény: Come back (56)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.21 0 1 58
Mondjuk nem most történt a sztori, hanem hat éve, de azért elmesélem.

Görögországban nyaraltam egy barátnőmmel kettesben. Monokiniztünk a tengerparton és fotózgattuk egymást. Egyszer csak odajött egy srác és mutogatva elmagyarázta, hogy ő szívesen fotózna bennünket, hogy együtt is legyünk a képeken.

Mi odaadtuk a fényképezőgépet /bár bevallom egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy elrohan vele :)/ Lényeg az, hogy nagyon belejött a fickó és egyre bátrabban mindenféle pózokba igazított minket és hát hogy is mondjam... tevékenységének szemmel látható jelei mutatkoztak a fürdőnadrágja dudorán... :)

szexmanias12 Creative Commons License 2001.08.21 0 0 57
Sziasztok!Nekem is volt erotikus élményem strandon!Szóval strandon voltam a barátnőmmel akivel még csak 3 hónapja járok,és lefeküdtünk a füre egy olyan hhelyen, ahol még nem sokan voltak.Én mint mindig felizgultam rá, és elkezdtem simogatni.Majd félrehúztam a bugyiját és megujjaztam!Hát remélem senki nem látta!Aztán mondtam h vegyünk ki egy kabint. 400Ft volt, de megérte. Én térdeltem ő ült, csodálatos volt!Nektek is mindent megtesz a barátnőtök?, mert ő igen, ezért is szeretem nagyon!
Come back Creative Commons License 2001.08.20 0 0 56
Vagy csak nem jár senki a strandra...
fmartin Creative Commons License 2001.07.24 0 0 55
Mostanában nincs semmi erotikus a strandokon?
the-one Creative Commons License 2001.05.25 0 0 52
Hol? Én is nagyon erotikusnak tartom a meztelenül napozó nőket! :-)
Előzmény: Nudizó srác (51)
Nudizó srác Creative Commons License 2001.05.25 0 0 51
Tegnap megint nudiztunk egy nagyot közösen. Imádom nézni a barátnőmet, ahogyan meztelenül napozik mellettem. Gyerekkorom óta mindíg a meztelenül napozó nőket tartottam az egyik legerotikusabb dolognak a világon.
webvandor Creative Commons License 2001.05.23 0 0 50
Nudizó srác
OFF
Oksa, látom van önfegyelmed. Értékelem az ilyet.
Abban végülis igazad van, hogy egyes szavak mindenkinek mást jelentenek. De attól tök függetlenül, hogy mi az én véleményem a kurvákról, a ribanc KÖZFELFOGÁS szerint rosszabbat jelent egyes minoségi prostituáltaknál is.Még annyit, hogy, semmi bajom a prostikkal, csak nem szorulok rájuk, van jó szexkapcsolatom nem is egy. Tehát nem kell elszaladni a hamis következtetésekkel. Ennyi.

Részemrol veled a továbbiakban semmi bajom sincs, a többi hozzászólásodból egy bohó srácnak talállak, aki boldog, és van neki szexi csaja. Frankó. Ne hidd, hogy ezt elítélem.

ON
Hogy ne romboljam a topikot egy apró szerény saját élmény:
Régebben a Palán hátul, de még a sportpályák ELŐTT szexeltem a barátnommel. Nem nagy ügy, de azért nem annyira sokan csinálják. Na jó, nem voltak sokan, mert tavasz volt. De azért voltak néhányan arrébb. És persze nem volt nagy hajtás, csak csendes, hosszantartó dugás. Ezenkívül a fű még nem volt lenyírva, és kb 15 cm magas volt.

VÍzben az triviális. Legalábbis a melegben. De ahogy észleltem, azt sokan teszik.

