Keresés

Részletes keresés

Dulifuli Creative Commons License 2010.11.22 0 0 67

Nem is tudtam, hogy az Auchan és az Electro World között is van egy McDonald's. Pedig tényleg van a Google Map szerint. Sok sikert a kereséshez! A rendszám alapján biztos meg lehetne találni, bár ha ilyen ügyben keresed, akkor nem biztos, hogy könnyen kiadják a tulaj adatait. Pedig talán nem is olyan nehéz megszerezni ezeket, például a biztosítók is hozzáférnek az adatokhoz, legalábbis a jármű adataihoz mindenképpen. Vagy ha így nem megy, akkor meg lehet próbálni bekerülni valamelyik hallgatottabb rádió reggeli műsorába (mert akkor hallgatnak a legtöbben rádiót).

Előzmény: dani526 (66)
dani526 Creative Commons License 2010.11.21 0 0 66

Sziasztok, nem sok esélyét látom de megpróbálom.

Egy lányt keresek akit 2010.11.20.-án láttam  soroksáron a mcdonaldsban, ez az auchan és az electroworld között van.
fekete hajú ami kb a válláig ért, és nagyon szép mosolya volt:) kb oylan 15-18 éves lehet.
Én a családommal voltam egy szürke kapucniban ültem az ablak mellet míg ö ajdnem velem szembe , van neki egy kis öccse is akit ott "kergetett" :D 

Ez az egész olyan 13:00 és 16:00- volt.

Sajnos elszúrtam és nem mentem oda, és ezt már nagyon megbántam!!!!

Annyit tudok még mondani hogy láttam mikor elmentek egy Ford ranger 4x4 2.5 TDI a színe Fekete és elvileg KNP - 121 a rendszáma. Szerintem ott a környéken vásároltak mert valami volt a kocsi platóján ami oda volt pokkal rögzítve(lehetséges hogy valami bútort vettek)

Ha bárki bármit tudna azt kérem hogy erre az email címre írjon nekem tako2@freemail.hu előre is nagyon szépen köszönöm az infót ha lesz!!

brian999666 Creative Commons License 2010.09.05 0 0 65
megtaláltam,de köszönöm,aki elolvasta.
brian999666 Creative Commons License 2010.09.04 0 0 64

elnézést,sziasztok,kérem,ha valaki ismeri,írja meg,nagyon szeretnék megismerkedni ezzel a lánnyal,ismeri valaki?esetleg elérhetőségét meg tudna mondani.bármi segítséget köszönök.a west 2010 04.16-i buliján volt ott.

Matyibox Creative Commons License 2010.08.31 0 0 63
Keresem azt a lányt, akit aug. 30-án, vmikor délután láttam a 880-as vagy a 890-es Budapest felé haladó volánbuszon. A lány valószínűleg édesanyja mellett ült,a busz jobboldalán, a menetiránynak megegyezően, én a haverom mellett, a baloldalon, a menetiránynak háttal. Gyönyörű szemei voltak, hosszú sötétbarna/fekete haja. Rajtam pirosas nadrág és kockás ing volt.

Kérlek ha magadraismersz jelezz vagy vegyél fel msn-re, mert nálad gyönyörűbb lányt még nem láttam!:)
email: mate.komlos@gmail.com
msn: makrigyumar@t-online.hu
Shawking Creative Commons License 2010.08.08 0 0 62
Egy rövidhajú szőke kék szemű lányt keresek. Saccra kb 18-20 éves és az Augusztus 2-8.-ai hétvégén Hévízen a Palace hotelben volt a családjával.
Többször találkoztunk a medencénél és a szaunában.
Csak sajnos szombaton elmentek.

