Keresés

Részletes keresés

Rsüni Creative Commons License 2000.08.29 0 0 153
Kedves Almaital!

off.
Igen érdekes ez az emil ügy. Ugyanis az Rsüni nicket eredetileg a PCX gamez fórumára regisztráltattam két éve, ami átkerült az Internettóra, majd később az Indexre is. És akkor kezdő felhasználóként a szolgáltatóm által biztosított címemet adtam meg. Aztán megjelentem a politikán. És erre kb. három hónapra valaki felíratott a freemail levlistára, ahonnan az összes levelezést megkaptam. Óránként átlag 30-40 mailt. Tehát emilcímet kellett változtatnom, ami nem egy nagy ügy, de a fenti sztori jól bemutatja egyes ellenzékiek módszereit.

Előzmény: Almaital Returns (149)
CAIN Creative Commons License 2000.08.29 0 0 152
A rosseb se szórakozna a Horn gyerekével. Megválogatom a társaságomat :).

Amúgy most arra akarsz kilyukadni, hogy mi Horn-imádó libsi provokatőrök volnánk, akiknek OV fikázása a boldogság netovábbja ?
Előzmény: Kisgazda (145)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.29 0 0 151
valamelyik napilap vicc (!) rovataban olvastam, hogy Orban Viktor legifjabb sarjat a keresztszuleirol kellene elnevezni. ha fiu lesz jozsefnek, ha lany, akkor marianak.

Ez csakis az SZDSZava (gyengébbek kedvéért Népszava) lehetett. Ôk képesek csak az ilyen szintű gyűlölködésre. Nem is csoda, hogy már csak 12 000 példányban tudják elsózni azt a szélsôbalos szart. Az is vígasztal, hogy a Magyar Hírlapnak is egyre csökken az eladott példányszáma, ahogy egyre inkább a szélsôbalra (az SZDSZ tartózkodási helyére) sodródnak: hiába, Eörsi István gyűlölködésére egyre kevesebben vevôk :-)

Előzmény: epri (89)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.29 0 0 150
valamelyik napilap vicc (!) rovataban olvastam, hogy Orban Viktor legifjabb sarjat a keresztszuleirol kellene elnevezni. ha fiu lesz jozsefnek, ha lany, akkor marianak.

Ez csakis az SZDSZava (gyengébbek kedvééer Népszava) lehetett. Ôk képesek csak az ilyen szintű gyűlölködésre. Nem is csoda, hogy már csak 12 000 példányban tudják elsózni azt a szélsôbalos szart. Az is vígasztal, hogy a Magyar Hírlapnak is egyre csökken az eladott példányszáma, ahogy egyre inkább a szélsôbalra (az SZDSZ tartózkodási helyére) sodródnak: hiába, Eörsi István gyűlölködésére egyre kevesebben vevôk :-)

Előzmény: epri (89)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.29 0 0 149
Az … ellentáborból ketten (Rsüni, ill. Cukorka). helyesen … ellentáborból ketten (Rsüni, ill. Cukorka) igen. lett volna.
Előzmény: Almaital Returns (147)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.29 0 0 148
A politika rovatban óvatosan használd, könnyen összekeverhető az SZDSZ-szel , aztán majd megkapod milyen nemzetietlen, nemzetrontó, kriptokommunista Cukorka vagy te, és valószínűleg lesz olyan is, aki belinkel egy Magyar Fórum/Demokrata/Népigazság cikket, amelyben leleplezik apádat, mint hírhedt ÁVH-s körömtépkedőt :-(((((((((

Az ljanko címet igazán kicserélhetnéd szarjankóra. Cukorka legalább vállalja a cégét, Te viszont csak egy freemailes cím mögül mersz cigányozni, zsidózni, magyarozni, hasonlóan a többi fizetett BIT-agitátorhoz. Meglehetôsen BITiáner vagy… Rajta, vállald a véleményed saját, egy-két perc alatt azonosítható E-mail címrôl… Vagy azt már nem mered?

Előzmény: Bocicsoki (91)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.29 0 0 147
Már nekem is eszembe jutott, hogy az ÉRDEMI javaslatok, ötletek, tippek hamar kifújnak majd, de arra isten bizony nem gondoltam, hogy ennyien kapnak majd az alkalmon, hogy ezen a szerencsétlen kis helyen hangoztassák arctalanul (!!!) rögeszméiket.

Légy szíves, nézd át az Orbán gyalázása ellen szót emelôk, ill. az Orbánt cigányozók, zsidózók (ez utóbbiakat véded, így menthetetlenül lesüllyedsz az ô BITiáner “színvonalukre”) e-mail címeit. Én ugyanezt megtettem. Míg az Orbánt cigányozók, zsidózók közül senki sem írt nem freemail-es címrôl, az ellentáborból ketten (Rsüni, ill. Cukorka).

