Keresés

Részletes keresés

Mityu Creative Commons License 2015.12.14 0 0 431

Ásítómacsek által linkelt oldalon olvasgattam... :) Annyira szép és idilli megint a műanyag rózsaszín naplementés ömlengést olvasni... :)

http://antimlm.blog.hu/2007/08/28/egy_flp_s_levele_le_vele

Így terjednek azok a téves információk az elvakult és nem reális fazonoktól, ami miatt aztán néhány embernél lefúj a gőzszelep... :D


"Ismétlem jogú, mert csak jogaim vannak, kötelezettségem semmi: nem fizettem a belépésért, nincs tagdíj, kötelezően teljesítendő forgalom. "


Ez egyszerűen nem fedi a valóságot. Sok kötelezettség van előírva a marketingterven kívül a Nemzetközi üzletpolitikában, a forgalmazókénti viselkedésről. Ezt mifelénk kötelezettségnek hívják... 

A kötelezően teljesítendő forgalom létezik az FLP-nél is, elég nagy blődség ezt tagadni... A bonuszkifizetések egyik feltétele a személyes 4 PÉ forgalom... De persze nem kötelező, max nem fizetik ki a neked járó bonuszt. :)

"Talán nem véletlen a havi 2 milliárdos forgalom és az, hogy ezzel a forgalommal a magyarországi MLM-es cégek között 1. vagyunk! "


Ha bárki fellapozza a havi FLP-s újságot láthatja, hogy nem kizárólag Magyarországon ténykedő forgalmazók tartoznak a FLP Hungária alá. A forgalom is a környező országok forgalmából tevődik össze nem kizárólag magyarországi. :)

"Stabil a cég, nem befolyásolja semmilyen politikai vagy a világban történt 'tragédia'. "

Vegyük csak az Áfa emelést, vagy a dollárelszámolásról euroelszámolásra való áttérést, az euro árfolyamát... Ennyit hirtelen a befolyásoltságról. :)

"Azt tudom, hogy az MLM a világ legjobb, legbecsületesebb kereskedelmi fomája. "

Aha. Álmodozni nem tilos, ellenben ezt ha cáfolnám, akkor megint én lennék a troll... Az ősellenség. :) Mondjuk félmilliót felajánlani, ha kilépsz, miután kihasználtalak, milyen formában becsületes? :) 

"A jogdíjas jövedelmekről nem is szólva, amiért már nem dolgozunk,"

Azért én belenéznék abba a céges működési szabályzatba (A mit kell tenni, hogy aktív manageri státius legyen című rész) mielőtt e nagy álmodozásba belelendülünk... A bonuszkifizetésekhez is kell ám a forgalom... Nincs lazaság, nincs lazítás! :D :D

"Több közgaszdász ismerősöm egybehangzó véleménye, hogy az EU-ba való belépés után az ország felemelkedését, az emberek anyagi helyzetének javulását többek között a hálózatos kereskedelemben látják! "

Nem akarom nagyon kiábrándítani a nagy lelkesedést, de az EU-ba való belépés előtt is ezt hallgattuk Amway-N21 rendezvényeken, hogy ez lesz a jövő kereskedelmi formája... Mitöbb mittom én hány százalékban lesz MLM-es kereskedelmi forgalom. Adok kazettát, ha nem hihető a dolog. :)



Én kérek elnézést, ha esetleg a valóságból merek hozzátenni a sok hamis ígérethez, néphülyítő önigazolást kereső irományhoz. :D :D






Mityu Creative Commons License 2015.12.14 0 0 430

Ezek szerint ez a Nobel-díjra jelölés nem olyan, mint a filmeseknél az Oscar... xD :D

Előzmény: ásítósmacska (427)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 429

"The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints)" Ezek szerint Rex Maughan is mormon, mint a Nuskin cég vezérei?

Előzmény: ásítósmacska (427)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 428

Fénylőarc rulez! :-D

 

 

Előzmény: Párizs73 (426)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 1 427

vicces és tipikus az MLM-rendszernél az ellenőrizhetetlen információkkal való dobálózás.

A Nobel-díj (rövid o-val) jelölési procedúráját 50 évre titkosítják, így mivel a közgazdaságtudományi Nobel-emlékdíjat 1969 óta adják ki, nem lehet tudni, hogy kit jelöltek, csak a nyertesek neve ismert.

