Keresés

Részletes keresés

drtm Creative Commons License 2011.02.28 0 0 117

kimondottan gyermekeknek, nyelvoktatás: német, angol, iskolai felkészités, sulielőkészitő angolul, játékosan. Diosdon találtam, az enyém is idejár. Kék busz a ház előtt áll meg. Jó a megközelités, és igazi gyermekparadicsom. Sok sikert mindenkinek. agnes.ilonak@gmail.com

 

b.feher Creative Commons License 2011.02.15 0 0 116

Olasz oktatást vállalok minden szinten , angolt és spanyolt kezdőtől haladóig

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.17 0 0 115

Angol tanítást vállalok az I. ker-ben, a Batthyányi térnél. Kötetlen hangulat, alternativ érdekes oktatási módszer.
Nyelvvizsgára való felkészítést (Origo, BME, ECL) korrepetálást, felzárkóztatást, nyelvtudás frissítést vállalok. Az ár magában foglalja a tananyagot is.
1700Ft/45 perc
3000Ft/90 perc
Nagy Zsombor    0630/546 3425   zsombor86@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.18 0 0 113

Hali, én ide (www.langnyelv.hu) jártam tavasszal intenzívre és vizsgafelkészítőre. Három tanárom volt a tanfolyamokon és ami fontos: jól elmagyarázták a nyelvtant, szép a kiejtésük, egy hónapig csak a nyelvvizsgára gyúrtunk (próbaviszga, írásbelik, stb.), így simán ment az angol középfok most szeptemberben.

J

openwings Creative Commons License 2010.12.07 0 0 111

Sziasztok!

 

Otthoni önálló nyelvtanuláshoz érdemes ide ellátogatni:

 

http://www.openwingsenglish.hu/

 

Van itt minden ami az angol tanuláshoz kell: reading feladatok, listening gyakorlások, nyelvvizsga leírások, online szótár, nyelvtan magyarázatok , teszt stb.

 

Természetesen minden ingyenes.

 

Jó böngészést!

Roland1989 Creative Commons License 2010.11.30 0 0 110

Keresünk olyan jelentkezőt, aki szeretne olaszul tanulni haladó szinten, heti 5*5 órában, anyanyelvi tanárral. :) (Budapesten) Az ár is kedvező, viszont eddig csak ketten vagyunk, és három ember kell  ahhoz, hogy elinduljon a tanfolyam!

Üdv:)

 

kiss.timi Creative Commons License 2010.11.23 0 0 109

Sziasztok!

 

Tegnap találtam rá az alábbi szótanuló programra. Az lenne a kérdésem, hogy közületek használja -e már valaki és mi a véleménye róla? A vásárlásán gondolkodom és eddig még találtam véleményt róla. Légyszi segítsetek dönteni!

 

http://programok.honlapsziget.hu/szotanito-pro.html

 

Üdv, Timi

Lucilius Creative Commons License 2010.11.22 0 0 108

Üdvözletem!

 

Orosz illetve román nyelvtanfolyamról, nyelvsuliról nincs valakinek infója.

A román kulturális intézet honlapján nem jelzik h oktatnák a nyelvet, az orosz kulturális központnak pedig nem találom a honlapját (van egyáltalán honlapja?).

 

Szóval minden infónak, reakciónak örülnék (legyen az pozitív, negatív: nevek, sulik, tanfolyamok) mert szeretném elkezdeni tanulni ezt a két nyelvet.

 

Köszi!

Lara88 Creative Commons License 2010.11.16 0 0 107

Nyertem egy 5000 Ft-ot érő kupont, amit a KATEDRA nyelviskolában lehet beváltani. minimum 30 órás lakossági nyelvtanfolyam a feltétele és jan 31-ig érvényes!

 

Akit érdekel, legyen szives jelentkezzen a szabolcsi.k@gmail.com e-mail címen!

 

Mivel én nem tudom már felhasználni meglévő nyelvvizsgám miatt, igy nagyon korrekt módon 50%-os áron bárkinek átadom, igy én ugyanannyit nyerek vele mint az érdeklődő!

Erika70 Creative Commons License 2010.11.11 0 0 106

Sziasztok!

Callan Method e-book, illetve hanganyag érdekelne. Honnan lehetne letölteni? Segítsetek, légyszi!

 

hoopihe@gmail.com

Köszi :)

Kovács Áron Creative Commons License 2010.09.21 0 0 104
Sziasztok! Angol nyelvvizsga feladatokat, teszteket, szintfelmérő teszteket találtok a most indult honlapomon. Ezen felül letölthető dokumentumokat, videókat vagy gyerekeknek interaktív angol feladatokat. http://www.angol-tanar.com
Kovács Áron Creative Commons License 2010.09.21 0 0 103
Sziasztok! Angol nyelvvizsga feladatokat, teszteket, videókat találtok az oldalamon és sok más ingyen letölthető feladatot.
benko.dora Creative Commons License 2010.09.21 0 0 102

Igazából a próbaóra egy suliban nem divat kérdése, hanem technikailag nem megoldható. Például nálunk ezen a héten zárul a beiratkozás pénteken és jövő héttől 40-50 csoport indulhat el. Ha mindenki próba órától tenné függővé a beiratkozást képtelenség lenne megszervezni a csoportokat a diákok időbeli és szint szerinti igényei szerint.

