Keresés

Részletes keresés

niki92 Creative Commons License 2012.02.16 0 2 261

Szereted pink?

niki92 Creative Commons License 2012.02.02 0 2 260

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.24 0 0 258

Sziasztok. Úgy döntöttem én is beszállok,igazából csak olyan lányt vagy hölgyet keresek akivel levezhetek és egy kis eszmecserét is tehetnék :)



NylonTomi Creative Commons License 2011.03.27 0 0 257

Nekem nagyon bejön a nylonharisnya,mindennap használok, de a gumirozottakat szeretem ami 40 denes vagy középvastag. Gyakran húzok fel duplán is, egy vastagabb és egy vékonyat, nekem így jó. Azért szeretem a gumírozott harisnyát,mert nagyon kényelmes,jó anyagú,és nem szakad ki hamar.A vékony nylonharisnyát pedig azért húzok rá,hogy tetszen magamnak a harisnya fénye.

harisnyanadrág Creative Commons License 2011.03.09 0 0 256

A gyors vásárlás nem sikerült, ezért csal M-es méretben kaptam. M-es és S-es még volt egy csomó, de L-es már nem. Tuti, hogy férfiak kapkodták szét. Nem vagyok egy kicsi, de még az M-es is jó. Ha az L-est így visszik, akkor most egy csomó fickó átélhette ugyanazta a kellemes érzést, amit én :). Vagyis remélem.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.23 0 0 255

Én is kipróbáltam az F&F márkát. Igaz nem harisnyanadrágban, hanem 40denes opaque

combfixet vettem fekete színben. Kissé csillogó, összetétele 90% poliamid, 10% Elastin.

Made inTurkey, 850Ft. Nekem nagyon bejött, összesen 4 párat vettem, kb 3 hete naponta használom az elsőt, este kiöblítem, semmi baja. Egész napi használat után sem csúszik le. Régebben csak alkalmanként használtam harisnyát, most a hidegek beálltával jöttem rá, mennyire jó dolog. Nekem a harisnyanadrág nem jön be, biztosan kényelmes az is, meg kellene próbálni, a combfixet nagyon szeretem viselni bugyival.

harisnyanadrág Creative Commons License 2011.02.22 0 0 254

Hogy azért a témához is hozzászóljak.

 

Ki ismeri a Tesco márkáját az F&F-t, azon belül is van-e vakinek tapasztalata a harisnyákkal kapcsolatban?

Egy időben egyáltalán nem lehetett harisnyát kapni a Tesco-ban, ezért teljesen ledöbbentem a jelenlegi felhozatalon.

Mostanában a 40 DEN-es vastagságút hordom és meg is található a kínálatban. Fekete színben, két féle típusban kapható. Az egyik a sima opaque. 3 db-ot tartalmaz a csomagolás, potom 1150 Ft-ért, ami szerintem nagyon kedvező ár, főleg kipróbálása után, mert szerintem nagyon kellemes. Ugyan lycrát nem tartalmaz, de puha, finom.

A másik a szivem csücske lett. Gondoltam kipróbálom ezt is. Hát nagyon bejött. Ez a silky opaque, amit a csomagolás úgy ír le, hogy "selyem áttetsző harisnyanadrág" Már ez felkeltette a kíváncsiságomat. Gyönyörű. Kibontod és már kézben tartva érzed, hogy ez valami más. A tapintása puha és enyhén sikamlós. Nekem nagyon kellemes. Elsőre kicsinek tűnik, de amikor ráhúzod a lábadra, akkor hihetetlenül tágul. Ebben van lycra. És ami a csúcs, hogy szikrázik. Hihetetlenül csillog, annak ellenére, hogy selyem megnevezés van a csomagoláson. Én feketében és ebben a vastgaságban még nem tapasztaltam ilyen fényjátékot. Imádom.

Gyorsan veszek belőle még, mielőtt a rajongók szétkapkodják.  A csomag 2 db-ot tartalmaz 1300 Ft-ért. Szerintem ez is megéri.