Természetesen Rex Maughan (en.wikipedia.org/wiki/Rex_Maughan) nem nyert közgazdaságtudományi Nobel-díjat, elismerései kimerülnek az egyeteme alumni-mozgalmának díjával (naná, kell a pénz), illetve a saját szektája (The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints) által fenntartott egyetem (Brigham Young University) katedrájával. Milyen meglepő.

A közgazdaságtudományi Nobel-díjra jelölés már csak azért is kérdéses, mert a jó Rex egyszerűen nem ebben a szakmában működik. Igaz, hogy Magyarországon egy egyetemen tanítják, de a közgazdaságtudomány (economics), és az üzleti tudomány (business) egymástól eléggé jól elkülöníthető tudományok, más a céljuk.

Üzleti modellért még nem adtak közgazdaságtudományi Nobel-díjat (ellenben Nobel-békedíjat már igen: 2006-ban kapta a bangladesi Muhammad Yunus a "szegények bankjáért"), másrészt ez egy tudományos díj, és lehet Rexünk kiváló üzletember, de tudósnak a legvégsőbb esetben sem nevezném (nincsenek kutatásai, mértékadó publikációi, tudományos eredményei meg végképp nincsenek.)

 

http://antimlm.blog.hu/2007/08/29/beepules

Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 426

"Ennyi elég is volt ahhoz hogy lecsapjanak a cégre.  Ez a legnagyobb bizonyíték hogy árgus szemekkel figyelik minden lépésünket. És ez nem üldözési mánia". Árgus szemekkel figyelik Őket. Nem válaszolhat.

Előzmény: ásítósmacska (425)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 425

A többi "állítására" is kértem tőle alátámasztást - a cég honlapjáról, de megfutamodott.  :-D :-D

 

 

Előzmény: Replay (424)
Replay Creative Commons License 2015.11.28 0 0 424

"Nem hiába jelölték Nobel-díjra a marketingtervét a cégnek."

 

Szia, elmondanád, hol hallottál arról, hogy Nobel-díjra jelölték a marketingtervét az FLP-nek?

Csak azért kérdezem, mert ez itt korábban is volt téma és tudom, hogy a gugli is nagyon sok találatot ad ki rá, de volt itt olyan és másik mlm fórumban, aki azt mondta, hogy ez nem igaz, csak egy FLP-s szponzor vagy ügynök félrehallott valamit egy előadáson és már rosszul adta tovább az információt. Ezért szeretném tudni, hogy most mi is az igazság.

Előzmény: thomasjr (385)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 423

Úgy jelölték Nobel-díjra mint a szomszéd kutyáját. Sehogy.

Előzmény: ásítósmacska (421)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 422

Ismét csak eszembe jut a konkrét kérdés és az MLM-ügynök kontextusáról szóló népi bölcsesség...... :-DDDD

Előzmény: thomasjr (411)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 421

Még a Wiki-s oldalán se említi....

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Rex_Maughan

 

 

 

Előzmény: Párizs73 (413)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 420

A második helyezett közgazdasági Nobel-díjas.

Előzmény: ásítósmacska (417)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 419

"Ennyi elég is volt ahhoz hogy lecsapjanak a cégre.  Ez a legnagyobb bizonyíték hogy árgus szemekkel figyelik minden lépésünket. És ez nem üldözési mánia ;)"

Előzmény: ásítósmacska (416)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 418

Ez valami alternatív, párhuzamos MLM-univerzumban létező dolog lehet..... :-DDDDD

Előzmény: Párizs73 (412)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 417

http://marketingizek.blog.hu/2008/04/10/elet_az_mlm_elott_az_mlm_alatt_es_az_mlm_utan

 

Egy komment:

 

PikPok ˇ http://marketingizek.blog.hu 2008.06.06. 15:11:00

 

Gondoltam, rákeresek Rex Maugham nevére és Nobel prize nominee voltára, de ilyet nem találtam (csak Somerset Maugham jön fel, de ő irodalmi pályán futott). Amit találtam, az elég blikkfangos angolsággal van megírva, de a lényege kb. az, hogy a Forever egyik ingatlana jól belekeveredett valami ügybe, amikor is nem voltak elég körültekintőek, nem vigyáztak a vizek tisztaságára, és oda engedték a szennyvizet, ahova nem kellett volna.
Itt a link:
www.cwposse.org/pebble/html/2006_May_6_CalEPA_BORever_landfi_Complaint.html

 

 

Nesze neked 100% überbiotermészetes, megvettlégtér..... A szennyvizet meg ráeresztik....

