Keresés

Részletes keresés

Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.23 0 0 110
Ne fokozd a nemzetközi helyzetet AR!
Idézd, hol írtam azt, hogy műveletlen vagy!!!

(89): Másokkal akarsz bizonyítékokat kerestetni az agyament hülyeségeidre, mert te magadtól erre is alkalmatlan vagy!

Előzmény: Törölt nick (108)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.23 0 0 109
Piroska nem a nyelvtudás hiánya miatt nevezett műveletlennek (visszakereshető).

Keressük vissza: (89). “Másokkal akarsz bizonyítékokat kerestetni az agyament hülyeségeidre, mert te magadtól erre is alkalmatlan vagy!

Igen, alkalmatlan vagyok, mert se a norvég, se a finn nyelvet nem ismerem. WePi a nyelvtudásom hiánya miatt alkalmatlanozott le, akárhogy csavarod a szavait.

Ezzel szemben tőled több tucat olyan hozzászólást lehetne idézni, amikor másokat lehülyézel azért, mert szerinted nem beszélnek nyelveket...

Én csak europeer esetében emlékszem ilyenre (Bayer Zs. TV elnök akar lenni, (109) és elôzményei). Az ô esetében igenis megalapozott volt a véleményem, ugyanis pont ô kérkedett azzal, hogy mennyire európai műveltsége van. Hát, ebbe a műveltségbe jól láthatóan a német nyelv ismerete és ezáltal a német lapok olvasása nem tartozik bele…

Előzmény: Törölt nick (106)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.23 0 0 106
Almaital,

Piroska nem a nyelvtudás hiánya miatt nevezett műveletlennek (visszakereshető).
Ezzel szemben tőled több tucat olyan hozzászólást lehetne idézni, amikor másokat lehülyézel azért, mert szerinted nem beszélnek nyelveket...

Előzmény: Almaital Returns (104)
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 105
Tisztelt Amaita Returns.
Nagyon komolyan kérlek fogd már vissza magad személyeskedő, rasszista ... stb. megjegyzéseiddel!
wizes WG.
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.23 0 0 104
felhívnám a figyelmedet arra az aprócska, ámde nem elhanyagolandó tényre, hogy nem a nyelvtudás az intelligencia és a műveltség fokmérője
a nyelvérzék ugyanis adottság (olyasféle mint a zenei hallás vagy a matematikai érzék), ami vagy megvan valakiben, vagy nincs
attól, hogy valakinek nincs nyelvérzéke, még lehet valaki kivételesen tehetséges, intelligens és művelt (nekem pl. volt egy ritka magas IQ-ju atomfizikus barátom, akinek 0 nyelvérzéke volt)

Eltévesztetted a címzettet. Éppenséggel WePi volt az, aki leműveletlenezett azért, amiért nem tudok két igazán “fontos” nyelven (finn, norvég). Olvasd el a párbeszédünket.

Előzmény: Törölt nick (91)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.23 0 0 103
Kicst bôvebben kifejtem válaszaimat, hogy az olyan alacsony szellemi színvonalon vegetáló “emberek” is megértsék, mint geszthi.

Akkor talán gondolj utána, hogy most ki a ballib Asztaltársak elsô számú közellensége. Speaker mellett én vagyok az. Ha tudnád, hogy a PFT-n egyesek miket mondanak rólam... Többen például egyenesen szalonképtelennek neveztek. Szeretem ezt a “népszerűséget” :-)

Nézd csak át a ballib asztaltársak utolsó két-három hónapos termését. Sokszor szóba kerülök úgy, hogy eredetileg semmi közöm nem volt az aktuális témához. Nevem mégis azért említtetik meg, mert a ballibek bögyében ott vagyok – most már kb. speakerrel egyformán utáltan. Ezek szerint mindazon ballib asztaltársak is az én provokátor-nickjeim, amelyek csak úgy megemlítenek, mint az egyik legtenyérbemászóbb jobboldali “fasisztát”, akivel riogatni szokás a mit sem sejtô gyerkeket? (“Almaital hozzászólásaitól ments meg, Uram, minket?”)

5, szarmazas hangoztatasa. Megint csak magadbol indulsz ki. Hol irtam, hogy minden zsido vagy jobboldali olyan mint te? Akkor nem is altalanosithattam ugyebar... […] En azt nem hiszem el, hogy te aki allandoan hangoztatja a zsido szarmazasat, meg alpari stilusban utalja az szdszt (akiknel allandoan elohozza/k csak ugy mellesleg mint plussz informacio) az valoban az vagy.

Még egyszer megkérdezem: aki zsidó létére utálja az SZDSZ-t, az véleményed szerint nem zsidó?


Előzmény: Almaital Returns (99)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.23 0 0 102
Szerencsétlen félnótás!
Genetikai vadbaromságod igazolására bevándorlási hivatalok dokumentációját kutattatod másokkal? A genetikusok nem ilyen helyeken szoktak publikálni.

Te szerencsétlen, kiforgatod a szavaimat. A “szakirányú” szót természetesen feleslegesen használtam, arra értettem, hogy se norvégül, se finnül nem tudok. Ez azt jelenti, hogy nem a szakirodalom kutatásához szükséges szintű nyelvtudásom hiányára céloztam.

