Keresés

Részletes keresés

Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.10.10 0 0 20786

Nem tervezed, hogy megcsinálod ugyanezt Columbo epizódokkal is?

0101011 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 20785

s07e13

 

A halál még mindig vicces?

 

Continuity error: Chandlert nem vették észre? A cége KÖNYÖRGÖTT, és adott egy előléptetést azért hogy ottmaradjon!

 

s07e14

 

Átérzem ezt a részt.

 

s07e15

 

A halál még mindig vicces?

 

Amúgy engem meglepett mikor először láttam dudán játszani élőben. Az a nyavajatörés sípol, ha kell, ha nem. Valahol mókás egy szerszám.

0101011 Creative Commons License 2019.10.08 0 0 20784

s07e10

 

Áh. Ross azért megvetendő figura, és Mónikával együtt azért őrültek, mert zsidók. A sorozat tehát antiszemita. Mik ki nem derülnek ha figyel a néző!

 

continuity error: Richard megtanította Csendlernek hogyan kell pénzt észrevétlen átadni!

continuity error 2: FíB útált együtt lakni Récsöllel, szeretett egyedül lakni

 

s07e11

 

Mit akartak ezzel? Mivel nincs értelme, az egyetlen ami őszintén működik, az Joey. #JoeyRulez

 

s07e12

 

Ostoba kérdés, de ha van tűzlépcső, akkor mit paráznak a tetőn? Ja, hogy ezt ők is észrevették. Ja, hogy akkor ennek semmi értelme nem volt.

És tudják vajon a készítők, mi a különbség egy üstökös és egy meteorzápor között? Szerintem nem.

0101011 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 20783

s07e07

 

Janice az még egy szereplő?

 

s07e08

 

Ez egy múúú-balhé.

 

s07e09

 

Ja, el kéne küldenem a hsz-t.

0101011 Creative Commons License 2019.10.04 0 0 20782

Egy érdemtelen sorozat elsüllyed az ismeretlenségbe - csak teszem a dolgom :D

 

s07e04

 

Ezek szörnyű emberek. És szemben Al Bundyval, aki szörnyű ember volt, de nagy patrióta, és mindezt tudta magáról, és egész életében bűnhődött érte, és ezért szerettük, ez itt nem áll. Ezek rosszemberek, akikről azt hazudják hogy jó emberek, én meg nem hiszem el.

 

e07e05

 

Na ki kivel dug, és vajon Csendőrről mintázták-e a takarítónénit(?) a Gravity Fallsban?

 

s07e06

 

Joey és Ross lefeküdt egymással...

 

Amúgy this pointless garbage...

Előzmény: ron89 (20779)
0101011 Creative Commons License 2019.10.03 0 0 20781

s07e01

 

Ross reakciója hogy egy gyerek azt kiabálja "megkúrtak! megkúrtak!" - ja, ez tök normális. Részemről no comment.

 

s07e02

 

Ross még mindig egy perverz tetü. De mi ebben az újdonság?

No de mi ütött Csendőrbe?

Amúgy szép mentés, a fosós kacsa nem volt egy nagy történetötlet.

 

s07e03

 

Ebben biztos volt valami tanulságos, de csak nem jövök rá mi.

 

 

0101011 Creative Commons License 2019.10.02 0 0 20780

Hé, senki nem mondta hogy a sorozat magas minőségű. De ki nem szarja le a kivitelezést, ha csaka sztori érdekel minket? Na ugye. Nem mondtam hogy jó a sorozat, magas lenne a "production value". Azt mondtam, van történet írva a szereplők alá. Itt-ott.

 

Joey amúgy NEM figyelemzavaros. Nincs neki semmi elmekórtana. Simán csak 80 körül van az IQ-ja. Amúgy teljesen egészséges.

 

Az igaz hogy ANNO, sok-sok évaddal korábban Chandler berakta adatfeldolgozónak, és azt elcseszte. Érdektelen, mert az akkor volt, most meg most van.

Ross viszont hol szerzett Joeynak munkát? Ez nálam nincs meg.

