Keresés

Részletes keresés

rrroka Creative Commons License 2001.12.07 0 0 1036
Akkor mingyá böngészek egy naptárat.
Speedz nektek mikor jó? Mindenkinek utba esne az Oktogoni burgerking? Aztán ha eleget játszottunk és ihatbnékunk van még mindíg elballaghatunk a nyugatiig egy korcsmába.
Gice Creative Commons License 2001.12.06 0 0 1035
Nekem 21-e után lenne üdvös, leszámítva a vizsganapjaim előtt levő napokat.
sascsabi Creative Commons License 2001.12.06 0 0 1034
Nekem a kedd kivetelevel minden jo.
rrroka Creative Commons License 2001.12.06 0 0 1033
speedz, szerintem ne szabadkozz :)))))) Na akkor kezdjük el szervezni, mikor hol lesz megin tali! Szerdánként nem fogok ráérni, de amugy nekem mindegy mikor.
Előzmény: speedz (1030)
Gice Creative Commons License 2001.12.05 0 0 1032
Megbocsátva...
Előzmény: sascsabi (1031)
sascsabi Creative Commons License 2001.12.05 0 0 1031
Bocs Gice !! Kerlek ne haragudj, nem akartam elhinni, hogy ilyen pechesen bontottal :))
Feri pedig tenyleg nem volt a kepben, hanem Sanyi. Bocs, de keverem a neveket.
speedz Creative Commons License 2001.12.04 0 0 1030
rrrroka: hát az előző hozzászólásom egy kicsit fellengzősre sikerült, na mindenkitől bocsánatot kérek érte... szóval a paklit két személy ellen is teszteltem.. TE leszel a harmadik :PPPPPP mikor? csapdák ellen készüljek? (erre nem muszáj válaszolni :))
Előzmény: rrroka (1027)
Gice Creative Commons License 2001.12.04 0 0 1029
Kösz, hogy azt feltételezed, hogy egy leszedést nem ismerek meg... Tényleg nem volt semmi más, drakolder varázslat se, meg az a kézből lapot dobok a semmibe leszedés se. Volt még mondjuk az az Elenios tárgy, amit lényre kell rakni, de ha jól emlékszem, az csak játékosra használható (vp-t és ép-t szed el).
Mailt megkaptam. Azt mondtad, a döntőben szóltál be, de akkor Feri hogy kerül a képbe?
Előzmény: sascsabi (1028)
sascsabi Creative Commons License 2001.12.04 0 0 1028
Hi all !

Matyika: En ugytom, hogy ott mar lehet kartyazni.

Gice: Ilyen keves leszedessel tenyleg eleg nehez jatszani, de ez folottebb gyanus is. Biztos, hogy volt meg pusztitasra hasznalhato lapod. Kellett, hogy legyen, hisz mindekeinek volt.
A pofazassal kapcsolatban pedig majd eloben, mert szegyenlem magam. Vagy megirom e-mailben !!

speedz: a beirasodbol (igaz nem nekem szolt) egy szot se ertettem. Milyen ellenfelevel szenvedtel? Es mert kell reszketni, ha csak a javara modositasz? Bocs, hogy ilyen kivancsi vagyok !

