Keresés

Részletes keresés

KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 512
Ejnye, ejnye! Egyes bárányfelhő bodorítók millyen indiszkrétek... :))) Persze nekem meg tojnak válaszolni...
Előzmény: Deviáns Messiás (511)
Deviáns Messiás Creative Commons License 2000.06.29 0 0 511
Nem biztos, hogy csak a topicból lehet információt szerezni:-)))

Pl idézve a klasszikusokat:
"A nyomi váltig állítja, hogy szerinte Márti, "

Előzmény: KÁGÉ (509)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 510
Bocs, fd. A lényeg azonban az, hogy nem azért nem léphettél be, mert Csigga volt a nyomi... Remélem neked elhiszik, hogy más oka volt.
Előzmény: fd (508)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 509
Pontosan melyik hozzászólásában mondta ny35, hogy Márti a gyilkos? Mert én nem találom... Egyébként minden ötletet támogatok, ami mellőzi az én mai meglincselésemet! :)))
Előzmény: Deviáns Messiás (505)
fd Creative Commons License 2000.06.29 0 0 508
offtopic
Kedves KÁGÉ és Macskamati!
fd azaz formatting drive, ha szabad kérnem :-))
Vagy szimplán Stef /De nem Steff és föleg nem Steffl!/
:-)))

KÁGÉ : Nem tudom, nem ismerlek, ettöl még lehetsz kapitális :-) De nem vagyok másod-nick, az adatoknál ha megnézed az su számom, láthatod, elég régi bútordarab vagyok, ha jól rémlik, talán egy számmal nagyobb az enyém, mint Wágner szrovacseké :-) Egyébként képes felem megtekinthetö mondjuk az extrán, lengyel név alatt :-))

Kell további referencia? Majd lesz :-)

on

Stef

Előzmény: KÁGÉ (497)
fd Creative Commons License 2000.06.29 0 0 507
Elnézést a késlekedésért, angolórán voltam :-)
Mint annó irtam is, túl jól 'beexponáltam magam' :-) Azonkivül a felvetés érkezésekor már legalább egy szereplöt azonosítottam /vagy fogalmazzunk ugy: tudni véltem :-)/ és így semmiképp nem lett volna etikus beszállnom.

Stef

Előzmény: KÁGÉ (497)
macskamati Creative Commons License 2000.06.29 0 0 506
:-)))) Na, annyi a jó hírünknek! :-))))
Indulhatunk... :-)))
Előzmény: Marti (503)
Deviáns Messiás Creative Commons License 2000.06.29 0 0 505
Ha NY35 valódi, akkor elég szoritott helyzetben lehet - ez az egyetlen magyarazat.
NY35 azt állitja, hogy Marti a kgb-s.
Ha elhisszuk neki, akkor van egy biztos módszer, ami véráldozattal jár de biztos mi - ártatlanok -nyerünk.
Ha Martit lincseljuk, akkor ha ö Fist párja, akkor kész.
Ha Mártit lincseljuk, és mégis Chino-KAGE duó a BESZERVEZETT, akkor marad 3 ártatlan.
Akarki is az a 3 megnyerhetik (azert irom igy, mert akkor nyilvan engem nyirnak ki):-)))
De marad 3.
Elsö alkalommal egy a Chino-KAGE duoból meglincseltetik, egy a 3-bol meggyilkoltatik.
Masodik alkalommal meg a megmaradt gyilkost köti fel az utolso 2 életbenmaradt.

Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 504
Nem kívánhatod ezt tőlem!! :) Ehhez főállású topicolvasónak kellene lennem.
Előzmény: Marti (503)
Marti Creative Commons License 2000.06.29 0 0 503
Laci!
Ha elolvasnád a topikot jól járnál, hidd el.
Nagyon izgalmas és érdekes a játék. Mellesleg több szem többet lát, hátha megtalálnánk a gyilkosokat. Igaz, Te most csak játékon kívül.