 

PS: a szőke-kékszemű Mike Günter az egyetlen német nevű karakter a sorozatban. Persze hogy viccből illik lenácizni, pláne egy olyan sorozatnál, ami piedesztálra emeli a kiskorúak megontását.

Persze mivel mint tudjuk szerinted vicces gyerekeket kúrni ... nyilván nem értesz egyet.

 

s06e23

 

Plot recycle. Meg gyűrűvásárlás.

 

s06e24

 

Hm. Phoebe alkoholista? Hm. Ez biztos vicces, különben miért lenne a részben?

 

s06e24

 

Egye fene, kimondom: szolid rész.

 

 

Előzmény: Alpári Gnác (20778)
ron89 Creative Commons License 2019.10.02 0 2 20779

Szerintem ne fáraszd magad vele. Már csak négy évad maradt, azt megnézi pár hét alatt, jól kielemzi pár english szóval megtámogatva, mert úgy királyabb, aztán szépen visszasüllyed a topik a téli álmába.  Addig meg csak kihúzzuk valahogy. :)

 

Előzmény: Alpári Gnác (20778)
Alpári Gnác Creative Commons License 2019.10.02 0 0 20778

A fickó gyakorlatilag mostanra éhezik (és eddig még nem hangzott el a "Joey doesn't share food!", ami tökre érthető most már számomra, nem tudom elítélni miatta a karaktert) - a "jó"barátai meg szarnak rája. GÜNTER, a szökött náci szerzett neki csak munkát a francba is!

 

Érted, írod, de sajnos egyáltalán nem érted.

Hogy Joey nem ad kaját, annak semmi köze ahhoz, hogy éhezik, ami olyannyira meg is látszik rajta, hogy 10 évad alatt vagy plusz 20 kilót éhezett magára.

 

Munkát szerzett neki Ross és Chandler is, de még Mónikánál is dolgozott, csak ő szarik le mindenkit, mert ő ilyen és ezért szeretni kell.

 

És nem arról van szó, hogy üres a feje, de amúgy értelmes lenne.

Egyszer megkérdezi Ross-t, hogy kivel szexelne inkább, Mónikával, vagy Rachellel?

És az már azért beletöltődött a fejébe, hogy Ross és Mónika testvérek, mégis kapcsol, hogy ja hát Rachellel jártatok, az fura lenne.

Alapvető logikai dolgokat sem képes megugrani. Nem üresfejű, vagy figyelemzavaros, ami mellesleg betegség és tőled tudjuk, hogy az nem vicces, hanem sötét, mint az éjszaka.

 

Ja, és Günter mitől is szökött náci?

Ezt poénnak szántad?

Azt már oda-vissza tudjuk, szerinted mi nem vicces.

Lenácizni valakit az vicces?

Előzmény: 0101011 (20776)
Alpári Gnác Creative Commons License 2019.10.02 0 0 20777

Muci?

 

Ez most teljesen komoly...?

Előzmény: 0101011 (20773)
0101011 Creative Commons License 2019.10.01 0 0 20776

Már korábban is írtam arról, hogy a karaktereknek - akik persze végig ugyanazok a karakterek maradnak - van fejlődése mind magánéletben, mind szakmailag.

 

Oké, mondjuk Ross nem fejlődik sehova - de ez megbocsátható, mivel ő a főszereplő. A személyisége viszont annyira aljas, hogy legalább az menthetné ha "annyira kevés agysejtje lenne hogy ha még kevesebb lenne, összeszarná a padlót".

 

És Phoebe - elismerem, ő is egy nagy nulla, annyira, hogy őt nem értem mit keres a sorozatban.

 

De Maunika először séf, majd kirúgják, hogy aztán főséf legyen, magánéletileg meg megházasodik (ami azért jelentős, mert önbizalomhiányos, erőszakos dagadék volt a háttértörténetében).

 

Chandler háttértörténete szerint Al Bundy, csak neki nagyon jól fizet a munkája. Nőkhöz nem ért, de mégis megházasodott. Ennek a fejlődési lehetősége hogy végül össze is házasodnak, és gyerekük is lesz.

 

Récsöcs gazdag volt, azt otthagyta, pincérnőnek állt, mostanra meg divatguru lett belőle, tehát van fejlődés. Szakmailag. Magánéletileg semmi, de mivel ő az áldozat, hát ezen nincs mit csodálkozni.

