Keresés

Részletes keresés

zeuszka Creative Commons License 2001.05.18 0 0 41
ez hülyeség, te magad is tudod
Előzmény: krég (40)
krég Creative Commons License 2001.05.18 0 0 40
lófasz se ismeri őket, anélkül meg nem müköszik a nagyszimpados
Előzmény: zeuszka (39)
zeuszka Creative Commons License 2001.05.18 0 0 39
A Nagyszínpadra úgyis kimennének kurva sokan, és a Dandys van is olyan jó, meg jó értelemben véve populáris, hogy sikert aratna. De most úgy tűnik, nem jönnek, kár.
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.18 0 0 38
Még rugdosom kicsit, hátha..
Grof Creative Commons License 2001.05.15 0 0 37
Hát ez így van, én csak azt az egy számot hallottam tőlük, be kell vallanom, hogy fel sem merült bennem, hogy amerikaiak...
Üdv.

Grof

Előzmény: Matyika_ (36)
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.15 0 0 36
Attól tartok a Dandys is kérne elég sokat, merhogy ők mégiscsak egy viszonylag eléggé híres zenekar, mégiscsak az ő zenéjükkel reklámozta a Coca Cola azt az ihatatlan világoskék löttyöt. Ráadásul ha én lennék a menedzserük, először leemelném a polcról az Ázsia-térképet, és megnézném hogy nincs-e monszun augusztusban Hongariban, vagy hol má'. Ráadásul az Oasis angol, akármilyen nagypofájú banda, mégiscsak könnyeb volt nekik idejönni egy óceánnal.
Előzmény: Grof (35)
Grof Creative Commons License 2001.05.15 0 0 35
Igen, de gondolom ennek megfelelően pár nagyságrenddel többe is kerültek.
Üdv.

Grof

Előzmény: Matyika_ (34)
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.15 0 0 34
Azért az Oasisre (de még a Suede-ra is) pár naccságrenddel többen voltak kiváncsiak.
Előzmény: Grof (33)
Grof Creative Commons License 2001.05.11 0 0 33
Hát, szerintem konkrétan miattuk kb. 50-en mennének ki Szigetre, szóval megérni biztos nem érné meg nekik anyagi értelemben, de végülis volt már Oasis és Suede is, szóval biztos van a szervezők között egy britpop-os vonal.
Üdv.

Grof

Előzmény: coucou (32)
coucou Creative Commons License 2001.05.11 0 0 32
Es mi ujsag a Szigettel?
Probalkozik vajon valaki ez ugyben, vagy _tenyleg_ annyira kevesen ismerik itt, hogy nem erne meg?
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.11 0 0 31
Eddig 6. Hát, nem csoda hogy nem jönnek turnézni Magyarországra...
zeuszka Creative Commons License 2001.05.07 0 0 30
Hétvégén egyre jobban megszerettem, tényleg, jók ezek, na, ajánlom mindenkinek, egyelőre ennyit.
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.07 0 0 29
Hey, te, meg ne haljál má'!
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.05 0 0 28
Keeping up the good work...
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.04 0 0 27
Na látod én meg azt nem.
Előzmény: zeuszka (26)
zeuszka Creative Commons License 2001.05.04 0 0 26
Én csak SMS-t tudok küldeni, SOS-t nem sajnos.
Előzmény: Matyika_ (25)
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.04 0 0 25
Jaja, ezerrel. És I send an SOS to the world ;)
Előzmény: zeuszka (24)
zeuszka Creative Commons License 2001.05.04 0 0 24
OK. Többi se rossz, csak ezek tűntek ki.
Te is voltál Hiperkarmán ezek szerint?
Előzmény: Matyika_ (23)
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.04 0 0 23
Hallgasd még. Godless, Nietzsche, Solid, Big Indian legalábbis :)
Előzmény: zeuszka (22)
zeuszka Creative Commons License 2001.05.04 0 0 22
Megjött a 13 Tales, eddig egyszer hallgattam, és azért van elszállás ott is, bár Pete's International Airport szintű azért nincs. Kell még hallgatnom, "Shakin", "Bohemian Like You" meg "Get Off" tűnnek jónak idáig.
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.04 0 0 21
20 perc? Jóvan... Ebből a Dirty lesz, már látom :)
Előzmény: coucou (20)
coucou Creative Commons License 2001.05.03 0 0 20
Szoval a warholektol nekem csak a come down van meg, arrol par szamban a gitar emlekeztetett a SY-ra. Hogy melyik szamra... na ez igy eleg nehez, de ha egy jellemzo albumot akarsz, akkor a Dirty-t javasolnam igy ismerkedes celjabol, ha durvabb pszichedeliat szeretnel, akkor Washing Machine (20 perces Diamond Sea, na igen...)
Előzmény: Matyika_ (18)
Grof Creative Commons License 2001.05.02 0 0 19
Sziasztok!

Én csak a Get off című számot ismerem tőlük, egy válogatásCD-n van rajta, de az tetszik.
Üdv.

Grof

Matyika_ Creative Commons License 2001.05.01 0 0 18
Ehhez nem tudok hozzászólni sajna. Sonic Youthban nem vagyok otthon, de mondj valami jellemző számcímet és letöl... izé, megveszem az albumot, amin van.
Előzmény: coucou (17)
coucou Creative Commons License 2001.05.01 0 0 17
helyenkent elegge sonic youth-osan megy a sika, nem?

(ami egyaltalan nem baj, mert oket is csipom)

Matyika_ Creative Commons License 2001.04.30 0 0 16
Szolgálunk és védünk (de cserébe akárhányszor erre jársz, beírsz egy szóközt, h fennmaradjon a topic. Kiváncsi vagyok, hányan ismerik őket. eddig asszem 4:()
Előzmény: coucou (15)
coucou Creative Commons License 2001.04.30 0 0 15
vov, ez gyors volt, koszi!

bar egy topikgazdatol ennyit igazan... :))

Előzmény: Matyika_ (14)
Matyika_ Creative Commons License 2001.04.30 0 0 14
Próbáld ezt, meg ezt.
Előzmény: coucou (13)
coucou Creative Commons License 2001.04.30 0 0 13
come down zuz rendesen

tudtok esetleg lyrics linket?

udv
coucou

Matyika_ Creative Commons License 2001.04.30 0 0 12
"Where were you, while we were getting high?"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!