rrroka Creative Commons License 2001.12.04 0 0 1027
A csajszival játszottál vagy neked rendelkezésre áll persze az AI? :)
Előzmény: speedz (1026)
speedz Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1026
rrrroka a pakli készen áll, bár azt hittem jobb annál mint hogy tegnap elég hosszan szenvedjek az ellenfelével, de ennek ellenére a legutóbbi négy meccset vitte :)) úgyhogy reszkess.. már csak a javára módosítok benne :)
Előzmény: rrroka (1020)
Gice Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1025
Hát ez alapján nem ismerem Dark Melont.
Nekem nincs meg, hogy ki az a Rém András, pedig tavaly Ő nyerte a Nemzetit, ha jól tudom.
Na, én csak egy semmizős víziót bontottam, összesen 2 leszedést, illetve az is csak sebzés volt. Egy Huhogás (amivel sajnos nem játszottam) meg egy Okulüpaj átka, vagy mi.
És konkrétan melyik lapra mondtad, hogy jobban el kellene olvasni? Illetve melyikre gondoltál, és mi volt a szitu?
Előzmény: sascsabi (1019)
Matyika_ Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1024
Azért ne a Barross utcai McD-be menjetek, ott kb öt évvel ezelőtt kurvára kihúztuk a gyufát...Négy asztalnál is kártyáztak a népek 1 db kollektív sültkrumplival, du2-től úgy este hatig, heteken át. Aztán elzavartak minket a halálba for good, de lehet hogy azóta már más az üzletvezető :)
Előzmény: sascsabi (1022)
rrroka Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1023
Én is gondoltam mekire, vagy mondjuk van az oktogonon az az emeletes burgerking ott nem zavarnak minket az aztán biztos, és tömhetjüka hagymakarikákat :)) (régen még sörük is volt)
Előzmény: sascsabi (1022)
sascsabi Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1022
Hi rrroka!

Kosz a jokivansagokat, ram fer. A bolcsessegfogam ugyanis kinyir. Nem tudok enni, mar egy hete tejen elek.
A beledumalasrol csak annyit, hogy az egyik versenyzonek azt tanacsoltam, hogy olvassa el az ellenfel lapjat megegyszer. Ahogy tobbszor atgondolom, ugy egyre durvabbnak tunik. En bizony duhos lennek egy ilyen seggefejre, mint amilyen en voltam akkor, ha velem csinaljak.
Teli szunet nem lesz, de a ket unnep kozotti reszt kiveszem szabinak, csak hat ez azt jelenti, hogy valszeg Bekescsaban leszek :(.
En is tamogatom egy tali elgondolasat. Csak szolidan egy paran osszeulunk kartyazni. Titkos forrasokbol tudom, hogy a McDonaldsba be lehet ulni kartyazni egy jot, csak lehet, hogy kotelezo a fogyasztas. Azt viszont meg lehet oldani, hisz egy kiskola vagy kiskrumpli mellett orakig lehet ulni.

Előzmény: rrroka (1020)
sascsabi Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1021
Hi dave2 !

Ne haragudj, de nem ismeros neked az Aron nev ? Nem hiv teged igy vki?

Bocs, ha esetleg nem.

rrroka Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1020
Nadejó hogy meggyógyultál :) Meséld má el mit dumáltál bele a játékba :))) Legközelebb szerintem gorillákat állíttatnak melléd .

Lesz nektek oylan hogy téli szünte vagy nektek se? Mer vmikor ebb a azimankóba be lehetne ülni vhova. Még az is eszembe jutott, hogy nem muszáj sörös helyre menni hanem vmi klubba ahol biztosítanak asztalt vagy ilyemi.

speedz megvan már a paklid? :)))))

Előzmény: sascsabi (1019)
sascsabi Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1019
Hi all !

Jonagy beteg voltam a mult heten, ezert tuntem el, de megint itt vagyok !

Gice: Nem bontottam semmi hipertapot, de a versenyre egesz jo paklim lett, mert volt egy csomo szilmillem. Bontottam egy Illuzio bortont vagy micsodat(6 VP vizio bubaj lapra A lap a kor vegen a gyujtobe kerul), ezzel terorrizaltam a nepet, meg Orjongo szilmill+Hamis vacsora is betette a kaput sok helyen. Fontos volt meg a ket semmizo viziom, melyek nelkul sokkal szarabb lettem volna, es a fergeim, melyekbol szinten volt 4 fele, sajnos a laplopos nem volt.
A vegeredmenyem 4 gyozelem 2 dontetlen 1 vereseg.
Dark Melon igazi pontos nevet nem tudom: vmi Feri. Egy barna haju, mely hangu, 19 ev koruli srac. (Feri, ha olvasod, bocs, de telleg nem jut eszembe a neved :) )

Amugy a verseny 10-ig tartott, legalabbis akkor voltunk epp a Kobanya-Kispesti metroallomason. Nagy donto volt !! Erdemes volt kivarni !
Egyszer majdnem el is zavartak a dontotol, mert belepofaztam a meccsbe. Bar nem volt eletbevago, de, ha nem a rendes Rem Andras (akit tisztelek es becsulok)jatszik, hanem valamelyik ismert, idegeskedo "meno", akkor biztos nagy zurt kavartam volna. Ezuton is kerek elnezest Andrastol, ha megzavartam a jatekot.