 

Harisnyába bele kedves urak.

harisnyanadrág Creative Commons License 2011.02.22 0 0 253

Na szóval.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Áll a farkad!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

És látszik!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De még nem is harisnyanadrág van rajtad, ami eltakarná.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

És szőrös a lábad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

És csúnya combfixed.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nem akarlak sértegetni, de semmilyen tekintetben nem vagy dekoratív.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

És remélem, hogy a közösség egyet ért, ha azt kérem, hogy idevágó hozzászólásokkal, az elsődleges nemi szervek mutogatása nélkül gazdagítsd a topik tartalmát.

 

 

 

 

 

Köszönettel: Harisnyanadrág

Előzmény: érdekes40 (250)
harisnyanadrág Creative Commons License 2011.02.22 0 0 252

Hát nem Hmmmmm!

 

Mivel nincs lehetőségem moderálásra és a topick témájában izléstelennek találom, valamint kevés a hozzászólások száma, ezért megpróbálkozom egy kicsit "háttérbe" helyezni a hozzászólásodat.

Lehet, hogy ezzel pont én váltom ki a moderátorok nemtetszését.

 

Az a problémám, hogy ha egy jobb izlésű érdeklődő ide téved és valóban a ruhanemü viselésével kapcsoltban kíván tájékozódni hát nem kell csodálkozni, hogy rossz érzés fogja el.

 

Mi nem tetszik. A következőkben leírom.

Előzmény: érdekes40 (250)
krisz78 Creative Commons License 2011.02.12 0 0 251

Hello!

 

Ezt miért kell ide rakni????

Az ilyen művészi képeket tedd a másik index fórumba ! Ott még örülnek is neki. Ez a topik nem olyan olvasd el a nyitó hozzászólást.

 

Üdv.

Előzmény: érdekes40 (250)
érdekes40 Creative Commons License 2011.02.12 -1 0 250

Hmmmmmmmmmmm

juliusz007 Creative Commons License 2011.02.10 0 0 249

Én csak annyit tudok mondani, hogy eddig hiúságból nem vettem fel semmit nadrág alá. Mivel a jager-alsó nem volt túl kényelmes, felcsúszott, ezért idénre vettem pár harisnyát.

Én csak azt tudom mondani, hogy nem érzem egész nap, hogy rajtam van, mikor hazaérek nadrágot ledobom, harisnya rajtam marad, és kényelmesen elvagyok itthon.

És ami a legfontosabb: 5-6 év után először nem fáztam meg! - Még nem kiabálom el, de a nagy hidegek lementek!

Mikor melegebb van, akkor vékonyabbat veszek, mikor hidegebb, akkor vastagabbat. - Ennyi.

De szerintem olyan tavasz közepéig fogok hordani valamilyet végig.

179 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 248

Különböző fórumokon nézegetve sok véleményt olvasni pl.hogy télen inkább mit mint harisnyát , szüleim egy művese állomás mellett laknak és mondják hogy még sokszor az esti órákban is visznek be kezelésre betegeket . Az egészségügyi oldaláról nézve amióta hordom napi szinten a harisnyát nem fájnak a lábaim két alkalommal próbáltam hogy csak zokni voltam egész nap de11 körűl már alig éreztem a lábaim .Mégvalami nemrégen beszélgettem egy ismerősömmel aki ismert egy írót aki Amerikában járva találkozott még Einsteinnel és amikor meglátta a lábán a zoknit csak annyit mondott rá hogy ha hosszú életü akarsz lenni akkor azt leveted. A saját esetem hogy  a zokni gumija elszorította a vérkeringést a lábamban részlegesen ez okozta bajt az izom görcsöt amit nem kívánok senkinek , Emberk gondolkodjunk. Egyébként nálunk azért is buziznak ha valaki télen fagyit  eszik ez keményen szoftver hiba.

széplábú Creative Commons License 2010.12.29 0 0 247

Szia 435!

 

Nagyon kíváncsi lennék a formás, szexi lábaidra. Kérlek, írj nekem e-mailt, és lécci dobj meg egy-két klassz lábfotóval! Címem: akospasi@freemail.hu

435 Creative Commons License 2010.12.28 0 0 246

köszi viszont

Előzmény: kreatív_028 (245)
kreatív_028 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 245

Tetszel 435-ös jó fej vagy. Minden jót neked és mindenkinek.

 

Kellemes Ünnepeket Kívánok !!

Előzmény: 435 (234)
kreatív_028 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 244

Sziasztok!