 

Joey fejlődik a legtöbbet. Aki szerint nem fejlődik, és ugyanolyan sötét végig, az nem figyelt oda. Joey ugyanis valójában nem ostoba. Csak üresfejű. Szó szerint üres a feje. Nincs benne tudás. Beletölthető a tudás, és ilyen időnként igenis történik.

Szakmailag pedig nagyon érdekes a karrierje, sőt, ő a (Jó)barátokban látszólag az ellenpontja többiekhez, akiknek a karrierje felfelé tart - Joeyé egyetlen felvillanástól eltekintve (Jake Ramoray) leszállóágban van. A fickó gyakorlatilag mostanra éhezik (és eddig még nem hangzott el a "Joey doesn't share food!", ami tökre érthető most már számomra, nem tudom elítélni miatta a karaktert) - a "jó"barátai meg szarnak rája. GÜNTER, a szökött náci szerzett neki csak munkát a francba is!

 

s06e20

 

Ez vmi rossz clipshow-epizód. A bevágásoknak semmi értelmük. Mármint papíron hogyne, de a képernyőn...

Amúgy, nos, ugye említettem hogy Joey közel áll a kilakoltatáshoz? Szóval Csend-laer kapja be.

Btw, ha jól nézem ez volt az első epizód, aminek egyetlen történetszála volt (ami persze Joeys).

 

s06e21

 

Leragadtunk annál hogy Ross gyerekekkel, Ráhel meg nagypapákkal szexel...

 

s06e22

 

Tévedtem. Ross fejlődik. Óvszer nélkül húzna meg egy kiskorút. Az mán valami.

Előzmény: Törölt nick (20771)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.30 0 0 20775

Nekem van egy tényleg sérült ismerősöm, oxigén hiányos koraszülött, az IQ-ja kb. 70. De még ő sem ennyire hülye mint Joey.... és akkor még erre a gárgya karakterre külön sorozat is indult...

Előzmény: Alpári Gnác (20772)
fornit1 Creative Commons License 2019.09.30 0 0 20774
0101011 Creative Commons License 2019.09.30 0 0 20773

Nem írtál tényeket muci, ahogy most is csak vagdalkozol a semmire pici donquihote.

Előzmény: Alpári Gnác (20770)
Alpári Gnác Creative Commons License 2019.09.30 -1 0 20772

Szerintem a többi azért lényegesen összetettebb személyiség, mint ez a kettő, de persze egy sitcom-tól nem szabad túl sokat várni.

Mindenesetre minden karakter halad valahova, látszik a 10 év, ami eltelik.

 

Ez a kettő viszont az utolsó részben is ugyan olyan, mint az elsőben: hülye.

 

Phoebe-re még lehetne mondani, hogy hát végül is férjhez ment, de jobban bele gondolva az elején is volt már férje, csak senkinek sem mondta meg.

 

Joey karaktere viszont olyan sötét, hogy arra nincsenek szavak.

A kollégát ez szórakoztatja, miközben szerinte semmi más nem vicces, lehet...

 

Engem viszont fáraszt, hogy hajót vesz véletlenül, hogy összepakolt dobozokról próbálja elhitetni, hogy az egy Porsche, hogy azt gondolja, ha ő és Karl is fekete bőrdzsekit hord, akkor elhiszik róluk, hogy ikrek, hogy megtalálja a kézikertestvérét és ebből tervez meggazdagodni, hogy nem tudja, hogy létezik Hollandia, hogy kiraboltatja a lakásukat, hogy 30-asként 19-nek akarja eladni magát, hogy nem tudja, mikor kerül adásba a szilveszteri tánc-show, stb-stb-stb...

Előzmény: Törölt nick (20771)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.29 0 1 20771

Utána egyszerűen eluntam, hogy az egyetlen személyiségjegye, hogy ha eggyel kevesebb agysejtje lenne, összeszarná a padlót.

 

Hasonlóképpen Phoebe-t sem szeretem, mert neki is egyetlen tulajdonsága van, hogy bolond."

