Keresés

Részletes keresés

bitbill Creative Commons License 2000.04.28 0 0 6
Még annyit tennék hozzá, hogy legalább 5 - 6 koncerten is láttam oket(többnyire elozenekar), de minden esetben playback -rol szólt a zene és nem csak a zene :o(.
Amúgy a régi lemezeiket szvesen hallgatom :o).
Előzmény: Törölt nick (4)
BahnScorper Creative Commons License 2000.04.27 0 0 5
Nem ment el! Ők is kimentek lapátolni a Tiszára mint Galambos Lakodalom Lajos! (Mai Nap, április 20.)
Előzmény: Törölt nick (4)
Lookretia Creative Commons License 2000.04.25 0 0 2
Teljesen egyetértek. Hányok az egésztől. Ráadásul szerintem a szövegek is irtó bénák, az egész produkció nyilvánvalóan anyagi megfontolásból született. És ha a Dáridó fizet legjobban, akkor annak adják el magukat.
Ne feledkezzünk meg a Pa-dö-dö-ről sem azért, ha igazságot akarunk osztani...
Előzmény: Törölt nick (-)
fordfairlane Creative Commons License 2000.04.25 0 0 0
Ezek a szamok az eredeti szamok eloadoinak es/vagy szerzoinek a jovahagyasaval keszulnek. Ha ok nem tekintik sertonek, akkor te miert haborogsz? :-)
Ui.: Kritika es fikazas kozott alapveto kulonbseg van ... ugy altalaban.
ff
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.25 0 0 topiknyitó
Az elején még jó volt. Jó kritikák, találó, humoros szövegek, jól sikerült feldolgozások. Én azon kaptam fel a vizet, hogy még mindig a Dáridóban vannak. Hallgassátok meg az új kazettájukat. Ott fikázzák az összes Dáridós zenészt ( nagyon találóak a szövegeik ). S közben látom, hogy a Dáridóban Lajcsi énekli a "Se veled, se nélküled" című borzalmat, s közben a mirigyes gyerekek mellette "élvezkednek". Azért ez erősen gusztustalan. Ennyire kell nekik a pénz?
Droli

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!