Keresés

Részletes keresés

4ndr3w Creative Commons License 2001.02.04 0 0 1
A Vág0 és a T0rgyán mind 0 betűs nevek.
Előzmény: Mumu (-)
chromax Creative Commons License 2001.02.04 0 0 0
Pontosan az a szerepe Vágónak, hogy némi akadályt támasszon a játékosnak, hogy kiderüljön, biztos-e a tudása, nem pedig az, hogy mindenkinek teletömje pénzzel a zsebét aki elékerül. (Ez nyilván üzleti szempontból sem éri meg). Jakupcseknél semmilyen segítség nincs, itt van 3 fajta. A játékban nem kötelező játszani, nem az a játék célja, hogy minden kedves versenyzőt milliókkal tömjön tele. Egyébként ha megnézed a német RTL-en is rendesen belekavar Günter Jauch, bár ott magasabbak a nyeremények, és talán néha könnyebbek a kérdések. Teljesen feleslegesek az ilyen topicok egyébként, akinek nem tetszik ne nézze, aki meg könnyen belezavarodik az ne menjen oda játszani...
Előzmény: Mumu (-)
Mumu Creative Commons License 2001.02.04 0 0 topiknyitó
En is a divatnak aldozom es quiz musorokat nezek es bevallom oreg fejemmel tanulok is belole..
A kovetkezo quiz adasokat lathatom:
-RTL Klub - Vagoval
-Tv 2 - Jakupcsekkel
-Sat 1 - Pilawaval (nemetul)
-RTL - Jauchal (nemetul)
-ORF (osztrak) - Stocklevel
valamint csak neha az olaszoket es a svedeket.
Ezek utan merek kritizalni.
Egyik rokon musorba sem talalkoztam egy olyan nem oda valo moderatorral mint a maskulonbben szimpatikus Vago.
Azt hiszem identitasi zavarral kuzd : azt hiszi hogy o a musor foszereploje.Harsogasaval betolti a leget.
"Nagyon megharagszom ha ..." " Ne okozon nekem csalodast.." "Szomoru leszek ha..." " Ertsuk meg egymast,en ...."
A jelolt pedig felelmeben,neha zavaraban es a felsoseg szugeralasaval szembeni alazattal turi a bardolatlansagait.
A musor,ugy latszik csak a Vago muveltseget,felsobseget kell szugeralja...
"Na csak azert mondom" szokta megjegyezni es meteres magyarazkodasokba bocsatkozik hogy o miert igen es miert nem.
A mertek a huszmilliot nyero idegenforgalomba dolgozo holgynel telt be ,csorgot ki.Tudatosan megprobalta becsapni,felrevezetni a holgyet.
Na kedves Vago ur , ez aztan mindenek a teteje !.
Sehol a vilagon es nem hinnem hogy az RTL Klub itt peldat akarna statualni ,ertik a musorvezeto szerepeben azt hogy o ellenfele a versenyzonek eretsegi vizsga tanar vagy valami verseny szelektaloja.
A tobbi testver musorbol profilalodik az o valodi szerepkore: o levezeti a musort ,esetleg erdeklodik a versenyzo szemelyes korulmenyei irant ,esetleg segit vagy megvarja a vegleges valaszt DE NEM TUDATOSAN-GONOSZUL -PROBALJA A TANACSADO JOSAGOS GUNYAJABAN BECSAPNI A VERSENYZOT.Ha neha meg is jegyzi egy kis oncsodalattal : "Neha egy kicsit gonosz vagyok,ne higyen nekem " visszont maskor " csak segiteni akartam" ertsd hogy a versenyzo tanulmanyoznia kellene (ez kotelezo gyakorlat..)az o Egojat.
Neha az az ember velemenye hogy a TV-nek az eszkoze hogy ne nyerjen a versenyzo,ez meg nem tesz valami jot a kereskedelmi ado hirenek sem.
Mi errol a velemenyetek ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!