Előzmény: Nudizó srác (44)
Nudizó srác Creative Commons License 2001.05.23 0 0 49
Igen az könnyen lehetséges. Múltkor nekünk is szerencsénk volt (10. hozzászólás), persze nekünk inkább azért, mert kevesen voltak.
Előzmény: Törölt nick (48)
Nudizó srác Creative Commons License 2001.05.23 0 0 47
A történetedet azért nem hiszem el, mert ránk azért rerndőrt akartak hívni a felháborodott (kis)mamák, mert csókolózni mertünk a játszótéren.
Előzmény: Törölt nick (46)
Nudizó srác Creative Commons License 2001.05.23 0 0 45
És a kezed szépen belelógott a bilibe, és felébredtél.
Előzmény: Törölt nick (43)
Nudizó srác Creative Commons License 2001.05.23 0 0 44
Kedves Webvándor!
Szerintem nagyon el fogunk térni a témától, ha folytatjuk. Annyit azért még leírok, hogy engem sem úgy kell elképzelni, mint aki megkérdez bárkit is, hogy "mióta vagy együtt a ribancoddal?" Hogy én minek szólítom a barátnőmet az a magánügyem, különben sem kell véresen komolyan venni a szeretkezés elött, után, közben elhangzó szavakat. A te hozzáállásodban és csak annyit látok, hogy lenézed a prostitúciót és a prostituáltakat, ha nem így lenne akkor mi zavarna abban a szóban, hogy "ribanc"? Remélem azért nem tartod magadat tökéletes embernek.
Előzmény: webvandor (42)
webvandor Creative Commons License 2001.05.23 0 0 42
hujenick
Ez mind nagyon szép, csak nem tudom miért nekem mondod. Egy pofon beígérése kisebb társadalmi veszélyességu, mint ha valaki (jelenesetben nudizó) a "szbaad véleménnyilvánítás jogán" otrombaságokat dumál. Ezzel a társadalmi légkört mérgezi miközben látszólag jópofa. Pedig nem az, csak nyegle, és nem érti, hol a határ. Már többen rászóltak, hogy enyhénszólva ízléstelen a ribizés a barátnojére, de o csak nyomatja tovább. A szövege a nácizmusról meg végképp ide nem illo ostobaság.

Egyébként szó nincs róla, hogy ÉN verekedős lennék. Az csak akkor lennék, ha az enyémre mondaná. A sajátjára azt mond amit akar, ha a csaja eltűri.(amiről megvan a véleményem, ahogy másnak is megvolt)

Csak arra figyelmeztettem, hogy VANNAK társaságok ahol az ilyesmiért lecsapás jár keményen. És azok nem fognak lelkizni, és a szabad véleménnyilvánításról is mások a meglátásaik.

Ígyhát remélem, nem rám vonatkozik, amit írsz..

Előzmény: hujenick (40)
Nudizó srác Creative Commons License 2001.05.23 0 0 41
Az, hogy mi ellen mivel lépünk fel mindíg a helyzettől függ. A nácizmus ellen sem lehetett volna humanista eszközökkel harcolni.
Előzmény: hujenick (40)
hujenick Creative Commons License 2001.05.23 0 0 40
webvandor: a velt vagy valos emberi butasaggal szemben nem az eroszakkal kell felvenni a versenyt...
Előzmény: webvandor (39)
webvandor Creative Commons License 2001.05.23 0 0 39
Nudizó srác
Hát azért csak vigyázz nagyon, mert a világ tényleg nem unalmas, és könnyen elofordulhat, hogy ha te mondasz ilyet hogy ribi valaki más barátnojére, például az enyémre, akkor 8 napon túl fogsz esetleg gyógyulni. Csak jóindulatúlag mondom....

Előzmény: Nudizó srác (38)
Nudizó srác Creative Commons License 2001.05.21 0 0 38
Kedves Kompot 67!
Ha valaki a barátnőmet valami miatt leribancozza, legfeljebb röhögünk rajta egy jót. Én ebben semmi sértőt nem találok. Unalmas lenne a világ, ha minden ember egyforma lenne.
Előzmény: kompot67 (35)
Manka25 Creative Commons License 2001.05.17 0 0 37
akkor biztosan az a magyarázat, hogy én nem vagyok az átlagnál nyitottabb...... nekem egyszerűen nem esett jól, még csak nem is imponált (sőt, kimondottan idegesített) a szituáció. és ha egy kellemetlen élmény fűződik valamihez, akkor azt nem szívesen ismétli meg az ember(lánya).
Előzmény: Romantique (34)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.17 0 0 36
>Végezetül máltaiul még mondott valamit,

Megköszönte.

Előzmény: the-one (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!