Keresés

Részletes keresés

Virgonc_ Creative Commons License 2001.04.23 0 0 280
Sziasztok
En is a koromvirag kremre eskuszom. Gyulladasgatlo hatasa van, es mivel nagyon zsiros krem ezert nem hagyja beszaradni a heget. Szal a seb nem szarad meg ilyen kemenyre ami ugye akkor fajna is jol.... ah csak azt az irtozatos viszketest kell kibirni ahogy gyogyul a seb ;)))
Ja itt meg nem mondtam, nekem is van, derekamon...fenek kozelben. Egy ekszer, a kozepen "Kozmikus lila kaosz" szinu kovel :))
Allia Creative Commons License 2001.04.23 0 0 279
Én is Vitamerfent használtam az összesre. Egyszer régen viszont a TV-ben volt valami műsor a tetoválásról, amolyan 10 percben muatssuk be mi is ez. Ott megszólítottak egy fickót az utcán. Börtönvislet ember volt, nem titkolta, viszont elmondta, hogy ben thogyan csinálták. A módszerre nem emlékszem, csak arra, hogy azt mondta, hogy "utána jól beniveázzuk, naponta többször egy pár napig, aztán jól van".
Előzmény: OutSider (277)
OutSider Creative Commons License 2001.04.23 0 0 277
Nekem a víztől óvást és a Vitamerfent javasolták (és nekem rendben volt így).
pdia Creative Commons License 2001.04.23 0 0 276
Igen, így van, nekem is ezt a két kenceficét mondta a tetkós: körömvirág-balzsam, vagy vazelin. A lényeg, hogy ne legyen mesterséges színezék benne. Óvni kell a sebet a víztől és a kiszáradástól. Ennyi az egész. Ja, és amikor varrasodik meg kezd viszketni, nem szabad vakarni, leszedni a sebet, mert beleszakadhat, foltos lesz, csúnya.
Előzmény: Skulk (275)
Skulk Creative Commons License 2001.04.23 0 0 275
Én körömvirággal kentem és nemhogy gond nem volt vele,szépen leszárította a sebet.Barátaimnak is ez jött be,és a tetkós srác sem mondta,hogy ne használjuk.
Előzmény: prince (274)
prince Creative Commons License 2001.04.20 0 0 274
Megkaptam a mail-t,köszi!

más,

A kenés az egy érdekes dolog mert én is kérdeztem többek között a körömvirág krémet,a panthenolt és én azt a választ kaptam,hogy még véletlenül se kenjem be ezekkel.

Előzmény: ZedIzDead (264)
deadcrow Creative Commons License 2001.04.20 0 0 273
lényeg, hogy elirtad.. és hogy ne legyek off: nincs, emiatt nem is vesznek emberszámba..
Előzmény: PINGYI (272)
PINGYI Creative Commons License 2001.04.20 0 0 272
(c: vagy dáthásan.
Előzmény: rohadt dög (270)
prince Creative Commons License 2001.04.20 0 0 271
és=én!!
Előzmény: prince (268)
rohadt dög Creative Commons License 2001.04.20 0 0 270
helyesbités: ..mint varjú a rohadt dögre.. zöngésen..

deadcrow

Előzmény: PINGYI (239)
PINGYI Creative Commons License 2001.04.20 0 0 269
Kösz, jó ötlet, amilyen vagyok, nyakamba vettem volna a várost. :)
Előzmény: prince (268)
prince Creative Commons License 2001.04.20 0 0 268
A legegyszerűbb ha veszel egy tattoo magazint és felhívogatod a stúdiókat,hogy válalnának-e javítást.
Ha már a témánál vagyunk és holnap megyek egy kis javításra.
Előzmény: PINGYI (265)
prince Creative Commons License 2001.04.20 0 0 267
Annyian dícsérik,most már nekem is meg kellene néznem,kíváncsi lettem rá.
Átküldöd?
Előzmény: ZedIzDead (264)
Skulk Creative Commons License 2001.04.20 0 0 266
Egy barátom Boris Valleyo buzi és nagyon jól néznek ki a képek bőrön.Olyan képek,amit később sem szégyell az ember.
:-)
PINGYI Creative Commons License 2001.04.20 0 0 265
Kösz, megvígasztaltál. Majd több helyet is megnézek.
Előzmény: Lony (261)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.20 0 0 264
Hát, fájt, ahogy írtam lent is, és elég sokba is került, de úgy voltam vele, hogy ez egész életemben látszani fog, akkor nem érdemes rajta spórolni.

És ahogy az időjárást elnézem, mostanában akarva se nagyon megyek napra :-/
(Néha már az egész felkarom fáj, aztán elmúlik, aztán megint...)

[ZedIzDead]

Előzmény: pdia (262)
Lony Creative Commons License 2001.04.20 0 0 263
Bocsi az előző duplázásért!
pdia Creative Commons License 2001.04.20 0 0 262
Megkaptam, megnéztem. Nagyon szép. Elnézve a bőrödet, marhára fájhatott... De nagyon szép munka, profi a tetováló.
Sokba került?

Mostanában ne menj napra...