És a legritkább esetben norvégül vagy finnül.
Nem csodálom, hogy szakembert (genetikust) nem találsz, aki segítene neked a hülyeséged igazolásában.

Itt nem genetikáról van szó, te szerencsétlen, hanem Norvégia vagy Finnország menekült-politikájáról. Nem kell ahhoz genetikusnak lenni, hogy elvitázgass egy ország letelepedési szabályain.

Nem kéne olyan szakterületre tévedni, amiről csak hiszed, hogy te ahhoz is értesz, mindenki más meg hülye.

Te szerencsétlen… Ki mondta, hogy genetikáról beszélek? Ez kôkemény politika kéremtisztelettel…

Előzmény: Törölt nick (100)
Toth Kalman Creative Commons License 2000.09.23 0 0 101
Miert? Miert? Miert?

Miert nem kernek a vajdasagi magyarok segitseget az egyre gazdagodo anyaorszagtol?

Erti ezt valaki?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dudas Karoly
Foszerkeszto
Szabad Het Nap
Vajdasag

Kedves Karoly!

Ne haragudj de NEM erdemeltek tiszteletet a BNV valon resztvetelert
akarmilyen nyomorusagban vagytok!

Akkor erdemeltek tiszteletet, ha KARACSONYI ajandekot, ha gyerek TELICIPOT,
ha ORVOSI/KORHAZI ellatast, stb. kertek MADL Ferenc elnok urtol es mas
magyar vezetoktol.

EN HIABA TESZEM A HELYETEKBEN! Nektek kell ezt megtenni. Tegyetek felre
ezt a felelotlenseg-hatarat-surolo, beteges bacskai buszkeseget: a jeg hatan
is megelunk! Az anyaorszagnak egyre jobban megy, s jol meno baratai vannak
mint Ausztria, Nemetorszag es USA.

Csak kerni kell! Miert olyan nehez? Nemcsak benneteket, hanem a veletek
lako mas nemzetisegeket is kotelessege segiteni az anyaorszagnak.

Udvozlettel, Toth Kalman
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Magyar Világ 2000 - Szabad Het Nap

Mádl Ferenc köztársasági elnök nyitotta meg a 104. Budapesti Nemzetközi
Vásárt, a régió legnagyobb és egyik legpatinásabb ilyen jellegu
rendezvényét.

Nemcsak egy felemelkedo Magyarország képe bontakozik ki elottünk ezen a
vásáron, mondotta egyebek között megnyitóbeszédében a köztársasági elnök,
hanem egy felemelkedo közép-európai régióé is.

A szeptember 24-éig nyitva tartó seregszemlén 23 országból több mint 900
kiállító, köztük több mint kétszáz külföldi cég mutatja be újdonságait.

Idén a millenniumi rendezvényekhez kapcsolódóan a BNV díszvendégeként vesz
részt a kiállításon a Magyar Világ 2000 rendezvénysorozata, amely a
Kárpát-medence régióinak, köztük a Vajdaságnak kínál bemutatkozási
lehetoséget. A 111 határon túli magyar kiállító között 23 a vajdasági.

Dr. Mádl Ferenc köztársasági elnök a megnyitót követoen elsoként a délvidéki
magyar kiállítók kiállítóhelyét tekintette meg, ahol Pásztor István, a
vajdasági cégek BNV-n való részvételét szervezo Ideiglenes Magyar Nemzeti
Tanács intézobizottságának elnöke fogadta. Neki és a jelen levo Kasza
Józsefnek, az IMNT elnökének a köztársasági elnök szerencsekívánatát fejezte
ki a küszöbönálló választásokkal kapcsolatban.

A BNV a gazdag árukínálat mellett változatos muvelodési programot is kínál a
Magyar Kultúra Alapítvány szervezésében - a magyar millennium tiszteletére.
A Magyar Világ 2000 kiállításhoz kapcsolódik a Kárpát-medence magyar könyv-
és folyóirat kiadóinak, tárgyi népmuvészetének és borainak a kiállítása és
vására is, a szabadtéri színpadon pedig a Kárpát-medence magyar zenéje és
tánca is bemutatkozik. Vajdaságot az adai Vénusz moderntánc-csoport, a
csókai Móra Ferenc ME Sóvirág népi táncegyüttese és a kupuszinai Petofi
Sándor ME hagyományorzo csoportja képviseli.

A Hungexpo Európa Központjában folyó tanácskozásokon az Eurorégiók és a
határ menti együttmuködéssel, a muemlékvédelemmel, a kulturális turizmussal
és a regionális tévéstúdiók fejlodési lehetoségeivel foglalkoznak.

- Pontosan egy éve annak, hogy javasoltuk: a kárpát-medencei magyarság e
fontos rendezvényének vajdasági szervezését az Ideiglenes Magyar Nemzeti
Tanács vállalja - nyilatkozta lapunknak PÁSZTOR István. - Jól döntöttünk.
Több mint 30 vállalkozónk reagált a felhívásunkra, s 23-an el is jöttek a
tartomány minden részérol. Nagyon fontosnak tartom, hogy még ebben a
nyomorúságban is, amelyben hosszú évek óta élünk, vállalkozóinkban maradt
annyi tartás, hogy egy ilyen hatalmas vásárra elmerészkedjenek s ott
derekasan helyt is álljanak. Ez a kiállás erot adhat az egész közösségnek.

