Keresés

Részletes keresés

Nausea Creative Commons License 2006.01.25 0 0 7983

Nekem küldjél jelszavakat. Ígérem, nem pakolok fel egyetlen dinszótoszós képet sem.

Csakis egzotikus állatok játszhatnak, úgy mint kakadu, tukán, pókmajom, dugong, stb...

Előzmény: MOLI (7982)
MOLI Creative Commons License 2006.01.25 0 0 7982

3 dolog van, ami akár hasznos lehet...

 

1- megvan az összes plakátom, még a francia turnéról is.

2- az összes stage pass, vagy 50, be lehetne szkennelni

3- az arnyak.hu is az enyém, komoly tárhely és 5 mail cím is van hozzá, kinek küldjem a jelszavakat meg a többit?

 

Készül a dvd hanganyaga Töfinél a studióban, ha az kész, akkor vágjuk rá itt, Szolnokon a képanyagot. Pista, van nálam egy Album CD-d, hílak.

 

Moli

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.24 0 0 7981

 

örömhír!

elkészült az album album! rajta van a vétkeim maxi tartalma is. igényes kivitelben, kicsit hajaz az újrakiadott menedék cd-re. bár van egy újítás: az árnyak névben az Á és A betűk vízszintes vonaláról egy-egy kereszt függ alá.

végre teljes az árnyak diszkográfia!

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.24 0 0 7980
Előzmény: arnyekxxx (7979)
arnyekxxx Creative Commons License 2006.01.23 0 0 7979
Én nem gyakran megyek pestre, de az asszony igen, ha a keletibe el tudsz menni amikor legközelebb megy (nem tudom mikor, ha adsz emilt megirom majd) akkor küldök vele.
Előzmény: Törölt nick (7978)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.23 0 0 7978

igényt tartanék egy-egy példányra, ha lehet. hogy lehetne megoldani? pesten tudunk találkozni? ha máskor nem, akkor az f.o. system koncert előtt? :)

Előzmény: arnyekxxx (7977)
arnyekxxx Creative Commons License 2006.01.23 0 0 7977
Nekem van pár tekercs Vétkeimes meg Nehézcsendes plakát, bár az összetekeréstöl kicsit hullámos állapotban:)
Előzmény: Törölt nick (7976)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.23 0 0 7976

én is így vagyok ezzel, meg gondolom még jópáran. de én konkrétan azt hallottam először molitól a gothicán, most meg zolitól hogy elkészült a cucc. senki nem tud erről semmit?

még egy kérdés: nincs valakinek jó állapotban lévő plakátja (mondjuk a nehéz csend album borítójával)? beszerezhető még valahol?

Előzmény: rrroka (7974)
arnyekxxx Creative Commons License 2006.01.23 0 0 7975
Nekem a közelmultban mintha olyat mondott volna Robi, hogy az Album megjelent vagy aközeli állapotban van, de azota semmit nem hallottam rola.
Előzmény: rrroka (7974)
rrroka Creative Commons License 2006.01.23 0 0 7974
régen, úgy egy-másfél éve volt róla hír, moli mondta h a DAT kazi már előkerült, de aztán elsikadta dolog. :( pedig csak az hiányzik a CD gyüjteményemből.
Előzmény: Törölt nick (7973)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.23 0 0 7973
úgy hallottam újra kiadásra került az "album" c. lemez. mit tudtok erről?
alcoholicus Creative Commons License 2006.01.19 0 0 7972
Az oldalt nem én csináltam, arnyekxxx kollégának jár a dicséret! Én csak belekotnyeleskedek. :DDD
De mostmár legalább tudom, mit csinálok... :D
Klippek is meglesznek a jövő héten, főleg, ha előkerítem a lemezem, amin vannak. Nem lesz egyszerű a dolog... :DDD
Előzmény: B-side (7969)
alcoholicus Creative Commons License 2006.01.19 0 0 7971
Igen, megkaptam, jövő héten felrakom őket, most nem volt időm. :((( ilyen meló, meg vizsgák nevű hülyeségekkel kell foglalkoznom most még nagyon... :(((( :DDD

Nem bankjegynyomdára gondoltam, hanem pénzverdére... senki nem gondolta volna, hogy 10, 20, 50ft-osokat hamisítok... :DDD
Sz'al tényleg rengeteget gondolkodtam rajta, hogy mint "(segéd)szervező" beállok mellétek a csatasorba... sajnos nem tettem meg...
*buta alcoholicus*
Előzmény: arnyekxxx (7970)
arnyekxxx Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7970
igazi haszon az lett volna, ha bankjegynyomdát üzemeltetsz a pincében:) Ps.: megkaptad az emilem a Gothica-s képekel kapcsolatban?
Előzmény: alcoholicus (7967)
B-side Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7969
Elcsesztem!

Szóva felrakom a linket a mi oldalunkra.

(egyedül a klippek nem működnek, a többi ok)
Előzmény: alcoholicus (7966)
B-side Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7968
Köszi!

Szép lett az oldal! Bravo!

Felrakom a linket a
Előzmény: alcoholicus (7966)
alcoholicus Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7967
Én rengeteget gondolkoztam azon, segíteni kellene a szervezésben, csak nem bíztam magamban. Így, utólag, pár rendezvény lebonyolításában való részvét után már bánom, hogy nem vágtam bele. Lehet, hogy sokkal rosszabb nem lett volna, meg amúgy is ott voltam Veletek mindig! :D
Előzmény: arnyekxxx (7963)
alcoholicus Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7966
a megoldás:

belépési link, ami műxik mozillával

:D
én is ezzel küzdök... :D
Előzmény: B-side (7964)
B-side Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7965
Ez meggyőző volt!

