Keresés

Részletes keresés

Joana Creative Commons License 2003.08.08 0 0 53
Egyetértek. A külseje nagyon tetszik, szép nagy szomorú szeme van, az arca és alakja gyönyörü, de az emberbe belefagy a szusz, ha ránéz. Nekem is pont az jutott eszembe, hogy milyen lehet az anyja, hisz az apjától nem sok mindent örökölhetett, nem mintha lett volna már szerencsém személyesen is az úrhoz :)
Előzmény: Sicc a cirkuszban (52)
Sicc a cirkuszban Creative Commons License 2003.08.07 0 0 52
Emberség szempontjából a két nőt egy napon se lehet említeni. "A Karády" tett, Bernadett elvárja, hogy tegyenek. Majd lassan tesznek is - rá, ha ilyen hüpi marad.
Láttam a Névshowr (vagymi) című műsorban az M1-en, egyetlen művi maníros mosolyt sikerült elkapnom, de a szeme akkor sem mosolygott igazán, pedig a saját apjára nézett. Fura volt.
(Gregor - ez a név mindig azt a gyönyörű hangot juttatja az eszembe, amibe a szív beleremeg, ahogy dübörög, morajlik, simogat. Nagyon igaz a Tantrának az a mondása: Senkit ne ítélj meg a rokonai alapján.)
A külseje nagyon csinos, és szép az arca is. Kirakati babaként igazán irigylésre méltó alakja is van. A Jégbüfénél balra fordulok a P.S. utcába, ott is látok ilyeneket a portálok mögött.
Előzmény: Bigcic (45)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.08.07 0 0 51
"Gregor Bernadett alig néhány héttel azután, hogy elhagyta korábbi párját újra megtalálta az igazit. A színésznőhöz közel álló - nevük elhallgatását kérő informátoraink - a hírt megerősítették. A pár állítólag a Szigeten is kéz a kében sétálgatott. A Korridor információi szerint az új lovag nem más, mint a Kalózok című film producere és a Tocsik-ügy egyik vádlottja, Budai György. Budairól korábban az SZDSZ-hez közel álló vállalkozóként írtak az újságok. "

korridor

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.06 0 0 50
Azert draga Hibi, mert elolvasod :-)
Előzmény: Hibiscus (48)
woodi. Creative Commons License 2003.08.06 0 0 49
Ez tetszett. :))))
Előzmény: Hibiscus (48)
Hibiscus Creative Commons License 2003.08.06 0 0 48
Hogy rejtélyes lenne?! Ne má'! Vannak időszakok, amikor a bulvársajtó csak tőle zeng, és nem pletykák, hanem riportok vele. Miért is tudom még azt is e "rejtélyes" nőről, hogy el akart költözni Érdről, mert ott akadozott a vízellátás nyáron???
VBN Creative Commons License 2003.08.06 0 0 47
Szia!

Szerintem egyáltalán nem "gyönyörü", legalábbis a képei alapján nem. Túl mesterséges... Ez már inkább visszataszitó...

Az alakja meg -lengőborda ide vagy oda- elég gebe.

Személyesen nem ismerem. (a hangja, mozdulatai, kisugárzása lehet, hogy javitanak az összhatáson)

Előzmény: Hibiscus (43)
woodi. Creative Commons License 2003.08.06 0 0 46
Az én vágyam biztos nem. :)
Bigcic Creative Commons License 2003.08.05 0 0 45
Bernadett valami olyasmit jelent sokak számára, mint Karády Katalin annak idején.
Ő se volt zseniális színésznő, neki se volt csodálatos hangja, mégis értett hozzá, hogyan kell megőrjíteni a környezetét.
Egy hűvös, rejtélyes vamp volt – Bernadett is az.
Minél többet írnak róla, annál kevésbé ismered.
"A vágy titokzatos tárgya".
Előzmény: woodi. (44)
woodi. Creative Commons License 2003.08.05 0 0 44
Az első mondatoddal eggyetértek de a másodikkal nem.
Ha ennyi plasztikai műtétet hajtottak végre könnyű így kinézni. Nekem személy szerint nem jön be még testre sem.
Azt mondják, hogy a szem a lélek tükre.
Hááát. Lehet benne némi igazság, ha igaz amit róla írnak.
Előzmény: Hibiscus (43)
Hibiscus Creative Commons License 2003.08.05 0 0 43
Pontosan nem tudom, de amilyen álomkóros, búvalbaszott az a nő mindig, bárkit képes lenne depibe kergetni!
(Emellett egy gyönyörű, fenséges nő -külsőleg.)
Előzmény: kábelbúvár (42)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.08.04 0 0 42
Mér kellett diliházba vonulnia a volt hapsijának?!
Tavaszcsillag Creative Commons License 2001.02.08 0 0 41
Szép teste van a nőnek valóban.
Oszt annyi.
Akkor már inkább az "anyátokközt" tinilányai:-)