 

A többinek sincs látszólag sokkal több, én ezért is utálom. Sajnos velem a feleségem nézette végig, mert ő imádja.

Előzmény: Alpári Gnác (20770)
Alpári Gnác Creative Commons License 2019.09.29 -1 0 20770

kvázi ő az egyetlen poénforrás

 

Mármint szerinted.

 

Számomra is szórakoztató volt, mondjuk úgy a második évad feléig.

Utána egyszerűen eluntam, hogy az egyetlen személyiségjegye, hogy ha eggyel kevesebb agysejtje lenne, összeszarná a padlót.

 

Hasonlóképpen Phoebe-t sem szeretem, mert neki is egyetlen tulajdonsága van, hogy bolond.

 

Ez a két karakter teljesen statikus, semmit sem fejlődnek 10 év alatt.

És bizony pont ezért bukott meg a Joey spin-off. (Tudom, hogy szerinted nem bukott meg, de a tényeket korábban leírtam, akkor sem érdekelt...)

 

Nincs nekem időm arra, hogy versenyben poént elemezzek veled, meg minek is?

De én ezt a sorozatot soha nem azért néztem, mert hasfájásig röhögtem volna rajta, simán csak szórakoztatott.

És még Joey-t is el tudtam viselni a többi mellett, amíg el nem kezdted viszonzatlan szerelmedet szisztematikusan elénk tárni.

Előzmény: 0101011 (20769)
0101011 Creative Commons License 2019.09.29 0 0 20769

Nem egyszerűen elfelejti. Vagy háromszor szólnak neki hogy kotródjon már dolgozni, vigye ki azt rohadt kávét.

És ennek ellenére elfelejti. Holott kritikus neki hogy megtartsa a munkáját.

De a karakter figyelme ennyire másfelé irányul (és ettől üresfejű).

 

Így a poén értékelhető. Pluszban felhívtam rá a figyelmet hogy a poén Joey-hoz kötődik, akiről lentebb többen jelezték hogy ki nem állhatják. Ellenben kvázi ő az egyetlen poénforrás (az epizódot véletlenszerűen választottam részletezésre).

És mivel elméletileg ez egy komédia-sorozat, mégis nagyítóval kell keresni a humoros részeket, hát minden poént kimazsoláztam elrettentésképpen.

 

De ha nem értesz egyet, vedd elő a részt, és meséld el, te mit látsz. Mert panaszkodni könnyű, indokolni nehéz. Én megindokoltam miért panaszkodok.

Előzmény: Alpári Gnác (20768)
Alpári Gnác Creative Commons License 2019.09.29 0 0 20768

van egy poén, persze Joeytól: a kiviendő kávét,amiért komolyan rászóltak, megissza. #JoeyRulez

 

Azt tartom érdekesnek, hogy miközben szerinted semmi sem vicces, éppen a gyengeelméjűséggel való látványos viccelés az az.

 

Itt ugyanis hashtag Joey egyszerűen elfelejti, hogy ő most éppen felszolgáló.

Előzmény: 0101011 (20765)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.29 0 0 20767

Ritka kivételek egyik Lisa Kudrow, aki a korral lett egyre jobb nő...

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.29 0 1 20766

"s06e10

 Ennek a résznek mi értelme volt?

 s06e11

 Asszem kifogytak az ötletekből, és egy részt kihúztak ötre... De végre vége...?

s06e15-16

 Érdektelen "What if" részek, amikben az egyetlen téma, ki kivel kúr. De a lényeg: a halál még mindig vicces!"

 

Nem tudom, hogy láttad-e már a sorozatot. Ha nem, akkor nagy elvárásaid ne legyenek innentől kezdve a végéig ez lesz a minimum színvonal, vagy ettől csak rosszabb.

Előzmény: 0101011 (20764)
0101011 Creative Commons License 2019.09.29 0 0 20765

s06e17

 

Csináljunk egy részleteset:

-00:05: town-swank

05-10: Rossnak volt egy majma. Har, har?

10-45: Joey hajat vágatna, de szokás szerint nincs pénze. A poén itt asszem az, hogy azt hiszi, mivel egy picit ráfirkált az egyik begydollárosra, az már nem is használható. Még szomorúbb ha ténylegígy van, mert akkor még ez sem poén.