Tiszta hülyeség hogy ide írok, de egy próbát azért megér.
Ha valaki tud segíteni, netán magára ismerne az írjon feltétlen!
lillllaa Creative Commons License 2010.06.17 0 0 61
Keresem a fiút, aki jún.16-án a 20:05-9s busszal ment Székesfehérvárról Budapestre. örültség hogy ideírok.. :D de hátha.. szóval magas barna fiú hogyha te vagy az írj!! piroskabátos fehércipős lány.
e-mail:lillatorok@hotmail.com
kelnerin Creative Commons License 2010.06.03 0 0 60
Június 2-kán 16:30 körül Dr. Kovács Attila rendelt a Béke Téri orvosi rendelőben (18.ker) és egy lányt keresek aki az 5ik volt. Nagyon megtetszett talán ezért se beszéltem vele és baszakodhatok itt . Szőke volt, pánttal be volt fogva a haja, normális alak, kék converse cipő asszem , farmer, kék póló azon"rózsaszín" szvetter , volt egy nagy fehér táska szerűsége, olvasott és a jobb keze be volt kötve talán gipszelve mondjuk esélytelen, hogy ez az oldal segíteni fog de próba szerencse mert egy 5 soros post megéri, hogy ha valaki ráismer és küld egy emailt.
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.01 0 0 57
sziasztok :) aki ismerkedni, keresgélni, komoly kapcsolatot kialakítani szeretne nézzen be a komolyrandi.ho oldalra is :)
MiklosMiklosMiklos Creative Commons License 2008.12.28 0 0 55
imetu.hu -n nézted már? az pont ilyenekre van
Sodi_HUN Creative Commons License 2008.11.12 0 0 54
Keresem azt a gyönyörű lányt, akivel 2008. november 12-én szerdán 14:30 körül együtt szálltunk fel a 173E jelű buszra a Blaha L. téren (Újpalota felé). Felszállás közben telefonált és előzékenyen magam elé engedtem. A forgóban álltunk ellenkező oldalon, néhányszor találkozott a tekintetünk... Sőt, egyszerűen nem tudtam levenni a szemem Róla(d) egészen Újpalotáig. Mindketten a Fő téren (a Zsókavár u.-nál) szálltunk le. Kb. 180 cm magas, vállig érő természetes vörös göndör haj, csizmát, farmert, sötét (fekete/sötétkék) kabátot viselt és egy táska is volt nála. Leszállás után a Zsókavár u. (talán a 69-es villamos megállója?) felé mentél. Kérlek ha ezt olvasod és magadra ismersz, jelentkezz!!! Sodi (sodi@mailbox.hu)
Dulifuli Creative Commons License 2007.04.03 0 0 51
Meg az sem, hogy mikor adja már a zsét... :-)
Előzmény: Danae (50)
Danae Creative Commons License 2007.03.31 0 0 50
Nem igazán világos, hol tartasz a kereséssel. Orosházi önkorm., iwiw, iskola, telefonkönyv körök megvoltak? Az előző hozzászólásból belinkelt oldalról sokan fenn vannak (lehetnek) az iwiwen.
Előzmény: KERESEM A LÁNYT (46)
Danae Creative Commons License 2007.03.31 0 0 49
Ezt a mailcímet meg címet próbáltad? Ott van egy csomó név, akik 10 éve ismerték.
http://www.c3.hu/~civi/tgyio.htm
Dulifuli Creative Commons License 2007.01.18 0 0 48
Na és még mit lehet tudni Róla? Lakhely, iskola, munkahely hármasból semmit? Mert csak a hozzávetőleges életkor nem valami sok. Személyleírásra meg elég nehéz keresni.
Előzmény: KERESEM A LÁNYT (46)
KERESEM A LÁNYT Creative Commons License 2007.01.10 0 0 47
Sorry, kapkodva írtam, a Julianna természetesen 2 N.
KERESEM A LÁNYT Creative Commons License 2007.01.10 0 0 46

Üdv

 

Egy Bali Juliana nevű 25 éves hölgyet keresek. A hölgy kb 170-175 magas, fekete haja van. A nyomravezetőt magas jutalomban részesíteném ha a nyom helyesnek bizonyul. Mindenkinem köszönöm, aki ezt elolvasta. 

elsava Creative Commons License 2005.01.02 0 0 45
Hello

Keresem azt a lanyt, aki 31-en az AVALA-val erkezett Becsbe, este 1840kor.
Mar masodszor lattuk spontan egymast a Westbhf-on, ha magadra ismertel, es gondolod, l.sz. irj, vagy jelentkezz : elsava@yahoo.com
Merci es BUEK !
elsava
alllaA Creative Commons License 2003.08.30 0 0 44
Kösz:-)) van nálad valami új?
Előzmény: KedEmb (43)
KedEmb Creative Commons License 2003.08.30 0 0 43
Szia!

