Keresés

Részletes keresés

strosa Creative Commons License 2018.01.02 0 0 118

Kérem ne jelentkezzenek, már megoldódott, találtunk ápolót.

Előzmény: strosa (117)
strosa Creative Commons License 2017.12.28 0 0 117

Tisztelt Fórumozók!

 

 

 

Fekvőbeteg, szellemileg ép 88 éves anyósom ápolásához keresünk Budaörsre megbízható, lelkiismeretes, türelmes, tapasztalattal rendelkező hölgyet bentlakással.


Két hete egy kedves, nagyon rendes ápoló hölgy segít nekünk. Januártól váltótársra van szükség, akivel terveink szerint 2 hetes váltásban dolgozna tovább.

 

Egyéb részletek privátban.

 

Erdélyi ápolók jelentkezését is szívesen várjuk.

 

Ajánlásokat is szívesen fogadunk.

 

tel: 06 20 975 1921

e-mail: soreg.roza@gmail.com

Böbe0526 Creative Commons License 2017.12.04 0 0 116

Tisztelt Fórumózok! 

 

Idősek gondozását, felügyeletét vállalnám Budapesten napközben. Gyermek korom óta jártas vagyok az idős gondozásban. 3 évig egy családnál gondoztam egy idős beteget. Szívesen segítek takarításban, mosásban, vasalásban vagy bevásárlásban. Referenciával és erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezem. Az érdeklődöknek szívesen küldök egy fényképes bemutatkozást e-mailben. Keressen bizalommal! 

Szűcs Erzsébet 

0620/589-2260

macika0526@gmail.com

Kriszta7510 Creative Commons License 2017.11.22 0 0 115

Idős nagymamám részére keresek lelkiismeretes,türelmes tapasztalattal rendelkező hölgy ápolót bentlakással.

A mama 87 éves és szellemileg teljesen ép.

Az ápolás helye Balatonfüred lenne.

Erdélyi ápolók jelentkezését is szívesen várjuk.

Ajánlásokat is szívesen fogadunk.

 

Kapcsolat: 0670/3822372

e-mail: molnark75@gmail.com

Kriszta7510 Creative Commons License 2017.11.22 0 0 114

Idős nagymamám részére keresek lelkiismeretes,türelmes tapasztalattal rendelkező hölgy ápolót bentlakással.

A mama 87 éves és szellemileg teljesen ép.

Az ápolás helye Balatonfüred lenne.

Erdélyi ápolók jelentkezését is szívesen várjuk.

Ajánlásokat is szívesen fogadunk.

Vadászi Ferencné Creative Commons License 2017.11.17 0 0 113

                                                       Üdvözlet!

 

Olyan beteg-ápolást vállalnék ahol ott lakás lehetőség van.

 

Bármelyik megyébe vagy városba nem gond.

 

Gyakorlat és több éves tapasztalat van,szeretem az idős embereket-ők már olyanok mintha a második gyerek korukat élnék,ezért sokkal több oda figyelést és törődést és szeretetet igényelnek.pont ezért szeretném ezt a munkát vállalni.

Várom hívásukat:06308750774

 

Akár külföldi magyar család is hívhat.

 

 

 

              Köszönettel:Elvira 

Á Judith Creative Commons License 2017.11.16 -1 0 112

Üdv Tisztelt  segítséget kereső !

Idösök felügyeletét vállalom .

Tf:30-593-79-78. Minden hétfö csütörtök vasárnap.

Forduljon hozzám bizalommal.

atasz Creative Commons License 2017.11.12 0 0 110

Üdvözlöm!.71 éves édesapám jelenleg kórházban van kedden engedik ki egyedül él és sajnos nem tud ágyból felkelni vagyis ,ha fel is kell elesik,nem bírja magát ellátni./etetésre,pelenkázásra szorul/.Én dolgozok és nem tudok vele lenni sajnos.Olyan személyt keresek aki még,ha pár órát is ezeket el tudná mindennap végezni.Természetesen tudom,hogy ez nagy anyagi költséggel jár.Meg tudjuk beszélni.Érdekli akkor válom válaszát    70 328 39 27 vagy email címen: paradicsom1969@citromail.hu

Hilduska77 Creative Commons License 2017.11.05 0 0 109

Szakképzett ápolónő, 30 éve a szakmában, kórházi és intézményi gyakorlattal, referenciákkal, kamarai tagsággal keresek családi ápoláshoz erre igényt tartó kedves családot Budapesten november 23-tól.

liveincare@hotmail.com

Anikó gondozó Creative Commons License 2017.10.26 0 0 107

Januártól 24 órás idősgondozást vállalok.