00:55-1:05: megtudjuk hogy Phoebe egykor koldulásra kényszerült. Har, har?

Közben többiek javasolják hogy keressen másodállást, sőt, még Ross (tök karakteridegen módon) azzal is bíztatja hogy biztos megkapja a következő szerepet amire jelentkezik. Joey viszont annyira padlón van hogy már ebben sem reménykedik. Har-har? Ha valaki csóró, az vicces? Biztos jövedelemnek ígérkezik viszont pl. vért adni. Milyen röhej már, vért adni. Még a The Satanic Church is szervezett véradó kampányt, mert az jó PR... De hát mit tudnak ők.

 

 

1:50-nél végre van egy poén, persze Joeytól: a kiviendő kávét,amiért komolyan rászóltak, megissza. #JoeyRulez
1:55-2:30: intro (ennyivel is kevesebb ugye a netto műsoridő

2:30-2:32: város-swank

-2:44: tökön rúgni pasikat - le az elnyomó patriarchátussal! De legalább Joey tol egy poént. #JoeyRulez

3:15: titledrop! Ez a rész nagyon kínos lesz, viszont a fizikai erőszak vicces?

3:28-3:32, 4:00-4:02: szivatják Rosst a hülyeségével. Elmegy.

-6:03: Maunika és Csend(l)őr most ünnepelnék a valentinnapot. Har-har? Közbenb megtudjuk hogy FíB ellopta Rachel egyik zokniját. A lopás viccesebb, vagy a titkos fétis?

-6:06: city-swank

-6:14: Csendlör pofákat vág. Díjat neki!

6:50: Maunika egy idióta hogy keresztbetesz saját magának, de ez inkább szomorú mint vicces. A potenciális humor nagyját/összességét kifogta hogy Chandlernek sincs ötlete. De nyilván a sorozat törzsközönségének minden tagja bármikor öt perc alatt előrukkol egy maga gyártotta ajándékkal...?

6:58-7:01: városkép

7:45-7:50: újabb Joey-poén. #JoeyRulez

-8:50: cringe

-8:55: átvezetőképsor

-9:10: poén Joeyval. #JoeyRulez

-9:18: padding

-9:25: belépés a következő színbe

9:33-9:39: cringe

10:20-10:25: egy értékelhető Ross/Chandler poén

-10:35: a fenti vicc túlragozása

-10:45: elfogadom

12:12: Csendler megkapja Maunikától a zokninyuszit, amit FíB csinált Récsöcs ellopott zoknijából ÉS AMIRŐL CSENDLER TUD, MERT OTT VOLT MIKOR FÍB MUTOGATTA. Vajon Maunika lopta a cuccost FíB-től?

12:30: cringe

13:20: jó Csendlernek, gondolom. Hát, legalább nem cringe. Bár zavar, hogy ez még csak a rész kétharmada.

13:30-13:50: pedofil poén?!?

14:10: ha Maunika nem lett terhes, akkor gyöngyöt a disznók elé.

-14:45: újabb Joey-poén. Joey ezek szerint mégis rájött a lehetőségére. Nem buta ő! #JoeyRulez

15:38-41: újabb városkép

16:05-16:15: Végezd ki! Végezd ki!

16:25-17:10: Joey-poén (minő meglepetés). #JoeyRulez

17:30: oké, kérdésem van. 1 főzés, és 1 sex járt a kaziért. Hogy lett belőle plusz egy kabát, még egy főzés, és ki tudja még mi?

18:25: végre kiderül a NYILVÁNVALÓ, hogy a kazi problémás.

18:45-50: város

19:00: ha ez egy nőknek tartott óra, és Ross is ott van, akkor ez egy b*zivicc?

19:20-20:00: Rossz szerez magának egy rendőrségi feljelentést, nyilvántartásba vételt mint erőszakos zaklató? Har-har?

20:50: az én kérdésem: miért megy még mindig Janice kazettája? És amúgyis már a valentin-napjuk MÁSNAPJA van - vagy csak ennyire pocsék még a vágó is? Nem volt anyag, ezért összeollóztak két különböző forgatókönyv-verziót?

