Keresés

Részletes keresés

gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 261
i90 -  Change your settings
Előzmény: break2 (259)
pennant Creative Commons License 2003.01.25 0 0 260

addig jó, amig nincs magyar ebay... vagy 2 éve annyira rákattantam, hogy a fél havi fizetésem az ebayon úszott el folyamatosan. viszont John Cale bootlegekben verhetetlenné váltam. csak hát minek... mire való az?

ha csak számokat kerestek, még mindig a legjobb megoldás az mp3, az új napster klón, a Kazaa. rémhírek ide, ócsárlások oda, amióta letöltöttem, azalatt a néhány nap alatt vagy 10 megrendelhetetlen cédé anyagát sikerült begyűjtenem.

gimme danger...

break2 Creative Commons License 2003.01.25 0 0 259
Pedig az http://www.ebay.hu-t valami ceg ugysen lefoglalta.

Amugy az i90.com sem tunik tul magyarosnak visoznt az index-nek van sajat piactere. Most is eppen 91 db CD van benne.

Előzmény: gabatika (257)
gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 258
Iggy bácsival, kimondottan nincs baj, a hivatalos albumok mind megvannak, + egy-két best of is, bár azok sok újdonságot nem jelentettek :-).
Egyébként, hogy említetted Arizoniai álmodozókat, most épp ezt hallgatom.
gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 257
Úgy értettem kimondottan magyar eBay.
Előzmény: break2 (256)
break2 Creative Commons License 2003.01.25 0 0 256
>Hát eBay itt még nincs ...

Mar hogyne lenne. Peldaul a nemet valtozaton most eppen
56 db Iggy Pop CD kaphato, egy Euros artol kezdve felfele.

Előzmény: gabatika (255)
gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 255
Hát eBay itt még nincs..., a használt pedig néha annyiba kerül, mint ha külföldr?l hozatnád be. Talán még ez: www.i90.com
Előzmény: break2 (254)
break2 Creative Commons License 2003.01.25 0 0 254
Altalaban itt is. Eleg sokat jarok hasznalt CD boltba es sokat kutakodok az olcso ladakban mire talalok valamit. Valamint eBay-ezek is rendesen. Szoval ez a 4-5 dollaros ar csak a kitartasomnak koszonheto. Uj aron itt is 12 es 18 dollar kozott van a legtobb CD. Hasznaltan pedig leginkabb 8-9 korul. (Azaz a annyi, mint MO-n ahogy te irtad.)

Raadasul ha vegigfutottad a listamat akkor latod, hogy sok "kommersz" zene mellett szeretek olyan dolgokat is, amik ritkasag szamba mennek es ezert skszor dragabbak.

A multkor peldaul a sajat magam szabta arhoz kepest dragabban vettem CD-ket ennek ellenere olcsobban jottem ki. Egy aukcio kereteben 14 db Coil CD-t 116 dollarert szereztem be. Azoknak sokszor darabja 20 dollar felett van.

Előzmény: gabatika (253)
gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 253
többi kétszerese :)

ez lemaradt

gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 252
A klasszikusok itthon is annyiba kerülnek, de a
Előzmény: break2 (251)
break2 Creative Commons License 2003.01.25 0 0 251
Ja ertem. Pedig mar vagy 1-200-at eladtam ... :-)

MO-rol nezve ez soknak tunhet. Innen viszont (USA) nem olyan veszes. Nyolc eve elek kint. A CD-im legalabb 80%-at hasznaltan vettem itt es azok nagy reszet 3-5 dollarert. Ami az itteni fizeteshez kepest nem sok. (Van egy csomo CD-m ami csak 1-2 dollar volt, peldaul a klasszikusok zome.)

Ismerek olyanokat, akiknek 4-5000 Cd-juk van, de azok itt nottek fel es tobb idejuk volt a gyujtemenyuk kialakitasara. En az elso CD-met 1990-ban vettem.

Előzmény: gabatika (250)
gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 250
Megnéztem az oldalad, és leesett az állam, mennyi CD-d vam.
Előzmény: break2 (249)
break2 Creative Commons License 2003.01.25 0 0 249
Mirol van szo?