Magyarországon vagy Németországban Magyar családnál.

Jogositvány van

Nemdohányzom

Nyugodt

Türelmes vagyok.

Eérhetőségem:

306180156

snasib1@gmail.com

 

Á Judith Creative Commons License 2017.10.19 -1 0 106

Idösek ápolása !

Judith v ápolást bevásárlást vagyis amire szükségük v ,nagy szeretettel türelemmel vállalom minden HÉTFÖ .

Referenciákal rendelkezem .Bármibben segitek 1500/ ora ha segitségre nincs szükség 1000 ft / ora.

Forduljon hozzám bizalommal ,bármilyen kétrdése v.Tf: 30-593-79-78.

 

HBeatrix Creative Commons License 2017.10.15 0 0 105

Sziasztok! 

Jasz Nagykun Szolnok megyei Jánsohidára keresek édesanyámhoz nem feltétlen szakképzett betegápolót!strok-ot kapott, fekvő beteg lett! Reggel 8-tól délután 2-3 ig.

anyagiakat telefonon megbeszélnénk! tel:06305777197

Ágib62 Creative Commons License 2017.10.04 0 0 104

  Budapesten! Időseknek segítenék bevásárolni, orvoshoz kísérni.receptkiváltás stb! Kisebb háztartási munkában besegítenék! Általában délelőtt,megbeszélés szerint!

Érd: 06/305762694

Zaffka Creative Commons License 2017.10.01 0 0 103

Köszönöm azoknak, akik jelentkeztek. Kérem, ne telefonáljanak többet, már nem aktuális.

Előzmény: Zaffka (101)
Zaffka Creative Commons License 2017.09.26 0 0 102

A telefonszámom 20 444 3832.

Előzmény: Zaffka (101)
Zaffka Creative Commons License 2017.09.26 0 0 101

89 éves édesapám mellé keresek olyan személyt, aki éjszakai felügyeletét vállalná. Járóképes, mérsékelten és csak időnként demens. A legfőbb gond az, hogy szorong, nem tud egyedül lenni, főleg éjszaka, az összeköltözés pedig megoldhatatlan. Óbudán lakik, 3 szobás lakásban, külön szobában alvás könnyen megoldható. A nappalokat egyelőre a Házi segítő szolgálattal és gyakori látogatásokkal megoldjuk. Kérem a feltételek megjelölését. Előny, ha valakinek van valamilyen releváns gyakorlata.

BernadettSz Creative Commons License 2017.09.05 0 0 100

Kedves ápolók,

 

88 éves nagymamám mellé keresek állandó felügyeletet biztosító személyt, akár ottlakással is.

 

Fizikai állapota a korához képest remek, járóképes és felügyelettel önellátó. Kedves természetű és jó kedélyű, aki szereti a társaságot.

 

Időskori demenciája miatt felügyeletre szorul, hogy az alapvető napi rutin feladatokat maradéktalanul elvégezze (evés, ivás, gyógyszerszedés, fürdés, séta, torna)

 

Keresek egy kedves és türelmes személyt, aki szívesen felügyelné nagymamám mindennapjait és társaságot nyújtana neki.

 

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem keressen meg az alábbi telefonszámon: +36 20 667 0002.

 

Előre is köszönöm,

Berni

Irén Palócz Creative Commons License 2017.08.28 0 0 99

Tisztelt Zoltán!

 

Vállalok 24 órás ápolást, gondozást, betegfelügyeletet.

 

Képesítéseim:

felnőtt szakápoló, sport és gyógymasszőr, eü-i főiskola

 

Jelenleg Szlovákiában vagyok szept.10-ig és szept.11-16-ig Bp-en.

 

Amennyiben aktuális, szeptember 10-11vagy 16-án tudunk személyesen találkozni. Amennyiben küld részemre egy email címet akkor eltudom küldeni az önéletrajzom, bizonyítványaim másolatát.

