Keresés

Részletes keresés

drotmalac Creative Commons License 2001.01.24 0 0 34
Nem igazán.De azért valszeg igaza van.A keresztényeknek mindig igazuk van :)).
Előzmény: kanka (33)
kanka Creative Commons License 2001.01.24 0 0 33
Tán irigykedsz rá?
Előzmény: drotmalac (32)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.24 0 0 32
T-r

Igazad van.És tudom hogy amit művelek az lassú halál.Van időm, nem sietek.

p.s. a világgal szemben mindenki veszít, mert érted is eljön a kaszás.Ez a nagy kibaszás.
Te hiszel Istenben.

Előzmény: tivadar (31)
tivadar Creative Commons License 2001.01.24 0 0 31
Szia DM, nem akarok yoosolni, de ha ezt te így egészen komolyan gondolod, ill. a gyakorlatban muveled is - akkor ennek nem lesz yoo a vége.
Ugyanis a világ úgy reagál, ahogy te viselkedsz. Ha te minden emberben egy kis egoista "spermát" látsz, akkor ez rövidesen be is fog következni. Mármost ki az a hülye, aki szereti, ha kis egoista "spermának" nézik ? Nyilván senki, még az sem, aki valóban az...
És a világgal szemben te, az egyén, csakis veszíthetsz. Lehet, hogy néhány csatát megnyersz, de hogy a háborút elveszíted, az bizonyos !
Nem tom hány évesen vívod ezt a butácska, konok harcocskát (bizonyos életévekben ez átmenetileg megengedett), de hosszú távon ez biztos kudarccal kecsegtet...
Ez a véleményem. Üdv: t-r
Előzmény: drotmalac (30)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.23 0 0 30
t-r

Ez egyfolytában változik.Fél éve abszolút semmi értelmét nem láttam az egésznek, most sokkal erősebb vagyok.

Előzmény: tivadar (29)
tivadar Creative Commons License 2001.01.23 0 0 29
Volt olyan ido amikor mindezeket másképp gondoltad ? Vagy mindig ugyanígy éreztél ?
Előzmény: drotmalac (28)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.23 0 0 28
Ne is vagyok benne a sok negatívumban, hanem megteremtem magamnak azt az érzést mintha benne volnék.Azt mondod egoista vagyok? Dehát mindenki az.Persze hogy én is az vagyok.Nagyon is.
Zenész sem vagyok, csak konszumálom a zenét mint a szendvicseket.

Senki sem élhet önmagának,
Na ebben azért nem értek egyet.Lásd az egoizmust.

Ki kell egyenlíteni a számlát. Nem lehetsz csak fogyasztó, 'fizetni is' kell olykor...

Önszántamból nem, csak ha minden kötél szakad.

Előzmény: tivadar (27)
tivadar Creative Commons License 2001.01.23 0 0 27
Na végre, hogy válaszolsz !

A kérdés a továbbiakban az, hogy ki akarsz e kászálódni ebbol a sok negatívumból, vagy már eldöntötted, hogy ez már így marad örökre ? :)

Mer akkó nem tépem a számat/klaviatúrámat feleslegesen.
Tudod: amillen az aggyonisten, olyan a fogaggyisten. Azt kapod vissza, amit másoknak nyújtasz. És legjobban az fáj másokban, amit magunkban is a legjobban utálunk. Ha neked most mások egoizmusa fáj, akkor val.szeg te is az vagy, csak nem akarsz tudni róla.
Azt mondod, nem hiszel semmiben, csak a zenében. Már most féligmeddig én is zenész vónék, mégha amator is. Annyit biztosan tudok, hogy aki zenész, annak nagyon kell tudni valamit. De hinni is, hogy amit csinál arra szüksége van másoknak.
Mert senki sem élhet önmagának.
Olyan meg nincs, hogy nem értek semmihez. Kell érteni, olyanhoz amire szükség van. Ki kell egyenlíteni a számlát. Nem lehetsz csak fogyasztó, 'fizetni is' kell olykor...
Hát egyelore... t-r

Előzmény: drotmalac (26)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.23 0 0 26
bélla & tivadar

Így van.Igazatok van.Én tulajdonképpen permanens röhögöm saját magamat és ha hiszitek ha nem jól érzem magam.
Ez a világfájdalom csak azért kell mert ez táplálja bennem a tüzet.

t-r

Amit a népcsoportokról mondtam az qrva chomoy.
Viszont azt én is megfogadtam hogy nem a világot kell megváltoztatni hanem saját magunkat.
Erre nemrég jöttem rá.Addig azt hittem hogy csak a fejemben létezik ez a világ és hogy ha akarom úgy változtatom ahogy nekem tetszik.Ez össze is jött egy részben mert azóta jobban vagyok.
most viszont kötöttem magammal egy kompromisszumot.Én kérem szépen felhasználó leszek.Consumer.Igen uram, ez kell a világnak és én megadom nekik.Én leszek a nagy júzer.Megveszek,felhabzsolok, kihasználok mindent.