Minden esélyünk megvan rá, hogy folyamatossá tegyük ezt a kapcsolattartást,
hogy az elkövetkezo esztendokben is megjelenjünk a Hungexpón. Javasolni
fogjuk a magyar kormánynak, hogy támogassa ezt a törekvésünket, hiszen ez az
egész közösséget eloreviheti, megalapozhatja a szüloföldön való
boldogulását.

DUDÁS Károly

Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.23 0 0 99
No es ki mast emlit meg e kamunick rogton elso hozzaszolasaban? Hat magat Almaitalt! Mecsoda veletlen...
"Nem ejeg, hogy fejjobbantjak az embej kocsijat ezek az Ajmaitaj-feje fasiszta ojujtek, de meg auschwitz-visszasijo mondattomeggej is ejkapjaztatjak az ajtatlan Heti Hetes nezo tomeget!

Akkor talán gondolj utána, hogy most ki a ballib Asztaltársak elsô számú közellensége. Speaker mellett én vagyok az. Ha tudnád, hogy a PFT-n egyesek miket mondanak rólam... Többen például egyenesen szalonképtelennek neveztek. Szeretem ezt a “népszerűséget” :-)

2, Te beszelsz ervekrol, mikor masbol sem allsz ki csak, hogy avos, alzsido, mocskos szdsz stb? Ervelestechnika, ahh. Ezt mar elohoztak/tam annak alatamasztasara miert utalod pl. GA-ot.
O bortonben ult azert mert nem nyalt be a rendszernek ugy mint te, igy nem csoda a nagy gyuloleted iranta (az meg mar klinikai eset ahogy a legnagyobb bortonbeli buntetest a maganzarkat elobb kulonzarkanak nevezed, majd ebbol rogton jutalomnak, hogy legyen mivel alatamasztani a vadjaidat.

Már említettem, hogy jól járt vele, mert legalább nem baszták szét a seggét.

hisz ha szembenezni nem merunk a tettunkkel akkor kell egy bunbak, vagy a mentseg, hogy hat mindenki mas is ezt csinalta. Kepzeld nem mindenki! Peldaul o sem!

Igen? Göncz Árpád ellenálló volt a 80-as években? Érdekes, ezt se az Origó cikke nem mondta, se senki más. Tôled hallom elôször.

3, Hocipo. Miert kell rogton a legmocskosabb dolgot belelatni?! Ilyen egyszeru (lasd meg rossz az aki rosszra gondol, mindenki magabol indul ki es mas dakota mondasok)

Érdekes, hogy nemigen hallottam a hangod, amikor Aczél (Acsádi) Endre Lovas István “ezt súgja a szél”-fináléjára rögtön zsidózást kiáltott. Megkérdezhetem én is: “Miert kell rogton a legmocskosabb dolgot belelatni?!”

4, a moderatorert kialtas ugye. WT esetet mar leirtam, alszent kamu dolog.
Am ha nem erted, hogy azok utan amit GA-dal muveltel szinten jogos lenne moderatorert kialltani akkor mentetetlen vagy... Ahogy egy dakota kozmondas tartja, nehogy mar a kurvak kerjek szamon az apacak szuzesseget!

A Tégla politikus. Ha jól tudom, ebben az országban szólásszabadság van. Így egy politikust nyugodtan el lehet mondani bárminek, amíg nem ütközik az ember a törvénybe. (mellesleg: kiáltani.)

Helyette jossz valami ertelmetlen zagyvasaggal a muveltsegrol (=ugy mint Almaital osszes ismerete ?!!! Ez mar akkora bekepzeltsegre, vagy a szavak jelentesenek nem ismeretere utal, hogy nincs ra szo! Legyek optimista es ez volt az eddigi egyetlen onkritikus/szatirikus megjegyzesed. Annak szuper!

Sajnos én a te (nem létezô) műveltségedre céloztam. Amióta visszajöttél az Indexre, mást se látok tôled, csak olyan hozzászólásokat, amelyekben tanújelét adod annak, hogy már régóta nem követed figyelemmel se a hazai politikát, se a médiát, se az Indexet. Hozzászólásaimban már kiveséztem hátborzongató olvasatlanságod bizonyítékait, így errôl a témáról nem írok többet – aki akarja, elolvashatja ôket.

5, szarmazas hangoztatasa. Megint csak magadbol indulsz ki. Hol irtam, hogy minden zsido vagy jobboldali olyan mint te? Akkor nem is altalanosithattam ugyebar... […] En azt nem hiszem el, hogy te aki allandoan hangoztatja a zsido szarmazasat, meg alpari stilusban utalja az szdszt (akiknel allandoan elohozza/k csak ugy mellesleg mint plussz informacio) az valoban az vagy.

Mi köze a zsidóságnak az SZDSZ-hez?! Semmi!


Az SZDSZ csupán azért próbálja magát feltüntetni zsidó pártként, hogy a Holokausztra való hivatkozással politikai ellenfeleit tetszôlegesen sakkban tarthassa. Kár, hogy a zsidók ezen átlátnak. Javaslom, hogy kérdezd meg a SOTE-n vagy a BME-n oktató, tanuló zsidó származásúaktól, mi a véleményük az SZDSZ-rôl. Nem hinném, hogy túlságosan hízelgô válaszokat kapnál.