 

Üdvözlettel: Palócz Irén

palocziren@gmail.com

+36 30 8563192

Előzmény: jurisdoktor (96)
Irén Palócz Creative Commons License 2017.08.28 0 0 98

24 órás / max 2 hetes ápolás, gondozást, rehabilitációt vállalok. ( stroke, combnyaktörés után, csípő-térd protézis utáni rehabilitáció, időskori leépülés, egyéb betegségek .... )

Elérhetőség: +36 30 8563192 és palocziren@gmail.com

 

jurisdoktor Creative Commons License 2017.08.22 0 0 97

Bocsánat, az előbbiekhez, az ápolás helye Budapest (XI. kerület)

jurisdoktor Creative Commons License 2017.08.22 0 0 96

Tiszteletem,

 

82 éves nehezen mozgó ellátásában segítségre szoruló édesapám mellé keresek ott lakással  gondozót, elsősorban az éjszakai órákra (este 8-tól reggel 8-ig) Amit biztosítunk, ahogy jeleztem egy szobát és szükség szerint étkezést. A többi részletet személyes megbeszélés alapján tisztáznánk. Sürgős lenne a gondozás vállalása.

 

Üdvözlettel:

 

Zoltán

20-7715802

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.02 0 0 95

Sziasztok,

 

Fiatal,kedves,kifejezetten empatikus,nyugodt természetű 37 éves nő vagyok , aki jelenleg idősgondozói állást keresek másodállásként.

 

Idős,kedves néni gondozását vállalom Budapest területén ottlakással is.Amit nyújtani tudok:

-Társalgás

-mosás,főzés

-Takarítás

-gyógyszerkiváltás

 

Elérhetőségem:

0620 2588 763

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.04 0 1 94

Tisztelt Fórumozók!

 

Gyakorlattal rendelkező (képesítés nem feltétel) ápoló hölgyet keresek Budapestre, (XIII. kerület) 76 éves anyukám mellé, aki mérsékelten dementált, mozgásában korlátozott.  Leginkább felügyeletre szorul, illetve fizikai szükségleteit nem tudja egyedül ellátni. Fizetés megegyezés szerint. Jelentkezéseket email-en (macsek65@tvn.hu) várom.

PRAETORIANUS Creative Commons License 2017.05.03 0 0 93

Sziasztok!

 

Meg tudnátok írni, akár privátban, hogy 24 órás, ott lakásos, memória problémás, mondhatjuk demens, nagyjából mozgásképtelen néni ellátása  esetén, ha pl erdélyi ápolónőt keresnék, akkor annak mennyi a költsége kb. ? (bér, utazási költség, ellátás, szóval minden számba jöhető költség) Illetve hogy van ilyen esetben a kimenő pl. ?

Linda1965 Creative Commons License 2017.04.15 0 0 92

Kedves jogzona64!

 

Örömmel olvastam hirdetését.

27 éves fiam motorbalesetet szenvedett ( egy autós nem adta meg neki az elsőbbséget, ő pedig gyorsan ment), a Honvéd kórházban fekszik. Mindkét alkarja több helyen eltört, a jobb combcsontja is, csak a bal lába sértetlen. Az agya, gerince épp szerencsére. A nővéreknek csak az "alap" ellátásra van idejük: infúzió, vérvétel stb. Mivel egyik karját sem tudja használni és felülni is nehezen tud, segitségre van szüksége. Mi a család eddig 4 hete minden nap ott vagyunk mellette napközben, de tovább már nem tudjuk megoldani az ápolását, ezért keresünk valakit, aki ott tudna lenni és segítene neki: arcot, fogat mosni, a a lábát mozgatni, elektromos ingerlőt felrakni, hátát felfekvés ellen masszirozni, segiteni a naponta 3-szor kiülni az ágy szélére, a kiülésből felállítani pár percre, megitatni stb. 

Érdeklődöm, hogy vállalná -e hogy ott legyen mellette? Ő intelligens, udvarias, ápolt fiatalember. Április 21-től kb. 2 hétről lenne szó.

A következő elérhetőségeken várom visszajelzését:

tel.: 30/519 66 37

E mail: ildikotakacs3@yahoo.com

 

Üdvözlettel: Takács Ildikó

Előzmény: jogzona64 (83)
Linda1965 Creative Commons License 2017.04.15 0 0 91

Kedves Attila,

 

Örömmel olvastam hirdetését.