Ehhez van hozzáfűzni valód?

Előzmény: Kimberly Clark (142)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.29 0 0 146
Már nekem is eszembe jutott, hogy az ÉRDEMI javaslatok, ötletek, tippek hamar kifújnak majd, de arra isten bizony nem gondoltam, hogy ennyien kapnak majd az alkalmon, hogy ezen a szerencsétlen kis helyen hangoztassák arctalanul (!!!) rögeszméiket.

Légy szíves, nézd át az Orbán gyalázása ellen szót emelôk, ill. az Orbánt cigányozók, zsidózók (ez utóbbiakat véded, így menthetetlenül lesüllyedsz az ô BITiáner “színvonalukre”) e-mail címeit. Én ugyanezt megtettem. Az Orbánt cigányozók, zsidózók közül senki sem írt nem freemail-es címrôl, az elentáborból ketten (Rsüni, ill. Cukorka).

Ehhez van hozzáfűzni valód?

Előzmény: Kimberly Clark (142)
Kisgazda Creative Commons License 2000.08.29 0 0 145
Azért bennem van a kisördög, Horn gyerekével is ugyanezek szórakoznának? (Szigorúan nem
politikai alapon)

Előzmény: CAIN (143)
Kisgazda Creative Commons License 2000.08.29 0 0 144
Azért bennem van a kisördög, Horn gyerekével is ugyanezek szórakoznának?

Előzmény: CAIN (143)
CAIN Creative Commons License 2000.08.29 0 0 143
1. A topic eredetileg a Tasztalon volt ha jól tudom. Adminisztratív úton került át ide.

2. Meghajlunk lelki és szellemi nagyságod és gazdagságod előtt, de légy oly jó és nézd el nekünk primitív gonoszoknak hogy játszadozunk itt nagy gyengeelméjűségünkben. Légy hát toleráns. Ha erre nem vagy képes akkor gyere, mert köztünk a helyed.

3. ...és teljes joggal tennénk , ha ennyire paranoid vagy. Totóztál már valaha ?

Előzmény: puzdra (139)
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.08.29 0 0 142
Kedves puzdra!
Nem én választottam a Politika-fórumot a topic helyéül, hanem a T. szerkesztőség tette át a Törzsasztalból ide. És érthetően azért, mert átpolitizálódott, teljesen logikusan, mint annak okára CAIN figyelmeztetett.
Már nekem is eszembe jutott, hogy az ÉRDEMI javaslatok, ötletek, tippek hamar kifújnak majd, de arra isten bizony nem gondoltam, hogy ennyien kapnak majd az alkalmon, hogy ezen a szerencsétlen kis helyen hangoztassák arctalanul (!!!) rögeszméiket.
Különben meg ha másra nem jó e topic, legalább szelepnek megteszi. Inkább itt jöjjön ki, mint IRL.
Kim
Előzmény: puzdra (139)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.08.29 0 0 141
Engem példúl ez sem fog zavarni ;-)
Előzmény: rororo (140)
rororo Creative Commons License 2000.08.29 0 0 140
Kedves Kimberly Clark, mi is tippelünk Bedo Iván következo gyermekének nevére. Yael, Andrea és társai. De a lényeg: a berlini zsidó iskolában a taníttatásukat az adófizetoktol lopják.
Előzmény: Kimberly Clark (-)
puzdra Creative Commons License 2000.08.29 0 0 139

"Olvasd már el, hogy mirol szólt a topic amíg néhány Hozzád hasonló politizálni nem kezdett benne." CAIN (109)

1. A topic akkor kezdett politizálódni, amikor Kimberly Clark a politikai törzsasztalt választotta témájának helyéül.

2. Magyar kispapa-miniszterelnöknek, keresztnévajánló politikai topicot nyitni, szánalmas szellemi és lelki szegénységére utaló cselekedet.

