Keresés

Részletes keresés

ivanandras Creative Commons License 2010.11.27 0 0 4195

Engem nem bosszant ez a mai X. Ezeket SOHA nem verjük meg :)

gemmell Creative Commons License 2010.11.27 0 0 4194

Nézted a meccset?Én nem,szerencsére.Paddy megint szépet rúgott,sajnos Ő sem kap elég lehetőséget a trénertől...Bár ma a maloney sérülése miatt hamar pályára léphetett.

Szerinted alkalmas NL az edzői poszt betöltésére?Kiváncsi vagyok a véleményedre!

GO BHOYS!!!

Előzmény: Keltafan (4193)
Keltafan Creative Commons License 2010.11.25 0 0 4193

Nem marad el a hétvégi forduló a játékvezetők sztrájkja miatt

 

A Skót Labdarúgó-szövetség hivatalosan is bejelentette, hogy megegyezett „más országok szövetségével”, így a skót játékvezetők sztrájkja ellenére valamennyi mérkőzést megrendezik az országban a hét végén.

 

(nso.hu)

 

Az cikk kommentjei között megtaláltam az év hozzászólását:

"Jah. :D Azt hittem a fair play szellemében mindenki bemondja a faultot."

 

:-DDDDD

Keltafan Creative Commons License 2010.11.24 0 0 4192

Ír bírók.. ezen felröhögtem, mikor megláttam. :DDD

Joke of the month...

 

Én is... :-)

Annak szólt a :-DDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Ha skandinávok, akkor egyből Övrebö ugrik be :))

 

Hát azért voltak ott jó bírók nagyon. Frisk, Kim Milton Nielsen. Most így több nem ugrik be, de biztos van még...

 

 

De azért azt remélem, hogy az összes ebből adódó költséget megfizettetik az ügyet "kirobbantó" klubbal ;)

 

Nyilván...

Elvégre: az igazságért fizetni kell. :-P

Előzmény: Rangers10 (4191)
Rangers10 Creative Commons License 2010.11.23 0 0 4191

Ír bírók.. ezen felröhögtem, mikor megláttam. :DDD

Joke of the month...

 

Ha skandinávok, akkor egyből Övrebö ugrik be :))

 

De azért azt remélem, hogy az összes ebből adódó költséget megfizettetik az ügyet "kirobbantó" klubbal ;)

Előzmény: Keltafan (4190)
Keltafan Creative Commons License 2010.11.23 0 0 4190

Ír, illetve skandináv bírókkal tervezi biztosítani a hétvégi bajnoki forduló zavartalan lebonyolítását a Skót Labdarúgó-szövetség (SFA) annak nyomán, hogy a helyi játékvezetői testület sztrájkot helyezett kilátásba.

 

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/skocia-ir-es-skandinav-birok-johetnek-a-sztrajkolok-helyett-2053916

 

 

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Úgyse komoly szerintem, de most meg a kék tábor fog megőrülni... :-)

A skandináv bírókat amúgy támogatnám, arrafelé aránylag jó a felhozatal.

 


Rangers10 Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4189

Idegileg egészen biztos, ott vagytok a leggyengébbek :)

Előzmény: Keltafan (4188)
Keltafan Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4188

Remélem a székházban erősen gondolkoznak a manageri poszt megfelelő betöltésén.

sajnos látszik,hogy ott vagyunk a leggyengébbek.

 

 

???????????????????????????

Ez így hogy?

A játékunk megint rendben volt, a meccs a végén elment, de már korábban bebiztosíthattuk volna a sikert, ha bemennek a helyzetek. Azt meg nem Lennon-nak kell berúgnia.

 

 

Amúgy kiváncsi vagyok, hogy gólt szerzett volna-e a United, hogyha szöglettel jönnek, és nem a büntetőpont magasságából szabadrúgással, mert hogy Maloney abszolút szabályosan szerelt.

 

Persze ha nincs gól, akkor Lennon zseni, mert ezt is behúzta. Most meg vizeslepedő, merthogy nem nyertünk. Érthető a reakció, csak szerintem nem teljesen normális...

Előzmény: gemmell (4187)
gemmell Creative Commons License 2010.11.20 0 0 4187

Azért az vicc,hogy a majstorovic mellett fejelnek gólt.

Sajnos nem érdemtelen az ellen pontja.

Remélem a székházban erősen gondolkoznak a manageri poszt megfelelő betöltésén.

sajnos látszik,hogy ott vagyunk a leggyengébbek.

GO BHOYS!!!

Keltafan Creative Commons License 2010.11.20 0 0 4186

Na, most meg a 94. percben kapunk gólt...

