Keresés

Részletes keresés

pireisz Creative Commons License 2001.05.04 0 0 42
Helló Lev! Persze, hogy kell. Micsoda kérdés? Megkaptad az e-mailt? De még az is kellene, hogy hol vegyek magot, mert sehol se találom.
Előzmény: Levendula (41)
Levendula Creative Commons License 2001.05.03 0 0 41
Okráról van irodalom. Kell? (6 oldal)
pireisz Creative Commons License 2001.04.26 0 0 40
Bámia /okra, hölgyújj/ magot keresek. Tudtok olyan helyet, ahol lehet ilyet vásárolni?
drop2 Creative Commons License 2001.02.15 0 0 39
Sziasztok!
Dohánymagot keresek.Ha van valami ötletetek hogy hol juthatnék hozzá,irjatok!
kössz!
ensingmosing Creative Commons License 2001.02.15 0 0 38
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ végre egy bazsalikomos! Palánta vagy mag? Nekem van egy egész befőttesüveggel. Kis telt barnás-sárgás virágú. Kell? Címed?
Előzmény: Frint (36)
pireisz Creative Commons License 2001.02.15 0 0 37
Helló Frint! Hát persze, hogy van, csak ezeknél nem tudom garantálni, hogy milyen szinű, mert sajnos a férjem úgy összöntögette, hogy képtelen vagyok. Valószinú, hogy leginkább barna és élénksárga, mert abból rengeteg volt. A címed?
Előzmény: Frint (36)
Frint Creative Commons License 2001.02.15 0 0 36
Szia! Azt szeretném kérdezni: van még büdöskemagod "raktáron"? Engem most nagyon érdekel, mivel távoltartja a vevéltetveket...
Cserébe tudok küldeni lestyánt, bazsalikomot.
Frinz
Előzmény: pireisz (31)
pireisz Creative Commons License 2001.02.12 0 0 35
Helló Koja! Kukacvirágmagot a nagyobb élelmiszeráruházakban is kaphatsz: pld. Kaiser,s. 49 Ft-ért.
Előzmény: Koja (32)
ensingmosing Creative Commons License 2001.02.07 0 0 34
Én rendeltem a Sieberz Kft-től katalógust és abban volt egy olyan kivehető 2 oldalas rendelőlap amin magokat lehet rendelni. Van porcsínrózsájuk is.
A cím: Sieberz Kft. 2101 Gödöllő Pf: 240.
e-mail: sieberz@elender.hu
internet: www.sieberz.hu
Fax: 06-28-420-069
telcsi: 06-28-410-800
06-28-419-016
06-30-9734-997 Itt mindenhol megrendelheted a kat.-t.
Előzmény: Koja (32)
ensingmosing Creative Commons License 2001.02.07 0 0 33
Én sem azért írtam hogy megsértődj. Persze nagyon köszönöm örültem neki nagyon. Csak azt hittem hogy összetévesztetted. Mégegyszer bocs hogy úgy tünt hogy megsértettelek, és nagyon köszönöm a csomagot.
Előzmény: pireisz (31)
Koja Creative Commons License 2001.02.07 0 0 32
Sziasztok!

En porcsinrozsa (vagy masik neven kukacvirag) magot keresek.
Ha tudjatok hol lehet kapni, legyszi irjatok meg.
(Lehetoleg Bp-en vagy Gyorben.)

