Keresés

Részletes keresés

18karat Creative Commons License 2012.12.04 0 0 169

Szia, köszönöm...Szuper a "mentális orgazmus"megfogalmazás.

 

"Maga az aktus "csak" hab (lehet) a tortán. Előtte millió mód van arra, hogy agyilag is felcsigázzuk a másikat, aminek jó esetben testi vonatkozásai is vannak."


Tökéletes meglátás.


Én a másik örömétől is agyi és fizikai élvezetet élek meg...Persze nem mindig...

Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.04 0 0 168

Mitagadás nagyon ritkán "futok össze" ilyen intelligens emberrel a neten. Vannak véletlenek? :)

 

Sajnos bárhogy szépítjük, akárcsak az élet más területein, a szexben is az emberek "átlagszínvonala" siralmas. És ez nem végzettség kérdése...

Ahogy Te is írtad, a legtöbb embernek bármi megteszi. A legszomorúbb ebben az, hogy nemis tudatosul bennük az, hogy mit hagynak ki...

Én egyébként "mentális orgazmusnak" szoktam nevezni azt, amire te is utaltál. Sőt ilyet akkor is átélek (nagy ritkán), ha intelligens, önmagát és vágyait vállaló, őszinte emberrel beszélek. No persze a teljesség az, amikor a mentális és a fizikai orgazmus egyszerre, vagy közel egyszerre következik be. :)

 

A szex nem egy techika, egy tornagyakorlat. No persze el lehet élvezni attól is (meg sok minden mástól).

Maga az aktus "csak" hab (lehet) a tortán. Előtte millió mód van arra, hogy agyilag is felcsigázzuk a másikat, aminek jó esetben testi vonatkozásai is vannak. (Nem véletlen, hogy egy pisiléssel foglalkozó topikban beszélünk erről, meg szóba került a CFNM is...) 

Előzmény: 18karat (167)
18karat Creative Commons License 2012.12.03 0 0 167

Szia!

 

Nagyon jól látod, azt gondolom, a perc, s a múló élvezetek nyilván azon sokaknak kedveznek, akik "beérik bárkivel...: amikor sem alkat, sem kor nem számít"...mind külsőség...

 

Ám számomra nagy kérdés: és  az agy, és a lélek? Hol is maradtak ezen evidenciák? Ejj, valahogy elfeldték...

 

Nos, én valóban nem tudok ezek nélkül létezni, s kapcsolatot építeni pláne nem... Sőt: akármily hihetetlen, de hatalmas agyi orgazmusaokat élek át, ha valami édes emlék, vagy valami ősi, elemi ösztön vezérelte fantáziámra gondolok...

 

Szeretek "agyban.k....i". Az összes szexuális tevékenységre értette szókapcsolatát szerintem anno Sharon Stone is az Elemi ösztön 2. részében:-)))!

Előzmény: Törölt nick (166)


Törölt nick Creative Commons License 2012.12.03 0 0 166

Ritka az ilyen intelligens hozzállás. Érződik a szavaidból, hogy mennyire tisztában vagy ennek a játéknak a lelki vonatkozásaival is. Nem hiába mondjuk azt, hogy a legfőbb erogén zóna az agy. Mármint a "normális" emberek esetében...

 

A CFNM pedig valóban hasonló élvezeteket okozhat mindkét félnek. Csak hát sajnos nagyon nehéz megtalálni azt, akivel ez működik. :(

Előzmény: 18karat (163)
tobeee Creative Commons License 2012.11.29 0 0 165

Szia!

 

Ez tetszik!

Előzmény: 18karat (163)
18karat Creative Commons License 2012.11.29 0 0 164

Kedves Spriccpumpa!

 

Igazán nagyon köszönöm a pluszpontokat:-))), de tudod: a 18 karátos a legerősebb, legszívósabb és mégis nagyon tetszetős aranyféle...szemben a talán csillogóbb, ám jóval sérülékenyebb 24 karátossal...Nyilván teljes mértékben értem a pluszpontadási- indíttatásodat!18karat

Előzmény: Spriccpumpa (162)
18karat Creative Commons License 2012.11.29 0 0 163

Köszönöm megjegyzésedet! Élőben átélni, hmm, és átérezni azt a többletet, amit a játék öröme: a limitált időbeni- női felsőbbrendűségem biztosít.

 

Tudni: a kivételezett férfi felett gyakorolt hatásom, minél jobban "igyekszem" őt távoltartani, annál erősebb, hisz ez tisztán pszichológia.

 

A CFNM-ben is ez az egyik legnagyobb élmény. Amikor a viselt: kellően nőies és kellemeket kiemelő ruha: a játék egy részében mindvégig fentmarad és kizárólag a férfi meztelen kiszolgáltaottsága hivatott ezt ellensúlyozni.