 

Cicanadrág férfiaknak !!

 

keszites_es_kreativitas@freemail.hu

 

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek !!!!!!


435 Creative Commons License 2010.12.25 0 0 243

ha nem akarod szőrteleníteni akkor nem kell vegyél fel 2-3 harisnyanadrágot aztán majd kitapasztalod hogy lessz a jó mikor nemlátszik át a szőr

Előzmény: harisnyanadrág (233)
435 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 242

melyik írásra gondolsz ?

Előzmény: harisnyanadrág (240)
nylonpasi Creative Commons License 2010.12.23 0 0 241

MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK! *

harisnyanadrág Creative Commons License 2010.12.23 0 0 240

435 Te vagy a kedvencem!

 

 

Amit a szoknyás topickban írtál az egyszerűen ámulatba ejtő.  Ha lenne rólad élő webkamera folyton csak téged lesnélek.

Lehet, hogy már lejött, hogy én nem feltétlenül a praktikum miatt pátolom a harisnyaviselést, nekem ez szerelem. Ami szakirodalmat olvastam ezzel kapcsolatban, a szerint ez már kóros elmeállapot. Ezt valószínű az is megerősíti, hogy amikor ennyire komoly harisnyakapcsolattal rendelkező személlyel találkozom mint Te, abba beleszeretek, függetlenül attól, hogy tudnám ki rejlik 435 mögött.

Mostanában a hideg miatt folyamatosan hordok nejlon hosszúnadrágot a vászon hosszúnadrág alatt. Jó, megvéd, kell. Felhajtottam a nadrág szárát, nézegettem. Szerintem jó. Szépen csillogott a fekete anyag. Hozzá bakancs, nem festett rosszul, csak az a rengeteg szőr. Megszabadulnék tőle, de zokonvennék. Így marad a sárga irígység kedves 435.

 

Légyszi írj még a mindennapjaidról. Roppant izgalmas.

 

 

 

 

Gaborka79 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 239

Illetve még az is érdekelne, hogy a fenékrésze milyen szabású? Nagybetétes, két varrás van a fenékrésznél vagy középen egy?

Gaborka79 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 238

Olyan valakit keresek akinek van tapasztalata a Comfilon harisnyákkal kapcsolatban, illetve a Comfilon oldalán, honnan lehet megtudni, hogy melyik harisnya hány DEN-es. Valaki írta ha figyelmesen elolvasom a leírást akkor megtalálom, hát nekem nem sikerült.

Köszi

435 Creative Commons License 2010.12.11 0 0 237

régen hordtam rövidnadrágot is harisnyanadrággal méghozzá " viking fantazia 2000 fényes cognak 20 den erősített nadrágrésszel " kilátszott az erősített nadrágrész egyszer még harisnyatartó is volt rajtam rövidnadrággal a sugár üzletben az aranypókba mentem be vásárolni leguggoltam kilátszott az egész harisnyám és harisnyatartóm stílusosan harisnyatartót és hagyományos harisnyatartós harisnyát " viking fantazia 2000 fényes szélescsipkével" vettem magamnak miután kifizettem az emeleten leültem egy padra és ott nyilvánosan cseréltem harisnyát de ez még a 90-es évek végefelé volt

435 Creative Commons License 2010.12.10 0 0 236

pasis stílusban tehát eléggé nőietlen inkább szűkebb diszkrétebb jellegű szoknyáin vannak van egy szoknyás öltönyöm ezt tavaly vettem párizsban cipő : férfi cipő vagy bőr vagy edző rendes ing vagy póló feleségem meg nincs. a kolléganőim úgy kb 3- 4napig ódzkodtak de azután egyrészt kivívtam a szakmai elismerést illetve jobban összeismerkedtünk azután már mindenrendbenvolt látták hogy azért nemvagyok perverz.

Előzmény: 179 (235)
179 Creative Commons License 2010.12.10 0 0 235

Szia 435 azt szeretném kérdezni hogy a szoknya viselését a feleséged hogy fogadta ill. milyen összeállításban hordod pl. cipő felső stb.

Továbbá a környezeted hogy reagált erre , beleértve a koleganőidet is.