Koszi,
Koja

pireisz Creative Commons License 2001.02.07 0 0 31
Helló Ensingmosing! A büdöskemagot nem azért küldtem, hogy megsértődj, hanem, hogy kitöltsem a dobozban a teret. Egyébként írtam, hogy az egyik sárga, hullámosszirmú, nagyvirágú, a másik pedig barna és élénksárga foltos. Körömvirágot pedig, majd ha kikel a többi is, palántaként küldök ha kell, biztos rengeteg lesz. Jó kertészkedést!
Előzmény: ensingmosing (30)
ensingmosing Creative Commons License 2001.02.06 0 0 30
Köszi Ica megkaptam a csomagot. Nagyon örültem neki. Ha visszaemlékszel akkor azt mondtam hogy tudok adni büdöskét, nem hogy kellene. De nem baj. Ez milyen színű?
Előzmény: pireisz (29)
pireisz Creative Commons License 2001.02.05 0 0 29
Helló ensingmosing! Sajnos nem tudtam feladni a csomagot, haláleset történt a családban. Viszont ma feladom, úgy hogy holnap megkapod. A palánta kevés, még nem igazán hajtottak ki és most a hó is kicsit belepte és nagy a sár. Körömvirágot csak ennyit találtam, mert a férjem összeöntögette őket és képtelenség kiválogatni. Jó kertészkedést. Szia Ica
Előzmény: ensingmosing (28)
ensingmosing Creative Commons License 2001.02.03 0 0 28
Igen tudom hiszen kétéves növény. Te olyat küldessz ami még az első évében van (nem baj!)? Valószínüleg már meg is kaptam, de nem voltam itthon ezért a postás írt egy cédulát hogy 5-én kapom meg. Különben ne a villcad@matávnet.hu-ra küldjj, hanem az ensingmosing@freemail.hu-ra (ismételten nem baj).
Előzmény: pireisz (27)
pireisz Creative Commons License 2001.01.31 0 0 27
Helló ensingmosing! Holnap feladom a holmit, feltéve, hogy nem lepi be a nefelejcset a hó. Egyébként mikor elvirágzott, ki kell húzni tövestől és fejjel lefelé jól megrázni, akkor elhullatja a magját és ki fog kelni. Azt tudod, hogy a magból csak jövőre lesz növény?
Előzmény: ensingmosing (26)
ensingmosing Creative Commons License 2001.01.30 0 0 26
Hát nem tudom. Nekem mindegy. Amennyit tudsz, amennyit akarsz, de ha lehet minél többet. Amúgy a nefelejcs jól csírázik? Azt olvastam hogy ha valaki egyszer elültet egy tő nefelejcset a kertjében annak minden évben lesz nefelejcse, mert nagyon szapora. Ha akarsz akkor azt is küldhetsz, de csak ha nem jelent gondot. Nekem csak büdöske magom van olyan aminek kicsi, telt, barna alapon sárga szegélyű virágokkal. Nem tudom érted-e.
Előzmény: pireisz (24)
Levendula Creative Commons License 2001.01.30 0 0 25
Sziasztok, téli álom vége, lassan indul a szezon. Articsóka mag kéne, vagy lehet-e valahol kapni? Füszernövény, salata mag van ellenben.
pireisz Creative Commons License 2001.01.30 0 0 24
Kedves Ensingmosing! A körömvirág magról: mennyi kell? Egyébként majd elszórja magát és mindenütt kikel. Még palántaküldéssel is megpróbálkozhatok. A büdöskéről, többféle is van: Nagyvirágú sárga, fordroslevelű, egészen sötét barna, élénk sárga csíkokkal. A kéknefelejcsről. Van palántám. Nekem a százszorszép magról nem kelt ki.
Előzmény: ensingmosing (23)
ensingmosing Creative Commons License 2001.01.29 0 0 23
Én még nem próbálkoztam magszedéssel, mármint saját növényről, mert nem tudom mikor kell leszedni, mikor van itt az ideje. Egyedül büdöske magom van ami nem bolti, de azt is az egyik szomszédomtól kaptam. Abból van egy csomó azt tudok küldeni ha kell (vörös-sárga csíkos). Most vettem egy csomó magot nefelejcs, százszorszép, stb... Azthiszem vagy nyolc fajtát. Ezekből nem tudok küldeni mert így is kevés van.
Előzmény: pireisz (21)
ensingmosing Creative Commons License 2001.01.29 0 0 22
Igen és mennyi van? Te honnan szerzed? Amúgy igen küldheted. Elküldöm a címemet e-mail-ben. Egyszerűen nem találok sehol körömvirág magot. Köszi
Előzmény: pireisz (21)
pireisz Creative Commons License 2001.01.29 0 0 21
Én szívesen adok körömvirágmagot. A többit sajnos nekem is venni kell. Hová küldjem?
Előzmény: ensingmosing (20)
ensingmosing Creative Commons License 2001.01.28 0 0 20
Nem tudjátok véletlenül hol lehet hozzájutni körömvirág, petrezselyem, bazsalikom, majoranna magokhoz? Köszi!
onobody Creative Commons License 2000.10.26 0 0 19
Jó akkor cseréljünk én gránátalmát , te macskamentát.
Hol laksz? Én Hodmezővásárhelyen.
Ha messze vagyunk egymástol szerintem akár
postán is lehet. Ha a Starkl-nak sikerül
talán nekünk is.
E- mailt küldhetek ?

Üdv Onobody

Előzmény: pireisz (17)
Maci Creative Commons License 2000.10.26 0 0 18
Volt egy úgy tűnik vérszegény próbálkozásom pont az ilyen esetekre, csere-bere néven halt el....
Előzmény: pireisz (17)
pireisz Creative Commons License 2000.10.26 0 0 17
Gyökeres dugványt tudok adni. Nem tudom, hogy magról is szaporodna. De hogy juttatom el?
Előzmény: onobody (16)
onobody Creative Commons License 2000.10.26 0 0 16
Nocsak ujra előkerült ez a topic is!
Ha van magja , én kérek néhány szemet.
Hagy legyen jó napja a macskámnak.

Üdv onobody

Előzmény: pireisz (15)
pireisz Creative Commons License 2000.10.25 0 0 15
Szívesen adok macskamentát.
Előzmény: ito okashi (-)
pireisz Creative Commons License 2000.10.25 0 0 14
A kékszakál mellett azok a méhek, inkább dongók. Tapasztalatból tudom.
Előzmény: Komárom- (8)
ito okashi Creative Commons License 2000.02.20 0 0 13
Wow! Koszonom az infokat, ha maskepp nem megy, megrendelem!
A cica is udvozol mindenkit (bar most epp alszik)!

i/o

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!