Magamról sok szart mondhatok ami úgysem érdekel senkit, legalábbis nem a személyem érdekel másokat hanem a problémáim, hogy utána sóhajtva mondják hogy milyen jó is nekik.
Problémáim főleg anyagiak de azért nem halok éhen, sőt ezen a héten már meleg ételt is ettem.
Na de ez mellékes.A baj ott van hogy egy senki vagyok.Nem létezek csak papíron.
Erdélyi vagyok, otthon rohatt geci bozgor, itt meg büdös oláh.hazátlan vagyok, nincs jövőm.Nem értek semmihez.Nem hiszek semmiben kivéve a zenét.Mindenki egy nagy rakás egoista fasz.
Húha.

bélla Creative Commons License 2001.01.23 0 0 25
Tudod drótröfi, mindenkinek van időszakosan kiheverhetetlennek hitt világfájdalma. Rá se bagózz, mert úgyis ki fog sütni a nap, és akkor Te fogsz a leghangosabban nevetni a pillanatnyi sötét gondolataidon.
Előzmény: drotmalac (23)
tivadar Creative Commons License 2001.01.23 0 0 24
Szia DM Jules !
Észrevettem, hogy 'kivagy', csak nem akarok beléd tolakodni... 8:)
Amit a kbzo népcsoportok iránti 'érzelmeidrol' írtál, az elképeszto, nem is hiszem, hogy chomojan montad.
Nem tudunk rólad semmit, csak azt, hogy idorol-idore megjelensz valami ehhez hasonló mérges-bosszús-elkeseredett hangvétellel, embert-istent útálva, sot julesölve... de, hogy mit is szeretnél igazából, számomra nem derült ki.
Valami tragikus történt veled ? Valami hiányzik ?
Vagy valaki ? Szar a világ ? Dehát ebben élünk mindanyian !
A gyulölet semmit nem old meg. Egyetlen út van: elfogadni a világot úgy, ahogy van. S magunkat megváltoztatni, jobbítani. Kérdezheted: mi a francnak ? Mert ez a feladatunk, ezért vagyunk itt.
Aki ezt nem hiszi, semmi baj, meghal és jön újra, kezdi elolrol, s a világ akkor sem lesz alapvetoen jobb. Olyan ez mint a hatodik általános; kémiából át kell jutni, ha tetszik, ha nem, mert ha kell, meghúznak 3x is...

Ha többet is elárulnál magadról, talán én is többet mondhatnék. Ám lehet, nem ez a cél...
Üdv: t-r

Előzmény: drotmalac (23)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.22 0 0 23
Kivagyok.

jules

Előzmény: drotmalac (22)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.22 0 0 22
Én nem gyűlölök senkit, egyszerűen csak nem tudom ki vagyok.
Előzmény: tivadar (21)
tivadar Creative Commons License 2001.01.22 0 0 21
Hát akkor sajna, nem tudok segíteni. Gyulöletben nem vagyok szakérto. Még szeretetben sem igazán, de gyulöletben végképp nem.
De neked se ajánlom. A gyulöletbe bele lehet halni.
S akkor kezdhecc mindent elolrol.
By, by: t-r
Előzmény: drotmalac (5)
bélla Creative Commons License 2001.01.22 0 0 20
Akkor vegyél krokodílt. Az garantáltan nem fog szeretni. ( Ha csak nem az ízedért.)
Előzmény: drotmalac (19)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.22 0 0 19
De nekem bizonyíték kell, nem igéret.

Old Szpájsz.

Előzmény: bélla (18)
bélla Creative Commons License 2001.01.22 0 0 18
Kedves drótmalac!

Rájöttem, mi van Veled!
Téged nem szeretnek, ezért útálod a világot.
Vegyél egy aranyhalat. Azt nem kell símogatni, hangeffektusokkal sem zavar, de előbb-utóbb megismer, vagy legalábbis rájön hogy enni akarsz neki adni, és úgy tesz mintha megismerne. Igazából nem fog szeretni, de az illúziót megteremtheti.

