Keresés

Részletes keresés

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.09 0 0 198
Kedves Barbara!

Egy kedves társunk is készülődik aktfotózáshoz.
Név nélkül - hirvikéről van szó .-)) - csak nem tud ilyenkor itt kérdezősködni, tehát Neki ajánlom ezt a kérdést, illetve a majdani választ :
Milyen tanácsot, fortélyt, trükköt tudnál mondani egy kezdőnek a kezdeti feszélyezettség leküzdésére ?
Vagy nincs általános szabály, csak az adott helyen és embereken (modell, fotós, stáb, stb.) múlik ?

Köszönöm !

Törölt nick Creative Commons License 1999.11.09 0 0 197
Kedves Barbara,

Kíváncsi vagyok, hogyan látja a Família Kft.-ben történt szereplését?
Mi volt az indíték? Pénz? Ismertség megszerzése? Két színpadi fellépés közt egy könnyed hakni? Vagy csak mert sosem utasít el szerepet?
Kíváncsi lennék, mert abban biztos vagyok, hogy nem a "színészi kihívás" volt az ok. Legalábbis remélem.

Szabi

buday Creative Commons License 1999.11.09 0 0 196
Szia Barbara !

Azt szokták mondani a sztárok világában:
Teljesen min1 mit írnak az emberről.
Jót,vagy rosszat.A lényeg az,hogy írjanak.
Tényleg ennyire fontos a publicitás ?
Megért ez a "bugyi lehúzás" annyit,hogy ismét nyelvére vegyen a "publikum" ?
Szerintem kissé háttérbe szorultál mostanában,de sokkal többre értékellek,mint a minden női értelemtől megfosztott Dobó Katát.
Remélem te továbbra is a színészi tudásoddal fogsz érvényesülni,nem pedig a domborulataiddal.
Remélem válaszolsz.

/Egy némileg csalódott férfi/

Yoyó Creative Commons License 1999.11.09 0 0 195
Kedves Barbara,

a képek gyönyörűek, szép vagy rajta, és a színvonaluk is művészi (nem volt féltékeny GNM Gulyás Budára ?). Ami viszont meglepett, hogy milyen szűkszavú válaszokat adtál a kérdésekre - mintha lélekben nehezebb volna kitárulkoznod mint a "testileg". Te is így érzed? Ez azért is érdekes, mert vannak olyan színészek, akik azt is szívesen megosztják az emberekkel, hogy mit ettek aznap reggelire, egyszerűen imádják ha róluk beszélnek.
Amire még nagyon izgat, bár nemigen remélek rá választ: vajon mit hoz a konyhára egy ilyen fotósorozat (nem valószínű ugyanis, hogy én is felkérést kapnék, lévén férfi és 110 kg.). Nem a zsebedben szeretnék "turkálni", csak egyszerűen az érdekel, hogy mivel kompenzálják ezt a fajta kitárulkozást, ami a karriered alakulását is befolyásolhatja - pozitívan vagy negatívan. Milyen nagyságrendű ez a pénz, le lehet belőle utazni két hétre, vagy autót lehet belőle venni, vagy akár lakást is lehet belőle cserélni ?

Yoyó

Előzmény: Xantus Barbara (185)
Kami Creative Commons License 1999.11.09 0 0 194
Szinésznőként, nőként mindig is tetszettél, ezért a sorozatnak örültem. A videokliped is
tetszett, tehát énekesnek is kitünő vagy. Nem szoktam a szinészekre különosebben
odafigyelni, de a profik filmjeit már nevük után megnézem. Kern, Koltai, Hernádi J és te
tartozol ide. Idáig csak filmeket néztem, a szinház valahogy kimaradt, de sejtem, hogy
nálad az is "van". Egy zenés darab cime és a játszási helye érdekelne, amiben te is ott
vagy. Köszi.

(A familia Kft-t viszont utálom, egy fél részt láttam, kb 2 éve, de nagyon gagyi).
Gabika Creative Commons License 1999.11.09 0 0 193
Kedves Barbara!

A képek rólad rulez!! Tel szám?