Cs

Előzmény: SuperBoy (39)
attus Creative Commons License 2001.02.08 0 0 40
Tény, hogy iszonyúan el van szállva önmagától. Én pl. megvettem 2-3 hónapja az FHM-et, amikor ő volt benne. A következőt nyilatkozta: "Én nem hordok szexis ruhákat, nem szorulok rá, mert anélkül is megbámulnak az utcán". Bocs, fejből írtam, vlaszeg pontatlan az idézet, de a lényeg a lényeg.
Mindazonáltal ízlések és pofonok, szerintem nagyon szép szeme van, engem elvarázsol. Bár az tényleg kár, hogy nem mosolyog. Az általam néhány hozzászólással ezelőtt emlegetett címlapon mosolygott. Na, az gyönyörű volt!
Előzmény: SuperBoy (39)
SuperBoy Creative Commons License 2001.02.08 0 0 39
Kíváncsi vagyok a barátnőd fotójára... Tudom hogy Kaludiának vagy Cindynek hívják... :-)))

Jó teste van a csajnak, csak a fejét kéne lecserélni... :-)
Nekem sem jön be a tekintete... Látszik rajta hogy túlságosan el van szálva magától... Ami érhető is kicsit... De nála sokkal jobb nők azért tudnak mosolyogni is... :-)

Lehet hogy ez a no smile része az imázsának... :-)

SuperBoy

Előzmény: beegod (38)
beegod Creative Commons License 2001.02.08 0 0 38
Szemét, számító szutyok!

A feje mint egy halálfej, vagy inkább ufo, ekkora szemek!
Az egész feje egy, pontosabban két szem!

ki a szar cibálta ezt a nőt?! a playboy címlapjára?

mesterséges "egyiptomi", vagy mia szar!
lefosom!

kibaszottul irritál, sehol nem lenne a gregor mint név nélkül!

hát akkor inkább már a Psota Irén.

Előzmény: attus (37)
attus Creative Commons License 2001.02.08 0 0 37
Gyönyörű.
Akik a jelleméről írnak, azok gondoljanak arra, hogy a Playboy nem az Új ember, szóval más az érdeklődési kör.
Nem sok minden eredeti benne, az is igaz, de attól még nagyon szép. És - sokakkal ellentétben - nekem az arca is kimondottan tetszik. Évekkel ezelőtt láttam egy újság címlapján, akkor hallottam róla először. Csak az arca látszott. Iszonyatosan megfogott. Azóta vagyok GB rajongó.
BaSa Creative Commons License 2001.02.07 0 0 36
A következő címen megtalálható az összes kép:
http://www.extra.hu/yofeeyou/index.htm
Előzmény: boci101 (33)
larcher Creative Commons License 2001.02.06 0 0 35
ugy van sullyedjen.csak azt me'g elfelejtettem,hogy a fotost is ki kell rugni.:)
Bi Creative Commons License 2001.02.05 0 0 34
Es a #14?
boci101 Creative Commons License 2001.02.05 0 0 33
Basszus, ide jöttem ebbe a topikba, hogy itt biztos beinzertált már valaki néhány G.B. fotót! Erre nem. Sűlyedjen ez a topik!
Előzmény: larcher (32)
larcher Creative Commons License 2001.02.02 0 0 32
a csaj csokoladetorta tejszinhabbal,a sminkest meg ki kell rugni.
Regulus Creative Commons License 2001.01.31 0 0 31
Figyu Kham!
Lehet, hogy naivitásomból adódóan túl gyanakvó vagy rosszindulatú vagyok, de nálam az Ethan által leírtak közül egypár dolog simán belefér a képbe.
Ismerek pár embert aki a felsorolt dolgokat ilyen minőségű külső híjján is gond nélkül megengedi magának. Most miért ne feltételezhetném, hogy apukapicilánya a gyorsannövő cickó és a meghódíthatatlan arckifejezés vágásának tudománya mellett rendelkezik eme lélekemelő tulajdonságokkal is.