Üdv: bélla

Előzmény: drotmalac (17)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.21 0 0 17
Khao

Én nem irigyelem azokat akik szeretnek.Mert tudom hogy senki nem szeret "céltalanul".Mindenhol rejtőzik egy kis alantas cél, legyen ez a cél a közösülés, pénz, kényelem, a saját boldogság, vagy akár az a tudatalatti kéjes elégültség, hogy "én milyen jó ember vagyok, önfeláldozóan szeretem ezt a szerencsétlent."

Ravenblack szerint nem vagyok mizantróp bár ezt ő jobban ki tudná fejteni.
Én egyszerűen nem szeretem az embereket, jobban érzem magam egyedül a sötétben.

bélla Creative Commons License 2001.01.21 0 0 16
Ezt hívják úgy, hogy mizantróp?
Előzmény: drotmalac (14)
Khaosmage Creative Commons License 2001.01.21 0 0 15
Üdv!

Irigyelnéd tőlük, mi?

Khao!

Előzmény: drotmalac (14)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.20 0 0 14
Jó de én eleve nem akarom hogy őszintén szeressék egymást az emberek.
Ez a jó benne.

jules

Előzmény: kanka (13)
kanka Creative Commons License 2001.01.20 0 0 13
Látod, én is ezt mondom:
"zsűlöletre szólítok fel mindenkit.
Le a szeretettel."
(gondolj bele, lenne egy gyűlölet napja! Ha karácsonykor képesek szétverni egymás fejét az emberek -saját szememmel láttam-, akkor lehet, hogy a gyűlölet napján még képesek lennének őszintén, szívből szeretni. Nemcsak azért, mert alkalom van rá :-)))

Üdv
kanka

Előzmény: drotmalac (5)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.20 0 0 12
Igen,jól látod a dolgot.
Tulajdonképpen csak magamat utálom dehát ezt ugye nagy bátorság lenne bevallani.
Előzmény: bélla (11)
bélla Creative Commons License 2001.01.20 0 0 11
Csak a nőket gyűlölöd, a meztelen nőket nem?
Előzmény: drotmalac (10)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.20 0 0 10
Defiant

Permission denied.

bélla

Gyufásdobozokat pucér nőkkel.

Előzmény: defiant (8)
bélla Creative Commons License 2001.01.20 0 0 9
Fogadjunk, hogy bélyeget gyűjtesz!
Előzmény: drotmalac (7)
defiant Creative Commons License 2001.01.20 0 0 8
Indíthatom tehát a rakétákat?
Előzmény: drotmalac (7)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.19 0 0 7
gyűlölöm a románokat,cigányokat kivétel nélkül.Ázsiaiak dettó, szlávoktól hányok.Latínó nemzedék cigány az összes, az árja meg gyűlöl engem ígyhát én visszagyűlölöm.Niggerekkel alapjába véve nincs bajom mert ők is szerencsétlen emberek.A nőket se szeretem.Az öregebbje katasztrófa, a fiatalabbja pénzéhes, szaporodni kívánó állat, tisztelet a kivétel (jujj fszkalap).
Az öreg férfiaktól röhögök, a fiatalját utálom mert bunkó köcsög.
A gyereket ki nem állhatom, számomra rémálom egy 6-7 éves.
Gecik a keresztények.Ájtatosan tartják kezeiket még több pénz után, keresztjükön pont az lóg, ami ellen hevesen tiltakoznak: egy vulgárisan meztelen, agresszívan keresztre feszítet, vérben fürdő bácsi.
Utálom az állatokat.A kutyákat elégetném mind.A kis genyó növényeket is.Mocskok.Rohatt ez a Föld, pusztuljon.

Előzmény: Spender_ (6)
Spender_ Creative Commons License 2001.01.19 0 0 6
Ez az Drótmalac ! Az Úr álgyon mekk !
Teljesen igazad van, hiszen ma még a kegyelemhulljonaférgese és a megbocsátokdeazértjobblennehamegdöglenél ideje van !
Zsulölet ! Harc ! Kombat ! Viadal ! Perelj Uram... ! Nyihahaha ! Fegyverbe ! Világ majmai egyesüljetek !!!
Előzmény: drotmalac (5)
drotmalac Creative Commons License 2001.01.19 0 0 5
Az fáj, de nagyon, hogy rájöttem mennyire haszontalan és öncélú a filózás.

Rájöttem hogy a szeretet nem más mint egoizmusunk magasokú gyakorlása és konszolidálása mellyel saját magunk előtt akarjk bebizonyítani hogy milyen jó emberek vagyunk, merthát mi ugye képesek vagyunk szeretni.

Ezért zsűlöletre szólítok fel mindenkit.
Le a szeretettel.

Előzmény: tivadar (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!