21:01-21:03: sötét képernyő

21:03-21:06: city-swank

-vége: Rosst lecsukják végre?

 

s06e18

 

Elgondolkodtatok már, hogy ha Karl May az Máj Károly, és Jules Verne az Verne Gyula, akkor ezek kik?

Ráhel oké. József stimmt. Maunika pipa. Phoebos női változata - elmegy. Rossz - rezeg a léc. De kicsoda Chandler?

 

Fő, hogy homofóbia, pedofília, meg szakmai etika megsértése - csupa humoros dolog lesz ebben a részben!

 

Btw, sokan számítgatták, mennyivel lóghatott Joey Chandlernek. Itt konkrétan megadják. Persze hozzáadhatjuk a korábbi 1500$-t is.

 

Ross mit basztatja a jegyeket? Azon a kiíráson NINCS ALAPJA megváltoztatni a kiértékelést! Mármint visszaellenőrizhető hogy hasra ütve lerontott jegyeket, és ok is lesz visszaellenőrizni. Ross minimum fegyelmi tárgyalás, de lehet hogy egy sor per elé néz!

 

Rachelről kiderül hogy továbbra is lop a barátaitól. Hát nem JÓ barát az ilyen?

 

A tűz okát nem kérdezgetéssel derítik ki a tűzoltók.

 

Btw,feltánt nektek hogy ezek egyre kevesebbet randiznak? Ebben az évadban eddig Joey dugott egyszer, és Chandlerről derül ki most hogy egyszer dugott korábban.

 

FíB szaros bakanccsal a kanapén? És Maunika nem szól érte? WTF?

 

A "ki lakjon Maunikánál" nem működik, mert Récsöl már lakott ott, és fogaok Joey meghallgatásának se lesz meg a csattanója - azaz nem fogja a köv. részben megkapni a szerepet, sőt, említés se lesz az egészről.

 

s06e19

 

Kényelmetlen filler.

 

 

0101011 Creative Commons License 2019.09.28 0 0 20764

s06e13

 

Miért hiszi mindenki azt hogy Récsöl pincérnő volt a soriban, és miért nem tudja ezt mindenki Joeyról?

 

s06e14

 

"De nem feküdtem le vele, mert nem akartam hogy ne történhessen közöttünk semmi. // Nem is tudom mit mondhatnék." - Én tudom! TÁVOLTARTÁSI VÉGZÉST A DILINYÓS ELLEN!!!

 

s06e15-16

 

Érdektelen "What if" részek, amikben az egyetlen téma, ki kivel kúr. De a lényeg: a halál még mindig vicces!

0101011 Creative Commons License 2019.09.27 0 0 20763

s06e10

 

Ennek a résznek mi értelme volt?

 

s06e11

 

Asszem kifogytak az ötletekből, és egy részt kihúztak ötre... De végre vége...?

 

s06e12

 

Az intro-jelenetnek köze van a rész címéhez. Tisztára csalódott vagyok a minőség ilyetén hanyatlása okán. Ha Sergey Vladimirovich Ilyushin is ílybé tett volna vala, hol tartanánk most?!

 

 

0101011 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 20762

Ja, új részek:

 

s06e07

 

Ross az Récsöl megszállottja, mi a fenét akar másik nőtől ezen a ponton?

Azt azért jó tudni, hogy a testi erőszak még mindig vicces.

Amúgy a mosti író vhogy a szokásosnál is bugyutábbra írta a karaktereket.

Bah, most várhatok még egy-néhány részt hogy kiderüljön, Joey lakótársnője leszbi. Pedig tök egyértelmű.

 

s06e08

 

Chandler vonala vicces. De ez egy So Random! epizód...

 

s06e09

 

Phoebe csikóhallal szexelt. Jóbarátok!

Azért a rész a végén csak összeállt. Nem lett jó, de azért összeállt mint Rachel főztje.

 

0101011 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 20761

Chandler nálam egy üres papucs, így a vicceskedései tökéletesen felejthetőek. A másik fő jellemzője, hogy elképesztően sokat keres.