 

Amikor boldogan kész a "parancsra történő maszturbációra" és akkor enegedi el az anyagot, amikor én azt megengedem...Ezerféle verzió létezik.

De ez már egy másik mese...18karat

Előzmény: Törölt nick (161)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.11.27 0 0 162

 

 Hmm, ez igen!

 

 Jár neked  a lehető legtöbb, azaz a hat karát az eddigi tizennyolchoz... :-)))

Előzmény: 18karat (160)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.27 0 0 161

Hát aki ilyet élőben megél, az igazán tudja mi a jó és mi az izgalmas!

Előzmény: 18karat (160)
18karat Creative Commons License 2012.11.25 0 0 160

Ohh, igen. Én az a NŐ vagyok, aki megőrül...,ha pisilnie kell, és megvannak az adott feltételek, ráhangoltság, idő, hmm:, s ami még tökéletesebbé teszi/teheti a játékot, ha igazi partner is van a ténykedéshez.

 

Nos, és itt a kiábrándító de...A partner: csakis férfi lehet, és valóban ember, férfi, és aztán az actionban alárendeltséget felvállani kész... aki odáig van: nem a helyzetért, hanem értem, s az agyam, a lelkem és a testem egyaránt kell neki: és ezért nem csupán szóban, hanem valóságban is tud áldozatot hozni..kettőnkért.

 

 

Ő az, ha az agyam, lelkem és a testem egyránt tűzbe hozza, és imádja a szerepjátékot, amikor átmeri adni a gyeplőt nekem: a domináns nőnek, aki ambivalens módon tele van érzelemmel és szeretettel-is. S mivel ő egy hatalmas merítésből egyetlenként állta ki a próbákat, és az idő, a kitartás is őt igazolja, nagy a valószínűsége, hogy ő a befutó...

 

És akkor jön a piss-tortúrában a tartogatás. Részéről a kényszeritatással kombinálva, míg aztán: mikor már kérlel és szenved a kínzó, szűró fájdalomtól, akkor nagylelkűen megengedem neki, hogy elengedje. Pisiljen be nekem, mert én ( s természetesen ő maga is ) ezt így akarja és élvezi.

 

Majd jutalmul a "jó fiúnak": az én tartogatásom eredményét megkapja farokra, mellbimbókra, hasra, szájba. Nem erőszak a mód sem, mert mivel odáig van értem, hisz a lénye feletti diszponálás az enyém: nem valószínű, hogy túl sokáig kell várni, ha "azonnal" nem is szeretne nyelni is..

 

Ezt hívják femdomnak. A saját szempontjaim és csupán egyetlen összetevő megközelítésésben.

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.20 0 0 159

ebben bizony tökéletesen igazad van!!

ő az egyik legcsodálatosabb fórumozó akivel valaha is "találkoztam,, itt,és írhattam neki!

Jól látod!!

ezt én is így hiszem is, érzem is!!!

Előzmény: Spriccpumpa (157)
18karat Creative Commons License 2012.11.20 0 0 158

Szia!

Örülök, ha így gondolod.:-)))

Előzmény: Spriccpumpa (157)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.11.19 0 0 157

 

 Hmm... 

 

 Téged csak imádni lehet!

 

 A második a nyerő, de nagyon... :)))

Előzmény: 18karat (155)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.19 0 0 156

a második  amit írtál izgat.Szép hétvégét neked is :)

Előzmény: 18karat (155)
18karat Creative Commons License 2012.10.19 0 0 155

A leginkább az izgat: ha van "közönség, vagy befogadó". Nem teljesen szinonímák ezek, sőt!

 

Hisz van az a férfi, aki nézni, látni szeretné a tartogatást, hozzásegíteni a kínos kéjhez: itatással, izgatással, finom nyomkodással, majd igencsak leegyszerűsítve:a beteljesülést számára a bepisilés látványa adja.

 

S van a másik, aki nem csupán látni akarja, hanem részesülni a goldból: hasra, farokra, arcra. S van aki szájba akarja, vágyja, kívánja. S mindezt az origóból, vagy esetleg egy szépen metszett pezsgőspohárból elfogyasztva. 

 

Nos mindegyik csodás lehet, valakivel, akivel ismerjük, tiszteljük egymást és odaadóak vagyunka másik iránt. Több helyütt leírtam már, hogy ez az intimitás nagyobb , mélyebb meghittséget és odaadást, ( önfeláldozást is jelent ), mint a csak hagyományos szexen alapuló emberi kapcsolat!!!

 

Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!:-)))

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.18 0 0 154

Az igen izgalmas tud lenni, amikor már majd be *****zok és sehol a WC! :)

Kanis Creative Commons License 2012.10.18 0 0 153

Sőt, a szuka kutyák is minden 10 méteren pisilnek egy picit az utcán, hogy a kanok rájuk találjanak.