reg

Előzmény: Kham (30)
Kham Creative Commons License 2001.01.31 0 0 30
Igen, minden igaz. Sőt hogy további pletykákat is eláruljak a lábszárát meghosszabították hogy hosszabb legyen, nem csak a színházban antiszoc hanem otthon sem beszélget senkivel (kézjelekkel komunikálnak), sőt ami a legdurvább hogy mozdulatlan faarccal nézi a sorozatokat délután, továbbá nemcsak a király és Gát volt egyszerre hanem a gázos, a díjbeszedő, a házmester, a fia meg a kéményseprő is. (nyugi készítettem lesifotókat).

Sőt hogy eláruljam a legdurvábbat nem is igazi lánya GregorJózsefnek (aki Szegedszerte közismert homi) hanem egy ZsencsinaMasinyiszkaja Robotkovics Zavod Gyividnaccaty típusú szovjet robotgép, amit GregorJózsef kapott ajándékba egy kolhoztól egy sikeres Szovjetunióbeli turné után. (hogy honnan tudom mindezt? én vagyok GátGyuri bácsiéknál a függönykarnis, de amikor nincsenek itthon és bekapcsolva felejtik a gépet, akkor én is odaférek az internethez)

Előzmény: Ethan Hunt (25)
RogerWilco Creative Commons License 2001.01.31 0 0 29
Ne aggódjatok, ezt a nöt is unja valaki :-)))
L. W. Creative Commons License 2001.01.31 0 0 28

Hááááát.... Azé' szívesen ábrándulnék ki belőle. A baj az, hogy még csak ki se' is próbálja, el tud-e csábítani ;-).

(L.)

anteus Creative Commons License 2001.01.31 0 0 27
Elsőkézből tudom, hogy plasztikázott...ettől még szép az alakja. Azon nevettünk a feleségemmel, hogy nyugodtan fel lehetett volna sorolni a cikk végén a foto, díszlet, kellék, haj, smink után azt is hogy mellplasztika: dr. xy. Mondjuk én sem tudok lelkesedni olyan nőért, akinek semmi melegség ne lenne a pillantásában...
atthy Creative Commons License 2001.01.31 0 0 26
Hasonlo véleményen vagyok. A csajszi szerintem igencsak kellemes, és nagyon meglepődtem az alakján. Emlékeztek még a csigatévén valami magyar szappanopera szarságra? Abban is szerepelt, de ott úgy tűnt, mintha a cickói befelé nőttek volna. Tiszta deszka volt a csajszi. Ahhoz képest én legallábbis élek a gyanúperrel, hogy vmi tükk van a dologban. Lehet, hogy a Z.J. állta a számlát. Mindenesetre: a tapasztalatomnak tudnék hinni:))))
Ami meg az agyi részét illeti:((( A Fábrynál amikor volt, nagyon kiakasztóan viselkedett. K.nagy hisztérika lehet. Hogy ő kéthetente elköltözik, meg ilyenek. Kiábrándító :(((
Előzmény: Ethan Hunt (25)
Ethan Hunt Creative Commons License 2001.01.31 0 0 25
Namost akkor tegyük hozzá, hogy nem csak a melle plasztikázott, hanem az orra és a szája is, sőt állítólag ki van szedve a lengőbordája, hogy karcsúbb legyen. A másik dolog, hogy színházi körökből hallottam, hogy egy teljesen antiszociális hisztérika. Soha semmilyen normális kapcsolatot nem alakított ki a kollégáival, nem beszélgetett senkivel, sőt ami a legdurvább volt, hogy még a gyerekére se mosolygott, ugyanolyan faarcal foglalkozott vele, mint ahogyan mindig néz. Ja, és nem csak pletyka az, hogy a Zámbó Jimmy is dugta, a Gát mellett. Amikor Szegeden játszott pár hónapja, többen látták Jimmyvel Szegeden. És ugye voltak a lesifotók is...
rendicsek Creative Commons License 2001.01.30 0 0 24
Szerintem maga a megtestesült NŐ. Nekem totálisan bejön a csaj minden téren. Tetszik a hűvös tekintete is. Szeretném addig ostromolni, amíg fel nem olvad és el nem mosolyodik. :-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!