Nem tudom ki vagy, azt hallottam viszont, hogy az énekes(esetleg te vagy?) átigazolt a Shape-be. Hát ott sem hiszem, hogy más lesz a helyzet...
Előzmény: arnyekxxx (7963)
B-side Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7964
szia!

Nekem csak az Árnyak fejléc jön be az oldalon, azonkívűl semmi! (Mozzilám van)
Előzmény: alcoholicus (7955)
arnyekxxx Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7963
Nem csak neked tünt ugy, hogy nem 100%os a szervezés:) Lehet, hogy bunkoságnak fog tünni, de valahol igaz, hogy a pénz is szempont lehetne müködésileg. Ha lehetett volna az árnyakkal pénzt keresni, többet annál mint amennyit befektet az ember, akkor könnyebben tul teszi magát azokon a dolgokon amik nem tetszenek neki. A lelkesedés viheti a zenekart egy darabig, de ha a problémák(akkor is ha nem tul komolyak) okozta idegeskedés elnyomja a lelkesedést, akkor már nem akkora öröm a zene. Ha mindezek mellett még fizetni is kell azért, hogy az idegesitö problémákat megoldhassa, akkor már szerintem kicsit mazohista lesz a delikvens. Egy darabig lehet csinálni, de X (illetve xxx ) kor felett kevésbé ösztönzö a gondolat, hogy havi 50 orát melozzon az ember otthon és a probateremben csak azért, hogy utána belenyulhasson a zsebébe és kifizessen egy studiofelvételt/videoklipet, hogy hétvégente sokszáz kilométert utazzon egy koncertért ami az üzemanyag és mikrobusz bérlést is csak jo esetben hozza be. Itt jönnek be az anyagiak. Ha annyit lehetne ezzel az egésszel keresni, hogy ne azt érezze az ember, hogy mások élnek meg belöle - hisz te adod a müsort a klubnak, te fizetsz a studionak, belöled él a kiado, te fizetsz a mikrobuszkölcsönzönek, te fizetsz a benzinért, vagyis sokan anyagilag jol járnak azzal, hogy te dolgozol-alkotsz - hanem azt éreznéd, hogy te is kapsz valamit a munkádért az örömön kivül, akkor tul lehetne lépni a kisebb gondokon. rrol ne beszéljünk, hogy mennyi -szintén saját - pénzt el kell költeni ha az ember igényes produkciot akar a szinpadra vinni. A soha meg nem térülö befektetés viszont nem tul ösztönzö.
Előzmény: rrroka (7961)
MarK Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7962

A pénz nem old meg mindet, de azért segít(ene). Korábban már nálunk okosabbak is megmondták, hogy a "háborúhoz" pénz, pénz, és még pénz is kell.

Szóval, ha nem is mind a három dolog, de azért a pénz sztem lendítene egy kicsit a dolgon... ;)

Előzmény: rrroka (7961)
rrroka Creative Commons License 2006.01.16 0 0 7961

mondjuk én személy szerint tényleg szívesen tüzelnék versekkel... :)

 

arnyekxxx: tehát ha lenne egy rakás pénz akkor menne az Árnyak? nekem ugy tünt mindig hiányzott vki aki jól megszervezne mindent.

Előzmény: porkol (7960)
porkol Creative Commons License 2006.01.15 0 0 7960

Elég szomorunak tartom, hogy ilyen zenére nincsen igény!

Lassan versekkel tüzelünk és helyette színes magazinokat gyűjtünk!

arnyekxxx Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7959
mi az ok? A lelkesedés kevés azokhoz a dolgokhoz, amikhez pénz is kell.
Előzmény: rrroka (7958)
rrroka Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7958

Nem akarom azt mondani, h nem vagyok meglepve, de tényleg nem. :) vhogy így szokott minden alakulni a zkr életében:nagy lelkesedés, örömmármor, drukk, aztán lecsillapodik és a végén semmi. :( szomorú.

de mi az oka?

Előzmény: arnyekxxx (7957)
arnyekxxx Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7957
még az elökészületei se igazán kezdödtek el a dvd-nek szoval megjelenésröl beszélni felelötlenség lenne.
Előzmény: porkol (7956)
porkol Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7956

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék,hogy mikor jelenik meg az Árnyak dvd és mennyibe fog kerülni kb!?

Előre is köszi!

alcoholicus Creative Commons License 2006.01.02 0 0 7955
Kicsiket javítgattam az oldalon, próbatermi képekket pakoltam fel, meg ilyenek... a többi (mp3, klippek) is alakulnak lassacskán... :DDD
érdemes errefelé tévedni.. :D
arnyekxxx Creative Commons License 2005.12.31 0 0 7954
Beállitottam az arnyak.try.hu átirányitgatos cimet az uw-s cimre, ha változik a hely hozzáállitom a try.hu-t, szoval bárhol lesz ez az oldal az arnyak.try.hu oda fogja vezetni a felhasználót. Illetve elküldöm alkoholosnak a loginadatokat és ha máshova kell pakolnia majd rendezi az átirányitást. Mondjuk az arnyak.hu-ra is lehetne a jelenlegi kezdölap helyett egy átirányitás a régi lapra, amig nincs uj csinálva...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!