A kov. sorozes helyszinet tenyleg jobban meg kell valasztani. Nekem nem volt gaz, mert en boroztam, es az olyan finom volt, hogy nem kellett hozza kisero, igy megerte, viszont aki sorozott, arra rajart a rud. Meregdraga volt az a sor en mondom !!!

Egyenlore ennyi
Csa

rrroka Creative Commons License 2001.12.03 0 0 1018
Hova lett csabi? Vett ezer új kiegészítőt lés most kombókat gyárt?:)))
speedz Creative Commons License 2001.12.01 0 0 1017
Gice: leírva még nem láttam :PPPPPP
Dave2: ezek rar-ral csomagolt fájlok, szerzel egy rar.exe-t (ha nincs elküldöm), majd bemásolod őket ugyanabba a könyvtárba, beírod: rar x hkksetup.rar aztán pedig elindítod a setup.exe-t, majd a start menüben találsz egy hkk-tesztverzió setup-ot. ha a pluszban ott lévő hkk.exe-t is letöltöd az oldalról és azzal felülírod az alapban a "Program Files\HKK" könyvtárba kerülő hkk.exe-t, akkor megóvod magad néhány idegesítő hibától a programban.
Dave2 Creative Commons License 2001.12.01 0 0 1016
hi leszedtem a címről a 5 fájlt de nem tudom mit csináljak velük létsz segítsetek és bocs hogy ilynekkel fárasztalak.
Gice Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1015
Kösz.
Lévai Sándor, nem?
Előzmény: speedz (1013)
speedz Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1014
Dave2: szóval innen: http://www.extra.hu/thegame1 próbáltad?
speedz Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1013
Gice: 1. Révai Sándor 2. Rém András - remélem most jól emlékszem. :)

Dave2: próbáltad a

Dave2 Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1012
speedz nem tudnád felrakni a gamet egy linkrer vagy egy honlapra aminek működik a linkje és letezik is?
mer én nem tom ledszedni sehonnan.
rrroka Creative Commons License 2001.11.29 0 0 1011
Én benne vagyok,hogy velem lépj "palástra" :))))))
legalább mi "noname" fickólk is elleszünk:)
Előzmény: speedz (1007)
Gice Creative Commons License 2001.11.28 0 0 1010
Igen, légyszi.
Előzmény: speedz (1009)
speedz Creative Commons License 2001.11.28 0 0 1009
tudtam, de elfelejtettem a nevét. :(((( megtudjam?
Előzmény: Gice (1008)
Gice Creative Commons License 2001.11.28 0 0 1008
És azt tudod, hogy ki nyert? 7 fordulós volt különben, este 8-kor lett vége a fordulóknak, aztán a döntők jöttek, lehet, hogy 9-nél is tovább tartott. Én csak azért maradtam ott, mert cseréket már megbeszéltem előre.
Előzmény: speedz (1007)
speedz Creative Commons License 2001.11.28 0 0 1007
mármint azt fejtsem ki mi volt szombaton? én tényleg csak max fél órára ugrottam be, akkor matyi még nagyon jól állt, csabi kevésbé (pl nem diktálta be valamelyik eredményét, így pontot is vesztett), ez olyan délután három óra magasságában volt, akkor volt a harmadik forduló.. úgy hallottam este 21-ig tartott.. többet én sem nagyon tudok..
viszont rrroka összerakok egy paklit a legközelebbi találkozóra, de szigorúan csak ellened vagyok hajlandó palástra lépni ;))) gondolom megérted.. persze csak ha akarod, ha nem félsz (ez csak vicc :))) meg ilyesmi..
naaaaa?
Előzmény: rrroka (1006)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!