Előzmény: 18karat (143)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.17 0 0 152

Nem is kell mindig mindenre válasz......van ami magáért ill aki magáért beszél.Én magáért beszélek :-)))

Előzmény: 18karat (151)
18karat Creative Commons License 2012.10.17 0 0 151

Erre nincs kommentem, de köszönöm.:-)

Előzmény: Törölt nick (150)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.17 0 0 150

egy 18 karátos nőnek??!! Aki tényleg olyan mint az arany ? :-)) 

Előzmény: 18karat (149)
18karat Creative Commons License 2012.10.17 0 0 149

Aranyos Fiú...szép gondolatokat pedzegetsz.:-)))

Előzmény: Törölt nick (148)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.17 0 0 148

Mondom a stílus maga az ember.Remek nő lehetsz.Teljesen egyet értek, hogy nem kell leszólni a másikat.Mindenkinek megvan a maga hóbortja vagy bogara és a maga élvezete .ez így jó hogy nem vagyunk egyformák.De vannak rezdülések amikre egyszerre dobbanunk egyszerre rezdülünk rá.Ez is nagyon jó!!

Az a normál amiben mind két fél benne van, ha az egyiknek nyűg vagy nem akarja szerintem nem is szabad erőltetni.Szabadon nyitottan szretettel és élevezettel....kedves arany ...ööö 18 karát :)

 

Előzmény: 18karat (147)
18karat Creative Commons License 2012.10.17 0 0 147

Lassanként el is pirulok, ha ennyire kedvesen közelítesz...

 

Azt gondolom, nagyjából ez lenne az én normáim szerinti kommunikációs szint. Miért bántani, vagy megszólni, vagy leszólni bárkit, mert x dolog az ő non plus ultrája...

 

Megélem valóban: a magam szerető dolgaimat. És a leírt partneres történeteimnek extrémebb részét pedig múlt időben írom, mert ez az igazság. Akkor most jöhetne, mi a normál és mi az extrém? Szerintem ezt a fejtegetést ma: én nem tudom "bevállalni", mert ki kell lépjek, Kedves Farkas Úr!

De te is futtathatnád ám az eszmét:-)))!Még benézek...

Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.17 0 0 146

Igazad van  mindenben...igazából van egy nő akivel néha csetelek és a pisiszex vele merült fel elősszőr,de csak olyan formán.Izgat a dolog és te vagy a másik akit érdemes olvasni,mert van a személyiségedben valami vonzó, valami olyan hogy te nem egy vagy a sok közzül akik csak írogatnak, hanem te meg is éled azt ami leírsz. :)

Előzmény: 18karat (145)
18karat Creative Commons License 2012.10.17 0 0 145

Igazán kedves vagy! Örülök, ha a szavaimon keresztül ráéreztél a személyiségemre. Ami, hasonlóan a tiedhez, valóban nem intro, hanem extrovertált. Arról pedig, hogy ki mennyire perverz...szerintem ne is sokat szóljunk, mert gyakorta: akik nem vállalják fel- sokkal inkább perverzek, mint adott esetben az itt színt vallók egy része. Másrészt pedig ki az, aki eldönt/het/i, hogy mi számít perverziónak?:-)))

Légy őszinte és nyitott, s persze semmiképp ne erőltesd!

Amennyiben valódi a késztetés, úgyis megjön az ellenállhatatlan vágy, ami aztán akarattá növi ki magát...

Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.17 0 0 144

Eltaláltad van bennem egészséges perverzió sok mindent szeretek sőt élvezek,és amióta olvasgatlak felkeltett az érdeklődésemet ez a téma  is mert te egy nyitott laza szenvedélyes és  belevaó nónek tünsz.A stilusod aki te magad vagy átsugárzik :))

Előzmény: 18karat (143)
18karat Creative Commons License 2012.10.17 0 0 143

Ha nem vicc, akkor csak azt írom, hogy a farkaskomák is szoktak ürítkezni...Ráadásul az ő társadalmuk nem is olyan megbotránkozással figyeli eme tevékenységet: valós, s átvitt értelemben sem, mint a mienk! Sőt, ki ne hallott volna a territóriumát vizelettel megjelölő hím állatokról?

 

Valahogy alapból nem tűnsz túl gátlásosnak, lehetséges ez csupán egy megérzés, amit te, mint abszolúte introvertált személyiség azonnal meg is cáfolsz...:-)))???

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.17 0 0 142

nem vicc volt...izgat de valami még visszatart :(

Előzmény: 18karat (141)
18karat Creative Commons License 2012.10.16 0 0 141

Nos, akkor let's go, és aztán ne "kímélj minket", írd meg mire jutottál, ha nem csupán viccelsz...18karat

Előzmény: Törölt nick (140)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.16 0 0 140

még nem probáltam de ahogy olvasgatlak.....hmmm egyre jobban foglakoztat.:)

Előzmény: 18karat (139)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!