 

ROTFLMAO

 

 

Előzmény: Párizs73 (413)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 416

Bástya elvtársat már meg se akarják ölni...??????

 

:-D

 

 

Előzmény: Párizs73 (414)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 415

bagoly mondja.... :-D

 

 

Előzmény: thomasjr (411)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 414

"Ez a legnagyobb bizonyíték hogy árgus szemekkel figyelik minden lépésünket. És ez nem üldözési mánia ;)" Hát akkor mi? Bástya elvtársat figyelik?

Előzmény: thomasjr (409)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 413

Pedig neked kellene ezekre válaszolnod: Létezik a Nobel-díjnál marketingterv, üzleti terv kategória? Ha igen kik kapták meg eddig? Kik  jelölték az FLP marketingtervet Nobel-díjra? Hol van ennek bármilyen Hivatalos nyoma?

Előzmény: thomasjr (411)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 412

Létezik a Nobel-díjnál marketingterv, üzleti terv kategória? Ha igen kik kapták meg eddig? Kik  jelölték az FLP marketingtervet Nobel-díjra? Hol van ennek bármilyen Hivatalos nyoma?

Előzmény: ásítósmacska (410)
thomasjr Creative Commons License 2015.11.28 0 0 411

És itt fejeztem be a trollok etetését...

ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 410

Nem hiába jelölték Nobel-díjra a marketingtervét a cégnek.

 

Erről valami hivatalos közlemény, vagy egyéb....????

Biztos kint kell lennie az FLP weboldalán, mert ez egy igazán nagy dolog! :-DDDDDD

 

 

 

Előzmény: thomasjr (385)
thomasjr Creative Commons License 2015.11.28 0 0 409

Amiről beszéltem ;) Pár üzletkötőnk elkövette azt a hibát hogy nem táplálékkiegészítőnek ajánlotta a termékeket, hanem gyógyhatásúnak. Ennyi elég is volt ahhoz hogy lecsapjanak a cégre.  Ez a legnagyobb bizonyíték hogy árgus szemekkel figyelik minden lépésünket. És ez nem üldözési mánia ;) A gyógyszeriparnak nem áll érdekében hogy az emberek ne legyenek betegek. És mi ebbe tenyerelünk bele...

Előzmény: Párizs73 (401)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 408

Mondd azt, hogy nem vagy több, mint 21 éves... Akkor érthető a hiszékenységed.

 

Ha ennél idősebb vagy, akkor meg ...........

 

 

Előzmény: thomasjr (400)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 407

" Nem hiába jelölték Nobel-díjra a marketingtervét a cégnek." Na ezt inkább ne!

Előzmény: Konstansvalue (384)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 406

Sorold még kitüntetésként, hogy ISO-ja is van! :-DDDDD

 

 

 

Előzmény: thomasjr (400)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 405

1.) Sas nem kapkod legyek után

2.) Mi is volt a GVH büntetés pár évvel ezelőtt...????  Gondolom, ezzel nem dicsekednek a szponzoraid... :)))))

 

 

Előzmény: thomasjr (400)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 404

"Sok oktatáson voltam már, de minden előadó kiemeli hogy három dolog elsődleges egy Üzleti Partnernél: Becsületesség, Szorgalom, Alázat!
Ezt többször is hangoztatják. Kérdem én. Rossz lehet egy olyan cég, aki ilyesmire trenírozza a munkatársait?"  Az MLM topikban az egyik fórumozó aki komolyabb sikereket ért el az FLP-nél, az állítja, hogy ez csak képmutatás. A gyakorlat teljesen más. Ő azért hagyta abba.

Előzmény: thomasjr (385)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 403

Akkor virítsd az FLP hivatalos weboldalról, hol van leírva mindaz (a hazugság), amit ide írtál...!!!!

Előzmény: thomasjr (400)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 402

Jajjistenem, a butaság ha fájna......

:-DDDDD

 

 

Ugye akkor is az FLP-hez rohansz, ha eltörik a lábad, vagy éppen vmi súlyos betegséged van..??

 

Nehogy ám orvoshoz fordulj, mert még felír neked valami csúúúúúnya gyócceripar által kifejlesztett tablettát (ami mellesleg meggyógyít)...

 

:))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

Előzmény: thomasjr (400)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!