Az meg mar csak hab a tortan (vigyazat logika kovetkezik!), hogy amig KT, Lewinfiu esetben kesz tenynek veszed, hogy le akarak jaratni a svabokat (es ez mibol kovetkezik? Mert szoclib lenne? ) es ezt szova teszed, de azon nem gondolkodsz el, hogy talan/esetleg/neadjisten te sem abban a stilusban (es nem azert mert jobboldali vagy. Ki beszelt itt arrol rajtad kivul, hogy zsidok csak szocik es liberalisok lehetnek?)

Épp az elôbb mondtad azt, hogy “En azt nem hiszem el, hogy te aki allandoan hangoztatja a zsido szarmazasat, meg alpari stilusban utalja az szdszt (akiknel allandoan elohozza/k csak ugy mellesleg mint plussz informacio) az valoban az vagy.” No comment. Kettônk közül te vagy az, akinek érveléstechnikai órákat kéne vennie. Saját magadnak mondasz ellent, szerencsétlen…

Sot ha beraknak egy bolond kepet rolam amin hulyen nezek ki akkor egybol mondjam, hogy ezt csak is rasszismusbol tehettek?

Ha mondjuk nem vagy cigány, és olyan képet raknak be rólad valami újságba, ahol cigánynak öltöztél, akkor igen, rasszizmus. (Ismerôs az ügy, nem?!)

6, "Tanulj meg magyarul, szerencsétlen:" Ja, ugy mint " hazúgnak", "érveléstehcnikából"...
Csak,hogy tanulj. Ez az utolso fazis az ervek hianyanak elkendozesere. Elutest, elirast nem kritizalunk mert masbol sem allnank ki. Persze ha mas "fogas" nincs akkor ez is megteszi.

Te szerencsétlen, akkor próbáld ehhez tartani magad! Mi is volt az elsô mondatod? jajaj, logikat mi tobb ervelestechnikat emlegetni a reszedrol ?! (én ugyanis eredetileg hc-vel írtam, félreütöttem). No comment.

Mellesleg ez se nem véletlen elütés, se nem elírás nem volt, hanem bizony komoly nyelvtani hiba.

Előzmény: geszthi (98)
geszthi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 98
jajaj, logikat mi tobb ervelestechnikat emlegetni a reszedrol ?!

No ez nehez lesz ( bar ha Pol.uldozottel sikerult valamennyire aki hozzad kepest klasszis volt) de essunk neki mielott meg vegigkurtolod itt a forumot a nagyszerusegeddel. Vagy en vagyok naiv mazochista...(legalabb elmondhatod ha a vegere ersz, hogy az olvasottsagod nagy)

1, Hol irtam en, hogy W.Tivadart azert hoztad letre, hogy itt ciganyozzal? Meg tetted ezt mar vele az elso hozzaszolasaban, csak felhasznaltad itt is miutan letrehoztad a sajat igazad alatamasztasara (meg még a szokasos szdsz gyuletre), hisz tudsz ra hivatkozni, hogy lam ezek a szoclibek! Meg is tetted. Innetol kezdve az egesz idopontra valo hivatkozas csak gorcsos kiut kereses.
(az en hozzaszolasomra azert alkalmaztad szerintem, mert en tettem szova, hogy a tisztelt jobboldaliak milyen alszentek, mert nem szolnak a GA-ot ert gyalazkodasok ellen - AZOTA SE EGYETLEN EGY SEM - de a Miniszterelnok eseteben mar egybol fennhangon moderatort kovetelnek, hogy ilyet nem lehet rola mondani.
No persze egy augusztusi hozzaszolasomra is egybol jol lehazugoztal olyanert amit en nem is allitottam, majd mikor ezt szovatettem , mar nem is valaszoltal ra... Gondolom nagyon elvezted volna, ha hivatkozi tudtal volna, hogy lam tessek geszthi nem szol a W.Tivadar ellen mikor itt a jobboldaliakat vadolja amiert ok sem. Na ja a mocskos szoclibek mar ilyenek. Nem jott be! Ellenben tovabbra sem szolt meg senki mersekelt jobboldali a muveid ellen. Legyel buszke, hidd azt, hogy biztos ertekelik)

Az meg mar rohej, hogy egy egyertelmuen kamunicknel arra hivatkozol, hogy y nem i van, meg a stilusa es az ékezetek, ezért már meg is van a bizonyíték, hogy te nem lehetsz (je az "imejjeben" meg j. Tessek te maj nem is lehetsz hisz le tudod hejjsen ijni a nevet a jaccsolonak). Epp ezert kamunick, hogy ne lehessen rajonni ki csinalta ! Csak nálad nem jött be. (no most ugye en sem lehetek, mert en meg nem hasznalok ekezetet....vagyis az elobb megis hasznaltam... Akkor mar sajat magam sem lehetek? Jaj kierti ezt?).

No es ki mast emlit meg e kamunick rogton elso hozzaszolasaban? Hat magat Almaitalt! Mecsoda veletlen...
"Nem ejeg, hogy fejjobbantjak az embej kocsijat ezek az Ajmaitaj-feje fasiszta ojujtek, de meg auschwitz-visszasijo mondattomeggej is ejkapjaztatjak az ajtatlan Heti Hetes nezo tomeget!