Mert en ennek az elso szamarol beszelek?

Előzmény: gabatika (248)
gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 248
break2: ilyet még nem éltem, ~1000 CD...
break2 Creative Commons License 2003.01.25 0 0 247
Koszi. Amugy napokban tobbszor meghallgattam egy szamot az Arizonai almodozok cimu film zenejebol, melyen Pop apo is dudol. Ha van aki ismeri a szamot tudanatok hasonlo jellegut ajanlani Pop-tol? Merthogy szerintem elegge maskepp dalol rajta, mint szokott.
Előzmény: gabatika (246)
gabatika Creative Commons License 2003.01.25 0 0 246
Kate Pierson, hogy ismét beinduljon, ez a kiválló topic!
Előzmény: break2 (245)
break2 Creative Commons License 2003.01.15 0 0 245
Legalabb tedd hozza, hogy ez egy duett volt a B-52's barna haju csajjal (akinek a neve most nem jut szembe.)
Előzmény: hirzel (244)
hirzel Creative Commons License 2003.01.15 0 0 244
Hai!
Lehet, h illegális dolog meg nem szép meg ilyenek, de nagyon örülnék, ha valai elküldené nekem mp3-ban vagy adna egy címet róla: Iggy Pop - Candy
Nem vagyok Iggy Pop fan, de szép emlékeim fűződnek ehhez a zenéhez és örülnék, ha meglenne, nagyon hálás lennék érte.
Thx: Lee
KingInk Creative Commons License 2003.01.14 0 0 243
aki azt meri állítani h az utolsó xnéhány hozzászólásban semmi szépség nincsen az nemnormális.

nem gondoltam h darkedvencekben van iggytopik miután tudjuk miután. senkinek sem szántam a csövet, de assam ez azafajta ami mindkét végén lyukas, also van napfény+kijárat.

penny, nemhívtál pedig ott toporogtam a ház előtt még vizsgátis hagytam a fenékbe. de 23 után jöjjön aminek jönnie kell. az érzelmeim, ésatöbbihasonlóság.

szent a béke, legyenerre tanú ez a kis úbetú/ű: ú.

dvdvárás.

break2 Creative Commons License 2003.01.14 0 0 242
>De hol a pop kép?

Ugy tunik ez is egy olyan honlapon van ami nem enged mas szerverrol (aka index) kepet belinleklni. Szoval nyomas ide ha erdekel. Bar ez csak 1 kep.

Előzmény: robi77 (241)
break2 Creative Commons License 2003.01.14 0 0 240
Hat jol behuzott a kinky a csobe. Pont egy olyan tipusu beszelgtesbe, amit eddig sikerult elkerulnom. Tisztaban vagyok a velemenyeddel es ha eddig nem irtam az erezeseimrol ezutan sem kellett volna.

Reszemrol a lenyeg, hogy mindenhhol igyekszem a tartalomra es nem a stilusra valaszolni. (Ezt a Politika forumon tanultam meg.)

Szoval reszemrol is ennyi.

Es mivel altalaban off topik sem szeretek leni. itt egy kepecske pop aporol. Kb igy neztem ki 15 perce, amikor felebredtem es rogton a gep ele ultem.

Előzmény: robi77 (239)
break2 Creative Commons License 2003.01.14 0 0 238
A rolam alkotott es tobbszor hangoztatott pozitiv velemenyedet tartom elhamarkodottnak es arra mondta, hogy jobb lenne nelkule. Ha igy ertetted akkor jol.
Előzmény: robi77 (233)
break2 Creative Commons License 2003.01.14 0 0 237
Egyszer mondtam aztan hagytam annyiban.
Előzmény: robi77 (236)
pennant Creative Commons License 2003.01.14 0 0 234

