Keresés

Részletes keresés

Matkovits Creative Commons License 2000.01.28 0 0 2
Dida!
Az én bunyevác Istenem is éltesse sokáig.
Kornél
Előzmény: Mijo (1)
Mijo Creative Commons License 2000.01.28 0 0 1

Isten éltesse nevenapján Zomborban, Karlo Dujmovity barátunkat, a Didát, aki már annyi bajai és más cimborámnak bizosított kellemes légkört, és aki mellesleg apai nagybátyám !

Doktore moj, na zdravlje ! ( Doktorom, egészségünkre ! )

Mijo

lecsó Creative Commons License 2000.01.27 0 0 0
Szóval csökkenjen 0 km-re a távolság közöttünk.
Előzmény: Mijo (-)
Mijo Creative Commons License 2000.01.27 0 0 topiknyitó

Tisztelt Témalátogatók !

Úgy vélem, adjuk meg a tiszteletet testvérvárosainknak ezen a módon is, hiszen ez világháló, a maga végtelen lehetőségeivel és rejtelmeivel ! Csak az utat kell megmutatni, a többi már jön magától.

Ahogy én most Zombor vonatkozásában nyitottam meg ezt a topicot, úgy hasonló módon mások tegyék meg Baja többi testvérvárosa vonatkozásában is.

Még boldogabb lennék, ha ezzel a lehetőséggel a környező települések is élnének !

Kérek mindenkit, annyira legyünk figyelmesek egymással szemben, ha bármely más nemzet nyelvén folyna a későbbiek során diskurzus, mindig szerepeljen mellette magyar nyelven is, mégcsak véletlenül se érhessen senkit se a - jó rondán fogalmazva - "beltenyészeti klikkségre" törekvés vádja !

Hajrá: élmények, útibeszámolók, sztorik, kérdések, fotók, bármi, ami erősítheti a meglévő kapcsolatokat, és elősegítheti a leendőket !

Muity Mijo
Baja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!