2, Te beszelsz ervekrol, mikor masbol sem allsz ki csak, hogy avos, alzsido, mocskos szdsz stb? Ervelestechnika, ahh. Ezt mar elohoztak/tam annak alatamasztasara miert utalod pl. GA-ot.
O bortonben ult azert mert nem nyalt be a rendszernek ugy mint te, igy nem csoda a nagy gyuloleted iranta (az meg mar klinikai eset ahogy a legnagyobb bortonbeli buntetest a maganzarkat elobb kulonzarkanak nevezed, majd ebbol rogton jutalomnak, hogy legyen mivel alatamasztani a vadjaidat. Ismeros technika, igy jon elo WT is kesobb), hisz ha szembenezni nem merunk a tettunkkel akkor kell egy bunbak, vagy a mentseg, hogy hat mindenki mas is ezt csinalta. Kepzeld nem mindenki! Peldaul o sem!

3, Hocipo. Miert kell rogton a legmocskosabb dolgot belelatni?! Ilyen egyszeru (lasd meg rossz az aki rosszra gondol, mindenki magabol indul ki es mas dakota mondasok)

Ha akarom mindent ki lehet forgatni. Ha az elso oldalra rakja akkor most arra hivatkoznal, hogy lam tessek a cimlapra rakja a mocskos rasszistaja, hogy mar az ujsagosnal lathassa mindenki, meg az is aki nem is olvas Hocipot. A rohadt disznaja, hat nem a belso lapra rakta?! No persze, hogy oda mert e szoclibektol minden kitelik, csak onvedelembol tette, hiszen egyebkent ott lett volna a cimlapon csak....es igy tovabb tovabb az ismert stilus szerint.

No de az meg kifejtesre var, hogy e kepbol miert latszik az hogy ciganyozas? Az hogy hulyen nez ki az igaz (ezert volt benne a Hocipoben, hisz ilyen kepekkel van tele allandoan).

4, a moderatorert kialtas ugye. WT esetet mar leirtam, alszent kamu dolog.
Am ha nem erted, hogy azok utan amit GA-dal muveltel szinten jogos lenne moderatorert kialltani akkor mentetetlen vagy... Ahogy egy dakota kozmondas tartja, nehogy mar a kurvak kerjek szamon az apacak szuzesseget!

Helyette jossz valami ertelmetlen zagyvasaggal a muveltsegrol (=ugy mint Almaital osszes ismerete ?!!! Ez mar akkora bekepzeltsegre, vagy a szavak jelentesenek nem ismeretere utal, hogy nincs ra szo! Legyek optimista es ez volt az eddigi egyetlen onkritikus/szatirikus megjegyzesed. Annak szuper!
Bar amennyit hangoztatod itt a muveltseget/frusztraltsagot/intelligenciat/primitivseget ez nem az volt (tanulj egy kis pszichologiat is, majd rajossz ez minek a jele)

5, szarmazas hangoztatasa. Megint csak magadbol indulsz ki. Hol irtam, hogy minden zsido vagy jobboldali olyan mint te? Akkor nem is altalanosithattam ugyebar... (fene ebbe a logikaba, no).
En azt nem hiszem el, hogy te aki allandoan hangoztatja a zsido szarmazasat, meg alpari stilusban utalja az szdszt (akiknel allandoan elohozza/k csak ugy mellesleg mint plussz informacio) az valoban az vagy.

Az meg mar csak hab a tortan (vigyazat logika kovetkezik!), hogy amig KT, Lewinfiu esetben kesz tenynek veszed, hogy le akarak jaratni a svabokat (es ez mibol kovetkezik? Mert szoclib lenne? ) es ezt szova teszed, de azon nem gondolkodsz el, hogy talan/esetleg/neadjisten te sem abban a stilusban (es nem azert mert jobboldali vagy. Ki beszelt itt arrol rajtad kivul, hogy zsidok csak szocik es liberalisok lehetnek?) tarsalogsz ami buszkeseggel toltene el a zsidokat. Ahogy a magyarokat sem... Nos ekkor azt hiszem jogos a feltetelezes, hogy az egesz szarmazashangoztatas csak lejaratas.

Es azt meg tovabbra sem valaszoltad meg, hogy minek kell ezt allandoan hangoztatni? Most mindenki irja le allandoan, hogy en magyar/cigany/zsido/arab szarmazasu vagyok?
Sot ha beraknak egy bolond kepet rolam amin hulyen nezek ki akkor egybol mondjam, hogy ezt csak is rasszismusbol tehettek?

6, "Tanulj meg magyarul, szerencsétlen:" Ja, ugy mint " hazúgnak", "érveléstehcnikából"...

Csak,hogy tanulj. Ez az utolso fazis az ervek hianyanak elkendozesere. Elutest, elirast nem kritizalunk mert masbol sem allnank ki. Persze ha mas "fogas" nincs akkor ez is megteszi.

Persze ha a magyar nyelv ismeretenek azt tartjuk, hogy ki tudja alparibb modon leszolni a masikat, ki tudja a legtobbet leirni, hogy szarhazi stb akkor el kell ismernem a Hosok teren lenne a helye a szobrodnak...:-(((

Előzmény: Almaital Returns (87)
wizes Creative Commons License 2000.09.22 0 0 97
Má' majdem azt hittem meggyün Almalé esze, de nem!
Tobzódik a saját elképzelt ökörségeiben? / Mások sugallják?/
Miért?
Hm.
cséndzs Creative Commons License 2000.09.22 0 0 96
Na, ez má' itten finom ám! Nem hánytok még?
ivanpeti Creative Commons License 2000.09.22 0 0 95
Az almalének?! Max az ÖKM.
Előzmény: PuPu (93)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.22 0 0 94
Folyóirata válogatja...
Mondjuk a Buci Maci...?
:O)))

Nem, hanem a BOBO!