Mónika egy alamuszi, manipulatív, erőszakos kitörésekre hajlamos kényszerbeteg, menekülnék.

Ross egy segg. Önző, tehetségtelenül manipulatív, önhitt, szélsőségesen nárcisztikus. Minimum csoportterápiára kötelezném, de lehet beküldeném 28 napra megfigyelésre.

Rachel személyiség nélkülik, unalmas, ugyanakkor nem veszi figyelembe a körülötte lévőket. A valóságban gyanítom, távoltartási végzést szereznék ellene.

Phoebe igazából nincs a brancsban a partvonalról drukkol alkalmanként.

 

Joey az egyetlen akiben van lehetőség, mert valójában nem bárgyú. A figyelemterjedelme általában kb. a közmondásos aranyhalé, és nincs motivációja se, de ha egyszer van, akkor piszkosul turbózódik, l. a részt amiben vett egy kötet enciklopédiát, és mindent tudott és megértett belőle, csak mert az egyik szócikket elég mulatságosnak találta hogy megvegye miatta a kötetet (kiskutyák, vagy mi volt a szócikk).

 

Előzmény: Tonio 2.0 (20760)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.09.22 0 1 20760

Chandler humora tetszik a legjobban, de Monicán is jól szórakoztam.

Joey kedves, de bárgyú, Ross tudálékos és unalmas, Rachel a szőke nő (ásít), Phoebe pedig nem komplett.

Előzmény: 0101011 (20757)
0101011 Creative Commons License 2019.09.21 0 0 20759

s06e04

 

"Emlékeztek a jósnőmre?" - NEM, MERT NEM VOLT RÓLA SZÓ SEM.

 

Amúgy új írójuk van, vagy a nagy számok törvénye, vagy úgy gondolták nem is kell "erőlködniük" ha már ismét sikerült legalább egy vonalon ellőni a "halál vicces" témát, hogy a rész egyébként vicces lett?

Áh, meglesz a titok nyitja: rasszizmus! Halál és rasszizmus - ez elrejti a sorozat általános színvonalának hirtelen javulását! És még pedofília is! Mamám!

 

s06e05

 

Miért nem mondták meg az igazat: beszámíthatatlan állapotban esküdtek.

Nos, legalább visszasüllyed a sorozat a középszerűség mocskába.

De, hm, talán megvan a sorozat vezérfonala? Rossz lehúzza magához Rachelt? Tehát a főszereplő Ross?

 

s06e06

 

Ostoba szappanopera.

 

 

 

0101011 Creative Commons License 2019.09.20 0 0 20758

s06e01

 

A múlkor is feltűnt: mióta Récsöl Récsölnek a VEZETÉKneve?

 

A készítők pedig láthatóan meggondolták magukat, és "nagystílűen" elfeledkeztek Maunika nyereményéről, amiből Joey filmjét finanszírozták volna.

 

s06e02

 

Azért érdemes lenne egyszer végigmenni az epizódok címein. "Rossz megöleli Récselt" - és erre anno a nézők ráizgultak?  #NemVoltMindenJobb

FíBí meg simán pszichopata.

 

s06e03

 

Jó, értem, klasszikus felállás, elrontani sem lehet. De mi a fene volt az a végén Joeyval?

0101011 Creative Commons License 2019.09.19 0 0 20757

Persze érdekelne, MIÉRT?

 

s05e22

 

A vérfertőzés maradjon a családban?

Viszont Joey végre dolgozik.

 

s05e23

 

Az írók láthatóan elfelejtették, hogy Chandleréknek NEM jött össze a gépen.

Hozzá milyen már, csöcsvillantás, mellbimbóval. Az minimum 16+, ha jól gondolom.

 

s05e24

 

Ah. Jó öreg homofóbia. Mihez is kezdenénk nélküle?

 

Btw, "Maunika" mennyire fog még lefogyni?

 

Mindegy: a fő, hogy reklámozzuk a szerencsejátékokat!

 

Végre egy nagy poén: elmegy okádni, és rávágják a jackpot-hangot.

 

Viszont milyen már: nincs stáblista-gag?

Előzmény: Tonio 2.0 (20752)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!