Bill-Bross Creative Commons License 1999.11.09 0 0 192
Szerbusz Barbara !
Gratulalok a szep sikeredhez !
Nagyon orulok , hogy most mar egy magyar holgyet is lathatunk egy ilyen nivos magazinban .Szep alakitas volt , es tovabbi sok sikert.
from usa
pók Creative Commons License 1999.11.09 0 0 191
Kérdezem: nem sűrű és túldimenzionált a sajtó-felhajtás az eddig felmutatható színészi teljesítményhez képest?
XBass Creative Commons License 1999.11.09 0 0 190
Elövettem egy régi nick-emet!
Valahogy megéreztem én ezt a feneket : )

f+o

Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 189
:-)))

Lesznek még itt izgalmak. Komolyan gondolta, hogy nem akarja azt a látszatot kelteni, mintha megfutamodna a kérdések elől.

Előzmény: Stanlex (188)
Stanlex Creative Commons License 1999.11.09 0 0 188
Pedig má' éppen kezdett izgalmas lenni...
Előzmény: Takács Viktor (187)
Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 187
Ennyit most előzetesként - a folytatás pedig kedden 13 órakor, élőben.
farkendo Creative Commons License 1999.11.09 0 0 186
Yet! Yet! Yet! vagyis More! More! More!
Előzmény: Takács Viktor (182)
Xantus Barbara Creative Commons License 1999.11.09 0 0 185
Két nap, kétszer 12 órát fotóztunk. Összesen 150 fénykép készült, ebből 50-et válogattunk ki mi. Eredetileg 14 képet szerettek volna a szerkesztők a Playboyban megjelentetni, végül 20 kép került be a lapba. Ez azért messze van az 1500-as kollekcióról…
Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 184
Hány fotó készült összesen, több kérdezőt idézve: hány ezerből válogatták ki a megjelent képeket?
Xantus Barbara Creative Commons License 1999.11.09 0 0 183
Nem szoktam elégedett lenni a képekkel, ez azonban a ritka kivételek közé tartozott. Elégedetten és örömmel néztem meg a fotókat. Meglepően kedvesen fogadták a színész kolléganőim is, mindenki örült, gratulált.
Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 182
Hogyan fogadtad a fényképeket?
Xantus Barbara Creative Commons License 1999.11.09 0 0 181
Nem szerepelt dublőr, ugyanígy néztem ki, esetleg a hátsóm lehetett kicsit nagyobb :-)

Nem volt műtétem, mindössze egy császármetszésem, de szerencsére, nem nagyon látszik a helye.

Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 180
Apropó Privát Kopó: felbukkan a kérdések között ez is. Mintha ott másként néztél volna ki? Esetleg dublőr alakított a vetkőző jelenetben, vagy azóta történt plasztikai műtét?
Xantus Barbara Creative Commons License 1999.11.09 0 0 179
Szerepet még nem utasítottam vissza, ha indokolt funkciója volt a vetkőzésnek a darabban. A Színezüst Csehóban és a Hairben is van egy vetkőző jelenet.

Sose volt könnyű pillanat, mindig át kellett gondolnom természetesen. De a Privát Kopóban sem volt kérdéses, egy könnyűvérű lányt alakítottam Kern András partnereként...

Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 178
Paracensus kérdezi:előfordult-e már, hogy visszautasított egy aktfotó felkérést, vagy egy szerepet, amelyben meztelenül kellett volna megjelennie?
Ha igen, miért?
Xantus Barbara Creative Commons License 1999.11.09 0 0 177
Én nem vagyok Playboy nyuszi, a Playboy színész sztárjaként szerepeltem - ez ugyanis külön kategória a lapban.
Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 176
Second kérdezte: Nem zavar, hogy Playboy nyusziként aposztrofálnak?
Ha megengeded, személyes véleményem szerint attól, hogy a rólad készült, amúgy szép, képek megjelentek a Playboyban még színésznő maradtál, és nem lettél egy "nyuszika".
Nem érzed degradálónak ezt a megszólítást?
Xantus Barbara Creative Commons License 1999.11.09 0 0 175
Onnantól kezdve, hogy elkészültek a fényképek, önálló életet él a történet. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy tetszenek-e neki a képek. Ezek a képek nem óriásplakáton jelentek meg, mindenki szabadon választhat, hogy kíváncsi-e rájuk, meg akarja-e venni 495 forintért a Playboyt.