Előzmény: PuPu (93)
PuPu Creative Commons License 2000.09.22 0 0 93
Folyóirata válogatja...
Mondjuk a Buci Maci...?
:O)))
Előzmény: Almaital Returns (90)
ivanpeti Creative Commons License 2000.09.22 0 0 92
Hopp! Megsértődtem. Az almalé kihagyott a cigányozók közül, pedig valamikor nagyon rám szállt. Az is csak magára vessen, aki még szóba áll vele. Egyébként van egy olyan érzésem, hogy stílusával a jobb oldalt, kitalált - és kitálalt - múltjával és pálfordulásával a baloldalt kívánja lejáratni. Vagyis csak szórakozik azokkal, akik komolyan veszik.
Ügyes. Nagyon ügyes.
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.22 0 0 91
Almaital,

felhívnám a figyelmedet arra az aprócska, ámde nem elhanyagolandó tényre, hogy nem a nyelvtudás az intelligencia és a műveltség fokmérője
a nyelvérzék ugyanis adottság (olyasféle mint a zenei hallás vagy a matematikai érzék), ami vagy megvan valakiben, vagy nincs
attól, hogy valakinek nincs nyelvérzéke, még lehet valaki kivételesen tehetséges, intelligens és művelt (nekem pl. volt egy ritka magas IQ-ju atomfizikus barátom, akinek 0 nyelvérzéke volt)
szóval

ui.
egy folyóirat szerkesztőjének lenni sem különösebben nagy kunszt (tapasztalatból tudom)

Előzmény: Almaital Returns (90)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.22 0 0 90
Hát a tiedből mi süt olyankor, amikor genetikai vadbaromságokat halandzsázol, aztán napokig lapulsz a fűben, amikor rákérdeznek?
Másokkal akarsz bizonyítékokat kerestetni az agyament hülyeségeidre, mert te magadtól erre is alkalmatlan vagy!

Már egyszer elmagyaráztam, hogy a DNS-es dolgot most kerestetem. Mivel az archívumban nem találtam a témába vágó angol, német vagy francia nyelvű cikket, így – szakirányú nyelvtudás híján – meg kellett kérnem egy kollégát, hogy írjon a bevándorlási témákkal foglalkozó finn és norvég Usenet newsgroupkba. Nem nehéz kitalálni, hogy a Useneten a válaszok átfutási ideje sokszor több nap is lehet.

Mellesleg, te tudsz finnül, ill. norvégül? Nem? Akkor miért nem kussolsz el? Ki a műveletlen?

A múltad említése esetén te más érveket kérsz. Nem kell amellé semmi más.

Ezt Vásárhelyi Miklósnak, az SZDSZ nagy mecénásának is így mondanád?

Az életed meg a tömény szerencsétlenség. Megérdemled.

Megnézném, ha történész lennél, mennyire vitted volna negyvenes éveidre. Ahhoz képest, hogy aránylag fiatalnak számítok, egy folyóirat szerkesztôjének lenni már valami.

Előzmény: Törölt nick (89)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.22 0 0 88
Ennek a féregnek még ez a gyöngyszeme kimaradt:

hogy allandoan hangoztatod (abba hagyhatnad mar. Csak szegyent hozol rajuk. Persze valoszinuleg epp ez a celod ) az allitolagos zsido mivoltodat

Na és?! Jól tudjuk, hogy értelmes ember egy példa alapján nem általánosít. Nem? Akkor meg mi a gond?

Nem láttál még jobbközép zsidót? Úgy látszik, túl sok Népszavát és Magyar Hírlapot olvasol, te szerencsétlen… Javaslom, hogy nézz körül olyan reál tudományokkal foglalkozó helyeken, ahol sok zsidó tanít/tanul. A SOTE-n vagy a BME-n például. Akkor majd rájössz, hogy nem tömörül minden zsidó az álzsidó SZDSZ körül, maximum csak a zsidó származású “médiaelit”.

Előzmény: geszthi (86)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.22 0 0 87
Te szerencsétlen! Logikából, érveléstehcnikából, olvasottságból megbuknál, az hétszentség!

Ha valóban én állnék a W.T.-nick mögött, és valóban azért hoztam volna létre, hogy itt a Hócipô-képrôl írkáljak, akkor mivel magyarázod azt, hogy W.T. elsô hozzászólásánbak idôpontja 20:03. A te 64. hozzászólásod viszont 22:55-kor keletkezett. Ezek szerint jövôbelátó lennék, és már azelôtt létrehoztam volna a nicket, hogy te megírtad volna (64)-et?

Azon kivul, hogy mindenkit mocskolsz aki nem fidesz fan, meg aki nem nyalt be az elozorendszerben mint te (legalabb beismerted ennyi javadra szol, persze rogton meg is volt az indoklas/mentseg, hogy miert) mast nem tudsz.