 

 

Amúgy semmi nem indokolta a 3 perc hosszabbítást. Meg kellett volna kapnunk egy tizenegyest a második félidő elején. Plusz a végén (a gól előtt) egyértelmű, hogy nem szabadrúgást, hanem szögletet kellett volna ítélni.

 

Persze nyilván győznünk kellett volna gólokkal, és akkor nem megint a játékvezetéssel törődnénk, de ezt elég nehéz, hogyha a nyilvánvaló ítéleteket folyamatosan elnézik...

 

Egyébként vitathatatlan, hogy rászolgált a harcossága miatt a United a pontra, de ez  közhely, mert nem hiszem, hogy lenne olyan skót csapat, amelyik az Old Firm elleni meccseken nem harcol eléggé a pontszerzésért.

Keltafan Creative Commons License 2010.11.14 0 0 4185

Hooper 92. perc. :-)

És ugyanúgy három pontot ér, mint a Dons elleni 9-0.

 

Kicsit mondjuk vissza kéne venni az arcból, mert szerintem szépen megnőtt a múlt hét óta.

Rangers10 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 4184
Előzmény: Keltafan (4183)
Keltafan Creative Commons License 2010.11.06 0 0 4183

9-0 két mesterhármassal, egy-egy Ledley és McCourt találattal és egy öngóllal.

Valószínűleg csak egy napig, de vezetjük a tabellát.

 

Larsson járhatna gyakrabban is Celtic-meccsekre. :-)

Keltafan Creative Commons License 2010.11.06 0 0 4182

Eddig tökéletes a szülinap...

4-0 ide, Stokes és Hooper duplázott.

 

Érdekesség: két tizit kaptunk, amelyek jogosak voltak, sőt a másodiknál a kapust is ki lehetett volna állítani.

 

Tíz a tíz ellen a második félidőben, mert a Dons-ból régi barátunkat Paul Hartley-t, tőlünk pedig Rogne-t küldték ki. Szintén jogosan...

gemmell Creative Commons License 2010.10.27 0 0 4181
Nyertünk 3-2re,de nem érdemeltük meg.
Sokat köszönhetünk Majstorovicnak és a végén forsternek.
Szégyen,ahogy játszottunk....
GO BHOYS!!!!
Rangers10 Creative Commons License 2010.10.27 0 0 4180
A Middlesborough új menedzsere Tony Mowbray lett.

1-et lehet találgatni, ki lesz a következő... :DD
Rangers10 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 4179
"Szerintem összetéveszted Stokes-szal, de mindegy is..."

Valóban.
És tényleg mindegy :D
Előzmény: Keltafan (4177)
Keltafan Creative Commons License 2010.10.25 0 0 4178
Előzmény: Rangers10 (4176)
Keltafan Creative Commons License 2010.10.25 0 0 4177
Szerintem összetéveszted Stokes-szal, de mindegy is...

Tavaly az első három Old Firm mindegyikén ki lehetett volna pirosozni egy-egy Rangers játékost (októberben Weir-t, januárban Lafferty-t, februárban/márciusban Bougherra-t és Millert), ehhez képest csak tőlünk állították ki Brown-t, a Lafferty-féle szimulálás miatt... [ha kell keresek videót, csak ne kezdjük ezt a "zöld liga" dolgot, mert évek óta nem igaz... :-/]
Plusz szerintem ott számítottak (volna) azok a döntések, mert szoros meccsek voltak.

Itt a tizenegyesen sem lehet nagyon kiakadni, mert bár vitatható, mégis megadható (persze mi az Ibrox-ban ilyenért az életben nem kapnánk), de a csapatunk annyira se kép, se hang volt a második félidőben, hogy nincs vita, hogy ettől függetlenül megérdemeltétek a győzelmet.
Előzmény: Rangers10 (4176)
Rangers10 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4176
Büntető: http://i54.tinypic.com/2hxsml5.jpg

Mellesleg Hoopernek a 2. percben már nem lett volna szabad a pályán lennie...