27 éves fiam motorbalesetet szenvedett ( egy autós nem adta meg neki az elsőbbséget, ő pedig gyorsan ment), a Honvéd kórházban fekszik. Mindkét alkarja több helyen eltört, a jobb combcsontja is, csak a bal lába sértetlen. Az agya, gerince épp szerencsére. A nővéreknek csak az "alap" ellátásra van idejük: infózió, vérvétel stb. Mivel egyik karját sem tudja használni és felülni is nehezen tud, segitségre van szüksége. Mi a család eddig 4 hete minden nap ott vagyunk mellette napközben, de tovább már nem tudjuk megoldani az ápolását, ezért keresünk valakit, aki ott tudna lenni mellette napközben és segítene neki: arcot, fogat mosni, a a lábát mozgatni, elektromos ingerlőt felrakni, hátát felfekvés ellen masszirozni, segiteni a naponta 3-szor kiülni az ágy szélére, a kiülésből felállítani pár percre, megitatni stb. 

Érdeklődöm, hogy vállalná -e délutánonként, hogy ott legyen mellette? ő intelligens, udvarias, ápolt fiatalember.

A következő elérhetőségeken várom visszajelzését:

tel.: 30/519 66 37

E mail: ildikotakacs3@yahoo.com

 

Üdvözlettel: Takács Ildikó

Előzmény: FurediAttila (85)
bluebalu Creative Commons License 2017.02.12 0 0 90

Egy közeli 76 éves családtagomon vettem észre furcsa dolgokat. Egyértelműen állítja, hogy követik, lehallgatják, lopják a vízét, a felső szomszéd albérlő prosti...Próbáltam ma beszélni vele, elég meddő volt. Képviselőhöz, házorvoshoz, bírósághoz akar fordulni. Necces nagyon az egész, némi alapja van, valószínű tényleg prosti (is) a felső albérlő és tavaly kirívóan magas volt a vízfogyasztása, de ő tényként kezel mindent nem lehetőségként. Sok nehézség érte az elmúlt öt évben, sokat van egyedül. Ha logikusan érvelek, kérem h várjon, mindjárt itt a tavasz, talán jobb lesz, rendeződik magától, álljon vissza a normál vízfogyasztásra és nézzük meg h most mit mutat a vízóra, rám förmed h én is nehezítem a dolgát ahelyett h segítenék. Amúgy teljesen jól ellátja magát minden más vonatkozásban, teljesen egyedül. Most abban vagyok h akkor csinálja keresse meg ezeket az embereket és majd meglátja/juk h mi lesz, de nagyon szar érzés h ez van, ez a téma mindig, pl karácsonykor is és félő h nem hallgatva rám belesodorja magát valamibe pl per v bármi másba. (Nagyobb költségekbe veri magát esetleg, így is már az a rengeteg telefon ebben a témában, meg engem kér h segítsek neki az ügy végére járni és hát valljuk meg ez bármeddig elfajulhat illetve nekem sem hagy nyugtom gondolatilag ez az egész, pluszban én is bőven átéltem vele az említett 5 éve tartó szinte folyamatos családi nehézségeket, pl elvesztette rák miatt a jóval fiatalabb élettársát)

Kérdésem h volt már valaki ilyesmibe, van-e valakinek ilyesmi tapasztalata és mi volt, mi lehet a megoldás...? Köszönöm hálásan a konstruktív válaszokat...O:)

lkovari Creative Commons License 2017.02.03 0 0 89

Elérhetőségem: lkovari@mfa.gov.hu

Előzmény: jogzona64 (83)
lkovari Creative Commons License 2017.02.03 0 0 88

Tisztelt Hírdető !

 

 

Idős és betegeskedő szüleim ( 87 és 80)  részére keresek ápolót, aki otthonukban tudná őket segíteni, róluk rendszeresen gondoskodni.  Cím:  Budapest XI. kerület. Ménesi út.

 

Érdeklődöm, hogy milyen feltételek mellett tudná Ön ezt a feladatot ellátni ?  Esertleg vannak-e referenciái, illetve tapsztalata  ezen a rtéren ?

 

 

Üdvözlettel:  Kővári László

Előzmény: jogzona64 (83)
BabiTak Creative Commons License 2016.12.06 0 0 87

Tisztelt Fórumozók!

Budapesten idosápolást keresek Barátnőmnek, 5 eves gyakorlattal rendelkezik!

Empatikus az idős emberekkel, mivel egy nyugodt, kiegyensúlyozott egyéniség!

Nincs károsszenvedelyem!E- amil cimemre irjanak mert neki nincs internet hozzáferese.

E- mail; vargababika@ gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!