Na tessék, ez is a múltammal jön… más “érv” nincs?

Belemagyarazol egy kepbe - amit persze rogton betettel ide - ciganyozast/rasszismust, de hogy miert/mikent arra mar nem valaszolsz (bar ahogy a mondas tartja mindenki magabol indul ki. Hat ha neked e kep a rasszismust sugallja...).

Akkor Farkasházy úr (y, látod? Nem i, ahogy W.T. nickünknél szerepel. Az idôpontok, az ékezetek, az idézési stílus stb. különbözôsége pedig ne aggasszon, azok megértéséhez már sokkal magasabb intelligencia szükségeltetik, mint ami neked van) miért nem közölte a képpel kapcsolatban azt, hogy ez egy bolondtablós felvétel? Miért kellett ráadásul pont a hátoldalra raknia?

Az egeszben raadasul az a legszebb, hogy ezt az egesz belemagyarazast eppen te tetted itt alabb egy Origorol koppintott GA keppel. A stilus ott is magaert beszel. Es meg te jossz biralatokkal, te kovetelsz moderatort ?!

Te hülye, szerencsétlen idegroncs… Nagyon frusztált és sikertelen lehetsz, ha ilyen mélyre süllyedsz, ugyanis pont ezzel az utolsó mondatoddal árultad el, mennyire primitív, olvasatlan bunkó vagy. Ha átnézed a hozzászólásaimat, akkor magad is meglátod, hogy én kötök bele mások rasszizmusába – ugyanúgy, ahogy most W.T. esetében tettem. Ráadásul alattam nagydög (82) már ugyanezt szóvá tette (ti. azt, hogy miért baszogatom annyira a cigányozókat). Te tényleg nagyon hülye lehetsz, ha a nagydög-hozzászólás alapján műveltséged hiányosságainak pótlásával (pl. eddigi hozzászólásaim átnézésevel) nem próbálkozol meg. Így csak magadat járattad le, te szerencsétlen…

Wolfhauser Tivadarrol irtakat (75) tovabbra is fenn tartom, mert tokeletesen illik mind arra

Mindarra. Tanulj meg magyarul, szerencsétlen.

kozben meg KT-n kered szamon azt hogy nem lehet svab, mert szegyent hozna rajuk. Kisse sokat veded oket.

K.T és Lewinfiú meg éppen ôket akarta lejáratni azzal, hogy sváb származásúnak hazudta magát. Ezek után nem csoda, ha hazúgnak nevezem ôket, nemdebár?

El ne szallj mar magadtol itt....meg hogy rajtad nem lehet fogast talalni? Eleg a szokincsedet kigyujteni, mindent elmond rolad.

Fogást találni még a nálad sokkal-sokkal intelligensebbeknek és olvasottabbaknak (pl. macskaköröm) se nagyon sikerült, te szerencsétlen… Akkor te mit akarsz? Minden hozzászólásodból süt a primitívség és olvasatlanság…

Előzmény: geszthi (86)
geszthi Creative Commons License 2000.09.22 0 0 86
Latom Almale W. Tivadar a stilusod belulrol fakad, mert allando es valtozatlan.

Azon kivul, hogy mindenkit mocskolsz aki nem fidesz fan, meg aki nem nyalt be az elozorendszerben mint te (legalabb beismerted ennyi javadra szol, persze rogton meg is volt az indoklas/mentseg, hogy miert) mast nem tudsz.

Belemagyarazol egy kepbe - amit persze rogton betettel ide - ciganyozast/rasszismust, de hogy miert/mikent arra mar nem valaszolsz (bar ahogy a mondas tartja mindenki magabol indul ki. Hat ha neked e kep a rasszismust sugallja...). Az egeszben raadasul az a legszebb, hogy ezt az egesz belemagyarazast eppen te tetted itt alabb egy Origorol koppintott GA keppel. A stilus ott is magaert beszel. Es meg te jossz biralatokkal, te kovetelsz moderatort ?! Hat igen a pofatlansdagnak tenyleg nincs hatara...

Wolfhauser Tivadarrol irtakat (75) tovabbra is fenn tartom, mert tokeletesen illik mind arra amit itt muvelsz mar miota. Legkozelebb ugyesebben provokalj, tul atlatszo.

Erveid sincsenek, mindig kimerulnek abban ( a vitapartner allando mocskolasat kiveve), hogy allandoan hangoztatod (abba hagyhatnad mar. Csak szegyent hozol rajuk. Persze valoszinuleg epp ez a celod ) az allitolagos zsido mivoltodat (kozben meg KT-n kered szamon azt hogy nem lehet svab, mert szegyent hozna rajuk. Kisse sokat veded oket. Hmmm). Nem lenne baj, csak ilyet normalis ember nem tesz, mert nem lenyeges, csak annak aki urugykent hasznalja valamire.

El ne szallj mar magadtol itt....meg hogy rajtad nem lehet fogast talalni? Eleg a szokincsedet kigyujteni, mindent elmond rolad.

Előzmény: Almaital Returns (81)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.22 0 0 85
Azert, ha figyelembe vesszuk, hogy meglehetos gyakorisaggal esel a fiktiv ciganyozason valo jogosulatlan felhaborodas bunebe (Hogy neked is vilagos legyen: Kitalalod valamirol, hogy az biza rendkivul ugyesen burkolt ciganyozas, majd telehaborodod a forumot), akkor mar nem is biztos, hogy komolyan kell venni az emlitett hozzaszolasaidat.