435 Creative Commons License 2010.12.09 0 0 234

nagyon meglepődtek amikor meglátták a harisnyámat nemtudták elképzelni először ( hátrajtad meg milyen harisnya van? ) amikor felhúztam a szoknyám és meglátták hogycsak egy síma fehér selyemharisnya és harisnyatartó van teljesen kivoltak akadva persze én is kíváncsi voltam milyen érzés selyemharisnyát viselni milyen érzés lehetett annakidején egy télinapon ilyen ruhadarabot felvenni én speciel meleg béléses pamut szoknyát húztam fel hozzá abszolút nemfáztam benne írtam már régebben hogy én véglegesen leszőrtelenítettem a lábaimat ( lézeres szőrtelenítéssel ) idén márciusban voltam az utolsó kezelésen azóta nincs a lábamon egyszál szőr se nekem 7 kezelésre volt szüségem mire teljesen síma lett a lábam visszatérve én egy kis közösségben dolgozom rajtamkívül még 5 kolléganőm van egyedül vagyok köztük férfi és már az első héttől fogva szoknyáthordva járok dolgozni ( 2006 júniusa óta )

harisnyanadrág Creative Commons License 2010.12.08 0 0 233

Én is hozzászolnék, csak had jöjjön előbbre a topik.

 

Nos szerintem elhamarkodott azt mondani, hogy ide csak olyan hozzászolók járnak, akik parktikumból hordják a harisnyát.

Akár gondolok kedves 435-re, aki valami olyasmire tett szert, ami nem mindennapi, vagy a többi ismerősre.

435 roppant kiváncsi vagyok, hogy mit szóltak a kolléganők.

 

Mondjuk azt nem szeretném, bár csak egy vagyok a sok közül, hogy úgy elfajzon ez a topik, mint a "Pasik harisnyában" nevű.

435 félre ne értsd.

Gondolok azon kollégákra akik a szőrös lábaikat mutogatják fénylő nejlon harisnyában. Aki mutogatni akrja a lábát az borotválja le vagy nyúzza meg vagy tudom is én, de nagyon nem szép.

Ezzel szerintem az a vélhetőleg hölgy hozászóló is egyetért, aki jelenlétének úgy örülünk. De tényleg, jól esik a bátorítás.

 

Én jelenleg a leggingset favorizálom. Praktikusabbnak tartom mint a lábfejest. Ha túl sok könnyebb levenni, ha elázik a zokni, csak elég azt cserélni, sőt tapasztalat, hogy megítélés szempontjából könnyebb letolni a "torkon", hogy miért is kell viselni.

Ja szőrösek, viseljetek 60-40 denes mikrofibrás vagy egyébb sűrűszövésű harisnyát és akkor elmaradhat a szörtelenítés. Szerintem mutatósabb és "férfiasabb" egy vastagabb harisnya, még szoknyával is :).

 

Egy szoknyás kombinációhozz, persze szigorúan férfias vonalon, vagy ne legyünk annyira extrák és rövid nadrághoz Ti milyen cipőt és felsőt ajánlanátok. Szerintetek mi megy egy ilyen összeállításhoz?

 

 

Előzmény: juliusz007 (229)
435 Creative Commons License 2010.12.07 0 0 232

most vettem néhány gyönyörű szép harisnyanadrágot : fekete hátulcsíkos , fekete pöttyös 20den-es , fekete ezüstlurexes 40 denes fehér 50 denes fehér hátulvarrot masnimintás csipke fekete hátulvarrot csipke hátulvarrot fehér és fekete necc , fekete hátulcsíkos ( feketecsík és a csík teljes hosszában fekete csillogó kis strasszkövekkel )

néhány hagyományos combharisnyát : egy halványlila egy világos rózsaszín egy halvány sárga 15 cm es csipke szegéllyes harisnyatartós harisnyát , tegnap rámoltam ki egy hagyatékot gyönyörű régi stílusú ( nejlon és selyem ) harisnyákat, fűzőket szedtem össze

holnap reggel megyek dolgozni és hajnalban az eggyik fehér selyemharisnyát harisnyatartóval fogom felvenni egy téli béléses szoknyával kíváncsi vagyok mitfognak a kolléganőim szólni amikor meglátják a selyem harisnyám?

bci Creative Commons License 2010.12.04 0 0 231

hali

szintén zenész

Előzmény: captain33 (228)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!