 

Ugyanakkor nálunk van arra lehetőség, hogyha nem felel meg egy csoport (nem jó a szint, nem jössz ki a csoport társakkal vagy a tanár enm az eseted stb. akkor váltatsz csoportot, természetesen a kínálat keretein belül. Volt már példa arra, hogy a csoportomba jött valaki egy könnyebb vagy nehezebb csoportból. Az első néhány óra alatt még lehet fluktuálni... Szerintem ez így fair.

 

Előzmény: Lierna (101)
Lierna Creative Commons License 2010.09.19 0 0 101
Köszönöm a válaszod.
Azt hiszem, az a legjobb, ha kipróbálhatja az ember. Egy ruhát is felpróbálunk, mielőtt megvesszük. Befizetsz több tízezer Ft-ot, és azt sem tudod, ki lesz a tanárod, kikkel fogsz majd tanulni (végül is egy csomó személyes dolgot majd elmondasz magadról), az nem jó. De tudomásom szerint nem divat próbaórát tartani.
Előzmény: benko.dora (100)
benko.dora Creative Commons License 2010.09.18 0 0 100

Szia,

 

Nyelviskola választás mindíg nehéz de talán tudok egy két tippet adni. Én angol nyelvtanár vagyok és egy nagy sulinál dolgozom. Több alkalommal hallottam olyan történeteket tanítványaimtól, hogy egy névtelen, vagy adott esetben közepesen neves sulinál befizettek és aztán a csoport nem indult el a megadott időpontban. Egy konkrét esetben az történt, hogy utána kijelöltek egy hónappal későbbi időpontot és az sem teljesült. Végül ugyanezt eljátszották mégegyszer és a diákom visszakérte a pénzét. Visszaadták szó nélkül. A nagy hírű és bejáratott suliknál talán ez kevésbé fordul elő, bár garancia nincs rá ott sem, hogy minden sikerül elindítani.

 

A személyes ajánlás szerintem szintén fontos, ha jókat hallasz sulikról, az nem hátrány.

 

Ha valami nagyon olcsó attól tényleg óvnálak, mivel ilyenkor általában a tanár minőségén és a csoport létszámán lehet spórolni, azaz nagy létszámú csoportban egy kevésbé felkészült tanárral lehet, hogy csak pénz és időpocsékolás.

 

 

Előzmény: Lierna (99)
Lierna Creative Commons License 2010.09.16 0 0 99
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, ti hogyan választotok nyelviskolát. Nekem gyanús, ha nagyon olcsó, nem vernek át valamivel?
6600GT Creative Commons License 2010.08.26 0 0 98
Köszönöm, ma kialakul a jövő heti időbeosztásom, és válaszolok, de csak késő éjjel valószínű. (mármint a válasz :))
Szia.
Előzmény: kétgyerek (97)
kétgyerek Creative Commons License 2010.08.26 0 0 97
Szia 6600GT!
Persze, a nyelvtanulásnak egy rugalmas dolognak kell lennie, mert különben erőltetett dolog, mint egy suli.
Megy egy privi a részletekhez.
Előzmény: 6600GT (96)
6600GT Creative Commons License 2010.08.25 0 0 96
Szia!
Könyvből nem szeretnék tanulni, volna lehetőség csak gyakorlásra/szintentartásra/hibáim javítására? Úgyértem különböző témákból párbeszédre?
Magamtól tanultam a németet, legelején voltam néhány órát magántanárnál....
Köszönöm válaszod.
címem: halzoli@cellkabel.hu
Előzmény: kétgyerek (95)
kétgyerek Creative Commons License 2010.08.25 0 0 95
Nyelvvizsga kellene németből?
Esetleg diplomához, ráadásul szakmai?

Akkor ajánlom német nyelvóráimat skype-on keresztül, vidékről.

A módszerem lényege:
könnyen beszerezhető, olcsó nyelvkönyvekből tanítok (szakmai esetén is). Szükség esetén beszkennelt változatban.
A könyv rendszere alapján haladunk a nyelvtanulásban, illetve egy bizonyos szint után már fordításokat is küldök szintén szkennelt, vagy linkelt változatban.

Díj: 1.000 Ft/60 perc.

Gazdasági német nyelvvizsgára felkészítést is vállalok.