Például? A BIT-es (emlékszel, ôk zsideszeztek annak idején, rendesen el is kapták ôket a rendôrök, a frissen alakult MSZP zsideszezését meg a Népszabadságbeli “gag” ôrzi) brutális/dakota (akit nem kell bemutatnom – ez és ez a topic (ez utóbbiban az (1)) magáért beszél) egyértelmű mondataira célzol, amikben – az egész Index törzsközönségét hülyének nézve – ebben a topicban “festésrôl” beszélt? (9507. és elôzményei) Vagy woodi, a Fidesz Ellensége, Starlet, VITAMIN és a többi véglény cigányozására? Kérném szépen a példákat, te szerencsétlen!

Előzmény: nagydog (82)
wizes Creative Commons License 2000.09.22 0 0 84
81 méltó a gazdihoz!
nagydog Creative Commons License 2000.09.22 0 0 82
Azert, ha figyelembe vesszuk, hogy meglehetos gyakorisaggal esel a fiktiv ciganyozason valo jogosulatlan felhaborodas bunebe (Hogy neked is vilagos legyen: Kitalalod valamirol, hogy az biza rendkivul ugyesen burkolt ciganyozas, majd telehaborodod a forumot), akkor mar nem is biztos, hogy komolyan kell venni az emlitett hozzaszolasaidat.

Nagydög

Előzmény: Almaital Returns (81)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.22 0 0 81
No mi van Almale, nem valt be a kamunicked (65) provokacioja, meg az OV keped es egybol kerulod a helyeket ahova beraktad?
Esetleg ujabb nicket valasztottal (Almaital Disappears)?

Te szarházi!

Megértem, hogy máshogy nem tudsz fogást találni rajtam, de javaslom, hogy mielôtt hülyeségeket írkálsz, nézd meg, hogy mit írtam mindegyik más rasszista elvtársad (A Fidesz Ellensége, brutális, woodi, starlet, VITAMIN, PuPu stb.) cigányozására! Már megint magadat járatod le, te szerencsétlen, mert már megint elárulod magadról, hogy jó ideje nem olvasod az Index fórumait, csak ömlik belôled a szenny és a szar!

Ami pedig a két topicból történt eltűnésemet illeti, ugyanez történt a többi topicban is, te szerencsétlen. Ha nem hiszed, megnézheted a hozzászólásaim dátumát, idôpontját. Nem mindnenki idômilliomos. A BIT által fizetett brutális megteheti, hogy naphosszat itt cigányozzon, végül is ezért kapja a pénzét. Én nem.

Ritka nagy szemét vagy te, mocskos szarházi!

Előzmény: geszthi (80)
geszthi Creative Commons License 2000.09.22 0 0 80
No mi van Almale, nem valt be a kamunicked (65) provokacioja, meg az OV keped es egybol kerulod a helyeket ahova beraktad?

Esetleg ujabb nicket valasztottal (Almaital Disappears)?

Előzmény: geszthi (75)
geszthi Creative Commons License 2000.09.19 0 0 79
Ugyanmar! Pont a kovetkezetesseget varod tole el?! Nem vagy te tul naiv/fellegekben jaro? :-))))
Előzmény: nagydog (70)
geszthi Creative Commons License 2000.09.19 0 0 78
no helyesen:

Aki ebbe a kepbe kepes mocskos ciganyozast (lattal te eletedben egyetlen roma illetot igy kinezni?) bele latni az egy bunko barom.

Sokkal aljasabb mint amit azokrol
( = Hocipo. En mocskos liberalis, hogy kepes voltam ezt nem olvasni! Mecsoda bun, Mea culpa, mea maxima culpa ! ) probal beallitani akik ellen hangoztatja !!

Előzmény: geszthi (77)
geszthi Creative Commons License 2000.09.19 0 0 77
No akkor kovetkezzen a sz@r "muelemzese".

Mondjuk, hogy ki aljas kettonk kozul arrol eleg legyen annyi (mint mar alabb irtam), hogy ha valaki ebbe a kepbe kepes belelatni, hogy ez ciganyelleneseget lovagol meg...ez mar "non minus ultra". Ilyen alapon Brodit is le lehetne ciganyozni (neki is van hasonlo kepe).

Kepalairas. Elismerem van nemi igazsag csira abban amit mondasz (no persze a mersekelt jobboldali kepalairasokrol kaptunk toled izelitot, de jo szagosat am ), am nincs az az ember aki ezt a kakastollas (?), kockas zakos/csokornyakkendos kepet masnak gondolna, mint bolond erettsegi/ rongyos ballagasi kepszeruseg. Aki ebbe mocskos ciganyozast (lattal te eletedben egyetlen roma illetot igy kinezni?) lat bele az egy bunko barom.
Sokkal aljasabb mint amit azokrolEn mocskos liberalis, hogy kepes voltam ezt nem olvasni! Mecsoda bun, Mea culpa, mea maxima culpa ! ) probal beallitani akik ellen hangoztatja !!

Előzmény: Almaital Returns (73)
geszthi Creative Commons License 2000.09.19 0 0 76
pokerarc az a pasztorperc. Bocs toluk.
Előzmény: geszthi (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!