Köszi, de az egyáltalán nem biztos, hogy hosszú szezonunk lesz, simán benne van az is, hogy decemberben már csak a bajnokság marad.
De ha már szóba került, mi a hiba a képen? :D

http://willievass.photoshelter.com/gallery-image/241010-Celtic-v-Rangers/G0000APntnfTRbk8/I0000lHtqo8P0Rvo
Előzmény: -gege- (4175)
-gege- Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4175

éppen a minap olvastam h Lennon nem csak a nagy rangadókra, nem csak az old firmre figyel, mint ahogy szte sok edző tette a Celticnél, hanem a többi meccset is ugyanolyan fontosnak tartja

 

ebben lehet igazsága, és sztem még lehet is úgy bajnokságot nyerni ha minden meccset megnyerünk, a Rangerstől meg sz**unk, mert a Gersnek jó hosszú szezonja lesz, és mint ahogy már írtátok, rövid a csapat... Viszont:

 

egy kicsit bosszantó kezd lenni h az igazán tétmeccseken kb esélyünk sincs soha... nem tudom h Lennon hibája e, meg most is lehet mondani pl h milyen balszerencsés gólokat kaptunk, meg a 11es nem volt 11es (a bíró röhej volt, ahogy próbál elmenni a labda útjából, és ezért nem is látja az esetet, de mivel észreveszi h egy játékos a földön van, ezért befújja a 11est... felháborító...), de a tény az h kapura a 90 perc alatt olyan nagyon nem voltunk veszélyesek, újítani a kapott gólok után pedig egyáltalán nem sikerült...

 

jobb folytatást, a gersnek meg sok sikert európában!

gemmell Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4174
Today’s teams:
CELTIC: Forster; Wilson, Loovens, Majstorovic, Izaguirre; Stokes, Ledley, Ki, Samaras; Maloney, Hooper
Subs: Zaluska, F Twardzik, Cha, Towell, Juarez, McGinn, McCourt

RANGERS: McGregor; Whittaker, Weir, Bougherra, Papac; Davis, McCulloch, Edu, Naismith; Lafferty, Miller
Subs: Alexander, Broadfoot, Fleck, Beattie, Weiss, Hutton, Foster
gemmell Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4173
Már nem az.remélem nyerünk ma a kutyák ellen!
GO BHOYS!!!!
Pak 88 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4172
Strachant már nem edző Middlesboroughban?
Előzmény: Rangers10 (4168)
Keltafan Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4171
Illetve a mai meccset... :-)
Előzmény: Keltafan (4170)
Keltafan Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4170
Na, azért a tavalyi első három Old Firm bíróját is ágyúztam volna... :-)
Pont most néztem vissza a hibáikat, úgyhogy kellőképpen felpaprikázódtam holnapra. (De nem akarom betenni, elég lesz majd holnap este, hogyha úgy lesz apropója. :-D)

Játékvezetőről jut eszembe: Willie Collum vezeti a holnapi meccset, akinek ugyanazon a napon van a születésnapja, mint az enyém, úgyhogy nincs hibázási lehetősége... :-D
Első Old Firm-je lesz, reméljük nem az utolsó. Nem sok skót bíró van, aki ezt a derbyt megérdemli...

GO BHOYS!
Előzmény: gemmell (4165)
Keltafan Creative Commons License 2010.10.22 0 0 4169

MON jöhet vissza... :-P

Amúgy ez mit bizonyít?

Hogy szarok Celtic edzők? Ennek ellenére az elmúlt 12 évben 6-6 bajnoki címek száma...

Előzmény: Rangers10 (4168)
Rangers10 Creative Commons License 2010.10.21 0 0 4168
Egy érdekes statisztika (nem ellenőriztem le, de hitelesnek tűnik) - az elmúlt évek Celtic edzői jelenleg:

Mowbray - Unemployed
Strachan- Unemployed
O'Neill- Unemployed
Barnes- Unemployed
Venglos- Unemployed
Jansen- Unemployed
Macari- Unemployed
McNeill- Unemployed
Hay- Unemployed
Keltafan Creative Commons License 2010.10.21 0 0 4167
A körülményekhez képest elég higgadt maradt. Azért csak a tisztánlátás kedvéért: a játékvezető befújta a büntetőt, majd aztán konzultált az asszisztensével, és visszavonta. (Úgy, hogy elég egyértelmű volt a szituáció, és 2 perccel előtte volt egy teljesen nyilvánvaló kezezés.)
Abban a bajnokságban, ahol pl. Lafferty szimulálásainál sosem hallgatja meg a partjelzőt a játékvezető, és mindig rosszul dönt, ott egy ilyen paprikás meccsen tetézni kell ilyen bénázással az indulatokat... érthetetlen...

Én azt hittem valakit megver :-) szerintem még az is érthető reakció lett volna tőle (de persze nem elfogadható)...
Előzmény: Rangers10 (4166)
Rangers10 Creative Commons License 2010.10.20 0 0 4166
Ez még a hétvégi termés:
http://i52.tinypic.com/14d0l0w.jpg

http://i55.tinypic.com/35hiybk.jpg ("f*cking shit")

Szavakkal leírhatatlanul irritáló ez az ember (már játékoskora óta)... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!