Előzmény: ZedIzDead (260)
Lony Creative Commons License 2001.04.20 0 0 261
Én nem hiszem hogy kinéznének, mert a kihívás csak kihívás, akár új mintát kell csinálni, akár egy régiből kell újra szépet csinálni. Szerintem.
Persze van olyan aki már nagyon nagyra van magával és válogat a kuncsaftok között (találkoztam ilyennel), de azzal nem érdemes foglalkozni.
Előzmény: PINGYI (258)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.20 0 0 260
Dehogynem :-( És most, másoccorra is :-(
Na de majd harmadikra! :-)

[ZedIzDead]

Előzmény: pdia (259)
pdia Creative Commons License 2001.04.20 0 0 259
De ugye nem az egonos címemre küldted?! Mert az írtam, hogy nem műxik... Küldd a hercegnős címre!
És köszi!
Előzmény: ZedIzDead (257)
PINGYI Creative Commons License 2001.04.20 0 0 258
Nagyon kösz, nekem csak felújítani kell. Attól féltem, ha valahová bemegyek ezzel, akkor kinéznek. De ezek szerint még később is lehet rá szükségem, ha azt akarom, hogy szép legyen.
Előzmény: Lony (255)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.20 0 0 257
Neked küldtem el először! Nem kaptad meg??? Akkor elküldöm újra.

[ZedIzDead]

Előzmény: pdia (256)
pdia Creative Commons License 2001.04.20 0 0 256
Te, halottZed, mindenkinek elküldted, csak nekem nem?!

Valaki homályosítson már fel, hogy milyen is az a szóban forgó tetoválás!

Lony Creative Commons License 2001.04.20 0 0 255
Pingyi!
Meglévő tetoválást szerintem sok helyen vállalnak vagy felújításra, vagy akár teljes fedésre is.
Ezt meg kell érdeklődni, hogy hol vállalják el, mennyiért, satöbbi. Nem reménytelen, de én most hirtelen nem tudok neked nevet mondani, hova menj be. Nekem is jövőre szerintem aktuális lesz az egyik tetkóm megerősítése, kicsit fakóbb mint 3 éve volt :)

Én az enyéimet - amikor tudtam - Nivea testápolóval kenegettem. Nekem bevált nagyon, bár az egyiket - elhelyezése miatt - nem igazán tudtam ápolgatni rendesen. :)

Van egy másik krém is, valamilyen jódos gél, azt a piercingre kaptam, de az lehet hogy nem jó a tetkóra... valamiféle gyulladásgátló szer, bár valószínű az a tetoválásra nem is kell, mert az nem gyullad, csak viszket nagyon, amikor gyógyul :) De utána olyan szép :)

Zed: nagyon tetszik a tetkód, jól sikerült :)

Előzmény: PINGYI (252)
Lony Creative Commons License 2001.04.20 0 0 254
Pingyi!
Meglévő tetoválást szerintem sok helyen vállalnak vagy felújításra, vagy akár teljes fedésre is.
Ezt meg kell érdeklődni, hogy hol vállalják el, mennyiért, satöbbi. Nem reménytelen, de én most hirtelen nem tudok neked nevet mondani, hova menj be. Nekem is jövőre szerintem aktuális lesz az egyik tetkóm megerősítése, kicsit fakóbb mint 3 éve volt :)

Én az enyéimet - amikor tudtam - Nivea testápolóval kenegettem. Nekem bevált nagyon, bár az egyiket - elhelyezése miatt - nem igazán tudtam ápolgatni rendesen. :)

Van egy másik krémi is, valamilyen jódos gél, azt a piercingre kaptam, de az lehet hogy nem jó a tetkóra... valamiféle gyulladásgátló szer, bár valószínű az a tetoválásra nem is kell, mert az nem gyullad, csak viszket nagyon, amikor gyógyul :) De utána olyan szép :)

Zed: nagyon tetszik a tetkód, jól sikerült :)

Előzmény: PINGYI (252)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.20 0 0 253
Hol adnak ilyet? Gyógyszertár?
Amúgy télleg ég néha...

[ZedIzDead]

Előzmény: flying dutchman (251)
PINGYI Creative Commons License 2001.04.20 0 0 252
Sziasztok!
Szóval nem tudtok nekem segíteni, hogyan lehet javítani a meglévő tetoválást? Ez ilyen ciki? Azért ha mégis valaki adna valami támpontot, köszi.

Nekem is a Panthenolt és a körömvirág kenőcsöt kellett kennem a sebre.

flying dutchman Creative Commons License 2001.04.20 0 0 251
Szasztok!
Nekem is csinaltak 2-t anno (lasd regebbi hozzaszolasom), a lenyeg az, hogy 2 hetig CSAK hideg vizzel mosogasd a tetovalas kornyeket es minden nap 3x VITA MERFEN-nel kenegetni. Ez a kenocs nekem is bejott, nem draga es EROSSEN AJANLOTT!! Marmint a tetovalas kenegetese. Ha nem torodsz vele rendesen, akkor iszonyu ronda tud lenni es eg is. Dutchman
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.20 0 0 250
Köszi Gini :-) Egészen felvidultam :-)

Egyébként tegnap megvizslattam alaposan, és a csipkéződés nem is festékből van, hanem hegből, szóval el fog majd tűnni biztosan.
Viszont kicsit összezavartál ezzel a testápolóval, nekem azt mondták, hogy nagyon vékonyan Panthenol habot nyomjak rá egy hétig napi háromszor, utána pedig sima vazelinnel kenegessem még 2 hétig. Szóval akkor mostan melyik az igaz?

[ZedIzDead]

Előzmény: Gini (249)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!