3. Ezt már csak az übereli, hogy mindezt megpróbálod ártatlan és humoros játéknak eladni. Mert ezzel hülyének nézel mindannyiunkat.

puzdra

Előzmény: CAIN (120)
Szőrös Pacsirta Creative Commons License 2000.08.29 0 0 138
Kedves Szende!
Ha valaki elvakult, az csak te lehetsz.Nem kell mindent támadni, a te stílusodban anyázni, stigmatizálni (ha érted ezt a szót), hanem el kell fogadni, hogy (sajnos) vannak még emberek, akik nem értenek egyet veled, valamint negatív emocionális hatást kelt bennük vezetőitek személye és viselt dolgai. A politika ilyen. Átírva a mondást: aki színpadra készül, készüljön arra is, hogy megnézik. Több toleranciát és kevesebb megbélyegzést barátom!
Előzmény: szende (134)
Kisgazda Creative Commons License 2000.08.29 0 0 137
Nem tudom mi a probléma, Szende pusztán a saját nyelvén szólt a delikvenshez. Feltételezte, hogy ez legalább annyira segít, mint Rsüninél a másik kettő esetében. Ott segített, itt nem úgy látszik. Gyilkos indulatok, ugyan már, ide bőven elég a szellemesség is.
Előzmény: nandu (136)
nandu Creative Commons License 2000.08.29 0 0 136
Ez az, amit sose fogok megérteni. Hogy tud egy ilyen kis hülye topic ilyen gyilkos indulatokat/gyűlöletet kiváltani?
Miért ilyen mérgezett a közélet?
SzVSz a hozzászólók jól behatárolt köre komoly paranioában szenved.
sexvajonmi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 135
Mondom én hogy demagóg vagy...
Neked mindenki BIT-es, aki nem osztja a véleményed?
Előzmény: szende (134)
szende Creative Commons License 2000.08.29 0 0 134
Szóval az a szélsőjobboldali, akinek a család nem lehet célpont.Meg mindenki más,aki nem áll ide a BITes parasztokkal egyetértve a száján keresztül kakálni.Azt hogy én milyen voltam ondó koromban,nem tudom,de azt igen, hogy azok az ondók,amikből olyan primitív barom lesz, mint amilyen te vagy,jobban tennék, ha papírzsebkendőben végeznék a pályafutásukat.
Előzmény: sexvajonmi (130)
Rekmetyütyü Creative Commons License 2000.08.29 0 0 133
Ez occso humor volt!De sebaj,lesz még jobb is!
Kitartás.
sexvajonmi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 132
Vagy inkább merci...
(Mert ok meg azt bitorolnak úgy családilag vagy 3-at)
Előzmény: Rekmetyütyü (131)
Rekmetyütyü Creative Commons License 2000.08.29 0 0 131
Legyen a gyermek neve Marci,mer' az szép!!! Meg mer' én is eztet bitorolom!
Egy egomán.
sexvajonmi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 130
Ecsém Te + mán ondóilag is demagóg vótá mi? Ha a buszon nem volna ott az ablak, akkor Te már az állandó szélsojobbra tartás végett kiestél volna a jármu oldalán.
Ecsém! Tudod te 1álltalán, hogy a szekszvajonmi???
Előzmény: szende (129)
szende Creative Commons License 2000.08.29 0 0 129
Nem véletlenül undorodom a baloldali ellenzéktől.Nektek az agyatokig ér a bennetek fortyogó excrementum.Hogy a családját és egy meg sem született csöppséget felhasználva gyalázkodjatok az Orbánra ehhez olyan elemi bunkóság kell,hogy az ember elkezdi sajnálni, hogy édes bolsi szüleitek ha már dolgozni utáltak legalább moziban töltötték volna azt az időt,amit a ti összekalapálásotokra fordítottak.Bár titeket még most sem lenne késő elvetetni.
nandu Creative Commons License 2000.08.29 0 0 128
Hello Kimberly,
bocs, ha hülye vagyok de tényleg útban van az Orbán-bébi?
Ha igen, akkor
1. gratulálok
2. dereng a gyerekberát adópolitika gyökere
Kimberly Clark Creative Commons License 2000.08.29 0 0 127
De a Benjámin már nem ősi magyar név, ugye? Legutóbb ezt javasoltam.
Kim
Előzmény: isup (126)
isup Creative Commons License 2000.08.29 0 0 126
Kedves topic nyitó !!

Bizony mellélőttél amikor a meglévő gyerekek neve után ősi magyar nevekre gondoltál.
A logika szerint héber név jön megint.

Nem is értem, hogy a tschurkapista még miért nem tiltakozott..

kovvacs Creative Commons License 2000.08.28 0 0 125
Mindent jót a Babának és anyukájának:)
Minden elismerésem amúgy az anyukának, aki a 35-40 fokos hőségben végigcsinálta az augusztus 20-ikai cécót. Remélem, a gyerek is jól tűrte...

lujza Creative Commons License 2000.08.28 0 0 124
Na, evvel a hozzászólásoddal maradéktalanul egyet tudok érteni.

Csatlakozom pvcpadló jókivánságaihoz.

Előzmény: Törölt nick (123)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!