Ha érdekel, jelentkezz.
Tel:30/249-5906
eventoj Creative Commons License 2010.08.25 0 0 94
>> melyik nyelvet tudom hamarabb megtanulni az eszperantót vagy az olaszt?????
>> 2011. januárra már meg kéne lennie a kf. C. tipusú nyelvvizsgának

Az eszperantót 5-10-szer gyorsabban lehet megtanulni, mint a nemzeti nyelveket, ráadásul sokkal kisebb költségek mellett.

Az időd már eléggé szorít, ezért javaslom a http://www.eszperanto.hu/tanfolyam/ oldalon található internetes tanfolyamot. Interaktív oldalak, házi feladat, konzultáció - és te döntöd el, hogy milyen gyorsan akarsz haladni. – Hatékony és profi...


Előzmény: Nelete (74)
eventoj Creative Commons License 2010.08.25 0 0 93
>> Ha valaki tud Miskolcon eszperantó nyelvet oktató magántanárt, azt kérem, hogy...

Javaslom, hogy küldj egy kérést ímélben a Kulturális Eszperantó Szövetséghez (iroda@eszperanto.hu) - ahol ingyenesen ajánlanak eszperantó magántanárokat az egész országból. Egyébként az elérhetőségük: http://www.eszperanto.hu

Annyi előnye is van a dolognak, hogy valószínűleg nem kóklereket ajánlanak :-)
Előzmény: Nelete (76)
CuteRiana Creative Commons License 2010.07.31 0 1 91
Légyszi segítsetek nekem )))

Eladnám összegyűjtött anyagaimat a következő nyelvekből:

kínai (alaptól felsőfokig)
japán (alaptól felsőfokig)
koreai(alaptól középfokig)
francia(alapfok)
német(alaptól középfokig)
angol(alaptól felsőfokig(kisgyerekek részére is van tananyag)
+pimsleur oktató(minden nyelv alaptól felsőfokig(van ami csak középfokig) könyv+hanganyag)


Ezek több száz könyv, szoftverek, szótárak, komplett oktató csomagok,hanganyag, nyelvvizsgára felkészítő dolgok, filmek, olvasmányok mindenféle

A könyvek digitális formátumban vannak

Légyszi kérdezzétek körbe ismerőseiteket kit érdekelne a dolog és akit igen írjon nekem egy emailt!

és ők is kérdezzék meg az ismerőseiket .)


nagyon szépen köszönöm!
Riana
cos Creative Commons License 2010.06.16 0 0 90
Szia, szerintem amerikai angolt a legegyszerűbben úgy tanulhatsz, hogy leszedsz valami MMORPG-t (van egy nagycsomó ingyenes, de a WoW sem rossz), elkezded játszani, és felveteted magad egy-egy guildbe. Meglepően érdekes beszélgetések sülhetnek ki belőle, igaz, arra ne számíts, hogy ki is javítanak, meg lehet, hogy elsőre nem a megfelelő helyre lyukadsz ki, de próba-cseresznye.

Ha más nem, akkor livemocha.com.

Szerintem egyébként nincs olyan, hogy ingyen, interneten megkapsz valamit, hacsak nincs mellé iszonyú erős motivációd, pl. a nyelvtan, az anglicizmusok, fordulatok stb. megtanulására.

Sok sikert!
Előzmény: alfaboooy-92 (85)
zolsomo Creative Commons License 2010.06.10 0 0 89
Némettanár a Belvárosban. Felkészítés államilag elismert gazdasági és általános nyelvvizsgára. További infó itt: http://nemetoktatas.extra.hu
zolsomo Creative Commons License 2010.06.10 0 0 88


Német nyelvtanár a Belvárosban kedvező 1400/45 perc áron. Felkészítés gazdasági és általános nyelvvizsgára.

http://www.nemetoktatas.extra.hu

neffer Creative Commons License 2010.05.25 0 0 87

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki ajánlani német nyelvtanárt, aki Rigó utcai német alap szintű nyelvvizsgára vállal felkészítést. Ismeri a feladat típusokat, az elvárásokat.

 

neffer@freemail.hu

 

Köszönöm.

zsigmondka111 Creative Commons License 2010.04.27 0 0 86
személy szerint nem hiszek ezekben az ingyenes dolgokban, a végén úgyis mindig mindenki ugyanott köt ki valamilyen formában: a tanárnál. :)
Előzmény: alfaboooy-92 (85)
alfaboooy-92 Creative Commons License 2010.04.15 0 0 85
Sziasztok! Egyesült államokbeli angol nyelvet szeretnék tanulni interneten, de ha lehet ingyenesen. Valaki tud egy értelmes oldalt küldeni nekem, ahol megtanulhatom? Köszönöm annak aki küld!
Anna69 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 84

Sziasztok!

 

 

Van köztetek olyan,aki angolul tanul, és nehézségei vannak az angol nyelvtannal, vagy a kiejtéssel?

Online segítséget itt találtok:  http://netpenz66.adam.2.netklikk.net    

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!