Éppen azért néztem be ismét, hogy megkérdezzem, hogy hol tartasz, és ha még mindig sehol, akkor biztassalak egy kicsit. Így viszont már csak a gratulálás maradt nekem. Úgyhogy: Gratulálok! Ügyes voltál! :-)

Előzmény: alllaA (42)
alllaA Creative Commons License 2003.08.28 0 0 42
Megtaláltam:-))
Előzmény: alllaA (36)
alllaA Creative Commons License 2003.08.25 0 0 41
jó kérdés... magam sem tudom a választ... talán éppen ezért akarom megtalálni és megismerni - bosszant, hogy ezt nem akkor és ott tettem meg, hiszen a lehetôség adott volt, most már egy kissé nehézkesebb.

A rendezôk telefonszáma már nálam van, de még nem tudom, hogy mit is mondjak, ha felhívom (írásban minden könnyebb:-)).

üdv

Előzmény: KedEmb (40)
KedEmb Creative Commons License 2003.08.25 0 0 40
Szia alllaA!

Köszi szépen a tippet, jó oldalnak tűnik. Igazán sajnálom, hogy most már mennem kell, és nincs időm tüzetesebben szétnézni... De majd holnap...

Amúgy mi volt annyira "különleges" abban a mászófalnál dolgozó srácban, hogy mindenáron meg szeretnéd találni? Nem egyszerűbb a redezvény szervezőinél érdeklődni? Ők csak tudják, hogy egy adott napon ki volt egy adott helyen...

Üdv: KedEmb

Előzmény: alllaA (38)
KedEmb Creative Commons License 2003.08.25 0 0 39
Na, ha minden igaz, itt a kép (nem biztos, mert ez az első alkalom,hogy képet szúrok be) :-)))

alllaA Creative Commons License 2003.08.25 0 0 38
akkor megsúgok neked még egy címet:-)) www.láttalak.hu - sok szerencsét!
Előzmény: KedEmb (37)
KedEmb Creative Commons License 2003.08.25 0 0 37
Sziasztok!

He-he, ki gondolta volna, hogy ilyen topic is van... Bár nem valami népszerű, de annál érdekesebb...

A tegnap, 2003.08.24. du. a 80-as trolival utaztam. Éppen egy óriásplakátot mentem lefényképezni, ezért történetesen nálam volt a fényképezőgép. Egy érdekes (bizony, inkább érdekes, mint szép) lányt láttam a trolin, és hirtelen felötlött bennem, hogy vajon lenne-e esélyem megtalálni, ha tegyük fel, megkedvelném, és később fel szeretném kutatni. Ezért lefényképeztem. Most pedig, hogy rábukkantam erre a topic-ra, gondoltam próbára teszem a szerencsémet. Hamarosan közzéteszem a lány képét, aztán lássuk, mi lesz belőle... :-))))

Üdv mindenkinek: KedEmb

alllaA Creative Commons License 2003.08.25 0 0 36
én meg keresem azt a fiút, aki a "dunai vigasságok"-on a mászófalnál dolgozott
elsava Creative Commons License 2003.08.06 0 0 35
Keresem "világzenei" Anitát, akit a Szigeten, a péntek /08.01./ esti Los de Abajon ismertem meg, majd együtt átmentünk a Bahia - Úzgin Üverre.

Ma már nagyon bánom, de számot a koncert végén sajnos nem cseréltünk.
Ha magadra ismertél, kérlek jelentkezz !!

Gy. a fehér drótparipás.

csodaváró Creative Commons License 2003.06.05 0 0 34
Sziasztok!

Megpróbálom újra felhozni, hátha épp most olvassa az aki tud segíteni.

csodaváró

csodaváró Creative Commons License 2003.06.04 0 0 33
Sziasztok!

Megpróbálom újra felhozni, hátha épp most olvassa az aki tud segíteni.

csodaváró

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!