Keresés

Részletes keresés

KingaLany Creative Commons License 2000.10.05 0 0 6
ennyire erdektelen a tema? :]
KingaLany Creative Commons License 2000.09.25 0 0 5
"Probalkoztam a hoskorban.... 16-17 evesen Magyarorszagon, majd a US-ben is. Aztan mikor lattam az "oslakokat" eloben, hat kicsit jobbak voltak...."
szoval azota kivandoroltal az USA-ba? hol laksz ma es hany eves vagy?

"Hetvegenkent jottunk ossze torna termekbe, estenkent diszkokba. Elvezet volt. Volt barataim eljutottak nemzetkozi break tanc versenyekre is. Ez akkoriban nagy szo volt."
nem tudnal par nevet emliteni ezek kozul a baratok kozul? hatha ismerek egy-kettot...

"A ferfi tornan (pl Olympia) csinalt "helikoptert" is a break tancbol vettek at anno. "
te nem a Thomas-korrel (ollo) kevered a helikoptert? a helikopter nincs ferfi tornaban...

"a Thriller-be is volt egy par rovid(de annal jobb) mozdulat. "
ezek szerint ment a zap dancing is? :)

"Las Vegas "
es ott az utcan nyomtak?

"Ui. A kedvenc Adidas trening ruham (selymes feher, kapcucnival, ahogy kellet....) Converse kosaras cipom (simara kopott talpal) meg a feher sebesz kesztyum meg mindig meg van."
es hany eve nem csinaltad? :)

Előzmény: Y3K (4)
Y3K Creative Commons License 2000.09.24 0 0 4
"y3k csak nem azt akarod mondani, hogy magad is b-boy vagy/voltál? :)"

Probalkoztam a hoskorban.... 16-17 evesen Magyarorszagon, majd a US-ben is. Aztan mikor lattam az "oslakokat" eloben, hat kicsit jobbak voltak.... Nem akartam egetni magam. De nagyon jo emlekeim vannak rola Mo-rol. Eloszor asszem a "Parabola" egyik adasaban lattam egy vekony fekete fiut aki ugy hullamzott mintha (latszolag) egy csont nem lett volna a testeben. Baromira tetszett. Masoknak is...:)
Hetvegenkent jottunk ossze torna termekbe, estenkent diszkokba. Elvezet volt. Volt barataim eljutottak nemzetkozi break tanc versenyekre is. Ez akkoriban nagy szo volt.

"helikoptert én is nyomok, bár még nem tökéletes... miket tudtál még annó?"

Hat nem vitas hogy a helikopter volt a legnehezebb, jo allapotban kellet hozza lenni...
Szerencsenk volt mert a kozepiskolaban a testneveles tanar nagyon ,igy sokszor hagyott minket gyakorolni oran :)

A ferfi tornan (pl Olympia) csinalt "helikoptert" is a break tancbol vettek at anno.

Fejen forgast sose mertem megcsinalni, feltettem a nyakamat :)

Altalaban video klippeket meg filmeket neztunk, aztan kikockazva tanultuk el a mozdulatokat. Pl a moonwalk-ot a MJ Billy Jean elo eloadasabol. Vagy a Thriller-be is volt egy par rovid(de annal jobb) mozdulat.

"hol láttál 3 hónapja fiatalokat break-elni?"

Las Vegas

"és nem érzed, hogy most éli a break második virágkorát?"

Hat nagyon remelem. Latod a trapez nadragok meg a holdjaro cipok is visszajottek a hetvenes evekbol, pedig megeskudtem volna hogy az sose fog visszajonni.

Ui. A kedvenc Adidas trening ruham (selymes feher, kapcucnival, ahogy kellet....) Converse kosaras cipom (simara kopott talpal) meg a feher sebesz kesztyum meg mindig meg van. Csak a ruha mar vszeg nem jonne ram..... :)

Előzmény: KingaLany (3)
KingaLany Creative Commons License 2000.09.24 0 0 3
na neee! nem hittem volna, hogy itt az indexen is...

y3k csak nem azt akarod mondani, hogy magad is b-boy vagy/voltál? :) helikoptert én is nyomok, bár még nem tökéletes... miket tudtál még annó? hol láttál 3 hónapja fiatalokat break-elni? és 15 éve hol és milyen körülmények közt tetted? és nem érzed, hogy most éli a break második virágkorát?

Előzmény: Y3K (2)
Y3K Creative Commons License 2000.09.24 0 0 2
Hat a nyolcvanas evek kozepen en is nagyon meg voltam bolondulva a break dance-ert. Csak aztan lassan kimult, bar legutobb mikor klubban voltam (vagy 3 honapja, ugye oregszem) megint eleg jol nyomtak a "fiatalok". Mondjuk SZVSZ mindig is inkabb atletika volt mind tanc.... A "helikopter" volt a nonpluszultra, ma nem tudnam megcsinali.... :( DE azert egy szep "eloadast" nagyon tudok ertekelni.
Előzmény: KingaLany (-)
KingaLany Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1
örülök a graffitis "testvérnek", :] ám a téma lényegéről, a táncról csak annyit tudtunk meg, hogy tetszik neki. de miért, hol láttál ilyet, stb.?
Előzmény: djkalo (0)
djkalo Creative Commons License 2000.09.24 0 0 0
Eléggé csdálkozom, hogy ennyire kevesen....ill. hogy senki nem irt még ebbe a jó kis topicba...
Pedig ez nem egy rossz téma... Az én szerény véleményem, hogy minden ami a hip-hop-al van összefüggésben lásd pl Graffit, Break, etc k*va jó....na persze azért nem minden és nem mértéktelenül, de bizonyos mértékben tökéletes. Ez alatt pl a graffitire gondolok....pl a szép művészik képek vagy fleiratok nagyon jók,....de a tagnek nem sok értelmét látom....
Viszont ami a zenét illeti: SZABI A KIRÁLY....de az EMINEM is cool
KingaLany Creative Commons License 2000.09.24 0 0 topiknyitó
minden véleményt szívesen fogadok fanatikusoktól, profiktól, amatőröktől, csodálóktól, közömbösöktől, ellenzőktől, utálóktól!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!