Őszintén szólva éppen ezért nem is foglalkozom azzal, ha valakinek nem tetszenek a képek.

Könnyebb volt egyébként elkészíteni a fényképeket, mint az utólagos reakciókra válaszolni - a fotózás ugyanis csak elhatározás kérdése. Örömmel olvastam természetesen a kedves, drukkoló üzeneteket.

Rsüni üzenetében szerepelt, hogy örüljek, hogy nem ő a férjem. A válaszom: nagyon örülök én is. A férjem egyébként nagyon büszke a fotókra, s a bátorságra.

Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 174
Ahogyan említettem délután, Barbara már olvasta a kérdéseket kinyomtatva és válaszolt is közülük néhányra. Most ezek a válaszok a következnek, a folytatás élőben kedden, 13 órakor.

Először a kritizáló megjegyzésekkel kapcsolatban kapcsolatban voltam kíváncsi: mennyire zavartak ezek a megjegyzések a topicban?
Mondragon Creative Commons License 1999.11.09 0 0 173
Hát nem tudom mit kell ajnározni XB-t. Amellett, hogy elég gyengén néz ki a képeken, még páran "művésznőnek" titulálják. Rémes... Vajon neki a saját bevallása szerint volt olyan filmszerepe, ahol bizonyította színészi képességeit? Lehet, hogy nagyon rendes feleség és jó anya, de közepes nő és csapnivaló színésznő. Ha volna valami értelmes szelekció, a jövőben eltűnnének a hozzá hasonló kvalitású "művészek". Tudom, hiú ábránd... Na meg persze a sok álszent mind jobbulást kíván a gyereknek. Persze, gyógyuljon meg, de fontos ezt mindenkitől ilyen nyálcsorgató stílusban olvasni?

Mondragon
az örök optimista

farkendo Creative Commons License 1999.11.08 0 0 172

Barbara, eljössz a következö Talira ? ;-)

f+o

oops Creative Commons License 1999.11.08 0 0 171
Most, hogy vegigolvastam, egy fontos dolog kimaradt, hiszen ez a forum Xantus Barabara/nak/hoz/rol szol elsosorban:

-Szerintem aki ezt a portret vallaja, nem szexfotokat vallal-azert sem, mert ez -szerintem- akt, hanem egy nagyon hires, elfogadott sorozatban vallal szerepet. Ez elsosrban sztarsagrol, az ismertsegrol valo gondolkodasrol szol. Es persze egyfajta mereszsegrol is.

Es, a fotokat - ujra es ujra :-))) - megnezve igenis jol tette, hogy vallalta :)))

Előzmény: oops (170)
oops Creative Commons License 1999.11.08 0 0 170
Regen jartam erre ( a Tasztalon altalaban), es meg kell mondjam, egy picit csalodtam. Az egesz forum hangvetele a nyalcsorgato cenzor-stilus, az en megnezem, mert ez a dolgom, de egyebkent elitelendo. Kulonben is, "hagyjuk a szexet a hanyatlo nyugat opiumanak"???? (Tisztelet, az ez esetben sajnos kissebsegben marado kivetelnek, akik muveszi szinvonalrol, egyatalan szinvonalrol, szep kepekrol, szep nokrol, hagyomanyokrol irhatnak)

Azt gondolom, a XB sorozat es interju meltan megallja a helyet a Sharon Stona, La Toya Jackson, Margot Hemingway - es a sort nagyon-nagyon hosszan folytathatnank - cikkek kozott. Orulok, hogy kiderult, nem csak vilagszerte allandositott gugye sztarinterjuk magyarra forditasaval lehet "magyar kiadast" csinalni, mint azt sok ujsag teszi. Sokkal fontosabb az eredeti lap elvarasait, jelen esetben kozismerten magasra tett mercejet szem elott tartva lapot szerkeszteni. Es vegre nem csak a cikkek, irasok teren (hisz az mar a regi lapban is jellemzo volt), hanem a Playboy szellemiseget talan meg jobban jellemzo "sztarportrek"-ban is.

Hajra XB es hajra Playboy!

Spot Creative Commons License 1999.11.08 0 0 169
Kedves Barbara !

Hol és mikor lehet veled személyesen találkozni ?

U.I.:Jobbulást a gyermekednek !!

Üdv:Spot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!