Macskamati nem megyünk zülleni, mint előző éjjel?:))
Ja, a nyomi nem is jól figyelt meg...
Azt kellett volna látnia, hogy Macskamatival az asztalon táncolunk, (persze csak az ásványvíztől, amibe belekerült valami csípős izé..) miközben a söröskorsó ilyen mértékű illetlenség láttán a fülét csóválja..

Előzmény: Laci (501)
macskamati Creative Commons License 2000.06.29 0 0 502
Kettő: Maminti és Fist
Előzmény: Laci (501)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 501
Akkor véletlenül kérdezgetett KÁGÉ annyit.

Hányat lincseltetek már meg?

Előzmény: macskamati (500)
macskamati Creative Commons License 2000.06.29 0 0 500
Nem volt gyilkosság, úgyhogy átkok sincsenek... :-(
Előzmény: Laci (499)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 499
volt már gyilkosság? Azaz átkok vannak? Mert akkor van egy sejtésem az egyik gyilkossal kapcsolatban...
Chino-San Creative Commons License 2000.06.29 0 0 498
Minden Kétkedőhöz!

Szeretném megtudni, hogy mitől tűnne nektek hitelesnek a nyomi? (Azon kívül, ha a saját nickjéről írna egy jó kis leleplezést, hogy íme itt vagyok :-))

Ugyanis itt tényleg csak valakinek a szava van egy másik illető szava ellen.

Nekem amit ny35 és KÁGÉ leírt teljesen logikusnak tűnik és minden amit Fist csinált csak ráerősített erre.

Még annyit írnék ide, hogy szinte 100 %, hogy a köv. körben KÁGÉ és én kihullunk a rostán, mert az ártatlanoknak jól gyanúsak vagyunk, a gyilkos meg már biztos jól betojt, hogy két ártatlan is van még a nyomin kívül aki nehezíti a dolgát.

De akkor legalább figyelhetitek majd az átkokat és remélhetőleg 5 embernél már nem lesz olyan nehéz kiszúrni, hogy ki ír furcsaságokat. És remélhetőleg a nyomi is kifigyel valamit, ezzel szűkítvén a kört.

uf uf
beszéltem

KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 497
Erről szerintem érdemes megkérdezni fb véleményét is! Mit gondolsz, fb, miért nem léphettél be Csigga helyére?

macskamati: miért ne kaphatná meg a nyomi szerepét? Ha én lennék a JV, akkor sokkal jobban zavarna, hogy egy spec. szereplő kiesik magától, mint az, hogy egy újonnan belépő spec szerepet kap...

Üdv

KÁGÉ

u.i.: ha fb valamelyik játékostársunk másodnickje, akkor én egy kapitális barom vagyok...

Előzmény: macskamati (495)
rOver Creative Commons License 2000.06.29 0 0 496
kettovel, mivel reply-al kuldtem. De elkuldom megegyszer.
Előzmény: trebb (491)
macskamati Creative Commons License 2000.06.29 0 0 495
Sajnos nekem is egyre erősebb a gyanúm, hogy csigga lehetett a nyomozó. Ezt alátámaszthatja, hogy fb nem kaphatta meg a szerepét... mi másért, mint hogy kiemelt szerepe volt? Valamiért 35 nem tűnik hitelesnek...
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 494
Mulan, kedves:

1. Már nem él a nyomi. Ki volt a nyomi? Csigga, mint DevMes mondja? És trebb simán engedi a játékot végigjátszani nyomi nélkül? Már az első napon nyilvánvaló volt, hogy Csigga nem játszik, simán megtehette volna trebb, hogy pótnyomit jelöl ki az ártatlanok közül, nem? Vagy Maminti, aki egy elszólás után gyanúsnak találta DevMest, de nem megfigyelte az éjszaka, hanem beírta a topicba és meglincselődött végrendelet nélkül? Vagy Fist, de ő sem írta bele a végrendeletébe, sőt a már bevezetett AntiKGB-s nicken sem írt semmit, és Chino-val is abbahagyta az AntiKGB-s levelezést?