láttam egyszer egy filmet. vagy csak álmodtam. egy gyönyörű nő siet haza kedveséhez. nagyon szereti a férfit, épp most jött rá, hogy ő az élete értelme, ő a válasz minden kérdésre bla bla. (pont látott a parkban egy puhafejűvel gögyögő párocskát, vagy karikagyűrűket bámult egy kirakatban, mit tom én). szóval ott áll a gyönyörű és tiszta és lelkes és szerelmes és elvarázsolt és éteri és minden nő, röpül haza az ő kis negyedik dimenziójába. fordul a kulcs, mit fordul: pördül a zárban, nyílik az ajtó, szerelmi fészkük bársony kárpitja (képzavar, szarni bele), ő ott áll, ragyog, mint a már billiószor kettéhasadt uránium és mit lát? na mit? na mit? kit??? kedvesét ott takarítja (cummantja, rágja, kebelezi, orálisan elégíti, stb.) egy rocos kurva a nappali (a szerettt nappali, a közös tévézések színhelye) puha szőnyegén.

látjátok magatok előtt ezt a tekintetet? ezt a döbbent, csalódott, kiábrándult pillantást? ez a tragikus barátaim, nem az öngyilkosság.

Előzmény: robi77 (233)
pennant Creative Commons License 2003.01.14 0 0 232

bocs kinky, nem voltam, partikész (ready) teaszürmölgetésre, püffentésre (pipa), zenehallgatásra. külhonból érkezett egy két újdonság, legközelebb jössz megmutogatom. egy-két korai iggyt is várok, meglátjuk mi lesz a vége.

az ünnepi hetek csajozós (bulizós? züllős? ámukfutós?) szlogenje e volt: gimme danger, little stranger... illetve there is nothing in my dreams just some ugly memory....

Előzmény: KingInk (230)
break2 Creative Commons License 2003.01.14 0 0 231
>mennyire zavar

Zavar. Nem idevalo es nem kell. Jobb lenne nelkule. De kozben hájjal kenegetnek. Csakhogy en eppen fogyni akarok.
-----------
Amazon-on nincs fent az altalad emlitett DVD igy semmit sem tudok rola. Meselsz elore vagy csak majd ha + lesz?

Előzmény: KingInk (230)
KingInk Creative Commons License 2003.01.14 0 0 230

ontja a lemezeket az öreg, nembajaz. nekem nesokára lesz saját jesus? this is iggy dvd-m, majmesélek.

más, break:
itt csendes magányunkban megkérdezem már h tégedet mennyire zavar h egy truedark hím (írhattam volna H.I.M.-et annyira torz legalább) szal tudodmicsoda, boxeredet nemkérte már el mélben, mitomén??

mert pl jónak induló minimal compact topikot kénytelen voltam kivenni kedvencekből mer annyira undi volt a nyáladzás, a mai JD termésről nemisbeszélve. "jahogy rozduplavé már meghalt? akkor én tisztelem, tiszteljük együtt"

aaaaa miafasz??

(bocs iggy)

Előzmény: break2 (229)
break2 Creative Commons License 2003.01.13 0 0 229
Green Day Collaborates With Iggy Pop 01/11/2003

Green Day and Iggy Pop have collaborated on two songs for Pop's forthcoming album, which is to be released in April through Virgin Records. The titles of the songs were not known at press time. For the forthcoming album Pop hooked up with two of his old bandmates from the Stooges, Ron and Scott Asheton, and recorded a few tracks in Pop's Miami studio. It's their first work together since the 1973 Stooges classic Raw Power.


KingInk Creative Commons License 2002.12.12 0 0 228

iggy-bowie koncert nem hajlandó elhagyni a fejemet. úrsten mekkora marha voltam 1éve amikor veszni hagytam1 stooges bootleget..

ah feel dirt.
but ahdoncare.

te sms.

Előzmény: pennant (227)
pennant Creative Commons License 2002.11.22 0 0 227

ezt most nekem címezted? merha igen, én szerzetesi fogadalmat tettem kb. 3 hete amikor kezdtek rajtam mutatkozni...
este olvasok, már be is szereztem 6, azaz hat könyvet az antikváriumból hazafele jövet. 1 liter tej, groászán vacsora megvolt, zene be (nem iggy) vár a fotel.
doktornővel én is találkoznék egyéb iránt, ha csinos, s ha szép még meg is táncoltatnám, de úgy.
next week, (boys) next door, next time pls sms, nextek

gyxó

Előzmény: KingInk (226)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!