2. Ezek szerint úgy gondolod, hogy a nyomi békésen nézi, ahogy egy gyilkos sikeresen nyominak adja ki magát? Még egy emailt sem lő meg, hogy "ugyan, KÁGÉ pajtás, téged felültetett egy ál-nyomozó, mert az igazi én vagyok..." Ha ezt komolyan gondolod, akkor remélem, hogy gyilkos leszek abban a játékban, amiben te vagy a nyomi!

Üdv

KÁGÉ

Előzmény: Mulan (490)
fd Creative Commons License 2000.06.29 0 0 493
És a harmadik lehetöség: épp úgy kavar, ahogy az igazi is tenné :-)) És ha mindenki /értsd: a gyilkosok is/ az álnyomit tartják nyominak, ö szép csendben elkezdheti terjeszteni, hogy nem is az a nyomi, akit annak hisznek, és nem is azok a gyilkosok, akiket annak hisznek.

Stef

Előzmény: Mulan (490)
Deviáns Messiás Creative Commons License 2000.06.29 0 0 492
Van még lehetöség... sajnos
Egy korábbi játekban jelentkezett egy Pompadur, aki ny szerepet kapott de olyan volt mint csigga.
Na ha az a feneség van, hogy csigga kapott ny szerepet, akkor ha megegyszer csigga neven jatszik öt fogom lincselni elöször!!!
Söt már most boritékolom a szavazatot!
Egy eseteben nem fogom a játek végén virtuálisan ülepen billenteni a nyomozó szerepet kapottat:-)))
De azt viszont még nem mondom meg mikor, mert a "lebuktatom a nyomozót nem rulez"!!!:-)))
Előzmény: Mulan (490)
trebb Creative Commons License 2000.06.29 0 0 491
rOver!

Egy vagy két bb-vel írtad a trebb-et. Ugyanis én a 2!! bös vagyok, a másik trebitsch kartárs. Én meg nem találom a ládámban a levelet...

Előzmény: rOver (489)
Mulan Creative Commons License 2000.06.29 0 0 490
Csak kapásból lehetséges ok a valódi nyomozó hallgatására:

1) Már nem él
2) Bár néhányan mindig beveszik, nem látja elég értelmét az álnicken kavarásnak ahhoz, hogy ilyesmivel strapálja magát - ny0ltan meg majd bolond lenne kiállni

Előzmény: KÁGÉ (479)
rOver Creative Commons License 2000.06.29 0 0 489
Hat csak a barkobaban az ugy van hogy valaki kerdez a masik meg _valaszol_ ;-)) Na ez az ami itt nem mukodik zokkenomentesen. Jun 27-i 14.56-os levelemre ugyanis nem valaszoltal. A freemailes cimre kuldtem. Bar nem barkobaszeruen van felepitve a dolog, azert le lehet bontani ket allitasra ;-))
Előzmény: trebb (482)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 488
Trebb, most azt várod tőlem, hogy olvassak végig 487 beszólást????

Tessék szépen elárulni nekem emilileg.

Egyébként tippjeim:
gyilkosok: ******** és *******
Nyomozó: ******

(a csillagok száma random generálódott)

Előzmény: trebb (484)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 487
Trebb, most azt várod tőlem, hogy olvassak végig 487 beszólást????

Tessék szépen elárulni nekem emilileg.

Egyébként tippjeim:
gyilkosok: ******** és *******
Nyomozó: ******

Előzmény: trebb (484)
CaveMaN Creative Commons License 2000.06.29 0 0 486
És folyamatosan minden kérdésre nem válasz érkezik..... :o))
Előzmény: trebb (482)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 485
KÁGÉ magára húz egy emailt. Kicsit nagy méret neki, és meleg is ehhez az éghajlathoz, de ha egyszer a JV így akarja...

Szóval: DevMes gyilkos?

Hű, végre lehevehetem ezt a meleg vackot...

;-))))))

Előzmény: trebb (484)
trebb Creative Commons License 2000.06.29 0 0 484
Talán. Játékon kívüliek, és csak e-mailban találgathatnak. :))))))))))))))))))))))))
Előzmény: KÁGÉ (483)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 483
DevMes gyilkos?
Előzmény: trebb (482)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!